کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
شماره دکتر شوکا تو دبی چنده ؟

اصلا چه جور یوقت بگیرم از دکتر تو دبی مصاحبه ابوظبی هستش 15 نوامبر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من وهمسرم دوشنبه صبح اواخر ابان وقت سفارت واسمون اومده،اما به هيج عنوان نميتونيم ٥ شنبه مرخصي داشته باشيم و دبي بريم،وفقط إز جمعه شب ميتونيم بريم،خواهش ميكنم يكي راهنمايي كنه ك أيا اكه شنبه ٨صبح بريم ن م سي در دبي ايا تا يكشنبه شب جواب رو ميدن؟؟
ميت رسم اكه إيميل بزنم بكن ٥شنبه بيا وما ٥ شنبه نميتونيم...
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان:
ممنون ازجوابتون،متاسفانه اصلا ٥شنبه واسمون مقدور نيست،
اكر إز دوستان كسي نيمه هاي نوامبر وقت داره خبربده...
Abu dhabi
25 January
April 1
تشکر کنندگان:
(2015-10-04 ساعت 22:33)Srod نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 16:51)Joje mohajer نوشته:  سلام دوستان
من وهمسرم دوشنبه صبح اواخر ابان وقت سفارت واسمون اومده،اما به هيج عنوان نميتونيم ٥ شنبه مرخصي داشته باشيم و دبي بريم،وفقط إز جمعه شب ميتونيم بريم،خواهش ميكنم يكي راهنمايي كنه ك أيا اكه شنبه ٨صبح بريم ن م سي در دبي ايا تا يكشنبه شب جواب رو ميدن؟؟
ميت رسم اكه إيميل بزنم بكن ٥شنبه بيا وما ٥ شنبه نميتونيم...

دوست عزیز معمولا اگر مشکل خاصی نباشه یک روز بعد از معاینات پزشکی جوابشو بهتون میدن
یعنی اگر شنبه تشریف ببرین برای معاینات پزشکی، یکشنبه جواب میدن و شما دوشنبه میری سفارت (به شرطی که شنبه یکشنبه تعطیل نباشه. من روزهای تعطیلی اونجا رو نمیدونم)
ولی اگر بتونین پنجشنبه برین خوب خیلی مطمئن تره

دوست عزیز ما هم دوشنبه وقت داریم و برای شنبه صبح وقت گرفتیم البته اگه بچه همراه ندارید نگران نباشید
تشکر کنندگان: A2000 ، Joje mohajer
(2015-10-02 ساعت 15:51)A2000 نوشته:  دوستان عزیز و با تحربه
من سه شنبه با خونواده ابوظبی وقت مصاحبه دارم آیا باید یکشنبه صبج (دوبی)برم مدیکال یا میتونم بعدازظهرم هم برم مدیکال ؟ و آیا حتما حوابشو دوشنبه میگیرم ؟ (اینو واسه این میپرسم که اگه صبح یکشنبه یا بحاش بعدازظهر بخوام برم مدیکال احتمال داره یک شب توی هزینه تور تاثیر بگذاره .(لطقا دوستان با تجربه و دقیق راهنمایی کنن)

دوست عزیز یکشنبه صبح تشریف ببرید که دوشنبه جواب بگیرید اگه بعد از ظهر تست بدهید ممکنه دوشنبه بعدازظهر جواب حاضر نباشه
تشکر کنندگان: A2000
(2015-10-05 ساعت 12:15)panizrm نوشته:  
من سه شنبه با خونواده ابوظبی وقت مصاحبه دارم آیا باید یکشنبه صبج (دوبی)برم مدیکال یا میتونم بعدازظهرم هم برم مدیکال ؟ و آیا حتما حوابشو دوشنبه میگیرم ؟ (اینو واسه این میپرسم که اگه صبح یکشنبه یا بحاش بعدازظهر بخوام برم مدیکال احتمال داره یک شب توی هزینه تور تاثیر بگذاره .(لطقا دوستان با تجربه و دقیق راهنمایی کنن)

دوست عزیز یکشنبه صبح تشریف ببرید که دوشنبه جواب بگیرید اگه بعد از ظهر تست بدهید ممکنه دوشنبه بعدازظهر جواب حاضر نباشه

سلام دوستان عزیز
ما دوشنبه 8 صبح ابوظبی مصاحبه داریم، ایمیل nmc ابوظبی رو کسی داره؟ تو پستهای قبل مال دبی بود ولی ابوظبی نه! شنبه صبح وقت بگیریم خوبه؟ بچه نداریم
سپاسگزارم
تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 16:33)camaro نوشته:  

سلام دوستان عزیز
ما دوشنبه ۸ صبح ابوظبی مصاحبه داریم، ایمیل nmc ابوظبی رو کسی داره؟ تو پستهای قبل مال دبی بود ولی ابوظبی نه! شنبه صبح وقت بگیریم خوبه؟ بچه نداریم
سپاسگزارم
باسلام دوست عزیز New Medical Center در ابوظبی tel.no. 02-6332255و در ابتدا کد امارات را بگیرید 0097موفق باشید
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: Siamak ، camaro ، A2000 ، barfi1
(2015-10-05 ساعت 17:11)behjan نوشته:  

سلام دوستان عزیز
ما دوشنبه ۸ صبح ابوظبی مصاحبه داریم، ایمیل nmc ابوظبی رو کسی داره؟ تو پستهای قبل مال دبی بود ولی ابوظبی نه! شنبه صبح وقت بگیریم خوبه؟ بچه نداریم
سپاسگزارم
باسلام دوست عزیز New Medical Center در ابوظبی tel.no. 02-6332255و در ابتدا کد امارات را بگیرید 0097موفق باشید
کلی مرسی ، با آرزوی ویزای یک ضرب
تشکر کنندگان: behjan ، barfi1

ممنون دوست عزيز،ما بجه نداريم،ميشه ادرسي ك وقت كرفتيد رو دوباره بنويسيد؟؟بسيارممنون و متشكر
اكه نيمه هاي نوامبر وقت مصاحبه داريد،مسج بديد ك شايد بتونيم ب هم كمك كنيم...
ممنون
Abu dhabi
25 January
April 1
تشکر کنندگان:
(2015-10-06 ساعت 01:42)Joje mohajer نوشته:  

ممنون دوست عزيز،ما بجه نداريم،ميشه ادرسي ك وقت كرفتيد رو دوباره بنويسيد؟؟بسيارممنون و متشكر
اكه نيمه هاي نوامبر وقت مصاحبه داريد،مسج بديد ك شايد بتونيم ب هم كمك كنيم...
ممنون

appointmentdeiradxb@nmc.ae دوست گرامی خیلی ممنون از لطفتون اما مصاحبه ما 26 اکتبره
تشکر کنندگان: A2000 ، barfi1
(2015-10-05 ساعت 17:23)camaro نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 17:11)behjan نوشته:  

سلام دوستان عزیز
سپاسگزارم
کلی مرسی ، با آرزوی ویزای یک ضرب
سلام دوستان یعنی ادرس ایمیل برای NMC ابوظبی وجود نداره ؟ اگه کسی داره لطفا بذاره
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 15:20)amirabas93 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 15:07)jilibiliyaee نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 10:19)amirabas93 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 02:18)jilibiliyaee نوشته:  میشه یک کم از مدیکال ابوظبی بگین کجاها میشه مدیکال ابوظبی رو انجام داد
و ادرس ایمیل یا سایت یا.....برای وقت گرفتن و متن نامه برای وقت گرفتن لطفا

سلام
اگر صفحه اول همین تاپیک رو مطالعه کنید، اکثر دوستان گفتن که برای مدیکال ابوظبی نیاز به وقت گرفتن نیست و وقتی از شما پرسیدن بگین ایمیل زدید.
این هم نمونه مکاتبه برا گرفتن وقت مدیکال :

...Dear Dr

Having received my exact date of interview on (NOVEMBER ###) at the U.S. Embassy Consular in Yerevan for a diversity visa, I'm requesting a medical appointment(for me/my family members) a few days before my interview to meet its requirements in time

Thanks in advance

------------------------------------------------------------------

Dear Dr

I would be grateful if you set me an appointment around (NOVEMBER ###) before my interview on (NOVERMBER ###) for a US diversity immigration visa medical examination

Great thanks

-----------------------------------------------------------------

Dear Dr
My exact date of interview is on....,January...,۲۰۱۳...:00 AM at U.S embassy in Yerevan for diversity immigration visa. I would be grateful if you set me an appointment(for me/my family members) a few days before my interview to meet its requirements in time
Best regards

Name & Family name

برای مدیکال دوستانی که ابوظبی تشریف میبرند ابوظبی NMC دكتر شوكلا
New Medical Center
P. O. Box 7832 Dr. Sandhya Shenoy DUBAI Dr. Dineshkumar Shukla TEL. NO: 04-2683131 FAX NO: 04-2682353
nmchospt@emirates.net.ae
اخه حواستون نیستا من ابوظبی رو میخوام نه دبی شما مدیکال دبی رو فرمودین من اطلاعات از مراکز مدیکال تو ابوظبی میخوام

دوست خوبم منم ابوظبی رو عرض کردم خدمتتون، به دبی کاری نداریم.
NMC Specialty Hospital Abu Dhabi

موفق باشید
سلام منم تا جایی که از اطلاعات فهمیدم دکتر شوکلا دوبی هست نه ابوظبی - دوستان اگه ادرس ایمیلی از دکتر در ابوظبی دارین لطف کنین بذارین ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-10-02 ساعت 14:18)arvin1357 نوشته:  سلام دوستان من nmc دوبی تماس گرفتم برای کیس ما که بچه زیر 14 سال داریم و مصاحبه ما روز چهارشنبه است گفت شنبه اگر قبل ساعت ۹ صبح انجا باشید جواب روز سه شنبه حاضر است و برای گرفتن وقت دقیق چند روز قبل از امدن تماس بگیرید

سلام دوست عزیز
ما هم بچه زیر 14 سال داریم . من تو مهاجرسرا خونده بودم که جواب تست سل بچه ها پنج روز زمان میبره ولی شما کمتر نوشتین.
میشه لطف کنید ادرس ایمیل یا تلفنی که باهاشون تماس گرفتین رو بدین.

ممنومنم
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
(2015-09-30 ساعت 13:35)پریماه نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 12:37)ho_tasha نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 11:31)rtt نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 21:04)صمدی نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 20:48)areb1356 نوشته:  بله جواب شما عصر ٢ شنبه يا نهايتن صبح سه شنبه اماده هست. در ضمن به نظرم ساعت ٨ تشريف ببرين تا كارهاي تشكيل بروندتون زودتر انجام بشه به شلوغي nmc نخورين.
موفق باشين و با ارزوي ويزاي يكضرب براتون.

باسلام وقت مصاحبه ما هم که روز سه شنبه هستش جمعه می تونیم بریم مدیکال ؟ منظورم اینه که اون روز مدیکال پاسخگو هستش ؟

یک دنیا ممنون از راهنماییتون

دوستان برای وقت سفارت روز چهارشنبه و با داشتن یک بچه دو ساله به نظرتون ما کی باید وقت مدیکال بگیریم؟؟
دوست عزیز سلام شما باید ۴ روز قبلش شروع کنید.
ببنید شنبه اگر امکان داره کارهای مدیکالو انجام بدین چون بچه دارین و آزمایش سل باید بگیرن ازش بهترین زمان شنبه هست اگر نشد جمعه هم میتونید برید
البته خودش تو سایت بهتون میگه بهتر این روز بگیرید.
موفق باشید.

دوست عزیز تو کدوم سایت بهترین زمان مدیکال برای بچه هارو میگن؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
یه سوال ؟
دکتر شوکلا خانومه یا آقا ؟ Big Grin
باران تویی! به خاکِ من بزن
بازا ببین! که بی‌ مه‌ِ تو من هوای پر زدن ندارم!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان