کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
سلام
2 سوال دارم اگه میشه راهنماییم کنید

اگه عکس مطابق خواست اون ها نباشه بهمون ایمیل می زند که یک عکس دیگه بفرستیم؟

زمانی که فرم رو پر کردم در قسمت عکس نوشت Photograph received می خواهم بدونم که درسته یا باید عکس ارسال شده رو هم نشون بده؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-10-20 ساعت 17:46)rsalan نوشته:  سلام
۲ سوال دارم اگه میشه راهنماییم کنید

اگه عکس مطابق خواست اون ها نباشه بهمون ایمیل می زند که یک عکس دیگه بفرستیم؟

زمانی که فرم رو پر کردم در قسمت عکس نوشت Photograph received می خواهم بدونم که درسته یا باید عکس ارسال شده رو هم نشون بده؟
ممنون

خیر ایمیل نمیزنن و تو قرعه کشی شرکتتون نمیدن

نه همین که بنویسه دریافت شد کافیه و تصویر نمایش داده نمیشه
In GOD We Trust
تشکر کنندگان:
(2015-10-21 ساعت 14:59)delikanle نوشته:  دوستان من موقع ثبت نام وقتی عکسم رو آپلود کردم چیزی ننوشت و الان هم ثبنامم تموم شده(یعنی اخطاری نداد چون حجم عکس درست بوده)

درود
همین که نام فایل عکستون رو نشون میده کفایت میکنه، Majid.jpg . اما حتما باید در نهایت Confirmation Number رو دریافت کنید. فکر میکنم عکستون ایراد داشته که پیغام داده. در کل اگر عکس 600*600 هستش و سایر مشخصات لازم رو داره زیاد وسواس به خرج ندید.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: delikanle ، ehsan TT
(2015-10-21 ساعت 14:59)delikanle نوشته:  دوستان من موقع ثبت نام وقتی عکسم رو آپلود کردم چیزی ننوشت و الان هم ثبنامم تموم شده(یعنی اخطاری نداد چون حجم عکس درست بوده)
Photograph received برا من ننوشتتتتتت
این هم تصور ثبت نامم
[img][عکس: nfn4_2_thumb.jpg][/img]

دوست عزیز اگر آخرین صفحه ای که اومده اینه و بهتون confirmation number نداده یعنی ثبت نامتون تکمیل نشده. ظاهرا عکستون مشکل داشته چون گفته به دستور العمل 2017 مراجعه کنید و عکستون رو براساس مشخصات ذکر شده آماده کنید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: delikanle
(2015-10-21 ساعت 17:20)victor2016 نوشته:  [quote='delikanle' pid='675143' dateline='1445423340']
دوستان من موقع ثبت نام وقتی عکسم رو آپلود کردم چیزی ننوشت و الان هم ثبنامم تموم شده(یعنی اخطاری نداد چون حجم عکس درست بوده)
Photograph received برا من ننوشتتتتتت
این هم تصور ثبت نامم
[img][عکس: nfn4_2_thumb.jpg][/img]

دوست عزیز اگر آخرین صفحه ای که اومده اینه و بهتون confirmation number نداده یعنی ثبت نامتون تکمیل نشده. ظاهرا عکستون مشکل داشته چون گفته به دستور العمل 2017 مراجعه کنید و عکستون رو براساس مشخصات ذکر شده آماده کنید.
[/quote
وااااااااااااااااا
خواهشا بگید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر خودم درسته
من ثبت نام کردم بعد از تمام شدن ثبت نام هم بهم کد پیگیری داد همون که تاریخ تولده با ی کد طولانی اینترنتی و کانفریمیشین کد و success!
اگه ثبت نام مشکل داشته باید از دوباره ثبت نام کنم یا چون کد دارم میتونم برم ویرایش کنم و عکس رو از دوباره بفرستم؟؟؟؟؟؟
پس چرا ایراد نگرفته و کد رو بهم داده؟؟؟؟
سایز عکسم 600در600 بوده و حجمش هم طیق دستور و تو عکاسی انداختم
خواهشا بگیدددددددددددددددددددددد وقت کمه
به نظر خودم ثبت نام درست بوده
تشکر کنندگان:
(2015-10-21 ساعت 19:39)delikanle نوشته:  وااااااااااااااااا
به نظر خودم درسته
من ثبت نام کردم بعد از تمام شدن ثبت نام هم بهم کد پیگیری داد همون که تاریخ تولده با ی کد طولانی اینترنتی و کانفریمیشین کد و success!
اگه ثبت نام مشکل داشته باید از دوباره ثبت نام کنم یا چون کد دارم میتونم برم ویرایش کنم و عکس رو از دوباره بفرستم؟؟؟؟؟؟

اگر کانفرمیشن نامبر رو گرفتین یعنی درست یا غلط ثبت نام تموم شده و دوباره ثبت نام کردن باعث حذف شدنتون میشه
امکان ویراش عکس و مشحصات بعد از ثبت نام هم وجود نداره

در غیر این صورت از Photo Tool استفاده کنین و عکسهایی که برای نمومه گذاشتن ببینین تا متوجه بشین اشکال کار کجا بوده
Photo Examples
http://travel.state.gov/content/visas/en...-page.html
Photo Tool
http://travel.state.gov/content/visas/en...hotos.html
تشکر کنندگان: Amir.AA ، delikanle
سلام خدمت تمتم دوستان!!!
من یک دختر 2 ماهه دارم، می خواستم بدونم باید از بچه هم عکس بگیریم و آپلود کنیم؟؟؟؟ آخع تو این سن که نمیشه از بچه عکس با اون مشخصات گرفت!!
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2015-10-21 ساعت 21:12)Srod نوشته:  
(2015-10-21 ساعت 19:39)delikanle نوشته:  وااااااااااااااااا
به نظر خودم درسته

اگر کانفرمیشن نامبر رو گرفتین یعنی درست یا غلط ثبت نام تموم شده و دوباره ثبت نام کردن باعث حذف شدنتون میشه
امکان ویراش عکس و مشحصات بعد از ثبت نام هم وجود نداره

در غیر این صورت از Photo Tool استفاده کنین و عکسهایی که برای نمومه گذاشتن ببینین تا متوجه بشین اشکال کار کجا بوده
Photo Examples
http://travel.state.gov/content/visas/en...-page.html
Photo Tool
http://travel.state.gov/content/visas/en...hotos.html
من که ثبت نام کردم امیدوارم اسمم در بیاد
ایشا.. سال بد با بچه های سایت اسممون در بیاد همگی تو حسینیه نیویورک مشغول به عزاداری باشیم-همیشه تو خبرها میده اون آقاهه از نیویورک گزارشگره
تشکر کنندگان:
دزسته بعضی از سوالهای شاید ساده باشن ولی دوست عزیز اکثرا چون حساسیت زیادی دارن باعث چنین سوالهایی میشه-انقدر درباره عکس گفتن و مسله رو گنده کردن که باعث شده ی سری به تردید بی افتن و در صورتی که خودشون جواب خودشون رو میدونن دوباره سوال میکنن
سخت نگیر همه حق شرکت دارن
نباید کسی که قصد واقعی رفتن نداره ثبت نام کنه Cool
تشکر کنندگان:
(2015-10-22 ساعت 12:42)usjafar نوشته:  سلام خدمت تمتم دوستان!!!
من یک دختر ۲ ماهه دارم، می خواستم بدونم باید از بچه هم عکس بگیریم و آپلود کنیم؟؟؟؟ آخع تو این سن که نمیشه از بچه عکس با اون مشخصات گرفت!!
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر

سلام
بله دوست عزیز باید عکسش رو تهیه کنید. توصیه شده یا روی زمین و روی یک سطح روشن به پشت بخوابونیدش و عکس بگیرید و یا روی صندلی ماشین، پشتش یه پارچه روشن بذارید و عکس بگیرید. در هر صورت عکس ضروریه. زیاد سخت نگیرید. سعی کنید حتی الامکان مشخصه های اصلی رو داشته باشه.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
دوستان سلام
من عکسم رو با همون مشخصات سایت ادیت کردم و بعد با برنامه خود سایت لاتاری ادیت کردم و save photo رو زدم و همون رو browse کردم و ثبت نام رو کامل انجام دادم و کانفرمیشن نامبرم رو گرفتم...اما الان متوجه شذم فایل عکسی که برنامه فوتو ادیت سایت لاتاری سیو میکنه jpeg نبوده و من همون رو فرستادم ...به نظرتون از فایل عکسم ایراد میگیرن؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-23 ساعت 14:28)amino_359 نوشته:  دوستان سلام
من عکسم رو با همون مشخصات سایت ادیت کردم و بعد با برنامه خود سایت لاتاری ادیت کردم و save photo رو زدم و همون رو browse کردم و ثبت نام رو کامل انجام دادم و کانفرمیشن نامبرم رو گرفتم...اما الان متوجه شذم فایل عکسی که برنامه فوتو ادیت سایت لاتاری سیو میکنه jpeg نبوده و من همون رو فرستادم ...به نظرتون از فایل عکسم ایراد میگیرن؟
نه ديگه وقتي خود سايت ارور نداده درسته
تشکر کنندگان:
ایا ریش پرو فسو ری توی عکس ممکنه باعث قبول نشدن بشه؟
من یه عکس با ریش پرو فسو ری انداختم ولی ازونجایی که اونا زیاد از ریش خوششون نمیاد مردد هستم یه عکس دیگه بدون ریش بیاندازم
کسی از برندگان سالهای گذشته هست ریش داشته باشه توی عکسش؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-24 ساعت 21:49)eng2006 نوشته:  ایا ریش پرو فسو ری توی عکس ممکنه باعث قبول نشدن بشه؟
من یه عکس با ریش پرو فسو ری انداختم ولی ازونجایی که اونا زیاد از ریش خوششون نمیاد مردد هستم یه عکس دیگه بدون ریش بیاندازم
کسی از برندگان سالهای گذشته هست ریش داشته باشه توی عکسش؟

ریش هر مدلی باشه هیچ فرقی نمیکنه
اینکه کسی خوشش میاد یا بدش میاد تو ثبت نام و احیانا برنده شدن یا نشدن شما هیچ تاثیری نداره
اگر قرار بود نباشه مینوشتن عکس با ریش قبول نیست
قرعه کشی کامپیوتری انجام میشه، بعد از قرعه کشی هم کسی نمیاد نگاه کنه بگه خوب این ریش داره اون کراوات نداره اون یکی روسری سرشه اینا رو حذف کنیم یا این یکی که خوشگل تره یا ... جاش بذاریم
نگران ریش پورفسوری یا هر مدل دیگه ای نباشین، طبق نوشته خودشون عکس شما باید نشان دهنده خود شما باشه حتی لباسی هم که تو عکس پوشیدین، نوشتن که باید لباسی باشه که شما به طور روزمره میپوشین
تشکر کنندگان:
سلام بر همگی
لینک یه مصاحبه با خانم سارا گرو رو اینجا میذارم که خیال دوستان رو راجع به خیلی مسایل از جمله بحث استرس زای عکس رو راحت می کنه
https://www.youtube.com/watch?v=8ADjpzsc4-0
دقیقه ی 22 این ویدیو رو ببینید دقیقا خیالتون در مورد عکس راحت میشه
تشکر کنندگان: delikanle ، عمو سام

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان