کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
cheghad sakhte
تشکر کنندگان:
سلام
من عکسی که پارسال باهاش ثبت نام کردمو تو سایت دی وی لاتاری ادیت کردم هم تاریخشو تغیر داد هم حجمشو دیگه مشکلی نداره با همین عکس ثبت نام کنم یا ایراد داره؟؟؟؟
توی این عکس ریش دارم ولی الان دیگه ریش ندارم این تغییر مشکلی نداره؟؟؟[emoji13] [emoji13]
تشکر کنندگان:
(2015-10-17 ساعت 18:30)arman_ghasr68 نوشته:  سلام
من عکسی که پارسال باهاش ثبت نام کردمو تو سایت دی وی لاتاری ادیت کردم هم تاریخشو تغیر داد هم حجمشو دیگه مشکلی نداره با همین عکس ثبت نام کنم یا ایراد داره؟؟؟؟
توی این عکس ریش دارم ولی الان دیگه ریش ندارم این تغییر مشکلی نداره؟؟؟[emoji13] [emoji13]

این کارا رو هم نمیکردی مشکلی نبود
بوده کسی که 5 سال پشت سر هم با یه عکس ثابت ثبت نام کرده و برنده هم شده سال 5م
In GOD We Trust
تشکر کنندگان:
(2015-10-17 ساعت 18:39)عمو سام نوشته:  

بوده کسی که ۵ سال پشت سر هم با یه عکس ثابت ثبت نام کرده و برنده هم شده سال ۵م
عمو سام اخه بعضی دوستان میگفتن باید عکس جدید باشه و تاریخشو اگه قدیمی باشه باید عوض کرد
پس مشکلی نداره
تشکر کنندگان:
(2015-10-17 ساعت 18:45)arman_ghasr68 نوشته:  
(2015-10-17 ساعت 18:39)عمو سام نوشته:  

بوده کسی که ۵ سال پشت سر هم با یه عکس ثابت ثبت نام کرده و برنده هم شده سال ۵م
عمو سام اخه بعضی دوستان میگفتن باید عکس جدید باشه و تاریخشو اگه قدیمی باشه باید عوض کرد
پس مشکلی نداره
آره خودشونم میگن عکس باید جدید باشه اما این واسه تغییرات چهره هست، اگر چهرت تغییری نداشته از همون قبلیه استفاده کن مشکلی نداره
اصلاً عکس ثبت نام اونقدرا که میگن مهم نیست، ایشالا قبول شدی یه عکس جدید و خوب بگیر
اونا انقدرا هم مخشون معیوب نیست که تاریخ عکسو عوض کنی نفهمن، یه سری متا دیتا هست عکس داره نمیشه به این راحتیا عوضشون کرد، از طرفی اگر این حرف رو ملاک بگیریم با فرض اینکه شما همین امروز عکس بگیری اما تاریخ دوربینت تنظیم نباشه باید رد بشی Smile
بعضیا یه حرفایی میزنن آدم توش میمونه، به این حرفا توجهی نکن اگه چهرت تغییر نداشته با همون عکس قبلی بزنن تو گوشش بره
In GOD We Trust
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یه سوال دارم من عکس خودم وهمسر ودخترم رو درسایت dv لاتاری چک کردم هرسه عکس رو لود کرد وتونستم عکسا رو سیو کنم میخواستم بدونم حالا که عکسا لود شد یعنی عکسا مشکلی نداره ازنظر سایز وپیکسل؟
تشکر کنندگان:
دوستان عکس های ما 600*600 هستش وسایز عکسا 62.4کیلوبایت هست به نظرتون ازنظر سایزمشکلی ندارد؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-18 ساعت 03:37)masiarmita نوشته:  دوستان عکس های ما 600*600 هستش وسایز عکسا 62.۴کیلوبایت هست به نظرتون ازنظر سایزمشکلی ندارد؟

سلام
صرفا لود شدن عکس در سایت به معنی معتبر بودن عکس نیست. میتونید از ابزار photo tool استفاده کنید. در کل اگر عکس شما 600*600 پیکسل باشه و سایر مشخصات رو رعایت کرده باشد، جای نگرانی نداره، مهم عکسی هستش که بعد از برنده شدن به سفارت ارائه خواهید داد.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
(2015-10-18 ساعت 12:44)amirabas93 نوشته:  
(2015-10-18 ساعت 03:37)masiarmita نوشته:  دوستان عکس های ما 600*600 هستش وسایز عکسا 62.۴کیلوبایت هست به نظرتون ازنظر سایزمشکلی ندارد؟

سلام
صرفا لود شدن عکس در سایت به معنی معتبر بودن عکس نیست. میتونید از ابزار photo tool استفاده کنید. در کل اگر عکس شما 600*600 پیکسل باشه و سایر مشخصات رو رعایت کرده باشد، جای نگرانی نداره، مهم عکسی هستش که بعد از برنده شدن به سفارت ارائه خواهید داد.
موفق باشید
باتشکر ازشما
تشکر کنندگان:
دوستان توجه کنند عکسون رو با نرم افزار PHOTO TOOLS چک کنند. عکس را آپ کنید و بعدش دکمه کراپ رو بزنید. اگه کراپ شدش پنجره رو بسته وئ گزینه سیو رو بزنند. کراپ نشه عکس صحیح نیستش دوستان. در ضمن با علامت + و - میتونید صورت رو در فرم لازمه جا بدید و کراپ کنید
تشکر کنندگان: dd7472003
(2015-10-19 ساعت 15:21)jamal1989 نوشته:  عکسم رو می خوام کراپ کنم پیام زیر رو میده:
Please reposition photo so that it fills the guidance square. If doing so results in the head being positioned outside of the ovals, then you must select a different photo
یعنی چی؟!
عکسم با همون فرمت مورد نیازه. 600 در 600 و ...
چشه اخههههههه
باید یکم روش زوم کنید اگه نمیتونید زوم یکم بالا بیارید یا کم کنید پس عکس مشکل داره اول این قسمت چک کنید
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: jamal1989
دوستان

آیا حتما باید هر دو تا گوش توی اون محدوده ی سبز رنگ قرار بگیره؟ عکس همسرم انگار که از جلو گرفته شده باشه جوریه که هر دو تا گوش توی اون محدوه سبز رنگ دوم جا نمیشه. اما عکس دقیقا 600 پیکسل هستش. با اینحال آیا این عکس مشکل داره؟

بعد از اینکه SAVE PHOTO رو زدیم برای BROWSE کردن حتما باید اون عکس سیو شده توسط خود سایت و بذاریم؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-20 ساعت 13:38)nahal_64 نوشته:  دوستان

آیا حتما باید هر دو تا گوش توی اون محدوده ی سبز رنگ قرار بگیره؟ عکس همسرم انگار که از جلو گرفته شده باشه جوریه که هر دو تا گوش توی اون محدوه سبز رنگ دوم جا نمیشه. اما عکس دقیقا 600 پیکسل هستش. با اینحال آیا این عکس مشکل داره؟

بعد از اینکه SAVE PHOTO رو زدیم برای BROWSE کردن حتما باید اون عکس سیو شده توسط خود سایت و بذاریم؟

وقتی گوش ها توی بیضی قرار نمیگیرن، یعنی عکستون فضای حاشیه ی اطرافش کمه و انگار سایز سر یه مقدار بزرگتر از 60 درصد تصویر رو در بر گرفته و از جلو گرفته شده. اگر zoom out رو در صورت امکان بزنید درست میشه.
بعد از این که save میزنید باید همون که تغییرش دادید رو لود کنید دیگه!! وگرنه چه کاریه که عکس رو ادیت کنید.
در هر صورت زیاد سخت نگیرید. اگر سایز عکس 600*600 پیکسل هست و سایر مشخصات رو داره زیاد سخت نگیرید. مهم عکسی هست که بعد از برنده شدن به سفارت ارائه میدید.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: nahal_64 ، ehsan TT
ممنونم از راهنماییتون.
با توجه به گفته های شما و دوستان خودم هم فکر میکنم وجود همون موارد اصلی مثل 600پیکسل بودن و پس زمینه روشن و... مهمتر هستش.
تشکر کنندگان:
بله درسته. به علاوه صاف و مستقیم بودن سر، نگاه به دوربین و حالت طبیعی چهره.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: nahal_64

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان