کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-06-05 ساعت 01:25)Masoud7 نوشته:  شما قبول شدید؟مصاحبش سخته؟میشه ی احتمال بدید که چند% قبول میشم؟وای دارم دیوونه میشم از استرس

اقای مسعود اینقدر نگران نباشین...به توصیه های الیس عزیز و دوستان دیگه تو مهاجرسرا عمل کنین و استرس رو از خودتون دور کنین...
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: لطف اله
(2015-06-05 ساعت 01:25)Masoud7 نوشته:  شما قبول شدید؟مصاحبش سخته؟میشه ی احتمال بدید که چند% قبول میشم؟وای دارم دیوونه میشم از استرس

برادر من همانطور که دوستان گفتن مشکلی نیست ولی باز هم اگر استرس داری و میخواهی خودت خیالت راحت باشه میتونی تو شهریور و دی ماه بقیه واحدهای پیش دانشگاهیت رو هم امتحان بدهی و مدرک پیش رو هم بگیری تا حداقل خودت خیالت راحت تر باشه هرچند که احنیاجی نیست
گفتم شهریور و دی برای اینکه تو شهریور ظاهرا یک سقف واحدی داره و همه رو نمیتونی امتحان بدی
بعدش هم با این همه راهنمایی دوستان اگر انقدر استرس داشته باشی که تا آخر کار خودت رو ازبین می بری عزیز من
موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان:
با سلام و احترام
1- مدارکی که مترجم ترجمه می کند آیا تاریخ انقضاء دارد؟
2- برای کسی که قصد ادامه تحصیل در آمریکا دارد باید ترجمه مترجم به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نیز برسد؟
خدایا سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک تا هر چه را که تو دیر می خواهی، زود نخواهم و هر چه را که تو زود می خواهی، دیر نخواهم. "معلم شهید انقلاب، زنده یاد دکتر علی شریعتی"
تشکر کنندگان:
شهریور که دیگه واحد نمیدن فقط کسایی که ترم قبلش ثبت نام کردن میتونن جبرانی واحد بردارن،من الان چکار کنم؟واسه ترم مهر که میرم پیش ثبت نام میکنم تا 12 واحد موندمو پاس کنم تا دی ماه.دانشگاهمو زورمو میزنم تا 1 2 دیگه تموم بشه.مدرک دیپلم 11 ساله من دانشگاس.اینو چکار کنم؟بعدشم من واسه افیسر که دیپلم 12 بخواد چی بگم یا چکار کنم؟روانیم کرده بس که رو مغزمه
تشکر کنندگان:
(2015-06-06 ساعت 18:32)Masoud7 نوشته:  شهریور که دیگه واحد نمیدن فقط کسایی که ترم قبلش ثبت نام کردن میتونن جبرانی واحد بردارن،من الان چکار کنم؟واسه ترم مهر که میرم پیش ثبت نام میکنم تا 12 واحد موندمو پاس کنم تا دی ماه.دانشگاهمو زورمو میزنم تا ۱ ۲ دیگه تموم بشه.مدرک دیپلم 11 ساله من دانشگاس.اینو چکار کنم؟بعدشم من واسه افیسر که دیپلم 12 بخواد چی بگم یا چکار کنم؟روانیم کرده بس که رو مغزمه

به نظرم اصلا نگاه نمیکنید دوستان چه میگویند ، فقط هی میگی روانی شدم
برای اینکه وقت دوستان گرفته نشه تو پیام خصوصی بده تا کاملا راهنماییت کنم

(2015-06-06 ساعت 11:26)ahmad120 نوشته:  با سلام و احترام
۱- مدارکی که مترجم ترجمه می کند آیا تاریخ انقضاء دارد؟
۲- برای کسی که قصد ادامه تحصیل در آمریکا دارد باید ترجمه مترجم به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نیز برسد؟

1 - اگر تغییری نداشته باشد خیر
2 - بله
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-06-06 ساعت 11:26)ahmad120 نوشته:  با سلام و احترام
۱- مدارکی که مترجم ترجمه می کند آیا تاریخ انقضاء دارد؟
۲- برای کسی که قصد ادامه تحصیل در آمریکا دارد باید ترجمه مترجم به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نیز برسد؟

سلام
1: خیر. اگر در اصل مدرک تغییری ایجاد نشده باشه ترجمه قدیمی مشکلی نداره.
2: شما از دارالترجمه دو سری ترجمه بگیرید و فقط یک سری رو تایید دادگستری و وزارت امور خارجه کنید برای ادامه تحصیل. برای نسخه دوم هزینه شما خیلی کمتر میشود
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: لطف اله ، simsim2016
(2015-06-04 ساعت 21:13)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-04 ساعت 20:48)Masoud7 نوشته:  سلام اقا محمود.من برنده لاتاری۲۰۱۶ هستم.الان ترم ۴ کاردانیم.چندسال پیش هم 12 واحد از 24 پیش دانشگاهی ریاضی و فیزیکو گذروندم.شماره کیس نامبرم 4500 هستش.دیپلم فنی 11 ساله دارم.چکار کنم؟کمکم کم.هرکی ی حرفی میزنه.یکی میگه تا قبل از پرکردت لاتاری باید مدرک پیشتو میگرفتی یا کاردانیتو الانم راهی نداری.یکی هم میگه هنوز وقت داری.من چکار کنم اخه؟دارم دیوونه میشم.

دوست عزیز اصلا ذهنتو درگیر جوابهای بی اساس دیگران نکن. شما فرم 260 رو پر کن و بنویس دانشجو هستی. با توجه به کیس نامبرت خیلی خوش بینانه مارس ۲۰۱۶ به بعد دعوت میشی برا مصاحبه و تا اونموقع یا مدرک کاردانیت رو گرفتی یا هنوز دانشجویی که در دو حالت هیچ مشکلی بابت مدرک تحصیلی نخواهی داشت. دقت داشته باش شما نه اولین نفر و نه اخرین نفر هستی که این شرایط رو داره. با اطمینان کامل و امید به اینده کارهاتو انجام بده و مثبت فکرکن تا نتیجه مثبت بگیری. موفق باشی

(2015-06-04 ساعت 23:07)آلیس-1980 نوشته:  
(2015-06-04 ساعت 21:36)Masoud7 نوشته:  داداش گلم اقای قریشی.من چکار کنم؟ی جاعل حرفه ای برام دوستام گیر اوردن.بدم جعل کنه؟انقد رو مخمه داره مث خوره میخوره منو.فرم 260 تا کی وقت داره؟ از پیشم 12 واحد مونده.کاردانیم هم ۲ ترم دیگه تمومه.من چارم چیه؟
سلام آقای مسعود،آقای قریشی کاملا حرفش درسته،بیخودی نه مختون رو به کسی بدید،نه دنبال دروغ و جعل باشید .شما هیچ مشکلی ندارید.همین کاری که ایشون گفتن رو بکنید.الان حوصله ندارم بگردم براتون منبع اینجا بزارم ولی میدونم افرادی بودن که حتی موقع مصاحبه هنوز محصل بودن ولی بهشون فرصت بردن مدرک رو دادن .پس به خودتون استرس بیخود وارد نکنین و بجاش درستون رو خوب بخونید تا برای کمتر شدن استرستون تا قبل مصاحبه امتحاناتون رو قبول بشین و گواهیش رو با خودتون ببرید.اگه مصاحبه نرفته بودم و الان اینجا نبودم با اطمینان این حرفا رو بهتون نمی زدم .ولی الان با اطمینان کامل می گم که دنبال جعل نباشین،چون با شرایطی که دارین هیچ مشکلی ندارین.بازم می گم بجای استرس و اینور اونور رفتن درستون رو بخونید تا مدرکتون رو تا قبل مصاحبه بگیرید،اونم برای کم شدن استرس و گرنه با همین گواهی که یکسال از کاردانی رو گذروندید با همون نامه ای که می گیرید که نشون دهنده ی اینه که ۲ ترم از کاردانیتون گذشته کافیه.

(2015-06-06 ساعت 18:32)Masoud7 نوشته:  شهریور که دیگه واحد نمیدن فقط کسایی که ترم قبلش ثبت نام کردن میتونن جبرانی واحد بردارن،من الان چکار کنم؟واسه ترم مهر که میرم پیش ثبت نام میکنم تا 12 واحد موندمو پاس کنم تا دی ماه.دانشگاهمو زورمو میزنم تا ۱ ۲ دیگه تموم بشه.مدرک دیپلم 11 ساله من دانشگاس.اینو چکار کنم؟بعدشم من واسه افیسر که دیپلم 12 بخواد چی بگم یا چکار کنم؟روانیم کرده بس که رو مغزمه

دوست عزیز پاسخ کامل و جامع توسط بنده و سایر دوستان به شما داده شده. لطفآ مطالعه کنید و از تکرار یک سوال خودداری کنید .ممنون
تشکر کنندگان: لطف اله
(2015-06-04 ساعت 20:48)Masoud7 نوشته:  سلام اقا محمود.من برنده لاتاری۲۰۱۶ هستم.الان ترم ۴ کاردانیم.چندسال پیش هم 12 واحد از 24 پیش دانشگاهی ریاضی و فیزیکو گذروندم.شماره کیس نامبرم 4500 هستش.دیپلم فنی 11 ساله دارم.چکار کنم؟کمکم کم.هرکی ی حرفی میزنه.یکی میگه تا قبل از پرکردت لاتاری باید مدرک پیشتو میگرفتی یا کاردانیتو الانم راهی نداری.یکی هم میگه هنوز وقت داری.من چکار کنم اخه؟دارم دیوونه میشم.
با سلام
شما چون دارید کاردانیتون رو می گیرید می تونید مدرک پیش دانشگاهی تون رو معادل سازی کنید و راه حل داره و کافیه فقط یک نامه ی معادل سازی مدرک بگیرید. نگران هم نباشید و به حرف های بی اساس و ناقص و بدون اطلاعات دیگران هم گوش نکنید.
پست زیر رو ملاحظه فرمایید تمام مراحل ذکر شده

http://www.mohajersara.com/showthread.ph...#pid338865

موفق باشید
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: Masoud7 ، moqadam
(2015-06-07 ساعت 14:49)L_haam نوشته:  
با سلام
شما چون دارید کاردانیتون رو می گیرید می تونید مدرک پیش دانشگاهی تون رو معادل سازی کنید و راه حل داره و کافیه فقط یک نامه ی معادل سازی مدرک بگیرید. نگران هم نباشید و به حرف های بی اساس و ناقص و بدون اطلاعات دیگران هم گوش نکنید.
پست زیر رو ملاحظه فرمایید تمام مراحل ذکر شده

http://www.mohajersara.com/showthread.ph...#pid338865

موفق باشید

جواب این دوستمون masoud7 در روزهای قبل به کررات داده شده ولی متاسفانه مجددآ همین سوالو تکرار میکنه. امیدوارم پست ماقبل بنده و پست شما رو مطالعه بفرمایند
تشکر کنندگان: L_haam
دوستان
یک تجربه کوچیک خدمتتون بگم که تا زمانی که محل و زمان مصاحبتون مشخص نشدت مدارکو ندین ترجمه، چون مثل بنده که اول انکارا بودم همه مدارکو دادم در ۲ نسخه ترجمه کردن و زدو مصاحبه شد ابوظبی ! مدارکو جمع کنین روز بعد ابلاغ نامه دوم بدین ترجمه چون کمه کمش ۱ ماه وقت دارین .Rolleyes
موفق باشین
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، لطف اله
واسه آنکارا که مدارک باید 1 ماه قبل اونجا باشه یا تازه 1 ماه قبل بفرستی تازه؟من کیس نامبرم زیر 100 .مهر و آبان احتمالا.چند ماه قبل خبر میدن که فرصت ترجمه داشته باشم نه؟؟

(2015-06-07 ساعت 18:38)babisondes نوشته:  دوستان
یک تجربه کوچیک خدمتتون بگم که تا زمانی که محل و زمان مصاحبتون مشخص نشدت مدارکو ندین ترجمه، چون مثل بنده که اول انکارا بودم همه مدارکو دادم در ۲ نسخه ترجمه کردن و زدو مصاحبه شد ابوظبی ! مدارکو جمع کنین روز بعد ابلاغ نامه دوم بدین ترجمه چون کمه کمش ۱ ماه وقت دارین .Rolleyes
موفق باشین
مگه میشه ؟چجوری عوض شد؟درخواست داده بودی؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-07 ساعت 22:02)behiad نوشته:  واسه آنکارا که مدارک باید ۱ ماه قبل اونجا باشه یا تازه ۱ ماه قبل بفرستی تازه؟من کیس نامبرم زیر 100 .مهر و آبان احتمالا.چند ماه قبل خبر میدن که فرصت ترجمه داشته باشم نه؟؟

(2015-06-07 ساعت 18:38)babisondes نوشته:  دوستان
موفق باشین

سیستم برنامه ریزیه kccهمینه، تا زمانی که نامه دوم نیاد معلوم نمیشه که کی وکجا مصاحبتونه.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-06-08 ساعت 07:56)babisondes نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 22:02)behiad نوشته:  واسه آنکارا که مدارک باید ۱ ماه قبل اونجا باشه یا تازه ۱ ماه قبل بفرستی تازه؟من کیس نامبرم زیر 100 .مهر و آبان احتمالا.چند ماه قبل خبر میدن که فرصت ترجمه داشته باشم نه؟؟

[quote='babisondes' pid='621614' dateline='1433686108']
دوستان
موفق باشین

سیستم برنامه ریزیه kccهمینه، تا زمانی که نامه دوم نیاد معلوم نمیشه که کی وکجا مصاحبتونه.

چه جالب .یعنی احتمال داره عوض بشه پس.حواسمون باشه.مرسی
تشکر کنندگان:
بخدا من قصد اذیت کردن ندارم.اخه اون صفحه واسه مدارک زده کسانی که دیپلم 11ساله دارند و فوق دیپلم دارند!من الان دانشجو کاردانیم 2 ترم دیگه از درسم مونده.از اون ورم من چند سال پیش رفتم پیش دانشگاهیمو بگیرم از 24 واحد 12 تاشو پاس کردم موند 12 تا دیگه.تا فهمیدم لاتاری قبول شدم رفتم پیش دانشگاهی ثیت نام کنم گفتن تابستون نمیشه باید مهر بیای ثبت نام کنی.من الان ن پیش دانشگاهی دارم ن کاردانی،ولی اون صفحه زده برای معادل سازی یا باید پیش باشه یا کاردانی.بخدا من قصد اذیت ندارم.منم مث بقیه بلد نیستم،کمکم کنید،بی زحمت لطفا،ی جواب درست حسابی بهم بدین من چکار کنم،قول میدم دیگه این سوالو نپرسم
تشکر کنندگان:
(2015-06-09 ساعت 02:17)Masoud7 نوشته:  بخدا من قصد اذیت کردن ندارم.اخه اون صفحه واسه مدارک زده کسانی که دیپلم 11ساله دارند و فوق دیپلم دارند!من الان دانشجو کاردانیم ۲ ترم دیگه از درسم مونده.از اون ورم من چند سال پیش رفتم پیش دانشگاهیمو بگیرم از 24 واحد 12 تاشو پاس کردم موند 12 تا دیگه.تا فهمیدم لاتاری قبول شدم رفتم پیش دانشگاهی ثیت نام کنم گفتن تابستون نمیشه باید مهر بیای ثبت نام کنی.من الان ن پیش دانشگاهی دارم ن کاردانی،ولی اون صفحه زده برای معادل سازی یا باید پیش باشه یا کاردانی.بخدا من قصد اذیت ندارم.منم مث بقیه بلد نیستم،کمکم کنید،بی زحمت لطفا،ی جواب درست حسابی بهم بدین من چکار کنم،قول میدم دیگه این سوالو نپرسم
شما اگر می بینید هیچ راهی جواب نمی دهد پیشنهاد میکنم با پاریز تراول که شمارش بالای این صفحه هست تماس بگیرید.شاید راه حلی داشته باشند و مشکلتون حل بشه
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان