کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-10-01 ساعت 13:56)eliati نوشته:  دوستان همراه مهاجرسرايي سلاااام
تموم شد لاتاري ٢٠١٦
درسي كه براي ما داشت فقط و فقط اميد بود و صبر
باورم نميشه هنوز هم كه ما كلير شديم و ويزامون رو گرفتيم
خدا رو شكر
ممنون از همه كساني كه به ما تبريك گفتند...
ممنون
اميدوارم با صبر بيشتر و اميد بيشتر به اينده همگي در زندگي جديد كه پيش رو داريم موفق شاد سلامت باشيم
٣٠ سپتامبر ٢٠١٦ ساعت ١٦:١٦ ديقه صدور ويزا

طی این یک هفته که پیگیر این تاپیک بودم خوشحال کننده ترین خبری که میتونس برسه بهم همین کلیری پرونده شما بود. حتما قلبتون خیلی صاف بوده که خدا نذاشته وا بمونید پس برا دوری بعدی ها هم دعا کنید.
از صمیم قلب بهتون تبریک میگم و امیدوارم این موفقیت شروعی باشه برای موفقیت های بزرگتر.زنده باشید Rolleyes Shy
کیس نامبر: 2017AS5XXX
تاریخ رویت قبولی:2016 MAY 03
تعداد اعضای کیس: 1
تاریخ شروع فرم: MAY 5
تاریخ اولین ارسال فرم: MAY 10
درخواست آنلاک: MAY 12
تعداد انلاک : 2 مرتبه
تاریخ آخرین ارسال فرم:2 JUNE
کارنت: 09 MARCH
نامه دوم: 28 MARCH
مصاحبه: 11 MAY  ابوظبی
نتیجه مصاحبه: ویزا یکضرب  Cool  Big Grin
شرایط کیس: معاف ,لیسانس,شغل ازاد
مقصد: سیاتل
تشکر کنندگان: m_vaziran ، eliati
نفر دوم کیس ما و خانوم بنده (کیس اصلی من هستم) روانشناس هستند در مرکز درمان سو مصرف مواد و ترک اعتیاد

من در فرم ۲۶۰ شغلشون رو روانشناس در کلینیک مشاوره ثبت کردم

حالا فکرم رو این موضوع خیلی مشغول کرده چون:

۱- ایشون مشاوره روانشناسی خانواده ازدواج و حتی کودکان را به مراجعین ارايه میدن

۲- به نظر شما قبل از قسم خوردن این رو به آفیسر بگیم؟ یا هیچی نگیم و بگیم کارشون ارايه مشاوره روانشناسی خانواده ازدواج و  کودکان  هست

۳- آیا واژه های ::سو مصرف مواد و ترک اعتیاد :: برای آفیسر شک و تردیدی به وجود میاره؟

۴- کلا نمیدونم چکار کنم !!! سفر خارجی هم نداشتیم

ممنون که وقت میذارین
[/quote]
خواهش می کنم دوست عزیز . اصلا نیازی به این توضیحات اضافی نیست شما فقط باید برای چیزی که تو فرم اشاره کردید مدرکش رو ارایه بدید . اگر آفیسر کنجکاو شد که در مورد شغل بیشتر توضیح بدید فقط جهت روشن کردن ذهن آفیسر توضیحات لازم رو بدید چون از من پرسید که دقیقا توضیح بدم که کارم و رشته ام چیه باوجودیکه من فکر می کردم رشته روانشناسی کاملا مشخصه که چه نوع رشته ایه ولی مجبور شدم توضیح بیشتر بدم که در کلینیک با بچه های بیمار روانی سروکار دارم و ... فکر نمی کنم کار در مورد ترک اعتیاد مشکلی داشته باشه فقط باید مدرک نشون بدید و راستش رو بگید و خیلی هم وارد جزییات نشید که آفیسر رو گیج کنید چون اگه براش مطلبی مبهم باشه وضع بدتر میشه این رو هم در نظر داشته باشید اونها به زبان ما مسلط نیستن و بیشتر سوالاتشون به خاطر اینه که به معانی مختلف کلماتی که در رشته های ما و شعل ما اشاره میشه آگاهی ندارن و خیلی ساده می پرسن که این یعنی چی بعد ما فکر می کنیم که باید در مورد اصل و اساس شغلمون توضیح بدیم . شما فقط باید بتونید آفیسر رو با کلمات بسیار ساده قانع کنید همین .
کیس نامبر :2016AS2k
محل مصاحبه : ابوظبی
تاریخ مصاحبه : اواخر اکتبر
وضعیت : ap
تعداد کیس : یک نفر
کارشناس ارشد رشته روانشناسی
کار در کلینیک درمانی
آپدیت ها : ۹ دسامبر ، ۱۱ ژانویه با ایمیلی که برای شناخته شدن کیسم ارسال کردم ، ۲۵ ژانویه ، اول آگوست آپدیت شبانه ساعت ۳۰ : ۲۳ دو خطی  Big Grin بعد از آپدیت  ۲۵ ژانویه و بعد از  ۲۸۰ روز . آپدیت ۲ آگوست ساعت ۵ بعد از ظهر . آپدیت ۳ آگوست در ساعت ۷ عصر و بلاخره or شدم و در روز ۴ آگوست ساعت ۵ بعد از ظهر ایمیل کلیری اومد . نامه کلیری هم در سایت ابوظبی ۷ آگوست ساعت ۵۰ : ۱۲ ظهر اومد . ایشود ویزا ۱۶ آگوست . دریافت ویزا ۱۸ آگوست . . اولین سفر به آمریکا : ۲۰ نوامبر . دریافت گرین کارت : ۶ فوریه ۲۰۱۷
تشکر کنندگان: alborz3718
(2016-10-01 ساعت 19:35)daniyal1351 نوشته:  نفر دوم کیس ما و خانوم بنده (کیس اصلی من هستم) روانشناس هستند در مرکز درمان سو مصرف مواد و ترک اعتیاد

من در فرم ۲۶۰ شغلشون رو روانشناس در کلینیک مشاوره ثبت کردم

حالا فکرم رو این موضوع خیلی مشغول کرده چون:

۱- ایشون مشاوره روانشناسی خانواده ازدواج و حتی کودکان را به مراجعین ارايه میدن

۲- به نظر شما قبل از قسم خوردن این رو به آفیسر بگیم؟ یا هیچی نگیم و بگیم کارشون ارايه مشاوره روانشناسی خانواده ازدواج و  کودکان  هست

۳- آیا واژه های ::سو مصرف مواد و ترک اعتیاد :: برای آفیسر شک و تردیدی به وجود میاره؟

۴- کلا نمیدونم چکار کنم !!! سفر خارجی هم نداشتیم

ممنون که وقت میذارین
خواهش می کنم دوست عزیز . اصلا نیازی به این توضیحات اضافی نیست شما فقط باید برای چیزی که تو فرم اشاره کردید مدرکش رو ارایه بدید . اگر آفیسر کنجکاو شد که در مورد شغل بیشتر توضیح بدید فقط جهت روشن کردن ذهن آفیسر توضیحات لازم رو بدید چون از من پرسید که دقیقا توضیح بدم که کارم و رشته ام چیه باوجودیکه من فکر می کردم رشته روانشناسی کاملا مشخصه که چه نوع رشته ایه ولی مجبور شدم توضیح بیشتر بدم که در کلینیک با بچه های بیمار روانی سروکار دارم و ... فکر نمی کنم کار در مورد  ترک اعتیاد مشکلی داشته باشه فقط باید مدرک نشون بدید و راستش رو بگید و خیلی هم وارد جزییات نشید که آفیسر رو گیج کنید چون اگه براش مطلبی مبهم باشه وضع بدتر میشه این رو هم در نظر داشته باشید اونها به زبان ما مسلط نیستن و بیشتر سوالاتشون به خاطر اینه که به معانی مختلف کلماتی که در رشته های ما و شعل ما اشاره میشه آگاهی ندارن و خیلی ساده می پرسن که این یعنی چی بعد ما فکر می کنیم که باید در مورد اصل و اساس شغلمون توضیح بدیم . شما فقط باید بتونید آفیسر رو با کلمات بسیار ساده قانع کنید همین .
[/quote]

سپاس فراوان دوست عزیز
برای ارایه مدرک از کلینیک محل کار
شما گواهی اشتغال به کار بردین یا گواهی بیمه تامین اجتماعی؟
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
تشکر کنندگان:
(2016-09-30 ساعت 17:59)ارزوامیررضا نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 17:47)hes94 نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 17:18)eliati نوشته:  30 سپتامبر ٢٠١٦
ساعت ١٦:١٦

ما issued شديم
خداااااااااااااايا دمت گرم خيلي بامرامي
اي ول
دوستان معجزه وجود داره...

خیلی خیلی بهتون تبریک میگم، انشاالله از این به بعدم موفق و شاد باشین Smile
واقعا این بلاتکلیفیتون رو درک می کردم(خیلی دوران بدیه) و از خدا میخواستم که بهترین براتون رقم بخوره
الیاتی های عزیز من براتون خیلی خوشحالم من ۲۰۱۷ ای هستم خییلیییی به این ویزا نیاز دارم یه جورایی نوری هست تو زندگی مان توروخدا برای ما هم دعا کنین

تبریک ویژه شاد باشید
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
تشکر کنندگان: eliati
سلام دوستانی که دارند دالاس میاند و نیاز به اتاق دارند پیام بدند.
تشکر کنندگان:
تموم شد لاتاري ٢٠١٦
خدا رو شكر
ممنون
اميدوارم با صبر بيشتر و اميد بيشتر به اينده همگي در زندگي جديد كه پيش رو داريم موفق شاد سلامت باشيم

سلام دوست عزیز
فقط اگه لطف کنید بفرمایید برای اثبات معافیت همسرتون چه مدارکی فرستادید خیلی ممنون میشم ازتون.چون ماهم مشابه کیس شماییم برای 2017 و همسرم معافیت چشم دارند.گفتیم آماده کنیم مدارک که به مشکل شما برنخوریم.
ممنون
تشکر کنندگان:
(2016-10-02 ساعت 09:28)pooneh11 نوشته:  
تموم شد لاتاري ٢٠١٦
خدا رو شكر
ممنون

سلام دوست عزیز
فقط اگه لطف کنید بفرمایید برای اثبات معافیت همسرتون چه مدارکی فرستادید خیلی ممنون میشم ازتون.چون ماهم مشابه کیس شماییم برای 2017 و همسرم معافیت چشم دارند.گفتیم آماده کنیم مدارک که به مشکل شما برنخوریم.
ممنون

سلام
مدرک اصلی همون کارت معافیت از خدمت سربازی است.
ما روز مصاحبه کارت +ترجمه رو برده بودیم.
دوباره همینا رو براشون تو نامه نگاریهامون اسکن کردیم و فرستادیم...
با کلی لینک ناجا که اگه جمع ضعیفی چشم از 10 بالاتر باشه فرد از سربازی معافه...
نمیدونم این گیر الکی چی بود به پرونده همسرم دادن...
شما خیالتون راحت... اینا دیگه یاد گرفتن که میشه به خاطر ضعیفی چشم آدم از سربازی معاف بشه Big Grin
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

تشکر کنندگان: pooneh11
سپاس فراوان دوست عزیز
[/quote]

فکر کنم که اگه کارتون دولتی نباشه و بیمه محل کارتون نباشید همون گواهی اشتغال به کار از کارفرما کافیه چون خودم همین کار رو کردم و قبول کردن و اصلا گیری هم نداشت . ولی کسایی که کارهای دولتی دارن مدارک زیادی باید ارایه بدن و تا آخرین لحظه کلیری سفارت ازشون مدرک و رزومه و اینجور چیزا می خواد .
کیس نامبر :2016AS2k
محل مصاحبه : ابوظبی
تاریخ مصاحبه : اواخر اکتبر
وضعیت : ap
تعداد کیس : یک نفر
کارشناس ارشد رشته روانشناسی
کار در کلینیک درمانی
آپدیت ها : ۹ دسامبر ، ۱۱ ژانویه با ایمیلی که برای شناخته شدن کیسم ارسال کردم ، ۲۵ ژانویه ، اول آگوست آپدیت شبانه ساعت ۳۰ : ۲۳ دو خطی  Big Grin بعد از آپدیت  ۲۵ ژانویه و بعد از  ۲۸۰ روز . آپدیت ۲ آگوست ساعت ۵ بعد از ظهر . آپدیت ۳ آگوست در ساعت ۷ عصر و بلاخره or شدم و در روز ۴ آگوست ساعت ۵ بعد از ظهر ایمیل کلیری اومد . نامه کلیری هم در سایت ابوظبی ۷ آگوست ساعت ۵۰ : ۱۲ ظهر اومد . ایشود ویزا ۱۶ آگوست . دریافت ویزا ۱۸ آگوست . . اولین سفر به آمریکا : ۲۰ نوامبر . دریافت گرین کارت : ۶ فوریه ۲۰۱۷
تشکر کنندگان:
نشنیدم تا حالا به جز افرادی که تحصیلات تکمیلی داشتند از کسی رزومه بخوان .
تشکر کنندگان: milaveh ، ghasoo
(2016-10-02 ساعت 12:33)daniyal1351 نوشته:  سپاس فراوان دوست عزیز

فکر کنم که اگه کارتون دولتی نباشه و بیمه محل کارتون نباشید همون  گواهی اشتغال به کار  از کارفرما کافیه چون خودم همین کار رو کردم و قبول کردن و اصلا گیری هم نداشت  . ولی کسایی که کارهای دولتی دارن مدارک زیادی باید ارایه بدن و تا آخرین لحظه کلیری سفارت ازشون مدرک و رزومه و اینجور چیزا می خواد .
[/quote]

ممنون از اطلاعات مفید شما ! امیدوارم که همیشه موفق باشید
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
تشکر کنندگان: daniyal1351 ، milaveh ، ghasoo
سلام
پس چرا اینجا را آقا رضا آب و جارو نکرده بره خخخخخخخخخ
هنوز که دوستان اینجا مطلب میذارن
بابا برید برسید به زندگیتون
امیدوارم امسال کسی جا نمونده باشه
همگی موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: milaveh ، ghasoo
(2016-10-01 ساعت 01:12)daniyal1351 نوشته:  ضمن تبریک فراوان به دوستان ویزا گرفته و آرزوی موفقیت و پیشرفت بیشتر برای دوستان ویزا نگرفته . طبق آماری که من تا کیس نامبر 8300 در هر سه سفارت به دست آوردم تنها حدود ۱۰ نفر ویزا نگرفتن و این آمار با توجه به سالهای قبل قابل مقایسه نیست . و هر سه سفارت به یک اندازه ویزا دادن و به نظر میاد هر سه سفارت خوب عمل کردن و ابوظبی کمی بهتر بوده . جا داره از مدیران محترم سایت مهاجرسرا بابت در اختیار قرار دادن این فرصت و این فضا به تک تک اعضا برای تبادل اطلاعات صحیح و به موقع هم تشکر کنم و همچنین  امیدوارم همه دوستان در دیار غربت شاد و پیروز باشن .

واقعا عالیه همچین آماری
پارسال فقط ارمنستان 90 نفری ویزا بشون نرسید
امیدوارم 2017 هم همینطور باشه
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ahfpca ، milaveh ، alirezafarhang81 ، hamed shayan ، ghasoo ، soruosh
دوستان سلام من یه سوال داشتم... الان که لاتاری ۲۰۱۶ بسته شده کسانی که وقت مصاحبه دارن یا درخواست دادن سفارتشون عوض بشه و قبول کردن که عوض کنن و منتظر تاریخ مصاحبه هستند، یعنی دیگه شانسی ندارند.... مصاحبه ها باطل می شه همه یا هنوز شانس دارن این دست از افراد؟
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
تشکر کنندگان: ghasoo
(2016-10-03 ساعت 13:49)Sasa-t نوشته:  دوستان سلام من یه سوال داشتم... الان که لاتاری ۲۰۱۶ بسته شده کسانی که وقت مصاحبه دارن یا درخواست دادن سفارتشون عوض بشه و قبول کردن که عوض کنن و منتظر تاریخ مصاحبه هستند، یعنی دیگه شانسی ندارند.... مصاحبه ها باطل می شه همه یا هنوز شانس دارن این دست از افراد؟

اگر کیس شون لاتاری بوده که تمام شد رفت سی سپتامبر آخرین تاریخ لاتاری 2016 بود
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: Sasa-t ، ghasoo
(2016-10-03 ساعت 13:55)milaveh نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 13:49)Sasa-t نوشته:  دوستان سلام من یه سوال داشتم... الان که لاتاری ۲۰۱۶ بسته شده کسانی که وقت مصاحبه دارن یا درخواست دادن سفارتشون عوض بشه و قبول کردن که عوض کنن و منتظر تاریخ مصاحبه هستند، یعنی دیگه شانسی ندارند.... مصاحبه ها باطل می شه همه یا هنوز شانس دارن این دست از افراد؟

اگر کیس شون لاتاری بوده که تمام شد رفت سی سپتامبر آخرین تاریخ لاتاری 2016 بود

پس تاریخ مصاحبه شون هم باطل میشه خود به خود؟؟؟؟ مگه خود سفارتی ها نمیدونن که بعد سپتامبر دیگه ویزا به لاتاری ها نمیدن پس چرا تاریخ مصاحبه دادن؟
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
تشکر کنندگان: ghasoo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان