کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان چطوري بايد ptt انتخاب كنيم ، ضمناً نزديكترين ptt به سفارت كدومه ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد
تشکر کنندگان:
دوست عزیز تو این تاپیک سرچ کنین یه فایل به اسم Lottery Az Ghaboli ta CEAC دانلود کنین جواب همه سوالهاتون توش هست
فقط اگه سربازی نرفتین و کار دولتی ندارین بیشتر ترکیه بمونین که احتمال ویزا یه ضرب زیاده
موفق باشین
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
تشکر کنندگان: Amir.Mansoury ، copol ، m_vaziran
(2016-04-03 ساعت 20:45)m_vaziran نوشته:  سلام دوستان چطوري بايد ptt انتخاب كنيم ، ضمناً نزديكترين ptt به سفارت كدومه ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

فایل ‎Lottery Az Ghaboli ta CEAC‎ را سرچ کرده و دانلود کنید.
در انجمن هست

لینک مستقیم:
https://www.mohajersara.org/forum/attachm...Ankara.pdf

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

تشکر کنندگان: copol ، m_vaziran
سلام.می خواستم بدونم اگر همه ی مدارک را برای سفارت انکارا ارسال کنیم و فقط تمکن مالی رابه صورت دستی در روز مصاحبه ارائه دهیم امکان پذیر هست یا خیر؟سپاسگزارم :-)
تشکر کنندگان: nimashariat
(2016-04-06 ساعت 14:55)rahham نوشته:  سلام.می خواستم بدونم اگر همه ی  مدارک را برای سفارت انکارا ارسال کنیم و فقط تمکن مالی رابه صورت دستی در روز مصاحبه ارائه دهیم امکان پذیر هست یا خیر؟سپاسگزارم :-)

مشکلی نداره
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
تشکر کنندگان: dv2017

.pdf   DIVERSITY VISA INSTRUCTIONS - FEB 2016.pdf (اندازه 87.84 KB / تعداد دانلود: 159) -->
.pdf   DIVERSITY VISA INSTRUCTIONS - FEB 2016.pdf (اندازه 87.84 KB / تعداد دانلود: 159) دوستان عزیز و مدیران محترم

من الان یه دستورالعمل ویزا DV مربوط به فوریه 2016 از سایت سفارت آمریکا در آنکارا گرفتم، چیزی درباره ارسال مدارک 15 روز قبل مصاحبه توش ننوشته
آیا هنوز هم باید مدارک رو 15 روز زودتر بفرستیم یا نه؟

فایل مربوطه رو پیوست کردم، مطالعه بفرمائید.
تشکر کنندگان:
دوستان شما ایمیلی از سفارت دریافت کرده اید که چه مدارکی باید همراهمون باشد ؟ من هم سوال دوستمان را داشتم آیا همچنان مدارک را باید 15روز قبل پست کنیم ؟
تشکر کنندگان:
(2016-04-08 ساعت 13:10)sara_ka نوشته:  دوستان شما ایمیلی از سفارت دریافت کرده اید که چه مدارکی باید همراهمون باشد ؟ من هم سوال دوستمان را داشتم آیا همچنان مدارک را باید 15روز قبل پست کنیم ؟

من ایمیل دریافت کردم. با اینکه فوق لیسانس هستم، اما از من دیپلم خواسته و مدارک جنرال و کلی. اما هیچ چیزی درباره ارسال مدارک 15 روز زودتر ننوشته.
نمیدونم باید چکار کرد
تشکر کنندگان: nimashariat
(2016-04-08 ساعت 14:02)siyasiya نوشته:  
(2016-04-08 ساعت 13:10)sara_ka نوشته:  دوستان شما ایمیلی از سفارت دریافت کرده اید که چه مدارکی باید همراهمون باشد ؟ من هم سوال دوستمان را داشتم آیا همچنان مدارک را باید 15روز قبل پست کنیم ؟

من ایمیل دریافت کردم. با اینکه فوق لیسانس هستم، اما از من دیپلم خواسته و مدارک جنرال و کلی. اما هیچ چیزی درباره ارسال مدارک 15 روز زودتر ننوشته.
نمیدونم باید چکار کرد

یه سوال داشتم تو ایمیلی که براتون اومده نوشته دیپلم یا مدرک تحصیلی بالاتر ، یا فقط دیپلم خواسته ؟درضمن مدارک15روز قبل بایددستشون برسه 4روزهم که پست طول می کشه کلا 19روز قبل باید مدارکتونو پست کنید
تشکر کنندگان:
(2016-04-10 ساعت 16:59)sara_ka نوشته:  
(2016-04-08 ساعت 14:02)siyasiya نوشته:  

نمیدونم باید چکار کرد

یه سوال داشتم تو ایمیلی که براتون اومده نوشته دیپلم یا مدرک تحصیلی بالاتر ، یا فقط دیپلم خواسته ؟درضمن مدارک15روز قبل بایددستشون برسه 4روزهم که پست طول می کشه کلا 19روز قبل باید مدارکتونو پست کنید

مدارک تمامی مقاطع دیپلم به بالا باید پست بشه
تشکر کنندگان:
سلام من 29 اپریل وقت دکتر دارم و 2 می مصاحبه دوستان کسی میتونه همسفر بشه اطلاع بده
تشکر کنندگان:
برای من هم فقط مدارک دیپلم را خواسته و آیتمی مبنی بر ارسال مدارک 15 روز قبل از مصاحبه ننوشته است . لطفا اگر کسی اطلاع موثقی داره راهنمایی کنه ممنون
تشکر کنندگان:
(2016-04-10 ساعت 19:29)mohsen b.d نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 16:59)sara_ka نوشته:  
(2016-04-08 ساعت 14:02)siyasiya نوشته:  من ایمیل دریافت کردم. با اینکه فوق لیسانس هستم، اما از من دیپلم خواسته و مدارک جنرال و کلی. اما هیچ چیزی درباره ارسال مدارک 15 روز زودتر ننوشته.
نمیدونم باید چکار کرد

ميشه شرايطتونو بگين كه ويزاي يه ضرب گرفتين؟يه سوال هم داشتم من همسرم دانشجوي ترم اخر فوق ليسانس گواهي اشتغال به تحصيل گرفته ليسانس و ريزنمرات هم داره ولي ديپلمش گم شده كه تاييديه ديپلم گرفته مشكلي نداره؟
تشکر کنندگان:
(2016-04-10 ساعت 20:04)sara_ka نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 19:29)mohsen b.d نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 16:59)sara_ka نوشته:  یه سوال داشتم تو ایمیلی که براتون اومده نوشته دیپلم یا مدرک تحصیلی بالاتر ، یا فقط دیپلم خواسته ؟درضمن مدارک15روز قبل بایددستشون برسه 4روزهم که پست طول می کشه کلا 19روز قبل باید مدارکتونو پست کنید

ميشه شرايطتونو بگين كه ويزاي يه ضرب گرفتين؟يه سوال هم داشتم من همسرم دانشجوي ترم اخر فوق ليسانس گواهي اشتغال به تحصيل گرفته ليسانس و ريزنمرات هم داره ولي ديپلمش گم شده كه تاييديه ديپلم گرفته مشكلي نداره؟

سربازی معاف کار آزاد مدرک دیپلم
بعید میدونم مشکلی داشته باشه چون مدرکهای بالاتر رو دارین.
چیزی که من از سفارت فهمیدم اینه که همه چی خیلی راحته
نگران نباشین ایشالا ویزا یه ضرب میگیرین
تشکر کنندگان:
با سلام
اگر کسی تمایل داره و در تاریخ 2 may مصاحبه داره بنده از همسفر شدن باهاش استقبال می کنم. وقت مصاحبه من 2 می در انکارا هستش
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان