کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کارت اعتباری یا کردیت کارت چیست؟
(2015-02-15 ساعت 10:07)AZAR 1335 نوشته:  میشه یه توضیجی بدین وقتی سکیور کردیت کارت استفاده شد چطور این پول را پرداخت می کنیم.که همشو آخر ماه یکجا برداره؟یا باید به حسابی ریخته بشه؟و چه موقع؟اصلا وارد نیستم.

سکیور کردیت هیچ فرقی از نظر نحوه استفاده و پرداخت با کردیت کارت معمولی نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان: sce
مرده شور این roomstogo و کردیت کارتشو ببرن. من 1500 تا ازشون خرید کردم و گفتم قسطی بدم که تاثیر مثبت در کردیت هیستوری و اسکورم داشته باشه. تا الان از 740 تا 660 اسکور من رو تنزل داده.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami
(2015-02-21 ساعت 22:17)renausa نوشته:  مرده شور این roomstogo و کردیت کارتشو ببرن. من 1500 تا ازشون خرید کردم و گفتم قسطی بدم که تاثیر مثبت در کردیت هیستوری و اسکورم داشته باشه. تا الان از 740 تا 660 اسکور من رو تنزل داده.

گوش نکردید جانا، گوش نکردید!! چقدر اینجا دسته زنجیرزنی و سینه زنی و علم و کتل گردانی راه انداختیم که نکنید، این ملت از شما حواسشان جمع تر است! اما کردید!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان كسى درمورد كرديت كارت capital one اطلاعى داره براى من نامه فرستاده كه كرديت ٥٠٠ تايى بفرسته كرديت هستش نه سكيور كرديت
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-02 ساعت 16:15)Vahid2014 نوشته:  دوستان كسى درمورد كرديت كارت capital one اطلاعى داره براى من نامه فرستاده كه كرديت ٥٠٠ تايى بفرسته كرديت هستش نه سكيور كرديت

سلام دوست من
کپیتال وان برای شروع کردیت کارت خوبیه. اگه کردیت کارت معمولیه به نظرم باهاش شروع کنین به ساختن کردیت. خودشون کم کم پیشنهادای بالاتری بهتون میدن.
شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: behjat
سلام.
من در حال حاضر حساب چکینگ و سیوینگ ندارم. اگه از کردیت کارتم استفاده کنم میتونم چک دوستم رو واسه تسویه استیتمنت بفرستم؟
(در حال حاضر ایران هستم)
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-03 ساعت 22:28)2013selectee نوشته:  سلام.
من در حال حاضر حساب چکینگ و سیوینگ ندارم. اگه از کردیت کارتم استفاده کنم میتونم چک دوستم رو واسه تسویه استیتمنت بفرستم؟
(در حال حاضر ایران هستم)

سلام دوست من
میشه لطفاً بگین چجوری امکان داره کردیت کارت داشته باشین اما حساب چکینگ و سیوینگ نداشته باشین؟ قبلاً داشتین و حالا حسابارو بستین؟
شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-04 ساعت 05:40)reza_norouzi نوشته:  
(2015-03-03 ساعت 22:28)2013selectee نوشته:  سلام.
(در حال حاضر ایران هستم)

سلام دوست من
میشه لطفاً بگین چجوری امکان داره کردیت کارت داشته باشین اما حساب چکینگ و سیوینگ نداشته باشین؟ قبلاً داشتین و حالا حسابارو بستین؟
شاد باشین.

بله
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-21 ساعت 22:17)renausa نوشته:  مرده شور این roomstogo و کردیت کارتشو ببرن. من 1500 تا ازشون خرید کردم و گفتم قسطی بدم که تاثیر مثبت در کردیت هیستوری و اسکورم داشته باشه. تا الان از 740 تا 660 اسکور من رو تنزل داده.
ما نیز عرض کردیم قربان.البته اصلا نگران اسکور نباش.برمیگرده سر جاش.
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi
اتفاقا عرض من هم همینه دوست عزیز.
من میگم با ایجور خرید ها و پرداخت های معمولی که 90 درصد جامعه آمریکایی داره انجام میده کردیتی ساخته نمیشه یا بهتره بگم اعتبار بدی به وجود نمیاد.شما با ته فیش چند صد دلاری حالا کردیت اسکورت 800 باشه یا 5 سال همینطوری قسط داده باشی اونم سر وقت.به نظر من نه که بد باشه اما ممترین مساله میزان درآمد ماست که بانک رو برای دادن وام مجاب می کنه
[/quote]

سلاملیکم

بنده هم از با سابقه‌ها پرسیدم و به همین نتیجه رسیدم.

میزان درامد فعلی شماست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسي از اطلاعات

پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza
دوستان این کردیت اسکور را کجا می شود چک کرد. سایت یا آدرسی داره
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-09 ساعت 23:50)mohammad_r نوشته:  دوستان این کردیت اسکور را کجا می شود چک کرد. سایت یا آدرسی داره

سلام دوست من
به این سایت مراجعه کنین:
www.creditkarma.com
شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: jojo_hami
سلام دوستان یه سوال من روزی که حساب باز کنم بهم کردیت کارت میدن؟بعضیها میگن کردیت میدن اما بدون اسم بعضیها هم میگن دبیت کارت میدن
چون برای بیمه کردن خانومم یکی از شریطش داشتن با ارائه کردیت کارت هست من میخوام برای زایمان خانومم از مدیکل استفاده کنم و یک ماه قبل زایمان ما وارد امریکا میشیم و کار اولمون باز کردن حساب بانکیه حالا هر بانکی که کردیت کارت زودتر بده بهتره
یا اینکه مدیکل دبیت یا کردیت بی نام هم که روز اول میدن قبول میکنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
کدوم بانک کلا خوبه؟
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام؛ شما ميتونيد مبلغي كه نياز داريد رو به صورت نقد در بانك دپازيت كنيد، سريع به همان مقدار بهتون كرديت مارد ميدن

پاسخ
تشکر کنندگان: vistac

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان