کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام.من الان از دکتر اوگان وقت گرفتم فقط توی یک قسمتی گفته بود نوع مهاجرتتون چیه؟ گفتم diversity.درسته؟
سوال دیگم اینه که الزامی داره شماره ی پرواز و هتل را بگم؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
دوستان من الان از دکتر ترکیه وقت گرفتم.توی سایتش یه جایی پرسیده بود نوع مهاجرت؟نوشتم diversity.درسته؟
سوال دیگم اینه که کسی تقویم ترکیه را داره؟خواهشا لینکشا بدارین.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 15:26)امیررضا.س نوشته:  سلام.من الان از دکتر اوگان وقت گرفتم فقط توی یک قسمتی گفته بود نوع مهاجرتتون چیه؟ گفتم diversity.درسته؟
بله دايورسيتي درسته. إلزامي نيست كه شماره پرواز و هتل رو إعلام كنيد.

(2015-10-01 ساعت 15:44)امیررضا.س نوشته:  دوستان من الان از دکتر ترکیه وقت گرفتم.توی سایتش یه جایی پرسیده بود نوع مهاجرت؟نوشتم diversity.درسته؟
سوال دیگم اینه که کسی تقویم ترکیه را داره؟خواهشا لینکشا بدارین.

در مورد تقويم تركيه اگه منظورتون تعطيلات سفارت باشه تو همون سايت سفارت (آنكارا)> قسمت about us> Holidays
http://turkey.usembassy.gov/mobile/holidays.html
ولي اگه تعطيلي دكتر رو ميخواهيد كه خودش بنده خدا خيلي سايتش باحال بود و زمانبندي و روزا رو هم گفته بود
يه سرچ هم تو اينترنت بكنيد كه ساير جاها رو ببينيد كي تعطيلن إلزاما روز تعطيل رسمي همه جا تعطيل نيست مگر اينكه شما جاي خاصي رو مد نظر دارين
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: ho_tasha
دوستان عزيز، من ٢ نوامبر انكارا مصاحبه دارم و اينطوري كه تو سايت ديدم ٢٨،٢٩ اكتبر تعطيل هستش!
يعني با اين حساب من از چقدر زودتر بايد اونجا باشم؟ كسي هست همين شرايط رو داشته باشه؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 15:26)امیررضا.س نوشته:  سلام.من الان از دکتر اوگان وقت گرفتم فقط توی یک قسمتی گفته بود نوع مهاجرتتون چیه؟ گفتم diversity.درسته؟
دوست من فقط Diversity رو بزنید و نیاز نیست که اطلاعات پرواز بدین در ضمن اونجا که اقامت دارین بزنید هتل

(2015-10-01 ساعت 18:28)Golshifteh68 نوشته:  دوستان عزيز، من ٢ نوامبر انكارا مصاحبه دارم و اينطوري كه تو سايت ديدم ٢٨،٢٩ اكتبر تعطيل هستش!
يعني با اين حساب من از چقدر زودتر بايد اونجا باشم؟ كسي هست همين شرايط رو داشته باشه؟
با سلام
شما اول مشخص کنید که به چه صورت هست کیستون تعداد نفرات.
بعد سیستم به شما اتوماتیک میگه که بهترین زمان چه روزی هست اگر به تعطیلات بخورین باید زودتر برین
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
تشکر کنندگان: Farbod13 ، گروهبان دودو
دوستان آیا مدیکال دبی هر روز هستن یا تعطیلی دارند
**Case number : 1xxx‎
Dv ‎260 : 28 may‎
Interview: ‎second week of november‎
Abu ‎dhabi‎
Up ‎dates: 18November‎
Ceac ‎update: ‎
25 ‎January‎
Clearance .31 March
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان فایل آموزش گرفتن وقت دکتر اونگان رو قرار دادم
موفق باشید
گرفتن وقت دکتر اونگان

Doctor Appointment Ungan
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
تشکر کنندگان: گروهبان دودو ، golia
دوست من 2 نوامبر من هم مصاحبه دارم انکار لطفا با من تماس بگیر یا ایمیل بزن ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 21:06)ho_tasha نوشته:  
دوست من فقط Diversity رو بزنید و نیاز نیست که اطلاعات پرواز بدین در ضمن اونجا که اقامت دارین بزنید هتل

(2015-10-01 ساعت 18:28)Golshifteh68 نوشته:  دوستان عزيز، من ٢ نوامبر انكارا مصاحبه دارم و اينطوري كه تو سايت ديدم ٢٨،٢٩ اكتبر تعطيل هستش!
با سلام
بعد سیستم به شما اتوماتیک میگه که بهترین زمان چه روزی هست اگر به تعطیلات بخورین باید زودتر برین
ممنون از جوابتون. يك نفر هستم، ٢ نوامبر دوشنبه،انكارا.
اما چون پنج شنبه و چهارشنبه تعطيلاته اونجا، نگرانم كه جمعه دير باشه.نظر شما چيه؟
تشکر کنندگان: گروهبان دودو
(2015-10-02 ساعت 00:22)Golshifteh68 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 21:06)ho_tasha نوشته:  

با سلام
ممنون از جوابتون. يك نفر هستم، ٢ نوامبر دوشنبه،انكارا.
اما چون پنج شنبه و چهارشنبه تعطيلاته اونجا، نگرانم كه جمعه دير باشه.نظر شما چيه؟
تو سايت دكتر وقتي تاريخ مصاحبه رو انتخاب ميكنيد و بعد تاريخ مديكال رو اگه دكتر كانفرم كنه ديگه مشكلي نيست چون اگه به نظر خودشون مشكلي باشه كانفرم نميكنه خب به همين راحتي Tongue
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: ho_tasha ، گروهبان دودو
[quote='417881' pid='668951' dateline='1443720296']
دوستان آیا مدیکال دبی هر روز هستن یا تعطیلی دارند

جمعه ها تست مدیکال انجام نمیشه
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 15:07)jilibiliyaee نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 10:19)amirabas93 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 02:18)jilibiliyaee نوشته:  میشه یک کم از مدیکال ابوظبی بگین کجاها میشه مدیکال ابوظبی رو انجام داد
و ادرس ایمیل یا سایت یا.....برای وقت گرفتن و متن نامه برای وقت گرفتن لطفا

سلام
اگر صفحه اول همین تاپیک رو مطالعه کنید، اکثر دوستان گفتن که برای مدیکال ابوظبی نیاز به وقت گرفتن نیست و وقتی از شما پرسیدن بگین ایمیل زدید.
این هم نمونه مکاتبه برا گرفتن وقت مدیکال :

...Dear Dr

Having received my exact date of interview on (NOVEMBER ###) at the U.S. Embassy Consular in Yerevan for a diversity visa, I'm requesting a medical appointment(for me/my family members) a few days before my interview to meet its requirements in time

Thanks in advance

------------------------------------------------------------------

Dear Dr

I would be grateful if you set me an appointment around (NOVEMBER ###) before my interview on (NOVERMBER ###) for a US diversity immigration visa medical examination

Great thanks

-----------------------------------------------------------------

Dear Dr
My exact date of interview is on....,January...,۲۰۱۳...:00 AM at U.S embassy in Yerevan for diversity immigration visa. I would be grateful if you set me an appointment(for me/my family members) a few days before my interview to meet its requirements in time
Best regards

Name & Family name

برای مدیکال دوستانی که ابوظبی تشریف میبرند ابوظبی NMC دكتر شوكلا
New Medical Center
P. O. Box 7832 Dr. Sandhya Shenoy DUBAI Dr. Dineshkumar Shukla TEL. NO: 04-2683131 FAX NO: 04-2682353
nmchospt@emirates.net.ae
اخه حواستون نیستا من ابوظبی رو میخوام نه دبی شما مدیکال دبی رو فرمودین من اطلاعات از مراکز مدیکال تو ابوظبی میخوام

من خودم واسه مدیکال ابوظبی رفتم پیش دکتر شتی وقت هم نگرفته بودم شنبه بعدازظهر رفتم یکشنبه بعدازظهرم جوابمو دادن
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: Amir.AA ، behjan ، j.modarres
(2015-09-14 ساعت 20:30)صمدی نوشته:  با سلام و احترام . من برنده لاتاری ۲۰۱۶ هستم . نوبت مصاحبه من و همسرم ۸ صبح ۴ شنبه در ابوظبی هست . از اِن اِم سی در دبی نوبت برای ۹ صبح یکشنبه گرفتم . آیا تا روز ۳ شنبه جواب مدیکال ما حاضر میشه؟ ممنونم از راهنماییتون

دوست عزیز به چه ادرسی ایمیل زدین که جواب دادن؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من nmc دوبی تماس گرفتم برای کیس ما که بچه زیر 14 سال داریم و مصاحبه ما روز چهارشنبه است گفت شنبه اگر قبل ساعت 9 صبح انجا باشید جواب روز سه شنبه حاضر است و برای گرفتن وقت دقیق چند روز قبل از امدن تماس بگیرید
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز و با تحربه
من سه شنبه با خونواده ابوظبی وقت مصاحبه دارم آیا باید یکشنبه صبج (دوبی)برم مدیکال یا میتونم بعدازظهرم هم برم مدیکال ؟ و آیا حتما حوابشو دوشنبه میگیرم ؟ (اینو واسه این میپرسم که اگه صبح یکشنبه یا بحاش بعدازظهر بخوام برم مدیکال احتمال داره یک شب توی هزینه تور تاثیر بگذاره .(لطقا دوستان با تجربه و دقیق راهنمایی کنن)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان