کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2016-01-27 ساعت 17:54)sosol نوشته:  سلام دوستان آیا دکتر شوکا تو دبی هست ؟ واین آدرس ایمیلشه برای نوبت؟ لطفا یکی تایید کنه..............

Email : appointmentdeiradxb@nmc.ae

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز بدلیل اینکه تعداد پست های من کمه نمیتونم جوابتونو به صورت خصوصی بدم امیدوارم ببینید البته اگر دیر نشده باشه
شما عصر شنبه که بری عصر یکشنبه جواب مدیکال رو میگیری من صبح شنبه رفتم و صبح یکشنبه جواب رو بهم دادن ازونجایی که در مدیکال تاریخ مصاحبه رو ازتون میپرسن خودشون سعی میکنن تا قبل از مصاحبه جواب رو بدن پس مشکلی ازین بابت نیست اگر هم احتمال 1% گفتن حاضر نمیشه که بعید میدونم یه پولی ازتون میگیرن که سریعتر کارتونو انجام میدن ازین بابت نگران نباشید ساده تر از اون چیزیه که شما فکر میکنید 
موفق باشی
تشکر کنندگان: amirak7
سلام ما 12 آپریل 3شنبه وقت مصاحبه داریم بنظرتون شنبه وقت دکتر بگیریم خوبه؟
و این ک متن ایمیلم ب دکتر باید چی باشه؟
باید حتمن ایمیل هم بزنیم یا نه تماس تلفنی کافیه؟
و برای تماس تلفنی با منشیشون چ ساعتی تماس بگیرم خوبه؟
CN:2016AS00000054##
رویت قبولی: may
ارسال فرم : July
کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
مصاحبه : April 12, 2016
تشکر کنندگان:
(2016-03-01 ساعت 22:19)M.Hamed نوشته:  سلام ما 12 آپریل 3شنبه وقت مصاحبه داریم بنظرتون شنبه وقت دکتر بگیریم خوبه؟
و این ک متن ایمیلم ب دکتر باید چی باشه؟
باید حتمن ایمیل هم بزنیم یا نه تماس تلفنی کافیه؟
و برای تماس تلفنی با منشیشون چ ساعتی تماس بگیرم خوبه؟
سلام
اگه بچه ندارید بله شنبه خوبه حتی میتونید یکشنبه وقت بگیرید
فکر کنم تماس تلفنی کافی باشه ولی دوستانی که در ایروان مصاحبه داشتن بهتر می تونن راهنمایی کنن
فکر کنم شما از صبح ساعت 9 به بعد می تونید تماس بگیرید
این پست رو مطالعه کنید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: M.Hamed
خیلی منون از راهنماییتون ولی پستی ک گفتین بخونم بصورت نقطه چین اومده Sad
تشکر کنندگان:
(2016-03-02 ساعت 01:04)M.Hamed نوشته:  خیلی منون از راهنماییتون  ولی پستی ک گفتین بخونم بصورت نقطه چین اومده Sad
این لینکرو امتحان کنید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: M.Hamed
سلام دوستان کسی نمونه ایمیلی ک ب دکتر باید بزنیم برای گرفتن وقت رو داره؟
آدرس سایت سفارت آمریکا تو ارمنستان رو هم دارین؟ Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام من برای تععین وقت معاینه با تمام شماره های ذیل با موبایلم تماس گرفتم :
37496047333 که در مهاجرسرا اعلام شده و نیز تلفنهای ذیل که در سایت سفارت امریکا در ارمنستان ذکر شده:
37491205143 و 37410567265

اما همگی خارج از دسترس هستن همینطور به ایمیل زیر که در سایت سفارت ارائه شده ایمیل زدم اما این ایمیل هم ظاهرا نادرسته
kristinkhachatryan@yahoo.com

آیا کسی موفق شده تماس بگیره و تعیین وقت کنه برای معاینه؟ با چه ایمیل یا شماره تلفنی؟
کیس نامبر:5xxx/تعداد افراد:1 نفر/مصاحبه: آپریل /نتیجه مصاحبه: AP(ارتش)/کلیرنس: 9 آگست/تحویل مدارک به سفارت:17 آگست/ دریافت ویزا:23آگست/ ورود به آمریکا:؟/
هزینه های قبل از دریافت ویزا:
هزینه ترجمه: 700.000 تومان+هزینه ارزیابی ملک 600.000 تومان+هزینه دوبار سفر به ایروان 4.000.000 تومان+ هزینه پرداختی به سفارت 330 دلار+ هزینه دو بار مدیکال 100.000 درام
هزینه های بعد از دریافت ویزا:
هزینه صدور گرین کارد: 165 دلار
بلیط رفت و برگشت سیاتل: 4.4 میلیون تومان+
هزینه هتل و اسکان 12شب:
سایر هزینه اقامت 12 شب:

تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیزم با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان
من برای سه شنبه 5 اپریل مصاحبه دارم آنکارا.
میخواستم بدونم اگه شنبه رو برای مدیکال وقت بگیرم خوبه؟با توجه به تعطیلیه یکشنبه جواب رو دوشنبه بهم تحویل میدن آیا یا باز هم زمان لازمه؟
ممنونم از راهنماییتون
تشکر کنندگان: Mey30
(2016-03-04 ساعت 11:50)ali3810 نوشته:  سلام من برای تععین وقت معاینه با تمام شماره های ذیل با موبایلم تماس گرفتم :
37496047333 که در مهاجرسرا اعلام شده و نیز تلفنهای ذیل که در سایت سفارت آمریکا در ارمنستان ذکر شده:
37491205143 و 37410567265

اما همگی خارج از دسترس هستن همینطور به ایمیل زیر که در سایت سفارت ارائه شده ایمیل زدم اما این ایمیل هم ظاهرا نادرسته
kristinkhachatryan@yahoo.com

آیا کسی موفق شده تماس بگیره و تعیین وقت کنه برای معاینه؟ با چه ایمیل یا شماره تلفنی؟

سلام علی جان
ایمیل صحیح دکتر کریستین Kristinekhachatryan@ ymail.com میباشد نه اون ایمیلی که شما نوشتید وقتی به دکتر ایمیل زدید ایشون سریع جواب داده و یک فایل به پیوست ارایه میکنه که در ان مدارک مورد نیاز و واکسن هایی که باید بزنید رو داره و همچنین تلفن منشی فارسی زبان رو براتون میزاره . به امید موفقیت شما
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
تشکر کنندگان: ali3810
(2016-03-04 ساعت 11:53)nargesinthebox نوشته:  سلام دوستان عزیزم با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان
من برای سه شنبه 5 اپریل مصاحبه دارم آنکارا.
میخواستم بدونم اگه شنبه رو برای مدیکال وقت بگیرم خوبه؟با توجه به تعطیلیه یکشنبه جواب رو دوشنبه بهم تحویل میدن آیا یا باز هم زمان لازمه؟
ممنونم از راهنماییتون

باهاشون صحبت کنین اگر تا قبل مصاحبه جواب رو بهتون میدن کافیه
-شماره کیس: 54xx
-کنسولگری: ایروان
-ارسال فرم: June 05
تعداد افراد: یک نفر
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: April 12
وضعیت: Ap
دریافت ویزا:...
تشکر کنندگان: nargesinthebox
(2015-08-26 ساعت 12:29)amirabas93 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 22:39)ho_tasha نوشته:  سلام دوستان عزیز من هرکاری میکنم تمامی مراحل رو هم درست میرم ولی سایت دکتر اونگان برای گرفتن وقت دکتر ماه اکتبر رو نشان نمیده آیا باید صبر کنم دوستان راهنمایی کنن؟
متشکر

درود
فکر میکنم حدودا از یک ماه قبل میتونید نوبت مدیکال رزرو کنید. پس طی چند روز آینده اقدام به رزرو کنید که وارد ماه سپتامبر شده باشیم.
موفق باشید

ایا فقط دکتر اورنگان مورد تایید است؟ کسی ادرس دکتری دیگر یا مرکز بیمارستانی دیگر که در انکارا مورد تایید سفارت باشد را سراغ دارد؟ لطف پاسخ دهید نوبت مصاحبه نزدیک است.
تشکر کنندگان:
(2016-03-06 ساعت 09:15)saninejad نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 12:29)amirabas93 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 22:39)ho_tasha نوشته:  سلام دوستان عزیز من هرکاری میکنم تمامی مراحل رو هم درست میرم ولی سایت دکتر اونگان برای گرفتن وقت دکتر ماه اکتبر رو نشان نمیده آیا باید صبر کنم دوستان راهنمایی کنن؟
متشکر

درود
فکر میکنم حدودا از یک ماه قبل میتونید نوبت مدیکال رزرو کنید. پس طی چند روز آینده اقدام به رزرو کنید که وارد ماه سپتامبر شده باشیم.
موفق باشید

ایا فقط دکتر اورنگان مورد تایید است؟ کسی ادرس دکتری دیگر یا مرکز بیمارستانی دیگر که در انکارا مورد تایید سفارت باشد را سراغ دارد؟ لطف پاسخ دهید نوبت مصاحبه  نزدیک است.

دوست عزيز در آنكارا فقط دكتر اونگان معتمد سفارت هستند
تشکر کنندگان: mehdihk
ما هم مثل شما بود زمان مصاحبه مون و وقت دكتر. شنبه رفتيم دكتر و دوشنبه جواب داد. ببينيد وقتي تو سايت خود اونگان شما رمان مصاحبه رو وارد ميكنيد با احتساب شرايط شما open time رو بهتون ميده. خيالتون راحت باشه اونگان تا جايي كه ديدم مرتب و منظم بود فقط يه مرضوع رو در نظر بگيريد كه اگه احيانا جمعه رسيدين يه سر بريد مطب و اگه خانوم اونگان بود بريد همون روز چون احتمال واكسن خوردن كمتره و نتيجتا پول كمتري ميدين.
موفق باشيد همگي
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: nargesinthebox
دوستان سلام

تاریخ مصاحبه من 2 may در آنکارا است.
من برای چه روزی باید فقط دکتر بگیرم؟

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

تشکر کنندگان:
دوستان گلم انشالله همگی موفق باشید ...برای مصاحبه در ابوظظبی باید از دکتر شوگلا وقت قبلی بگیریم یا همین جور بریم ان ام سی ...با توجه به دختر 7 ساله که دارم...ممنون میشم یکی جوابم بده ...اگه آدرس ایمیلی دارید از دکتر شوگلا محبت کنید اطلاع بدید
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان