کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-06-21 ساعت 10:02)farnaz100 نوشته:  
(2015-06-19 ساعت 15:09)sepideh1234 نوشته:  سلام, اینکه گفته شده پشت عکسها امضا کنید, مگه امضامون تا این مرحله جایی باید ثبت میشد؟
سوال دیگم هم اینه که گواهی اشتغال از محل کارمون لاتین باشه یا فارسی باشه و بدیم ترجمه؟ کسی میدونه متنش دقیقا باید چی باشه؟ ممنون

شما چرا گواهی اشتغال به کار میگیرین؟ دیپلم 12 ساله ندارین؟

آره کارشناسی دارم, ولی چون توی فرم نوشتم شاغلم و کجا چه کارهایی انجام دادم خب باید یه مدرکی هم برا اثبات حرفم بدم. اینجا خوندم که سابقه بیمه و گواهی اشتغال باید ببرم.
تشکر کنندگان:
(2015-06-21 ساعت 11:11)لطف اله نوشته:  بچه ها سلام منظورتون از عکس چی هست چه موقع باید عکس بدیم .منظور از مضا چی هست به من هم بگید لطفا

سلام. دوستان گفتن که دو قطعه عکس برا سفارت و عکسهایی که برای مدیکال باید ببریم رو پشت نویسی کنیم: نام و نام خانوادگی به انگلیسی و کیس نامبر و امضا.
تشکر کنندگان:
(2015-06-21 ساعت 17:58)arminbhz نوشته:  سلام
من پسرم ١٨ سالشه براي بعدا كه مدرك پيش دانشگاهيش لازم خواهد شد براي ادامه تحصيل و اينكه سربازي نرفته، چجوري ميشه مدرك پيش دانشگاهي رو از دانشگاه گرفت؟

دوستان اگه ميشه سوال من رو هم جواب بدين
Case Number: 2016AS20** => 4 Person =>DS260:23 May => interview:Yerevan, 27 October => AP
uptade: None                                    Cleared : 2 March

Live in Pullman, Washington
تشکر کنندگان:
دوست عزیز، اگه مدرک تون لیسانس هست اینا رو میگم:
مدرک پیش دانشگاهی به طور معمول در بایگانی دانشگاه هست، که با کارت پایان خدمت برای آقایون و بدون هیچ مدرک خاصی برای خانم ها قابل تحویل هست.
مدرک دیپلم سه ساله دبیرستان هم توی همون دبیرستانی هست که درس خوندید. اکثر دوستان و ایضاً خود من بعد از ده سال و بیشتر رفتیم و مدرک دیپلم رو از دبیرستان مون گرفتیم. تجدید خاطره ای هم میشه.
موفق باشید.
[/quote]

مرسي از راهنماييتون. همين امروز همسرم كه برنده اصلي هست ديپلمش رو از دبيرستان بعد از ١٩ سال گرفت. خودم هم حتما ميرم دانشگاه دنبال مداركم
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: AliReza.Sh
(2015-06-21 ساعت 23:28)humsun نوشته:  دوست عزیز، اگه مدرک تون لیسانس هست اینا رو میگم:
مدرک پیش دانشگاهی به طور معمول در بایگانی دانشگاه هست، که با کارت پایان خدمت برای آقایون و بدون هیچ مدرک خاصی برای خانم ها قابل تحویل هست.
مدرک دیپلم سه ساله دبیرستان هم توی همون دبیرستانی هست که درس خوندید. اکثر دوستان و ایضاً خود من بعد از ده سال و بیشتر رفتیم و مدرک دیپلم رو از دبیرستان مون گرفتیم. تجدید خاطره ای هم میشه.
موفق باشید.

مرسي از راهنماييتون. همين امروز همسرم كه برنده اصلي هست ديپلمش رو از دبيرستان بعد از ١٩ سال گرفت. خودم هم حتما ميرم دانشگاه دنبال مداركم
[/quote]

سلام براي دريافت مدرك پيش دانشگاهي از دانشگاه از قبل نبايد درخواستي ارائه بديم؟ منظورم اين هست كه هر موقع مراجعه كنيم بهمون ميدن مدرك رو؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-22 ساعت 01:21)Rira_1982 نوشته:  
(2015-06-21 ساعت 23:28)humsun نوشته:  دوست عزیز، اگه مدرک تون لیسانس هست اینا رو میگم:
موفق باشید.

سلام براي دريافت مدرك پيش دانشگاهي از دانشگاه از قبل نبايد درخواستي ارائه بديم؟ منظورم اين هست كه هر موقع مراجعه كنيم بهمون ميدن مدرك رو؟

من و خانومم كه هر دو دانشگاه آزاد بوديم نياز به هيچ هماهنگي نبود. فقط براي خانومم چون شهر دوري بود نسبتاً قبلش تماس گرفتيم كه مطمئن بشيم هستن و مشكلي نيست، كه آخرش هم جواب ندادن و ما ريسكي حركت كرديم كه خوشبختانه مشكلي نبود.
فقط نكته ديگه اينكه براي گرفتن ريزنمرات قابل ترجمه از دانشگاه آزاد نياز به پرداخت فيش ٥٥٠٠ توماني و صرف زمان هست.
موفق باشيد.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Rira_1982
با سلام خدمت دوستان عزيز

به من كسري سربازي خورد چون پدرم موقع سربازيش از طرف ارتش فرستاده شد جنگ، و من فقط دو ماه و نيم توي ارتش رفتم سربازي. آيا بايد مدركي تهيه كنم كه نشون بده من به خاطر حضور پدرم تو جنگ هنگام سربازيش كسري خوردم يا لازم نيست؟ اگه ازم پرسيدند چرا اينقدر كم رفتي سربازي چي بگم؟ آيا اين مدت خيلي كم سربازي باعث ميشه من ap نخورم يا اگه خوردم مدتش كم باشه؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-22 ساعت 18:39)davouddavoud نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزيز

به من كسري سربازي خورد چون پدرم موقع سربازيش از طرف ارتش فرستاده شد جنگ، و من فقط دو ماه و نيم توي ارتش رفتم سربازي. آيا بايد مدركي تهيه كنم كه نشون بده من به خاطر حضور پدرم تو جنگ هنگام سربازيش كسري خوردم يا لازم نيست؟ اگه ازم پرسيدند چرا اينقدر كم رفتي سربازي چي بگم؟ آيا اين مدت خيلي كم سربازي باعث ميشه من ap نخورم يا اگه خوردم مدتش كم باشه؟

از دوستان عزیز کسی هست که جواب سوال بنده را بدونه؟
تشکر کنندگان:
نیازی به مدارک نیست روز مصاحبه اگر افیسر سوال کرد میتونی پاسخ بدی
این موضوع هم باعث ریجکت شما نمیشه .

موفق باشی
تشکر کنندگان: USIMMIGRANT
(2015-06-23 ساعت 13:15)رضا2015 نوشته:  نیازی به مدارک نیست روز مصاحبه اگر افیسر سوال کرد میتونی پاسخ بدی
این موضوع هم باعث ریجکت شما نمیشه .

موفق باشی

تشکر از پاسختون
آیا ممکنه من ap نخورم چون خیلی کم رفتم سربازی( دو ماه و نیم)؟ یا اگه ap خوردم ممکنه مدتش کمتر باشه؟
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
اگه یه سر به سفرنامه بنده بزنین متوجه میشید که کسانی که مدارک رو تحویل میگیرن کاملا" سلیقه ای عمل می کنن البته این سلیقه ای عمل کردن تاثیری تو روند کارتون نداره اگه می بینید دوستان میگن فلان مدرک و داشته باشید جهت اطمینان خاطر خودتونه
روز مصاحبه استرس خواهید داشت حالا اگه حس نقص مدرک هم بهتون تو این شرایط دست بده خدا میدونه با چه حالی پیش آفیسر میرین و سوالا رو چه جوری جواب میدین

سوالی بود در خدمتتونم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: USIMMIGRANT ، Iaccept
(2015-06-23 ساعت 13:36)varchandi نوشته:  دوستان سلام
اگه یه سر به سفرنامه بنده بزنین متوجه میشید که کسانی که مدارک رو تحویل میگیرن کاملا" سلیقه ای عمل می کنن البته این سلیقه ای عمل کردن تاثیری تو روند کارتون نداره اگه می بینید دوستان میگن فلان مدرک و داشته باشید جهت اطمینان خاطر خودتونه
روز مصاحبه استرس خواهید داشت حالا اگه حس نقص مدرک هم بهتون تو این شرایط دست بده خدا میدونه با چه حالی پیش آفیسر میرین و سوالا رو چه جوری جواب میدین

سوالی بود در خدمتتونم
تشکر شما لطف دارید
خب من کپی کسر خدمتم را دارم اونارو ببرم کافیه؟ آیا ممکنه من ap نخورم چون خیلی کم رفتم سربازی( دو ماه و نیم)؟ یا اگه ap خوردم ممکنه مدتش کمتر باشه؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-23 ساعت 13:52)davouddavoud نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 13:36)varchandi نوشته:  دوستان سلام

سوالی بود در خدمتتونم
تشکر شما لطف دارید
خب من کپی کسر خدمتم را دارم اونارو ببرم کافیه؟ آیا ممکنه من ap نخورم چون خیلی کم رفتم سربازی( دو ماه و نیم)؟ یا اگه ap خوردم ممکنه مدتش کمتر باشه؟
دوستان عزيز امكان داره سوال منو جواب بديد؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-24 ساعت 14:02)davouddavoud نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 13:52)davouddavoud نوشته:  [quote='varchandi' pid='627709' dateline='1435050361']
دوستان سلام

سوالی بود در خدمتتونم
تشکر شما لطف دارید
دوستان عزيز اگر امكان داره سوال منو جواب بديد.
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان:
(2015-06-26 ساعت 16:45)davouddavoud نوشته:  
(2015-06-24 ساعت 14:02)davouddavoud نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 13:52)davouddavoud نوشته:  [quote='varchandi' pid='627709' dateline='1435050361']
دوستان سلام

سوالی بود در خدمتتونم
تشکر شما لطف دارید
دوستان عزيز اگر امكان داره سوال منو جواب بديد.

دوست عزیز من
خواهشم اینه که یکبار دیگه به پست های خودت نگاه کنی و ببینی چند بار این سوال رو به روشهای مختلف پرسیدی ؟
از دوستان کم تجربه و بسیار با تجربه و مدیران هم جواب گرفتی و باز هم این سوال با روش و مدل دیگری پرسیده شده
عزیز من ، جان من ، کاملا به شما حق میدهم که نگران باشی و دلواپس ولی این رو هم در نظر بگیر که این تاپیک یک مکان عمومی است که دوستان با تجربه لطف کرده و سوال امثال من و شما را که اطلاعاتمون در برخی زمینه ها کمتر است را با عشق و گذاشتن وقت زیاد پاسخ میدهند
وقتی یک سوال بارها تکرار شود دوستان دیگر انگیزه ی جواب دادن مجدد را ندارند و به نوعی خسته میشوند ولی اگر 100 سوال مختلف بپرسی ایمان داشته باش همه به موقع جواب داده خواهد شد
من دوست دارم از خودت بخواهم در لیست ارسال هایت وارد شوی و این سوالت را ببینی که چند بار تکرار شده ؟
و اما مورد دیگر این است که زحمت بکشی و تاپیک هایی که به نوعی به سوالت ارتباط دارد را کامل بخونی در 90 درصد اوقات جواب خواهی گرفت ، و لطفا سفرنامه های سال های گذشته فراموش نشود
در آخر ، هیچ یک از دوستان اینجا در سفارت کار نمیکند تا بتواند 100 در 100 پاسخ سوال شما را بدهد اما :
احتمال AP خوردن شما به هر حال زیاد است
احتمال اینکه مدت آن هم کمتر باشد نیز وجود دارد ولی این مساله به خیلی چیزهای دیگر هم بستگی دارد مانند شغل ، تحصیلات ، تشابه اسمی و .... حتی زمان مصاحبه ی شما هم به مدت AP ارتباط دارد
ضمنا هیچ کپی ای بدرد دوستان سفارت نمیخورد هر مدرکی باید قابلیت ترجمه شدن را داشته باشد و همچنین جزو مدارکی باشد که آنها لازم دارند ولی در ضمن بردن هیچ مدرک اضافه ای هم انسان را خسته نمیکند ، هر چه فکر میکنید لازم است ببرید
امیدوارم موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، m.ghoreishi ، USIMMIGRANT

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان