کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-10-01 ساعت 01:12)daniyal1351 نوشته:  ضمن تبریک فراوان به دوستان ویزا گرفته و آرزوی موفقیت و پیشرفت بیشتر برای دوستان ویزا نگرفته . طبق آماری که من تا کیس نامبر 8300 در هر سه سفارت به دست آوردم تنها حدود ۱۰ نفر ویزا نگرفتن و این آمار با توجه به سالهای قبل قابل مقایسه نیست . و هر سه سفارت به یک اندازه ویزا دادن و به نظر میاد هر سه سفارت خوب عمل کردن و ابوظبی کمی بهتر بوده . جا داره از مدیران محترم سایت مهاجرسرا بابت در اختیار قرار دادن این فرصت و این فضا به تک تک اعضا برای تبادل اطلاعات صحیح و به موقع هم تشکر کنم و همچنین  امیدوارم همه دوستان در دیار غربت شاد و پیروز باشن .

سلام شرایط کاری و تحصیلات یکی از اعضای کیس ما مثل شما هست ! میشه بگید چرا Ap شدین و اگر بتونین ایمیل یا شماره ای رو به من بدین که سوالات بیشتری بپرسم ممنون میشم ازتون
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
تشکر کنندگان:
جام می و خون دل هر یک به کسی دادند
در دایره قسمت اوضاع چنین باشد

در کار گلاب و گل حکم ازلی این بود
کاین شاهد بازاری وان پرده نشین باشد

غمناک نباید بود از طعن حسود ای دل
شاید که چو وابینی خیر تو در این باشد

سپاس بيكران و آرزوي شادي و كاميابي و تندرستي براي تمامي دوستان و پيشكسوتاني كه در اين مدت در حد توان خود راهنماي اينجانب و ساير دوستان بودند . همچنين سپاس ويژه از مديران و مسئولين سايت وزين مهاجرسرا كه به تمام معنا محيطي مناسب جهت تبادل اطلاعات تخصصي فراهم نمودند و به حق اين سايت با گذشت زمان و درايت اين بزرگان و همت تمامي اعضا ، خود ، خود را تكامل و غنا مي بخشد
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
تشکر کنندگان: mehdihk ، ahfpca ، hamidzxc ، milaveh ، eliati
(2016-09-30 ساعت 17:18)eliati نوشته:  30 سپتامبر ٢٠١٦
ساعت ١٦:١٦

ما issued شديم
خداااااااااااااايا دمت گرم خيلي بامرامي
اي ول
دوستان معجزه وجود داره...

وااااای چقدر خوشحال شدم براتون.....تبرییییییییییک
خداروشکرررررر
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، eliati
(2016-09-30 ساعت 17:46)Alirsh نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 17:30)ستوده نوشته:  
از دوستان DV2016 که تشریف بردن مصاحبه و AP خوردن ،

آیا کسی هست که کلیر نشده باشه ؟

من

یعنی شما کیس نامبر **26 و مصاحبه در ماه اپریل کلیر نشدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad
تشکر کنندگان:
(2016-10-01 ساعت 01:55)Aabearff نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 17:30)ستوده نوشته:  
از دوستان DV2016 که تشریف بردن مصاحبه و AP خوردن ،

آیا کسی هست که کلیر نشده باشه ؟

بايط هات تون رو فروختيد؟!

تموم شد رفت
خیلی وقته Tongue
تشکر کنندگان:
کیس های 3466 و 5332 را من میدونم
متاسفانه آمار دقیقی نیست از مونده های 2016
كيس نامبر : 4K     تعداد :٣ نفر      مصاحبه :  4FEB -ABU      وضعيت : AP    آپها : 9 فوریه ، 20 آوریل، ( آپ 13 jul , Jun‎  بخاطر ایمیل) ، آپ دوخطي نفر دوم jul 27 و آپ هر سه كيس در 28 jul      كليير : یک آگوست       دريافت ویزا:16 آگوست         ورود به امريكا : 19 ژانویه2017        دریافت گرین کارت:  (14 فوریه)
تشکر کنندگان: soruosh
سلام شرایط کاری و تحصیلات یکی از اعضای کیس ما مثل شما هست ! میشه بگید چرا Ap شدین و اگر بتونین ایمیل یا شماره ای رو به من بدین که سوالات بیشتری بپرسم ممنون میشم ازتون
[/quote]

سلام . یکی از دلایل ap خوردن من و طولانی شدن اون به نظر خودم داشتن سفرهای خارجی متعدد در چند سال اخیر بود و همینطور رشته تحصیلیم و بالا بودن مقطع آن و نوع شغلم که درمانیه و اشتباهی که در پر کردن فرم 260 کرده بودم در مورد تحصیلاتم با وجودیکه مدارک ارایه داده بودم ولی خود این مدارک نیاز به بررسی بیشتر برای تایید آن داشت . البته همه اینها حدسیات خودمه و در کل هیچ دلیل خاصی نمیشه پیدا کرد .
کیس نامبر :2016AS2k
محل مصاحبه : ابوظبی
تاریخ مصاحبه : اواخر اکتبر
وضعیت : ap
تعداد کیس : یک نفر
کارشناس ارشد رشته روانشناسی
کار در کلینیک درمانی
آپدیت ها : ۹ دسامبر ، ۱۱ ژانویه با ایمیلی که برای شناخته شدن کیسم ارسال کردم ، ۲۵ ژانویه ، اول آگوست آپدیت شبانه ساعت ۳۰ : ۲۳ دو خطی  Big Grin بعد از آپدیت  ۲۵ ژانویه و بعد از  ۲۸۰ روز . آپدیت ۲ آگوست ساعت ۵ بعد از ظهر . آپدیت ۳ آگوست در ساعت ۷ عصر و بلاخره or شدم و در روز ۴ آگوست ساعت ۵ بعد از ظهر ایمیل کلیری اومد . نامه کلیری هم در سایت ابوظبی ۷ آگوست ساعت ۵۰ : ۱۲ ظهر اومد . ایشود ویزا ۱۶ آگوست . دریافت ویزا ۱۸ آگوست . . اولین سفر به آمریکا : ۲۰ نوامبر . دریافت گرین کارت : ۶ فوریه ۲۰۱۷
تشکر کنندگان:
(2016-10-01 ساعت 11:39)daniyal1351 نوشته:  سلام شرایط کاری و تحصیلات یکی از اعضای کیس ما مثل شما هست ! میشه بگید چرا Ap شدین و اگر بتونین ایمیل یا شماره ای رو به من بدین که سوالات بیشتری بپرسم ممنون میشم ازتون

سلام . یکی از دلایل ap خوردن من و طولانی شدن اون به نظر خودم داشتن سفرهای خارجی متعدد در چند سال اخیر بود و همینطور رشته تحصیلیم و بالا بودن مقطع آن و نوع شغلم که درمانیه و اشتباهی که در  پر کردن فرم 260 کرده بودم در مورد تحصیلاتم با وجودیکه مدارک ارایه داده بودم ولی خود این مدارک نیاز به بررسی بیشتر برای تایید آن داشت . البته همه اینها حدسیات خودمه و در کل هیچ دلیل خاصی نمیشه پیدا کرد .
[/quote]

سلام لطفا موارد زیر را بیشتر توضیح دهید:

((همینطور رشته تحصیلیم و بالا بودن مقطع آن و نوع شغلم که درمانیه و اشتباهی که در پر کردن فرم ‎260‎ کرده بودم در مورد تحصیلاتم با وجودیکه مدارک ارایه داده بودم ولی خود این مدارک نیاز به بررسی بیشتر برای تایید آن داشت .))

۱- رشته روانشناسی (کارشناسی ارشد-عمومی) (کارشناسی-بالینی) و مشاور در کلینیک مشاوره شغل حساسی به حساب میاد؟

۲- اگر در مرکز ترک اعتیاد مشاور باشن چی؟

۳- در ۲۶۰ چه اشتباهی کرده بودین؟

سپاس فراوان
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
تشکر کنندگان:

ما issued شديم
اي ول

عالی عالی، خیلی خیلی خوشحال شدم. Smile
خدا در ادامه مسیر پشت و پناه شما باشه.

کيس نامبر: ‎2016AS51##‎
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: آنکارا
برنده: من، ارتش نیروی زمینی، دانشگاه آزاد + دوره‌های مهندسی نرم‌افزار، شغل برنامه‌نویس نرم‌افزار
همسر: کارمند شرکت نیمه دولتی غیرحساس و فوق لیسانس رشته ارتباطات
قبل از مصاحبه: رویت قبولی ۸ می، ارسال فرم ۲۶۰: ۱۰ و ۱۵ می، کارنت: ۹ فوریه، نامه دوم: ۲۷ فوریه
تاریخ مصاحبه: ‎۵ آوریل
وضعیت: AP برای من و همسر (برگ سفید)
آپدیت‌ها: ۵ آوریل، ۷ آوریل، ۳ آگوست (من دو خطی شدم)، ۴ آگوست (خانمم دو خطی شد)، ۸ آگوست (هر دو آپدیت و or شدیم).
آپدیت بخاطر ایمیل: ۱۴ آوریل، ۱۲ و ۱۶ می، ۲۲ جون، ۲۷ جولای
کلیر: ۹ آگوست (شکر خدا)
ورود به آمریکا: ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۶ (سن خوزه)
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، miladabd ، eliati ، alirezafarhang81 ، رازان
خوب پرونده امسال هم که دیگه بسته شد، امیدوارم دوستانی که الان پاسهاشون تو سفارتهاس، ویزا چسبونده بیان بیرون.
در اینجا میخوام جمله‌ای رو که چند ماه پیش گفتم رو دوباره یادآوری کنم:

۱- اونایی که موفق شدن به آمریکا برن:
بدونید که آمریکا آخر خوشبختی نیست و اول سختی هست و شروع دوباره‌ی زندگی از خیلی خیلی زیر صفر، باید با تنهایی غربت، زبان الکن، شهروند تازه وارد و درجه ۲ بودن، مخارج بالا و حقوق کم بسازید و با تلاش زیاد موفق بشید به صفر برسید و پیشرفت رو ادامه بدید تا قله‌های موفقیت. فراموش نکنید که شما نمایندگان ملیت و کشور خودتون در این کشور ۷۲ ملت هستید و کشور و زادگاه و وطن شما رو براساس رفتار و عملکرد شما قضاوت می‌کنن پس بهترین باشید در همه چیز، رفتار اجتماعی، ادب، نوع دوستی، مسئولیت پذیری، رانندگی، کار و غیره اما خدا رو هم شاکر باشید که صلاح شما رو در مهاجرت دیده و برای شما ماموریتی تازه در نظر گرفته. به قول شاعر: «حلقه‌ای افکنده بر گردنم دوست - می‌کشد هر جا که خاطر خواه اوست»

۲- اونایی که موفق نشدن به آمریکا برن:
بدونید که دنیا به آخر نرسیده و به پروردگار خودتون اطمینان داشته باشید که حتمن خیر و صلاح شما در ماندن بوده، در ادامه‌ی زندگی راه‌های دیگه رو طی کنید و دنبال موفقیت در اونچه که بهش علاقه دارید باشید و در اعتلا و سربلندی وطن بکوشید چون ما همه ایرانی هستیم هر کجا که باشیم.

برای همه آرزوی موفقیت، سربلندی، بهترین سرنوشت و عاقبت بخیری می‌کنم.

کيس نامبر: ‎2016AS51##‎
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: آنکارا
برنده: من، ارتش نیروی زمینی، دانشگاه آزاد + دوره‌های مهندسی نرم‌افزار، شغل برنامه‌نویس نرم‌افزار
همسر: کارمند شرکت نیمه دولتی غیرحساس و فوق لیسانس رشته ارتباطات
قبل از مصاحبه: رویت قبولی ۸ می، ارسال فرم ۲۶۰: ۱۰ و ۱۵ می، کارنت: ۹ فوریه، نامه دوم: ۲۷ فوریه
تاریخ مصاحبه: ‎۵ آوریل
وضعیت: AP برای من و همسر (برگ سفید)
آپدیت‌ها: ۵ آوریل، ۷ آوریل، ۳ آگوست (من دو خطی شدم)، ۴ آگوست (خانمم دو خطی شد)، ۸ آگوست (هر دو آپدیت و or شدیم).
آپدیت بخاطر ایمیل: ۱۴ آوریل، ۱۲ و ۱۶ می، ۲۲ جون، ۲۷ جولای
کلیر: ۹ آگوست (شکر خدا)
ورود به آمریکا: ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۶ (سن خوزه)

ما issued شديم
اي ول

عالیه این خبر
نوش جونتون
چه استرسی . من که پیغامتونو میخوندم از استرس داغون شدم فقط گفتم خدا آخرش خوب تموم شه
حالا قدر این ویزا رو  بیشتر از همه میدونید
موفق باشید کنار هم
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
تشکر کنندگان: milaveh ، soruosh ، mehre cyrus ، daniyal1351 ، eliati ، alirezafarhang81
دوستان همراه مهاجرسرايي سلاااام
تموم شد لاتاري ٢٠١٦
درسي كه براي ما داشت فقط و فقط اميد بود و صبر
باورم نميشه هنوز هم كه ما كلير شديم و ويزامون رو گرفتيم
خدا رو شكر
ممنون از همه كساني كه به ما تبريك گفتند...
ممنون
اميدوارم با صبر بيشتر و اميد بيشتر به اينده همگي در زندگي جديد كه پيش رو داريم موفق شاد سلامت باشيم
٣٠ سپتامبر ٢٠١٦ ساعت ١٦:١٦ ديقه صدور ويزا
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

(2016-09-28 ساعت 07:50)TiredAdmin نوشته:  
(2016-09-27 ساعت 18:14)یوسف زاده نوشته:  کلا این پروسه برای من که خیلی استرس زا شده!!! واسه اینکه هر جا یه چیزی میخونم و گیج شدم :|
شما واستون ایمیل اومد که کارنت شدید؟ من فرم ها رو پر کردم ولی نمیدونم چجوری باید چک کنم تایم کارنت شدنم وSad
اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم کمک کنه ...

شما برای سولهاتون تشریف بیارید قسمت برندگان لاتاری ۲۰۱۷، بخش بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها و بقیه بخش ها رو با حوصله بخونید و سوالی دارید اونجا بپرسید در خدمتیم، اینجا قسمت کلیرنس ۲۰۱۶ هست و دوستان مشغول بحث سر چیز دیگه ای هستن و به جواب نمی رسید.

چشم.ببخشید هنوز نمیتونم با سایت ارتباط برقرار کنم .
عذر میخوام از دوستان
تشکر کنندگان:
سلام لطفا موارد زیر را بیشتر توضیح دهید:

((همینطور رشته تحصیلیم و بالا بودن مقطع آن و نوع شغلم که درمانیه و اشتباهی که در پر کردن فرم ‎260‎ کرده بودم در مورد تحصیلاتم با وجودیکه مدارک ارایه داده بودم ولی خود این مدارک نیاز به بررسی بیشتر برای تایید آن داشت .))

۱- رشته روانشناسی (کارشناسی ارشد-عمومی) (کارشناسی-بالینی) و مشاور در کلینیک مشاوره شغل حساسی به حساب میاد؟

سپاس فراوان
[/quote]

ببینید من عرض کردم همه اینا حدسیاته و با توحه به تجربیات دیگر دوستان به این نتیجه رسیدم . هر کسی با توجه به موقعیتی که داره چه شغلی چه تحصیلی چه تاهل این وضعیت رو چه یکضرب چه دوره ap کوتاه چه طولانی ایجاد می کنه و نمیشه گفت که قطعیه ولی مواردی که شما هم ذکر کردید بله شامل ap میشه ولی ممکنه ظرف کمتر از شش ماه کلیر بشن ولی من به خاطر سفرهایی که داشتم این پروسه رو طولانی تر کرد . من در فرم اصلا فیلدهای مربوط به تحصیلات رو پر نکرده بودم ولی پرینت مربوط به اون قسمت رو به آفیسر دادم و ازم قبول کرد و حتی گفت مشکلی نیست . امیدوارم که برای دوست شما این پروسه ساده تر پیش بره .
کیس نامبر :2016AS2k
محل مصاحبه : ابوظبی
تاریخ مصاحبه : اواخر اکتبر
وضعیت : ap
تعداد کیس : یک نفر
کارشناس ارشد رشته روانشناسی
کار در کلینیک درمانی
آپدیت ها : ۹ دسامبر ، ۱۱ ژانویه با ایمیلی که برای شناخته شدن کیسم ارسال کردم ، ۲۵ ژانویه ، اول آگوست آپدیت شبانه ساعت ۳۰ : ۲۳ دو خطی  Big Grin بعد از آپدیت  ۲۵ ژانویه و بعد از  ۲۸۰ روز . آپدیت ۲ آگوست ساعت ۵ بعد از ظهر . آپدیت ۳ آگوست در ساعت ۷ عصر و بلاخره or شدم و در روز ۴ آگوست ساعت ۵ بعد از ظهر ایمیل کلیری اومد . نامه کلیری هم در سایت ابوظبی ۷ آگوست ساعت ۵۰ : ۱۲ ظهر اومد . ایشود ویزا ۱۶ آگوست . دریافت ویزا ۱۸ آگوست . . اولین سفر به آمریکا : ۲۰ نوامبر . دریافت گرین کارت : ۶ فوریه ۲۰۱۷
تشکر کنندگان:
(2016-10-01 ساعت 17:52)daniyal1351 نوشته:  سلام لطفا موارد زیر را بیشتر توضیح دهید:

سپاس فراوان

ببینید من عرض کردم همه اینا حدسیاته و با توحه به تجربیات دیگر دوستان به این نتیجه رسیدم . هر کسی با توجه به موقعیتی که داره چه شغلی چه تحصیلی چه تاهل این وضعیت رو چه یکضرب چه دوره ap کوتاه چه طولانی ایجاد می کنه و نمیشه گفت که قطعیه ولی مواردی که شما هم ذکر کردید بله شامل ap میشه ولی ممکنه ظرف کمتر از شش ماه کلیر بشن ولی من به خاطر سفرهایی که داشتم این پروسه رو طولانی تر کرد . من در فرم اصلا فیلدهای مربوط به تحصیلات رو پر نکرده بودم ولی پرینت مربوط به اون قسمت رو به آفیسر دادم و ازم قبول کرد و حتی گفت مشکلی نیست . امیدوارم که برای دوست شما این پروسه ساده تر پیش بره .
[/quote]

نفر دوم کیس ما و خانوم بنده (کیس اصلی من هستم) روانشناس هستند در مرکز درمان سو مصرف مواد و ترک اعتیاد

من در فرم ۲۶۰ شغلشون رو روانشناس در کلینیک مشاوره ثبت کردم

حالا فکرم رو این موضوع خیلی مشغول کرده چون:

۱- ایشون مشاوره روانشناسی خانواده ازدواج و حتی کودکان را به مراجعین ارايه میدن

۲- به نظر شما قبل از قسم خوردن این رو به آفیسر بگیم؟ یا هیچی نگیم و بگیم کارشون ارايه مشاوره روانشناسی خانواده ازدواج و کودکان هست

۳- آیا واژه های ::سو مصرف مواد و ترک اعتیاد :: برای آفیسر شک و تردیدی به وجود میاره؟

۴- کلا نمیدونم چکار کنم !!! سفر خارجی هم نداشتیم

ممنون که وقت میذارین
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان