کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2015-12-01 ساعت 10:29)ستوده نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 04:16)matin86 نوشته:  
(2015-11-30 ساعت 11:58)ستوده نوشته:  سلام دوست عزیز
من با منشی دکتر کریستین تماس گرفتم . برای ما که یک بچه ۹ ساله هم داریم و مصاحبه مون روز سه شنبه است ، روز دوشنبه رو وقت دادند و گفتند که جواب مدیکال فرزندم روز جمعه آماده میشه. به نظرتون چیکار کنم ؟ همچین چیزی میشه که جواب مدیکال بچه بعد از مصاحبه صادر بشه ؟
درود بر شما
بله همچين مواردى بوده و جواب مديكال ديرتر داده شده !اما ترجيحا با ايميل يا تلفنى درخواست يك نوبت ديگه اى بدين تا زودتر جواب مديكال آماده شه!اگر هم قبول نكردن نگران نباشيد خيلى ها بودن تو همين مهاجر سرا كه جواب مديكالشون بعد آماده شده! در ضمن چطور نوبت واسه روز دوشنبه دادن درصورتى كه منشيشون تلفنى به من گفتن فقط سه شنبه ها و چهارشنبه ها نوبت براى مديكال بچه ها ميديم؟
سلام و تشکر از پاسختون
من به منشی گفتم که مصاحبه روز سه شنبه است ، انتظار داشتم بگه روز جمعه اونجا باشیم اما با زبون خودشون با دکتر صحبت کرد و گفت روز دوشنبه اینجا باشید. ضمناً گفتش جواب آزمایش بجه که به 72 ساعت زمان نیاز داره روز جمعه (بعد از روز مصاحبه) آماده میشه و مشکلی نخواهد بود ! حالا نمیدونم چیکار کنم ؟
وقتی گفتن مشکلی نیست شما هم خیالتون راحت باشه همون دوشنبه برید اونا در جریان همه چی هستن و اشتباه راهنمایی نمیکنن و بهترین زمان به شما میدن. شما میتونید جواب مدیکال فرزندتون بعد مصاحبه ببرید.
شما اگه بخواهید تا روز مصاحبه آماده شه باید یه هفته قبل از مصاحبه برید مدیکال چون جواب ها به 3 روز کاری نیاز دارند تا آماده شن از نظر من ارمنستانم اونقد جذاب نیست که بخواهید تقریبا 10 روز اونجا بمونید همون یکشنبه اونجا باشید جمعه برگردید. حالا هرطور خودتون صلاح میدونید اگه میخواین روز مصاحبه حتما مدیکال داشته باشین زنگ بزنید یه وقت دیگه ازشون تقاضا کنید.
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان: matin86 ، emix ، M.Hamed
(2015-12-01 ساعت 12:19)chakavakl نوشته:  
من با منشی دکتر کریستین تماس گرفتم . برای ما که یک بچه ۹ ساله هم داریم و مصاحبه مون روز سه شنبه است ، روز دوشنبه رو وقت دادند و گفتند که جواب مدیکال فرزندم روز جمعه آماده میشه. به نظرتون چیکار کنم ؟ همچین چیزی میشه که جواب مدیکال بچه بعد از مصاحبه صادر بشه ؟
درود بر شما
بله همچين مواردى بوده و جواب مديكال ديرتر داده شده !اما ترجيحا با ايميل يا تلفنى درخواست يك نوبت ديگه اى بدين تا زودتر جواب مديكال آماده شه!اگر هم قبول نكردن نگران نباشيد خيلى ها بودن تو همين مهاجر سرا كه جواب مديكالشون بعد آماده شده! در ضمن چطور نوبت واسه روز دوشنبه دادن درصورتى كه منشيشون تلفنى به من گفتن فقط سه شنبه ها و چهارشنبه ها نوبت براى مديكال بچه ها ميديم؟
سلام و تشکر از پاسختون
من به منشی گفتم که مصاحبه روز سه شنبه است ، انتظار داشتم بگه روز جمعه اونجا باشیم اما با زبون خودشون با دکتر صحبت کرد و گفت روز دوشنبه اینجا باشید. ضمناً گفتش جواب آزمایش بجه که به 72 ساعت زمان نیاز داره روز جمعه (بعد از روز مصاحبه) آماده میشه و مشکلی نخواهد بود ! حالا نمیدونم چیکار کنم ؟
وقتی گفتن مشکلی نیست شما هم خیالتون راحت باشه همون دوشنبه برید اونا در جریان همه چی هستن و اشتباه راهنمایی نمیکنن و بهترین زمان به شما میدن. شما میتونید جواب مدیکال فرزندتون بعد مصاحبه ببرید.
شما اگه بخواهید تا روز مصاحبه آماده شه باید یه هفته قبل از مصاحبه برید مدیکال چون جواب ها به ۳ روز کاری نیاز دارند تا آماده شن از نظر من ارمنستانم اونقد جذاب نیست که بخواهید تقریبا ۱۰ روز اونجا بمونید همون یکشنبه اونجا باشید جمعه برگردید. حالا هرطور خودتون صلاح میدونید اگه میخواین روز مصاحبه حتما مدیکال داشته باشین زنگ بزنید یه وقت دیگه ازشون تقاضا کنید.
دوست عزیز از پاسخ شما سپاسگزارم
با توجه به راهنمایی شما عزیزان مبنی بر زمانبر بودن مدیکال کودکان ،پیش بینی من این بود که روز جمعه برای مدیکال تعیین بشه اما به گفته منشی ، خانم دکتر مسافرت خواهند بود ، و من فکر میکنم نبودن دکتر بخاطر تعطیلات ژانویه باشه ! نگرانی من بیشتر برای دریافت نکردن جواب ایمیلی است که برای درخواست وقت مدیکال ارسال کردم ! امروز 5 روزه ایمیل زدم اما هنوز جوابی دریافت نکردم ! پیشنهادتون چیه ؟ من عجله میکنم ؟ بازم باید صبر کنم ؟
تشکر کنندگان: matin86
(2015-12-01 ساعت 12:39)ستوده نوشته:  دوست عزیز از پاسخ شما سپاسگزارم
با توجه به راهنمایی شما عزیزان مبنی بر زمانبر بودن مدیکال کودکان ،پیش بینی من این بود که روز جمعه برای مدیکال تعیین بشه اما به گفته منشی ، خانم دکتر مسافرت خواهند بود ، و من فکر میکنم نبودن دکتر بخاطر تعطیلات ژانویه باشه ! نگرانی من بیشتر برای دریافت نکردن جواب ایمیلی است که برای درخواست وقت مدیکال ارسال کردم ! امروز ۵ روزه ایمیل زدم اما هنوز جوابی دریافت نکردم ! پیشنهادتون چیه ؟ من عجله میکنم ؟ بازم باید صبر کنم ؟
دکتر جواب ایمیل های منم ندادن من وقتمو همون تلفنی با منشیشون هماهنگ کردم اونجام که رفتم مشکلی نبود
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
سفرنامه
(2015-12-01 ساعت 14:28)chakavakl نوشته:  
با توجه به راهنمایی شما عزیزان مبنی بر زمانبر بودن مدیکال کودکان ،پیش بینی من این بود که روز جمعه برای مدیکال تعیین بشه اما به گفته منشی ، خانم دکتر مسافرت خواهند بود ، و من فکر میکنم نبودن دکتر بخاطر تعطیلات ژانویه باشه ! نگرانی من بیشتر برای دریافت نکردن جواب ایمیلی است که برای درخواست وقت مدیکال ارسال کردم ! امروز ۵ روزه ایمیل زدم اما هنوز جوابی دریافت نکردم ! پیشنهادتون چیه ؟ من عجله میکنم ؟ بازم باید صبر کنم ؟
دکتر جواب ایمیل های منم ندادن من وقتمو همون تلفنی با منشیشون هماهنگ کردم اونجام که رفتم مشکلی نبود
راست میگین ؟Sad
یعنی زمانی رو که بصورت شفاهی از طریق تلفن اعلام کردن قابل اطمینان هست ؟
تشکر کنندگان:
(2015-12-01 ساعت 16:51)ستوده نوشته:  
راست میگین ؟Sad
خانم ستوده انگار بیش از حد استرس دارین
همی چی خیلی سادس اصلا جای نگرانی نداره
من دوبار ایمیل زدم دکتر جواب ندادن بعد با خانم جنسیس تماس گرفتم بهم نوبت دادن یک هفته بعدشم دوباره زنگ زدم ساعت تاریخ باهاشون چک کردم مطمئن شدم که وقتی بهم دادن یادداشت شده اونجام که رفتم کاملا منو به خاطر داشت. ایشونم فوق العاده مهربون هستن هر سوالی راجب واکسن ها و مدیکال دارین میتونید ازشون بپرسید کاملا شمارو راهنمایی میکنند. اصلا جای نگرانی نیست.

سفرنامه
تشکر کنندگان: matin86 ، emix
(2015-12-01 ساعت 17:16)chakavakl نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 16:51)ستوده نوشته:  
راست میگین ؟Sad
خانم ستوده انگار بیش از حد استرس دارین
همی چی خیلی سادس اصلا جای نگرانی نداره
من دوبار ایمیل زدم دکتر جواب ندادن بعد با خانم جنسیس تماس گرفتم بهم نوبت دادن یک هفته بعدشم دوباره زنگ زدم ساعت تاریخ باهاشون چک کردم مطمئن شدم که وقتی بهم دادن یادداشت شده اونجام که رفتم کاملا منو به خاطر داشت. ایشونم فوق العاده مهربون هستن هر سوالی راجب واکسن ها و مدیکال دارین میتونید ازشون بپرسید کاملا شمارو راهنمایی میکنند. اصلا جای نگرانی نیست.
دوست عزیز ممنون از پاسخ و راهنماییتون
مدیکال شما با دکتر کریستین بود ؟
آخه یکی از دوستان منشی ایشون رو خانم عاشق معرفی کرده بودند !
ممکنه منشی عوض شده باشه ؟ یا اینکه دکتر دو نفر منشی داره ؟
تشکر کنندگان:
(2015-12-01 ساعت 12:39)ستوده نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 12:19)chakavakl نوشته:  
درود بر شما
سلام و تشکر از پاسختون
شما اگه بخواهید تا روز مصاحبه آماده شه باید یه هفته قبل از مصاحبه برید مدیکال چون جواب ها به ۳ روز کاری نیاز دارند تا آماده شن از نظر من ارمنستانم اونقد جذاب نیست که بخواهید تقریبا ۱۰ روز اونجا بمونید همون یکشنبه اونجا باشید جمعه برگردید. حالا هرطور خودتون صلاح میدونید اگه میخواین روز مصاحبه حتما مدیکال داشته باشین زنگ بزنید یه وقت دیگه ازشون تقاضا کنید.
دوست عزیز از پاسخ شما سپاسگزارم
اگه تلفنى هماهنگ كردين،حتما نوبتتون كانفرم شده .نگران هم نباشيد !
بابت ايميل ، دكتر شب به شب جواب همه ايميلها رو ميدن اگه جوابى نگرفتين يا ايميل به آدرس اشتباهى دادين يا ايميل تو spamاومده اونو چك كنيد!ايميل دكتر ymail هستش دقت كنيد اشتباهى yahoo mailنزده باشين!
موفق باشيد
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: chakavakl
(2015-12-01 ساعت 18:02)ستوده نوشته:  دوست عزیز ممنون از پاسخ و راهنماییتون
مدیکال شما با دکتر کریستین بود ؟
آخه یکی از دوستان منشی ایشون رو خانم عاشق معرفی کرده بودند !
ممکنه منشی عوض شده باشه ؟ یا اینکه دکتر دو نفر منشی داره ؟
بله من با دکتر کریستین نوبت داشتم شماره منشیشونم تو پست های قبلی گذاشتم

سفرنامه
تشکر کنندگان: emix
دوستان، مصاحبه من در ماه فوریه و روز دوشنبه هست....میخوام بپرسم در ابوظبی مدیکال روز شنبه انجام میشه؟؟؟؟؟تعطیل نیست؟؟
اگه من شنبه کارهای مدیکال رو توی ابوظبی انجام بدم ، روز یکشنبه به من تحویل میدند جواب رو یا خیر؟ چون در غیر این صورت باید پنجشنبه برم و اینطوری تو هزینم صرفه جویی میشه فقط توروخدا پاسخ مطمئنی به من بدید....بچه هم همراهم نیست در ضمن....ممنونم
تشکر کنندگان:
(2016-01-14 ساعت 02:23)farzaneh_saremi نوشته:  دوستان، مصاحبه من در ماه فوریه و روز دوشنبه هست....میخوام بپرسم در ابوظبی مدیکال روز شنبه انجام میشه؟؟؟؟؟تعطیل نیست؟؟
اگه من شنبه کارهای مدیکال رو توی ابوظبی انجام بدم ، روز یکشنبه به من تحویل میدند جواب رو یا خیر؟ چون در غیر این صورت باید پنجشنبه برم و اینطوری تو هزینم صرفه جویی میشه فقط توروخدا پاسخ مطمئنی به من بدید....بچه هم همراهم نیست در ضمن....ممنونم

با سلام
بله روزهای شنبه بیمارستان nmc دبی ازمایشات پزشکی را انجام میدهد و میتوانید یکشنبه عصر جواب را تحویل بگیرید.
با تشکر
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان:
(2016-01-14 ساعت 10:08)Joje mohajer نوشته:  
(2016-01-14 ساعت 02:23)farzaneh_saremi نوشته:  دوستان، مصاحبه من در ماه فوریه و روز دوشنبه هست....میخوام بپرسم در ابوظبی مدیکال روز شنبه انجام میشه؟؟؟؟؟تعطیل نیست؟؟

با سلام
بله روزهای شنبه بیمارستان nmc دبی ازمایشات پزشکی را انجام میدهد و میتوانید یکشنبه عصر جواب را تحویل بگیرید.
با تشکر

دوست عزیز ممنونم ولی من برای ابوظبی میخوام تست بدم..شما برای دوبی رو فرمودید.. Rolleyes
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه دوستان
دوستان ما گیج شدیم ما سفارتمون ابوظبی هست یکی میگه برای مدیکال وقت قبلی میخواد یکی میگه نمیخواد مارو راهنمایی کنید ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2016-01-26 ساعت 22:08)yazdanf نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
دوستان ما گیج شدیم ما سفارتمون  ابوظبی هست یکی میگه برای مدیکال وقت قبلی میخواد یکی میگه نمیخواد مارو راهنمایی کنید ممنون میشم

دوست گرامی
حهت مدیکال دبی نیازی به گرفتن وقت قبلی نیست (مطمئن باشید)
ولی بنده و برخی از دوستان محض احتیاط یه ایمیل به NMC دبی فرستادیم و بعضی از دوستان (بنده خیر) حتی از پاسخ ایمیل پرینت گرفته و با خود بردند.
ولی تمامی دوستان اذعان داشتند که از گرفتن وقت قبلی و اون پرینت هیچ استفاده ای نبردند .فقط به زمانبندی چهت آزمایش و مصاحبه دقت فرمایید.
هرچند تا حدی استرس شما طبیعیست ولی آرامش داشته باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
سلام دوستان آیا دکتر شوکا تو دبی هست ؟ واین آدرس ایمیلشه برای نوبت؟ لطفا یکی تایید کنه..............

Email : appointmentdeiradxb@nmc.ae

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
آدرس ایمیل در سایت NMC دبی موجود است
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان