کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-09-30 ساعت 04:09)jilibiliyaee نوشته:  من مصاحبم ۸ نوامبر یعنی یک شنبه هستش ساعت ۸ صبح به نظرتون کی برم برای مدیکال اگه شنبه برم جواب ازمایشو نمیدن تا یک شمبه به من جمعه هام که تست نمیگیرن پس باید پنج شنبه مدیکالمو بدم تا جمعه یا شمبه جوابو بگیرم و یک شمبه ۸ صبح برم سفارت درست میگم یا نه میشه راهنمائم کنین من چی کار کنم و از کی برم تا کی بمونم احتمال یه ضربیم زیاده خودم میگم از ۴ شنبه برم که ۵ شمبه تست بدم و جمه یا شمبه جواب بگیرم یشمبه برم سفارت تا کی .......چون احتمال یه ضرب میدم

اگه بچه ندارین پنجشنبه ۸ صبح مدیکال باشین ، جوابو احتمال زیاد بتونین اخر وقت بگیرین و یا اینکه جوابو شنبه میتونین بگیرین. موفق باشین
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Alireza1111 ، shahabjafari ، j.modarres
(2015-09-30 ساعت 16:54)kourosh8 نوشته:  من مصاحبه ام افتاد روز دوشنبه آیا مدیکال روز شنبه باز است ؟ اخه گفتن امارات جمعه شنبه تعطیله ایا این تعطیلی شامل مدیکال هم میشه؟اگه شنبه برم مدیکال تا یکشنبه جوابشو بهم میدن ؟خواهشا راهنمایی کنید
سلام .
مصاحبه شما خوب افتاده . شنبه اول وقت قبل از 8 بريد مديكال يكشنبه شب جواب بگيريد و بسلامتي دوشنبه سفارت . موفق باشيد .
Sadكيس خانوادگي f4 در سال 2000- اولين نامه 2009 تكميل 2012 ويزا 2015 - دو بار مصاحبه و مديكال -
تشکر کنندگان: shahabjafari ، j.modarres
(2015-09-30 ساعت 17:27)برنا نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 16:54)kourosh8 نوشته:  من مصاحبه ام افتاد روز دوشنبه آیا مدیکال روز شنبه باز است ؟ اخه گفتن امارات جمعه شنبه تعطیله ایا این تعطیلی شامل مدیکال هم میشه؟اگه شنبه برم مدیکال تا یکشنبه جوابشو بهم میدن ؟خواهشا راهنمایی کنید
سلام .
مصاحبه شما خوب افتاده . شنبه اول وقت قبل از ۸ بريد مديكال يكشنبه شب جواب بگيريد و بسلامتي دوشنبه سفارت . موفق باشيد .

تا جایی که اطلاع دارم شنبها فقط جواب ازمایشو میدن.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: shahabjafari
ما هم دوشنبه مصاحبه داریم.
1-با توجه به داشتن یه بچه 6 ساله کدوم یک از روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه برای مدیکال مناسبتره؟
2- درصورتی که قصد گرفتن هتل تو دبی رو داشته باشیم.چه هتلی رو از نظر موقعیت (دسترسی راحت به مراکز خرید و تفریحی و مترو) و کیفیت (4 یا 5 ستاره) پیشنهاد می کنین؟
3- همین سوالات قسمت دوم رو برای ابوظبی هم دارم؟

ممنون از لطفتون
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

دوستان دارم از طيق booking. Com رزرو انجام ميدم.
اون ايتم هايي كه نوشته pay later را انتخاب كردم كه قيمتش از معموليش بيشتره به اميد اينكه در هتل پرداخت كنم، ولي شماره كرديت را در انتهاي پروسه مي خواد؟؟؟؟؟؟ آخه چراااا؟ پس اون pay later چي ميشه؟ اون مبلغ بيشتري كه براش ميدي چي ميشه؟
تشکر کنندگان:
سلام كسي هست سوال من جواب بده؟

تشکر کنندگان:
(2015-09-30 ساعت 18:33)mahdiyar jafari نوشته:  سلام كسي هست سوال من جواب بده؟

دوست عزيز سوال داشتيد بپرسيد، دوستان تا انجا كه تجربه و اطلاعات داشته باشند پاسخگو هستند.(چرا داد ميزني؟؟؟)
تشکر کنندگان:
سلام. من فرم ١٦٠ رو براي ابوظبي پر كردم. براي پيك كجا رو بايد انتخاب كنم؟

تشکر کنندگان:
(2015-09-30 ساعت 17:37)farnaz100 نوشته:  ما هم دوشنبه مصاحبه داریم.
۱-با توجه به داشتن یه بچه ۶ ساله کدوم یک از روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه برای مدیکال مناسبتره؟
۲- درصورتی که قصد گرفتن هتل تو دبی رو داشته باشیم.چه هتلی رو از نظر موقعیت (دسترسی راحت به مراکز خرید و تفریحی و مترو) و کیفیت (۴ یا ۵ ستاره) پیشنهاد می کنین؟
۳- همین سوالات قسمت دوم رو برای ابوظبی هم دارم؟

ممنون از لطفتون

دوست عزیز ما هم دوشنبه وقت داریم ولی چون بچه کوچک نداریم برای شنبه وقت گرفتیم ولی چون شما بچه کوچک همراه دارید بهتر است چهارشنبه صبح وقت بگیرید چون جواب آزمایش کودک شما طول میکشد . ما از آژانس الی گشت در دبی هتل گرفتیم بهتر ه هتلی رو انتخاب کنید که در منطقه دیره دبی باشد زیرا مرکز ان ام سی در این منطقه میباشد دسترسی به مترو در دیره خوب میباشد .میتوانید نقشه این منطقه رو مطالعه کنید و هتلی رو انتخاب کنید که به ان ام سی نزدیکتر باشد.موفق باشید
تشکر کنندگان: shahabjafari ، Alireza1111 ، Sky meteor ، j.modarres
(2015-09-30 ساعت 14:09)Siamak.k نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 14:02)صمدی نوشته:  با سلام و احترام . بنده عازم سفر به ابوظبی هستم برای مصاحبه . احامال گرفتن ویزای یک ضرب رو دارم ولی به خاطر شرایط کارم فردای روز مصاحبه بلیط برگشت گرفتم و نمیتونم بیشتر بمونم . خواهش میکنم دوستانی که تجربه پیک آپ دارن منو راهنمایی کنند که تو سفارت چی باید بگم؟ باید بگم پاسپورتمو پس بدن؟ اگه میشه در مورد پیک اپ توضیح بدید از ابتدا تا انتها . بینهایت ممنون

سلام دوست عزیز

اگه ممکنه امضاتون رو کامل کنید تا راحتتر بشه در مورد کیستون راهنمایی کرد.
در ضمن من اگر جای شما بودم و ویزای یکضرب میگرفتم حتما میموندم و ویزام رو دریافت میکردم بعد برمیگشتم.

من برنده لاتاری 2016 هستم و 4 شنبه اینده ابوظبی مصاحبه دارم . در مورد پیک آپ میشه راهنماییم کنین . احتمال گرفتن ویزای یک ضرب دارم . ولی باید فردای مصاحبه برگردم.
دوستان كسي اطلاع داره در مورد studio؟ يك هتل استوديو داره يعني چي داره؟
تك نفره هستن؟ اصلاً نمي دونم چي هست...؟
تشکر کنندگان:
(2015-09-30 ساعت 14:34)ژینوس ملک نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 04:09)jilibiliyaee نوشته:  من مصاحبم ۸ نوامبر یعنی یک شنبه هستش ساعت ۸ صبح به نظرتون کی برم برای مدیکال اگه شنبه برم جواب ازمایشو نمیدن تا یک شمبه به من جمعه هام که تست نمیگیرن پس باید پنج شنبه مدیکالمو بدم تا جمعه یا شمبه جوابو بگیرم و یک شمبه ۸ صبح برم سفارت درست میگم یا نه میشه راهنمائم کنین من چی کار کنم و از کی برم تا کی بمونم احتمال یه ضربیم زیاده خودم میگم از ۴ شنبه برم که ۵ شمبه تست بدم و جمه یا شمبه جواب بگیرم یشمبه برم سفارت تا کی .......چون احتمال یه ضرب میدم

ایشالا یه ضرب میگیرین. من کیس نامبرم دو رقمی هست اما چون فرمها رو دیر فرستادم هنوز تاریخ مصاحبه مشخص نشده. بنظرتون طبیعی هست؟
کاملا طبیعی هست نگران نباشین دوران بدی هست منتظر نامه دوم بودن من هم همین حس بدو داشتم ولی حتما میاد من بهتون اطمینان میدم میاد خودم 45 روز منتظر بودم
شماره کیس: 14xx
تاریخ رویت قبولی: 9 may
کنسولگری: انکارا>>>>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمها: 30 may
کارنت شدن کیس:12 August
تاریخ دریافت نامه دوم :29 September
تاريخ مصاحبه:هفته دوم نوامبر
دریافت ویزا:یک ضرب
تشکر کنندگان: j.modarres
دوستان من بليطم را از يك سايت ايراني گرفتم كه قيمتهاش خيلي خوب هست به نام: بريم سفر. كام من يك هتل ٤ ستاره براي ٥ شب گرفتم با صبحانه، ١٥٠٠٠٠٠ تومن. دوست داشتم با شما هم درميون بزارم شايد شما هم خوشتون بياد.
تشکر کنندگان: Amir.AA ، j.modarres
دوستان با مطالعه تایپیک کلیرنس برندگان 2015 من که حسابی ترس برم داشته.کاش اونقدر اطلاعات داشتیم که موقع ثبت نام لاتاری مدرکمون رو دیپلم عنوان میکردیم و به خصوص خانمها با هر مدرک و شغلی خود را دیپلمه و خانه دار معرفی می کردیم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 10:05)a4542 نوشته:  دوستان با مطالعه تایپیک کلیرنس برندگان ۲۰۱۵ من که حسابی ترس برم داشته.کاش اونقدر اطلاعات داشتیم که موقع ثبت نام لاتاری مدرکمون رو دیپلم عنوان میکردیم و به خصوص خانمها با هر مدرک و شغلی خود را دیپلمه و خانه دار معرفی می کردیم.

دوست گرامی
اگر شما دارای مدرک تحصیلی بالا میباشید فکر این را بکنید که در آینده شاید قصد داشته باشید ادامه تحصیل بدهید و در جستجوی کار در زمینه تحصیلی خود باشید در آن موقع دچار مشکل خواهید شد .خیلیها هم بودند که با مدرک دیپلم و نداشتن شغل حساس مشمول کلیرنس شدند . موفق باشید
تشکر کنندگان: sahar2016 ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان