کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2015-10-10 ساعت 19:50)faaezeh نوشته:  یه سوال ؟
دکتر شوکلا خانومه یا آقا ؟ Big Grin

اقا
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: faaezeh ، humsun ، matin86
من به بیمارستان nmc ایمیل زدم و شرایطمئن رو با توجه به داشتن بچه بزرگتر از دوسال شرح دادم. همون جواب روتین رو بهم دادن.
اینجا می ذارم شاید به درد دوستان بخوره. بخصوص برای دوستانی که بچه دارن.

Dear Sir/ Madam:

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.

For the US medical examination you can book an appointment through mail. If the appointments are full you can come as a walk-in client preferably around 9am except on Friday, but the whole procedure will take time.

The applicant aged 141/2 yrs and above: On the day of appointment, applicant comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be 8-10 weeks later.

If you come with an appointment whole examination will take about 3-4 hours. No need of fasting.

Routine cost (without vaccination) is AED525. In case of urgency only for the adults above 14.6yrs (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), charges of AED750 is applicable. From 1st October 2013, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be 8-10 weeks later and urgent charges are non-refundable.

For the children between 2-14.6yrs (on the day of medical examination) QUANTIFERON TB (Test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.300/-. If you do this test on Tuesday, Wednesday or Thursday, the report will be ready on Sunday.

If you do the test on Saturday, Sunday or Monday, the report will be ready on Wednesday.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: Original passport, 5 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter, present address of residence and postal code of residence, intended us city and state, intended us address and postal code and Email address.

We are located at the Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.

Kindly let us know when you want the appointment so that we can book it for you.

Thank you and Good Day!

Best Regards,

Preethi

New Medical Centre Hospital L.L.C. Dubai

PO Box: 7832, Deira, Dubai, UAE

Tel: +971-4-2689800/ 2339900

Appointments: +971-4-2339966/67

Fax : +971-4-2682353/ 2698997

Email : appointmentdeiradxb@nmc.ae

Web : www.nmchealthcare.com
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: A2000
(2015-10-01 ساعت 02:04)arvin1357 نوشته:  دوستان عزیز من مصاحبه ام هفته اول نوامبر ابوظبی است در تاپیک های مختلف بین وقت گرفتن از ان ام سی و نگرفتن نظرات مختلفی موجود است در هر صورت من چون نمی خوام روزه شک دار بگیرم لطف کنید ادرس میلی که باید برای گرفتن وقت مکاتبه کرد را بزارید ممنون میشم
دوستان منم همین مشکل رو دارم لطفا جواب بدین
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان عزیز
دوستانی که که آنکارا هستن و جهت وقت گرفتن دکتر میتونن سفرنامه منو از امضاء بردارن برای آنکارا طریقه وقت گرفتن رو کامل توضیح دادم.
موفق باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,495)
تشکر کنندگان: Hana2015
(2015-10-14 ساعت 10:28)ساتی نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 02:04)arvin1357 نوشته:  دوستان عزیز من مصاحبه ام هفته اول نوامبر ابوظبی است در تاپیک های مختلف بین وقت گرفتن از ان ام سی و نگرفتن نظرات مختلفی موجود است در هر صورت من چون نمی خوام روزه شک دار بگیرم لطف کنید ادرس میلی که باید برای گرفتن وقت مکاتبه کرد را بزارید ممنون میشم

دوستان عزیز ادرس پستی، ایمیل و شماره تلفن nmc انتهای ایمیلی که برای من زدن و تو پست 112 نوشته شده.
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)

تشکر کنندگان: ho_tasha ، A2000 ، barfi1 ، Hana2015
(2015-10-14 ساعت 20:26)farnaz100 نوشته:  

دوستان عزیز ادرس پستی، ایمیل و شماره تلفن nmc انتهای ایمیلی که برای من زدن و تو پست 112 نوشته شده.

سلام منطورتون نامه دوم kcc ؟؟ توی نامه ما ننوشته
تشکر کنندگان:
(2015-07-28 ساعت 01:16)Mahmood129 نوشته:  مباحث مربوط به تعیین وقت برای معاینات پزشکی بعد از کارنت شدن را اینجا دنبال کنید. بحث های غیر مرتبط حذف خواهند شد.

این پســــــــــت رو برای نمونه ایمیل و آدرس دکتر ها مطالعه کنید...

نحوه پر کردن فرم برای گرفتن وقت از دکتر اونگان در آنکارا

اما خلاصه ای در مورد سایت دکتر انگان به این آدرس مراجعه میکنید و وقت خود را اینترنتی میگیرید . سایت حدودا ۱ ماه قبل از تاریخ مصاحبه به شما وقت برای مراجعه میدهد و وقت را هم خودتون و ساعتش را انتخاب میکنید.

تاپیـــــــــک ۲۰۱۵
تاپیـــــــــک ۲۰۱۴
تاپیـــــــــک ۲۰۱۳

دوستان عزیز، دوستانی که در ابوظبی مصاحبه داشتند بارها اعلام کردند که برای رفتن به ان ام سیِ نیاز به هیچ وقت قبلی نیست، فقط خودتون باید با توجه به زمان مصاحبه تون، به نحوی برنامه ریزی کنید که ۲ روز کاری تا مصاحبه تون فاصله داشته باشه، فرقی هم نمیکنه بچه داشته باشید یا نه، این قضیه داشتن بچه و حضور در مدیکال ۴ روز کاری قبل از مصاحبه برای دو سفارت ایروان و آنکارا صدق میکنه!!! اگر هم بزرگسال هستید هر سفارتی باشید و ۲ روز قبل از اون مدیکال برید به موقع جواب میگیرید باز هم دقت کنید ۲ روز یا ۴ روز کاری، یعنی باید تعطیلات رسمی احتمالی طول هفته و تعطیلات آخر هفته رو در نظر بگیرید. برای مدیکال آنکارا باید در سایت دکتر وقت بگیرید و برای ایروان باید با فرستادن ایمیل به یکی از ۲ دکتر موجود برای گرفتن وقت با خودشون هماهنگ کنید که نحوه وقت گرفتن برای مدیکال هر دو سفارت در لینک های بالا موجوده... موفق باشید.

با تشکر از بهداد عزیز در مورد گر آوری مطالب
با سلام دوستان ,شاید نیازی به وقت قبلی نباشه ولی اگر بچه دارید بنحوی که بین 3نین 2 تا 14 و نیم سال هستش باید تست سل (توبر.....)انجام بدن که این کشت باید در طی 2 روز یعنی 48 ساعت باید انجام بشه و ایمیلی که nmc به من زد اینطور گفت که اگر در سه روز اول هفته بیایید شما روز 4شنبه جواب رو تحویل میگیری ودر عغیر اینصورت منهای روزهای تعطیل هفتگی بیایید روز 1 شنبه تحویل میگیرید... حالا با این وجود خود بخود باتوجه به نوع آزمایش میشه 4 5 روز قبل!!! و البته که الزامی وجود نداره البته تاریخ نگارش این متن دقیقا 25مهر 17 اکتبر 2015 هستش و تغیرات بعدی حتما لحاظ شد حواستون باشه به اوون....موفق و شاد باشید
تشکر کنندگان: matin86 ، j.modarres ، barfi1 ، Hana2015
(2015-10-16 ساعت 09:23)ساتی نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 20:26)farnaz100 نوشته:  

سلام منطورتون نامه دوم kcc ؟؟ توی نامه ما ننوشته

دوست عزیز منظورم نامه ای بود که چند تا پست بالاتر گذاشته بودم. قسمت ادرس رو براتون کپی کردم

Tel: +971-۴-2689800/ 2339900

Appointments: +971-۴-2339966/67

Fax : +971-۴-2682353/ 2698997

Web : http://www.nmchealthcare.com

تشکر کنندگان: Amir.AA ، barfi1
(2015-08-29 ساعت 01:41)حورالعین نوشته:  سلام دوستان

یک ماه قبل از مصاحبه نباید واکسن زد. من تازه دوشنبه واکسن ام ام آر و تی دی رو مرحله اول میزنم باید چیکار کنم ؟ مصاحبه هم ۴ آبان هست ابوظبی و هپاتیت هم فقط دو مرحله اول می تونم تموم کنم؟ لطفا جواب بدید.
آخه توی شیراز برای واکسن ها حتما برگه دعوت به مصاحبه را ازت می خوان برای همین نشد بزنیم و فکر میکردم همه جای ایران اینو میخواد. حالا باید چه خاکی توی سرم کنم؟

سلام دوست عزیز
من هم مشکل شما رو داشتم . از یکی دوستان که 2014قبول شدن پرسیدم گفتن موردی نداره که فقط یک مرحله از آمپول ها رو زده باشید. بنده هم حلال احمر رفتم هم یه مرکزی توی بلوار سیبویه بود گفتن فقط باید برید مرکز بهداشت وا ل ف جر
و اونا هم گفتم حتما باید وقت سفارت رو داشته باشید .
نگران نباشید واسه همه شیرازی ها داستان همینه.
9case**17
تعداد کیس 2 نفر
همسر سربازی س- شغل مدرس دانشگاه
ارسال فرم 19جون
تاریخ مصاحبه 3 دسامبر- ایروان
وضعیت : کلیر در تاریخ 4 آپریل
آپدیت 16 دسامبر - 1 آپریل آپدیت شبانه - 4 آپریل کلیر
مقصد  به امید خدا  میتون
تشکر کنندگان: matin86
سلام دوستان صبح بخیر
من دیروز ۲۳ اکتبر اومدم ابوظبی . بعد از ظهر ساعت ۶ رفتم nmc و کارای مدیکال رو انجام دادم خیلی راحت و سریع و خیلی هم خلوت بود . خواستم به نکاتی اشاره کنم واسه اینکه کسایی که میرن دچار مشکل نشن . اول اینکه حتما ۵ قطعه عکس ببرید با حجاب و بی حجابش فرق نمی کنه . قابل توجه برخی دوستان که می گفتن پرسنل و پزشکای اینجا فارسی حرف می زنن اصلا اینطور نیست باید انگلیسی بدونید . چون هیچ کدام فارسی حرف نمی زنن . یعنی بلد هم نیستند . هزینه ویزیت معاینه پزشک ۳۵۰ درهم بدون واکسن . آزمایش خون ۵۰ درهم . و x-ray ۱۵۰ درهم . مدارک هم کپی و اصل کارت زرد . ۵ قطعه عکس . نامه دوم و پاسپورت که خودشون کپی پاسپورت رو با نامه دوم رو گرفتن اصلش رو پس دادن . در ضمن آدرس خودتون تو ایران با کدپستی و آدرسی که تو آمریکا قراره برید با کدپستی و آدرس ایمیل خودتون و آدرس هتل و تلفنش رو می خوان . موفق باشید .‌
تشکر کنندگان: humsun ، matin86 ، tamana2016 ، j.modarres ، barfi1
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان:
(2015-10-24 ساعت 11:18)Khosrow_53 نوشته:  
(2015-10-24 ساعت 10:52)fatemeh qanbari نوشته:  سلام دوستان صبح بخیر

من دیروز ۲۳ اکتبر اومدم ابوظبی . بعد از ظهر ساعت ۶ رفتم nmc و کارای مدیکال رو انجام دادم خیلی راحت و سریع و خیلی هم خلوت بود . خواستم به نکاتی اشاره کنم واسه اینکه کسایی که میرن دچار مشکل نشن . اول اینکه حتما ۵ قطعه عکس ببرید با حجاب و بی حجابش فرق نمی کنه . قابل توجه برخی دوستان که می گفتن پرسنل و پزشکای اینجا فارسی حرف می زنن اصلا اینطور نیست باید انگلیسی بدونید . چون هیچ کدام فارسی حرف نمی زنن . یعنی بلد هم نیستند . هزینه ویزیت معاینه پزشک ۳۵۰ درهم بدون واکسن . آزمایش خون ۵۰ درهم . و x-ray ۱۵۰ درهم . مدارک هم کپی و اصل کارت زرد . ۵ قطعه عکس . نامه دوم و پاسپورت که خودشون کپی پاسپورت رو با نامه دوم رو گرفتن اصلش رو پس دادن . در ضمن آدرس خودتون تو ایران با کدپستی و آدرسی که تو آمریکا قراره برید با کدپستی و آدرس ایمیل خودتون و آدرس هتل و تلفنش رو می خوان . موفق باشید .‌

دوست گرامی، شما NMC ابوظبی معاینه شدید یا NMC دبی؟
من nmc ابوظبی رفتم
تشکر کنندگان:
(2015-10-11 ساعت 23:22)farnaz100 نوشته:  من به بیمارستان nmc ایمیل زدم و شرایطمئن رو با توجه به داشتن بچه بزرگتر از دوسال شرح دادم. همون جواب روتین رو بهم دادن.
اینجا می ذارم شاید به درد دوستان بخوره. بخصوص برای دوستانی که بچه دارن.

Dear Sir/ Madam:

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.

For the US medical examination you can book an appointment through mail. If the appointments are full you can come as a walk-in client preferably around 9am except on Friday, but the whole procedure will take time.

The applicant aged 141/۲ yrs and above: On the day of appointment, applicant comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (۲) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be ۸-۱۰ weeks later.

If you come with an appointment whole examination will take about ۳-۴ hours. No need of fasting.

Routine cost (without vaccination) is AED525. In case of urgency only for the adults above 14.6yrs (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), charges of AED750 is applicable. From 1st October ۲۰۱۳, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be ۸-۱۰ weeks later and urgent charges are non-refundable.

For the children between ۲-14.6yrs (on the day of medical examination) QUANTIFERON TB (Test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.300/-. If you do this test on Tuesday, Wednesday or Thursday, the report will be ready on Sunday.

If you do the test on Saturday, Sunday or Monday, the report will be ready on Wednesday.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: Original passport, ۵ passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter, present address of residence and postal code of residence, intended us city and state, intended us address and postal code and Email address.

We are located at the Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.

Kindly let us know when you want the appointment so that we can book it for you.

Thank you and Good Day!

Best Regards,

Preethi

Tel: +971-۴-2689800/ 2339900

Appointments: +971-۴-2339966/67

Fax : +971-۴-2682353/ 2698997

Web : www.nmchealthcare.com
دوست عزیز ما پنجشنبه رفتیم که گفتن دکتر شوکلا مرخصی هست و فردا بیایید جمعه رفتیم که با اصرار کارمون رو انجام دادن .با این که گفتیم ما به اندازه کافی فرصت داریم و نمیخواهیم پول اضافه بدیم اما از بچه ها نفری 650 درهم برای آزمایش پزشکی گرفتند.جواب رو هم یکشنبه دادن.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: victor2016
(2015-10-22 ساعت 00:15)2ladan نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 01:41)حورالعین نوشته:  سلام دوستان

یک ماه قبل از مصاحبه نباید واکسن زد. من تازه دوشنبه واکسن ام ام آر و تی دی رو مرحله اول میزنم باید چیکار کنم ؟ مصاحبه هم ۴ آبان هست ابوظبی و هپاتیت هم فقط دو مرحله اول می تونم تموم کنم؟ لطفا جواب بدید.
آخه توی شیراز برای واکسن ها حتما برگه دعوت به مصاحبه را ازت می خوان برای همین نشد بزنیم و فکر میکردم همه جای ایران اینو میخواد. حالا باید چه خاکی توی سرم کنم؟

سلام دوست عزیز
من هم مشکل شما رو داشتم . از یکی دوستان که ۲۰۱۴قبول شدن پرسیدم گفتن موردی نداره که فقط یک مرحله از آمپول ها رو زده باشید. بنده هم حلال احمر رفتم هم یه مرکزی توی بلوار سیبویه بود گفتن فقط باید برید مرکز بهداشت وا ل ف جر
و اونا هم گفتم حتما باید وقت سفارت رو داشته باشید .
نگران نباشید واسه همه شیرازی ها داستان همینه.
نه عزيزم واسه ما اينطور نبود ما چند روز بعد از قبولى مراجعه كرديم به مركز والفجر خيلى خوب برخورد كردن نامه قبولى رو داديم و كارت زرد واسمون راحت پر كردن و واكسنهامون رو زديم و نوبت آخرمون هم افتاد واسه دى ماه !خيلى ها مثل ما بودند و مشكلى نداشتن!همه واكسنها رو هم رايگان زدن!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: victor2016
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﻣﻦ ﺗﻮاﺑﻮﻇﺒﻲ ﻫﺴﺖ اﻻﻥ ﻧﻤﻴد
ﻭﻧﻢ ﭼﻴﻜﺎﺭﻛﻨﻢ ﭼﻂﻮﺭﻱ ﻭﻗﺖ ﺑﮕﻴﺮﻡ ﻭﺑﺮاﻳﻪ ﺩﻛﺘﺮﻭﻗﺖ ﺑﮕﻴﺮﻡ ﻳﺎاﺯ mnc ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﺗﻮﺭﺧﺪاﻳﻜﻲ ﻛﺎﻣﻞ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﺑﺪﻩ اﻻﻥ ﭼﻴﻜﺎﺭﻛﻨﻢ ﭼﻮﻥ ﺁﻧﻜﺎﺭاﺑﻮﺩاﻣﺎ ﺗﻐﻴﻴﺮﺩاﺩﻥ اﺑﻮﻇﺒﻲ 16 ﺩﺳﺎﻣﺒﺮﻣﺼﺎﺣﺒﻤﻪ
شماره کیس: 2016AS000033XX
تاریخ رویت قبولی:15may
کنسولگری:Abudhabi
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:20may
کارنت شدن کیس: 9october
مصاحبه:16 desember
دریافت کلیرنس:ﺧﻮﺩﻡ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻫﻤﺴﺮﻡ ap
دریافت ویزا:17desemberﻭﻳﺰاﻳﻪ ﺧﻮﺩﻡ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ: