کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی ۲۰۱۶
Exclamation 
از روز اعلام نتایج من هر چه مشخصات وارد میکنم این پیام میده لطفا یک ایمیل قرار دهید که از طریق آن مشکل را اعلام کنیم و جوابی بگبربم .ضمنا من از درست بودن اطلاعاتم اطمینان دارم
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 19:22)hamed.fa نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 17:15)faryas نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 14:53)msr839 نوشته:  چرا خدا هیچ وقت لطفش رو شامل من نمیکنه؟
پس کی شانس به من هم رو میکنه؟

امروز وقتی فهمیدم پیرزن پیرمرد ۷۰ ساله برنده لاتاری شدن ...شماحسابشو بکن...

وقتی ثبت نام مفتی هر کورو کچلی اسم مینویسه ..شرط میبندم امسال ۳۰ درصد اصلا فرم ۲۶۰ پر نمیکنند....
ایرانی همینه

دوست من شما خودتم انشاالله یه روز 70 ساله میشی.... این که بگی دیگران چون سنشون بالاست یا هر مشکل دیگه ای دارن شرکت نکنن تا شانس شما بیشتر بشه واقعا خودخواهیه.
هیچ کسی حق شما رو ضایع نکرده اسمش روشه دیگه بخت آزمایی
و فکر نمیکنم بقیه جاها هم فرق داشته باشه حالا شاید ایران یکم بیشنر باشه.

دوست عزیز حرفت قبول ولی حرفمون سر 60 سال و 20 سال نیست بحثمون اینه که نمیخای بری الکی ثبت نام نکن
تشکر کنندگان: puryapurya
(2015-05-11 ساعت 19:28)sonnnna نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 19:16)2014families lottery winners نوشته:  وای sonnna جونم فدات شم خوش اومدی چه خبرا؟ شما چقد احتمال میدی دور دومی در کار باشه؟
سلام عزیز دلم مرسی قربونت برم.من فکر میکنم 80 درصد تو اکتبر دوباره قرعه کشی بشه و الان میرم روی تابلو کائناتم مینویسم که امسال نوبت تو سوناBig GrinWinkSmileTongue

خوشم اومد نه بابا راه افتادی Smile با کائنات شوخی نکن که شوخی بردار نیست Rolleyes میدونم اطلاعاتت در این زمینه زیاده شما استاد من هستی Winkعزیزم یکم در مورد علم متافیزیک مطالعه تو بیشتر کنی بد نیست اکثر فیزیکدانان و دانشمندان تاییدش می کنن .پس شوخی با کائنات آ آ ، جیزه ، اوکی
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 19:26)jozefkh24448 نوشته:  پریروز عصر ، درکمال ناباوری دیدم برنده شدم ، راه دشواری در پیش دارم خدا به من و همه کساییکه قبول شدن توانشو بده
چطور اینقدر دیر چک کردین؟ جالبه ! یعنی اصلا به فکرش نبودین ؟ استرسشو نداشتید؟ دعایی چیزی نکردین ؟ راستی اولاش ثبت نام کردین یا آخراش ؟ :دی خیلیم مبارکتون باشه Wink
تشکر کنندگان: lighter ، usa001 ، crewalfa
(2015-05-11 ساعت 19:36)afkar.margbar نوشته:  از روز اعلام نتایج من هر چه مشخصات وارد میکنم این پیام میده لطفا یک ایمیل قرار دهید که از طریق آن مشکل را اعلام کنیم و جوابی بگبربم .ضمنا من از درست بودن اطلاعاتم اطمینان دارم
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', ۱ = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), ۶ = six, G = letter 'G', ۸ = eight, B = letter 'B'

یه چیزی رو اشتباه میزنی دوست عزیز، برو قسمت forgot رو بزن و اطلاعاتت رو از اول بگیر
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: afkar.margbar
(2015-05-11 ساعت 19:39)Mshelman نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 19:26)jozefkh24448 نوشته:  پریروز عصر ، درکمال ناباوری دیدم برنده شدم ، راه دشواری در پیش دارم خدا به من و همه کساییکه قبول شدن توانشو بده
چطور اینقدر دیر چک کردین؟ جالبه ! یعنی اصلا به فکرش نبودین ؟ استرسشو نداشتید؟ دعایی چیزی نکردین ؟ راستی اولاش ثبت نام کردین یا آخراش ؟ :دی خیلیم مبارکتون باشه Wink

واقعا شما شلمن آپدیت شده هستین تا اونجایی که من یادمه شلمن همیشه خواب بود دنیا رو آب می برد شلمن و خواب می برد Big Grin
شلمن هم حتی عوض شده خدایا اخر زمونه ها
کوچولو موچولوها شلمن یادشون نمی یاد اینا کارتونهای دهه 60 ایهاست بامزی یادش بخیرWink دهه هفتاد به بعد یادشون نمی یاد Big Grin
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: Mshelman ، m.ghoreishi ، lighter ، puryapurya ، NEURON ، alirezanz
(2015-05-11 ساعت 19:43)2014families lottery winners نوشته:  

واقعا شما شلمن آپدیت شده هستین تا اونجایی که من یادمه شلمن همیشه خواب بود دنیا رو آب می برد شلمن و خواب می برد Big Grin
کوچولو موچولوها شلمن یادشون نمی یاد اینا کارتونهای دهه 60 ایهاست بامزی یادش بخیرWink دهه هفتاد به بعد یادشون نمی یاد Big Grin

والا تا حالا خودمونو به خواب زده بودیم تا خبر قبولیو ببینیم و بیایم تو جمع شما ( یه شایعاتی بود که هر کی فعال باشه قبول نمیشه Big Grin ولی همیشه پشت صحنه خواننده مطالبتون بودم) ولی حالا که قبول نشدم بیخیال همه چی ! از هفته قبل شاید 100 بار بیشتر نتایج و چک کردم
بلکه فرجی شه ، واسم جالبه این دوستمون تازه فهمیده قبول شده ! گفتم از حال و هواش بپرسم ببینم اگه بیخیالی جواب میده ما هم از الان بیخیال شیم ! من چند ساله شب و روز بهش فکر میکنم و به قول دوستان موج مثبت میفرستم Smile چی بگم والا ...Wink
تشکر کنندگان: lighter
(2015-05-11 ساعت 19:50)Mshelman نوشته:  

والا تا حالا خودمونو به خواب زده بودیم تا خبر قبولیو ببینیم و بیایم تو جمع شما ( یه شایعاتی بود که هر کی فعال باشه قبول نمیشه Big Grin ولی همیشه پشت صحنه خواننده مطالبتون بودم) ولی حالا که قبول نشدم بیخیال همه چی ! از هفته قبل شاید 100 بار بیشتر نتایج و چک کردم
بلکه فرجی شه ، واسم جالبه این دوستمون تازه فهمیده قبول شده ! گفتم از حال و هواش بپرسم ببینم اگه بیخیالی جواب میده ما هم از الان بیخیال شیم ! من چند ساله شب و روز بهش فکر میکنم و به قول دوستان موج مثبت میفرستم Smile چی بگم والا ...Wink

انشالله اگه دور دوم باشه دور دوم قبول بشید.
آمینSmile
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: ostokhan ، lighter ، puryapurya
(2015-05-11 ساعت 19:53)2014families lottery winners نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 19:50)Mshelman نوشته:  

انشالله اگه دور دوم باشه دور دوم قبول بشید.
آمینSmile

شما هم همینطور ! انشاالله Smile
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners
بعد 1 هفته با اینجا برگشتم. میبینم که سلکت شده ها به تکاپو افتادن و بازارشون داغه داغه.
امسال هم قسمت من نبود که بیام همانند سالهای پیش.
دیگه به لاتری اصلا اهمیتی نمیدم چون واقعا شانست میل به صفر میکنه یا حداقل برای من اینطوره.
دوستان قبول شده بهتون تبریک میگم و امیدوارم ویزای یه ضرب رو اکثریتتون بگیرید و از این جهنم زودتر بیرون بنید
یا حق
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ali0854 ، lighter ، farrokh33 ، javadgorgani ، puryapurya ، mohammadg846 ، taherifar
(2015-05-11 ساعت 20:08)ostokhan نوشته:  بعد ۱ هفته با اینجا برگشتم. میبینم که سلکت شده ها به تکاپو افتادن و بازارشون داغه داغه.
امسال هم قسمت من نبود که بیام همانند سالهای پیش.
دیگه به لاتری اصلا اهمیتی نمیدم چون واقعا شانست میل به صفر میکنه یا حداقل برای من اینطوره.
دوستان قبول شده بهتون تبریک میگم و امیدوارم ویزای یه ضرب رو اکثریتتون بگیرید و از این جهنم زودتر بیرون بنید
یا حق

اوه اوه استخوان خیلی توپت پره ها !
غصه نخور خودم با ویزای تحصیلی می برمت البته یه 8-9 سالی طول میکشه که من گرین خانوادگی بگیرم یه یه سالی هم طول میکشه که واست ویزای دانشجویی بگیرم اون موقع می برمت
البته بذار ببینم اون موقع چند سالته 10 سال دیگه ، من که خودم اون موقع پیر شدم
شما هم فکر کنم یه کمی اون موقع سنت بالاست میتونی بری دانشگاه مثلا طرفای سال 2025-26؟

چرا هر کی آنلاین میشه زودی میره انگار سرخوشتون منم فقط ؟!!!

بخدا معذرت می خوام ولی همتون دیوونه اید ، بخاطر هیچ !!!!!
خوب معلومه وقتی به قول خودتون کلا 14 میلیون توی کل دنیا ثبت نام میکنن از این 14 تا بیش از 10 درصد شرکت کننده از ایران هست شانسی واسه من و شما نمی مون 2000000 به 2000 یعنی هیچ به هیچچچچچچچچچچچچ
پس بی خیال شید چون فرهنگ مردم ایران عوض بشو نیست به قول معروف مفت باشه .................

با اصرارهای شما هم که بابا لطفا کیلویی ثبت نام نکنید هیچی عوض نمیشه هر سال هم وضع بدتر از سال قبله و شانس پایینتر البته باز هم خواست خداست و هیچ چیز بعید نیست حتی غیرممکنها یک روزی ممکن میشن

میدونید معذرت می خوام به قشر خاصی هم برنخوره ولی لاتاری رو همین کافینتیها خراب کردن واسه درامد بیشتر توی یکماه چنان تبلیغاتی راه می اندازن بیلبورد نصب میکنن تابلو میزنن و انگار خخدا بهشون داده و کیلو کیلو هر کیو ثبت نام می کنن هر کی هم نمیدونست لاتاری چیه دیگه با این سطح وسیع تبلیغات توی هر شهری آدمهای بیسواد هم فهمیدن لاتاری چیه بی انصافها اینقد بیرحمن که شرایط رو هم واسه طرف توضیح نمیدن و فقط بخاطر درآمد بیشتر ثبت نام میکنن حتی اونهایی رو که صلاحیتشو ندارن!!!!
اگر کافینتها این کار رو نمی کردن لاتاری در سطح خونواده هایی بود که در مورد اون تحقیق کرده بودن و با فهم و درک لاتاری رو از توی خونه هاشون ثبت نام می کردن اینجوری کمتر حقی ضایع می شد .
من نمیدونم چرا دولت جلوی این کار رو نمی گیره آمریکا که جیزه پس چرا تبلیغات واسه ثبت نام لاتاریش آزاده
هر چند اگه یه روزی هم بخواد جلوی این تبلیغات خیابانی و بروشورها و کافینتها گرفته بشه مردم ایرانی خوب راهشو بلدن و همان آش و همان کاسه !

دیگه برگشتن به روزهای خوش گذشته که کسی نمی دونست لاتاری چیه تمام شد به نظر من لاتاری از 2012 به بعد خراب شد مقصر اصلی کافینتهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
لطفا به خودتون بیاین این راه رو از کسانی که واقعا لیاقتشو دارن ولی نه آنچنان پولدارن که با ویزای سرمایه گذاری برن و همچنین دانشجویی نگیرین بذارین کسانی برن که واقعا وقت گذاشتن آگاهن فهمیده هستن مسایل روز رو درک می کنن لطفا کافینتها یه خودتون بیاین بخاطر درآمد بیشتر این کارها رو نکنید بخدا این پول برکت نداره چون ادمهای ناراضی و مخالف کار شما خیلی زیاده شما 1میلیون و پانصد هزار ثبت نام میکنی 1500 تا قبول میشن وراضی ببخشیدادتازه اگه فهم اینوداشته باشن که برن نتایج و چک کنن و اون بلیطهای برنده سوخت نشه !!!! ولی اون 500 تای واقعی که خودشون ثبت نام کردن وکمتر از 500 نفرقبولی میدن آه و نفرین اون 450000 تای باقیمونده دنبال شماست چون ریسک قبولیشو از 1 به 100 آوردی به1 به 500
تشکر کنندگان: ali0854 ، hameddjj ، farrokh33 ، puryapurya ، mohammadg846
امروز متوجه شدم تو قرعه کشی امسال یک پسر 15 ساله اسمش در اومده که انفرادی ثبت نام کرده بوده
جالبه پدرش 5 روز تو کل فامیل پخش کرده پسرش میره امریکا الان متوجه شده که چی شده
امیدوارم سایر برندگان البته از این جنس نباشن
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: hameddjj ، farrokh33 ، mohammadg846
من و همسرم هم قبول نشدیم.... من فکر کنم 6 ساله شرکت میکنم.... اصلا لاتاری خر است
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
چرا اتفاقن خیلیم به فکرش بودم اما باخودم میگفتم چه فایده الان چک کنم بازم میزنه has not been selected بعدش ضدحال میخورم
تشکر کنندگان: mohammadg846
سلام به دوستان من امسال سال سومم بود ولی بازم برنده نشدم ولی به پیشنهاد من داییهام هم ثبت نام کردن که یکی دوره اول برنده شد و الان تو تگزاس حالشو میبره و یکیشم دوره سوم یعنی امسال برنده شد و... البته من خودم به جفتشون خیلی کمک کردم و میکنم... منم به همه برنده ها تبریک میگم
تشکر کنندگان: syrene1685 ، puryapurya ، mohammadg846

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان