کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2016-03-27 ساعت 11:38)لطف اله نوشته:  دوستان گلم انشالله همگی موفق باشید ...برای مصاحبه در ابوظظبی باید از دکتر شوگلا وقت قبلی بگیریم یا همین جور بریم ان ام سی ...با توجه به دختر 7 ساله که دارم...ممنون میشم یکی جوابم بده ...اگه آدرس ایمیلی دارید از دکتر شوگلا محبت کنید اطلاع بدید

دوست خوب
شما نیازی به ایمیل دکترشوکلا ندارید شما یک ایمیل به nmc بزنید و تقاضای یک وقت کنید و توی ایمیلتون تاریح مصاحبه تون رو قید کنید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: لطف اله ، copol
سلام من 9 may مصاحبه دارم چه جوری میتونم وقت دکتر بگیرم اصلا بلد نیستم چه متنی بنویسم
کیس نامبر: **as63
مصاحبه : 9 می ابوظبی
سربازی : س پ ا ه
مدرک تحصیلی: لیسانس
ابدیت : 10 می تو سایت سفارت و 17 می تو سایت سیس
تشکر کنندگان:
(2016-04-04 ساعت 01:18)khodamtanha نوشته:  سلام من 9 may  مصاحبه دارم چه جوری میتونم وقت دکتر بگیرم اصلا بلد نیستم چه متنی بنویسم
سلا
اگه مصاحبتون ابوظبی نیاز نیست وقت بگیرید در غیر این صورت متن ایمیل رو باید شامل کیس نامبرتون, اسمتون, اعضای کیس و تاریخ مصابتون رو با متنی مبنی بر این که می خواید وقت بگیرید بفرستید
موفق باشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: copol
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
ما مدیکالمون را دادیم. یه نکته بسیار مهم بخصوص برای دوستانی که دارای فرزند بالای دو سال هستند اینه که همانطور که از قبل می دانستیم که این افراد برای تست سل فرزندشان 3 تا 4 روز کاری زودتر از مصاحبه می رفتند و ماهم همین کار را کردیم . آنجا دکتر هیچ تست سلی از کودک ما نگرفت و وقتی از او دلیل را پرسیدم گفت دستور جدید سفارته که از 4 آپریل به بعد تست نیاز نیست و در نتیجه کودکان هم مدت پاسخ دهی مدیکالشون مثل بقیه هست . خلاصه ما بخاطر این قضیه که زودتر رفتیم به اندازه 3 روز پول هتل اضافی و سایر هزینه های سفر را متحمل شدیم . بنابراین برای افراد بچه دار دیگر نیازی نیست خیلی زود به مدیکال بروند .
تشکر کنندگان: golia ، Joje mohajer
(2016-04-09 ساعت 11:49)alborz3718 نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
ما مدیکالمون را دادیم. یه نکته بسیار مهم بخصوص برای دوستانی که دارای فرزند بالای دو سال هستند اینه که همانطور که از قبل می دانستیم که این افراد برای تست سل فرزندشان 3 تا 4 روز کاری زودتر از مصاحبه می رفتند و ماهم همین کار را کردیم . آنجا دکتر هیچ تست سلی از کودک ما  نگرفت و وقتی از او دلیل را پرسیدم گفت دستور جدید سفارته که از 4 آپریل به بعد تست نیاز نیست و در نتیجه کودکان هم مدت پاسخ دهی مدیکالشون مثل بقیه هست . خلاصه ما بخاطر این قضیه که زودتر رفتیم به اندازه 3 روز پول هتل اضافی و سایر هزینه های سفر را متحمل شدیم . بنابراین برای افراد بچه دار دیگر نیازی نیست خیلی زود به مدیکال بروند .
از اطلاع رساني شما بسيار متشكرم من عين جمله سايت دكتر اونگان رو كپي كردم

Families with Children

As of April 1st, 2016, we will stop applying TST to applicants between 2-15 years of age. All applicants should make appointments at least 2 working days before the interview at the embassy.
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: copol
(2016-04-09 ساعت 19:25)golia نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 11:49)alborz3718 نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
ما مدیکالمون را دادیم. یه نکته بسیار مهم بخصوص برای دوستانی که دارای فرزند بالای دو سال هستند اینه که همانطور که از قبل می دانستیم که این افراد برای تست سل فرزندشان 3 تا 4 روز کاری زودتر از مصاحبه می رفتند و ماهم همین کار را کردیم . آنجا دکتر هیچ تست سلی از کودک ما  نگرفت و وقتی از او دلیل را پرسیدم گفت دستور جدید سفارته که از 4 آپریل به بعد تست نیاز نیست و در نتیجه کودکان هم مدت پاسخ دهی مدیکالشون مثل بقیه هست . خلاصه ما بخاطر این قضیه که زودتر رفتیم به اندازه 3 روز پول هتل اضافی و سایر هزینه های سفر را متحمل شدیم . بنابراین برای افراد بچه دار دیگر نیازی نیست خیلی زود به مدیکال بروند .
از اطلاع رساني شما بسيار متشكرم من عين جمله سايت دكتر اونگان رو كپي كردم

Families with Children

As of April 1st, 2016, we will stop applying TST to applicants between 2-15 years of age. All applicants should make appointments at least 2 working days before the interview at the embassy.

بله ، درست است ولی متاسفانه این موضوع دیر اطلاع رسانی شد و در سایت دکتر آمد
تشکر کنندگان: ofrfar
سلام دوستان كسي ميدونه nmc دبي بعد از ظهرها از ساعت چند كار مي كنه؟
تشکر کنندگان: Moody
(2016-04-11 ساعت 08:13)Sam-90 نوشته:  سلام دوستان كسي ميدونه nmc دبي بعد از ظهرها از ساعت چند كار مي كنه؟

ساعت 4 به بعد
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: copol ، Sam-90 ، Moody
دوستان نامه دوم ما اومد و مصاحبه در اوایل june میباشد کی وقت بگیریم از دکتر ایروان ؟ با تشکر
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: Hana2015
(2016-04-23 ساعت 12:09)lotfe.kh نوشته:  دوستان نامه دوم ما اومد و مصاحبه در اوایل june  میباشد کی وقت بگیریم از دکتر ایروان ؟ با تشکر

درود بر شما
امیدوارم بهترین ها براتون رقم بخوره. پاسخ شما رو در تاپیک ویزابولتن دادم. اگر سوالتون رو فقط در تاپیک خودش مطرح کنید مناسب تر هست.
زیاد تفاوتی نداره کی وقت بگیرید ولی بین دو هفته تا یک ماه قبل از مصاحبه زمان مناسبی هستش. من یک ماه قبل از مصاحبه به دکتر کریستین ایمیل دادم و چند ساعت بعد هم پاسخ ایمیلم رو دادند. بین دکتر انوش و دکتر کریستین هم تفاوتی نیست. کلا فرایند مدیکال بخصوص در ارمنستان، اصلا پیچیده نیست.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: Hana2015 ، copol ، dv2017 ، lotfe.kh
سلام
وقت همگی بخیر
ایشالا همگی یکضرب ویزا بگیرین
برای اونهایی که ایروان مصاحبه دارند منشی دکتر کریستی به فارسی کاملا مسلط هستش و خیلی خوب کمکتون میکنه اسمش جنیسه و تلفنش رو براتون میزارم خیلی راحت تلفنی زمان مصاحبه رو میگید و براتون وقت معین میکنه اگه زمانش با زمان مصاحبه شما بیشتر از ۳ روز بود چونه بزنید حتما مینداز جلو تر
تلفن تماس جنیس +37494408992
تشکر کنندگان: dv2017
در ضمن تست سل برای بچه ها در ارمنستان حذف شده۰
تشکر کنندگان: dv2017 ، lotfe.kh
(2016-04-24 ساعت 12:28)farhood_kx نوشته:  در ضمن تست سل برای بچه ها در ارمنستان حذف شده۰

ولي متاسفانه ابوظبي هنوز اگه بچه زير ١٥سال داشته باشي ميگه بايستي ٤-٥روز قبل مصاحبه ميديكال بدي اگه يه راهي بود كه ميشد اعتراض كرد كه بابا ارمنستان و. آنكارا اين آزمايش ... برداشتن شما چرا اين قانون رو اعمال نميكني خوب ميشد ؟!!!! Sad
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من 6 جون وقت مصاحبه دارم وقت دکترم رو 3 جون بگیرم خوبه ؟!
کیس نامبر : 7XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : ۱ / ارسال فرمهای سری اول: 30 june / کارنت شدن کیس:  20 April / مصاحبه:  6 June
تشکر کنندگان:
(2016-04-27 ساعت 14:19)Negarino نوشته:  سلام دوستان من 6 جون وقت مصاحبه دارم وقت دکترم رو 3 جون بگیرم خوبه ؟!
بله خوبه
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان