کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی ۲۰۱۶
سلام.من امسال 2016 قبول شدم .به دوستان دیگه هم تبریک میگم و برای همه آرزوی موفقیت میکنم....
مگه خدا صدای چند نفر رو میتونه بشنوه...درسته صدای همه رو میشنوه وقتی ۲ میلیون ثبت نام میکنند خدا باید فقط ۲۰۰۰ نفر رو قبول کنه ...حالا خودتو بزار جای خدا
تشکر کنندگان: puryapurya ، ostokhan
(2015-05-11 ساعت 17:43)faryas نوشته:  مگه خدا صدای چند نفر رو میتونه بشنوه...درسته صدای همه رو میشنوه وقتی ۲ میلیون ثبت نام میکنند خدا باید فقط ۲۰۰۰ نفر رو قبول کنه ...حالا خودتو بزار جای خدا

برا همینه اونایی که مستحق تر هستن رو قبول میکنه. نه اینکه قبول نشده ها مستحق نیستن.نه. فقط حکمتی توشه که با گذشت زمان متوجه میشن چرا لاتاری قبول نشدن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: usatravel ، babak12 ، 2014families lottery winners ، َalikh ، SomeOneX ، ostokhan
من قبول نشدم اما معتقدم هیچ کار خدا بی حکمت نیست ..برنده نشدن هم لطفی داره برای بعضی دوستان منتها داغنی نمی فهمند
(2015-05-11 ساعت 11:37)Hadi_20 نوشته:  دوستان راستی یه سوال امسال چند هزار نفر قبولی بیرون داده شده؟شنیدم 84 هزارتا بوده.نباید 125 هزار تا باشه؟

این سوال مارم یکی جواب بده ممنون میشمSmile
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners
(2015-05-11 ساعت 18:55)Hadi_20 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 11:37)Hadi_20 نوشته:  دوستان راستی یه سوال امسال چند هزار نفر قبولی بیرون داده شده؟شنیدم 84 هزارتا بوده.نباید 125 هزار تا باشه؟

توی صفحه ای که میگه برنده شدید نوشته ۸۴۰۰۰ نفر
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 18:55)Hadi_20 نوشته:  

84000 تا دیگه خبری از 125000 تا نیست بعضی از علما میگن شاید تعداد نفرات کم بیاد دوباره یه سری رزرو اکتبر اعلام بشه ، این دیگه با خداست هر چی بشه سرنوشتیه که از قبل نوشته شده و ما بازیگراشیم بخداWink همه چیز رخداده زمان یه چیز نسبیه ما زمانو تعریف کردیم زما معنی و مفهومی نداره توی متافیزیک چند تا چاکراه باز کنید برید به سمت آینده Big Grin
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: sonnnna ، Mshelman ، m.ghoreishi
وای sonnna جونم فدات شم خوش اومدی چه خبرا؟ شما چقد احتمال میدی دور دومی در کار باشه؟
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: sonnnna
الان فقط من و شما توی تاپیکیم Big Grin بیا یخ جلسه پرسش و پاسخ راه بندازیم Big GrinCool
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 17:15)faryas نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 14:53)msr839 نوشته:  چرا خدا هیچ وقت لطفش رو شامل من نمیکنه؟
پس کی شانس به من هم رو میکنه؟

امروز وقتی فهمیدم پیرزن پیرمرد ۷۰ ساله برنده لاتاری شدن ...شماحسابشو بکن...

وقتی ثبت نام مفتی هر کورو کچلی اسم مینویسه ..شرط میبندم امسال ۳۰ درصد اصلا فرم ۲۶۰ پر نمیکنند....
ایرانی همینه

دوست من شما خودتم انشاالله یه روز 70 ساله میشی.... این که بگی دیگران چون سنشون بالاست یا هر مشکل دیگه ای دارن شرکت نکنن تا شانس شما بیشتر بشه واقعا خودخواهیه.
هیچ کسی حق شما رو ضایع نکرده اسمش روشه دیگه بخت آزمایی
و فکر نمیکنم بقیه جاها هم فرق داشته باشه حالا شاید ایران یکم بیشنر باشه.
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، m.ghoreishi ، farrokh33 ، armanrn
پریروز عصر ، درکمال ناباوری دیدم برنده شدم ، راه دشواری در پیش دارم خدا به من و همه کساییکه قبول شدن توانشو بده
(2015-05-11 ساعت 19:16)2014families lottery winners نوشته:  وای sonnna جونم فدات شم خوش اومدی چه خبرا؟ شما چقد احتمال میدی دور دومی در کار باشه؟
سلام عزیز دلم مرسی قربونت برم.من فکر میکنم 80 درصد تو اکتبر دوباره قرعه کشی بشه و الان میرم روی تابلو کائناتم مینویسم که امسال نوبت تو سوناBig GrinWinkSmileTongue

تشکر کنندگان: saeed_gh ، 2014families lottery winners ، farrokh33 ، puryapurya
حوصله آدم اینجا سر میره الان که نتایج اعلام شده دیگه نمی یاین سر بزنین ، دلتون شاد باشه بابا ماها هم قبول نشدیم چرا اینقد اخم و ناراحتی!!!!!!
بخندین تا دنیا به روتون بخنده ، زندگی ارزش غصه خوردن ندارههههههههههههه ، بی خیال
من آماده هر نوع پاسخگویی هستم هر کی هر سوالی داره بپرسه من جواب میدم تا یکساعت آینده در محضر بزرگوارتون هستم خواهران و برادران عزیز SmileWinkBig Grin
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: saeed_gh ، sonnnna ، afkar.margbar ، usa001 ، farrokh33 ، sahandsarina88 ، ostokhan
(2015-05-11 ساعت 19:20)2014families lottery winners نوشته:  الان فقط من و شما توی تاپیکیم Big Grin بیا یخ جلسه پرسش و پاسخ راه بندازیم Big GrinCool
اره انگار کنارهمیم داریم گب میزنیمSmile

تشکر کنندگان: saeed_gh ، 2014families lottery winners
(2015-05-11 ساعت 19:26)jozefkh24448 نوشته:  پریروز عصر ، درکمال ناباوری دیدم برنده شدم ، راه دشواری در پیش دارم خدا به من و همه کساییکه قبول شدن توانشو بده
مبارک باشه حدود کیستون چنده؟
تشکر کنندگان: farrokh33 ، amirdadash ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان