کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون، آزمایشها و سایر مسائل پزشکی
خیلی ممنون از همه دوستان بابت پاسخ به سوال در مورد واکسن هپاتیت
یه سوال دیگه هم دارم و اینه که اگه تا تاریخ مصاحبه، فقط دو مرحله از تزریق واکسن هپاتیت انجام شده باشد، چه اتفاقی میوفته؟
خیلی ممنون از همه شما
کیس: ‎2017AS3xxx‎
تاریخ مشاهده نتیجه: Oct
تاریخ ارسال فرم: Oct
کارنت: Nov
نامه دوم: -------
زمان و مکان مصاحبه: -------
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-11-26 ساعت 10:01)mehdi 11 نوشته:  خیلی ممنون از همه دوستان بابت پاسخ به سوال در مورد واکسن هپاتیت
یه سوال دیگه هم دارم و اینه که اگه تا تاریخ مصاحبه، فقط دو مرحله از تزریق واکسن هپاتیت انجام شده باشد، چه اتفاقی میوفته؟
خیلی ممنون از همه شما

Salam doste aziz shoma agar be khanom dr ke dar pastore tajrish hastand moraje konid ishon khili khob shoma ro rahnamae mikonan va har chi migan doroste man ham hamin karo kardam dar morede in soale akhareton ham har chi inja kam dashte bashid onja mizanan ama. Bazam az khanom drbeporsid movafagh bashid
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi 11
(2016-11-26 ساعت 10:01)mehdi 11 نوشته:  خیلی ممنون از همه دوستان بابت پاسخ به سوال در مورد واکسن هپاتیت
خیلی ممنون از همه شما

با سلام
دوست عزيز در مورد موضوع واكسن هيچ اتفاقي در مديكال نيست اين موضوع كه اصرار به زدن واكسن قبل مديكال هست فقط به جهت هزينه ها هست در ايران اين موضوع به صرفه تَر هست
در مورد موضوع مرحله سوم واكسن هپاتيت طبق برنامه پيش بريد و به دكتر و يا منشي دكتر اطلاع بديد دو مرحله تزريق كرديد و تاريخ مرحله سوم اين هست و اطمينان داشته باشيد قبول مي كنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi 11 ، a_cute65
(2016-11-25 ساعت 21:12)sadeghsa نوشته:  سلام. ی سوال داشتم. در معاینه مدیکال، معاینه بدنی هم صورت میگیره؟

با سلام
بله، عكس از قفسه سينه ، آزمايش خون ، معاينه بدني توسط دكتر (دست ، كف پا ،زانو، شكم، عضلات سرشانه، گوش كردن ضربان قلب ، گوش كردن تنفس ، فشار خون ، قد ، وزن ، تست سوزاك
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-11-26 ساعت 10:20)gogoli-boy نوشته:  
(2016-11-25 ساعت 21:12)sadeghsa نوشته:  سلام. ی سوال داشتم. در معاینه مدیکال، معاینه بدنی هم صورت میگیره؟

با سلام
بله، عكس از قفسه سينه ، آزمايش خون ، معاينه بدني توسط دكتر (دست ، كف پا ،زانو، شكم، عضلات سرشانه، گوش كردن ضربان قلب ، گوش كردن تنفس ، فشار خون ، قد ، وزن ، تست سوزاك

صورت میگیره ولی نه دیگه کف پا و سرشونه و ....برادر چرا اینقدر شلوغش کردی؟؟
فقط میگه لباست رو درار و ...... Cool همین یه دوتا سرفه هم براش میکنی و تموم.. Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، a_cute65
سلام
دوستانی که واکسن "هپاتیت ب"رو تزریق کردن لطفا بگن که تاریخ تزریق نوبت های بعدی واکسن باید دقیقا در تاریخ های اعلام شده باشه؟ یا یکی دو روز دیرتر یا زوتر هم میشه تزریق کرد؟ آخه در مورد واکسن ام ام آر لازم نیست که دقیقا 30 روز فاصله باشه و از 30 روز میشه بیشتر هم بشه ولی کمتر نه....!!!
خیلی ممنون
کیس: ‎2017AS3xxx‎
تاریخ مشاهده نتیجه: Oct
تاریخ ارسال فرم: Oct
کارنت: Nov
نامه دوم: -------
زمان و مکان مصاحبه: -------
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام دوست عزيز
ما توي انكارا پريروز كه مديكال داشتيم ، لباس ها رو در اورديم و يه روپوش پوشيديم،
ولي با اين حال خيلي چك نميكنه همه جارو!
شماره کیس: ‎2017AS00006xx‎
تعداد افراد: 2
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: اوایل جولای
نامه دوم: 14 اکتبر
محل مصاحبه: انکارا
تاریخ مصاحبه: 1 دسامبر
وضعيت: خانم يكضرب ، آقا AP
وضعیت جدید : خانم گرین کارت ، آقا اتمام ویزا
در حال تحقیق در مورد ویزای f2a
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، Paniz888
(2016-11-28 ساعت 14:19)mehdi 11 نوشته:  سلام
دوستانی که واکسن "هپاتیت ب"رو تزریق کردن لطفا بگن که تاریخ تزریق نوبت های بعدی واکسن باید دقیقا در تاریخ های اعلام شده باشه؟ یا یکی دو روز دیرتر یا زوتر هم میشه تزریق کرد؟ آخه در مورد واکسن ام ام آر لازم نیست که دقیقا 30 روز فاصله باشه و از 30 روز میشه بیشتر هم بشه ولی کمتر نه....!!!
خیلی ممنون

من از پاستور سوال كردم(چون ما من هم زمانش دقيقا ٤ روز بعد اومدن به انكارا بود) گفتن مشكلي نداره،
ولي باز تلفني از پاستور استعلام كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi 11 ، Paniz888
(2016-11-28 ساعت 14:19)mehdi 11 نوشته:  سلام
خیلی ممنون

سلام
من خودم نوبت دوم و سوم رو با چند روز فاصله زدم. مهم زدن هر 3 نوبت واکسنه.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، mehdi 11 ، a_cute65
دوستان من امروز چيزي رو متوجه شدم
ما كارت زرد رو كه براي مديكال برديم جاش يه بركه بهمون داد دكتر سفارت كه يه نكتش برام جالب بود گفتم شايد به درد بخوره
عكس پيوست رو ملاحظه كنيد
من واكسن هپاتيت رو كامل زده بودم ولي توي اين برگه وارد نكرده و تو توضيحاتش زده A
كه پايين تر توضيح داده A چيه. يعني متناسب با سن نيست!
يعني اصلا لحاظ نكرده هپاتيت رو
با موبايل هستم هرچي عكس رو اتچ مي كنم خطا ميده لينك عكس گذاشتم
[عکس: img_0809.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2016-05-10 ساعت 19:14)matin.sh نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 17:26)alonak نوشته:  سلام
از چه تاریخی باید شروع به تزریق واکسنها کنیم، بعد از دریافت نامه دوم یا از همین الان که برنده شدن رو در سایت دیدیم؟
ممنون

سلام

بستگی به کیس نامبرتون داره اگه پایین باشه از همین هفته شروع کنید
اگه از 4000 بالاتره که میتونید از دو ماه دیگه شروع کنید البته واکسن هپاتیت سه مر حله داره که شیش ماه طول میکشه

سلام
من واکسن ها رو همون موقع که تو می اعلام نتیجه رو دیدم زدم! آیا نیاز به یاد اوری هست با توجه به اینکه پیش بینی میشه وقت مصاحبه حدود مرداد ماه 96 باشه.
مصاحبه: ارمنستان
نتیجه: ای پی
کیس نامبر:###7
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود
نه اصلا نیازی به یادآور نیست.
فقط توجه بفرمایید که بعضی از واکسن ها مثل هپاتیت بی چند نوبتی هستند و باید تمام نوبت ها به موقع زده بشوند.
(2016-12-03 ساعت 17:28)mahdis932 نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 19:14)matin.sh نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 17:26)alonak نوشته:  سلام
از چه تاریخی باید شروع به تزریق واکسنها کنیم، بعد از دریافت نامه دوم یا از همین الان که برنده شدن رو در سایت دیدیم؟
ممنون

سلام

اگه از 4000 بالاتره که میتونید از دو ماه دیگه شروع کنید البته واکسن هپاتیت سه مر حله داره که شیش ماه طول میکشه

سلام
من واکسن ها رو همون موقع که تو می اعلام نتیجه رو دیدم زدم! آیا نیاز به یاد اوری هست با توجه به اینکه پیش بینی میشه وقت مصاحبه حدود مرداد ماه 96 باشه.
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-03 ساعت 18:51)omid1313 نوشته:  درود
نه اصلا نیازی به یادآور نیست.
فقط توجه بفرمایید که بعضی از واکسن ها مثل هپاتیت بی چند نوبتی هستند و باید تمام نوبت ها به موقع زده بشوند.
(2016-12-03 ساعت 17:28)mahdis932 نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 19:14)matin.sh نوشته:  سلام

سلام

متشکرم
مصاحبه: ارمنستان
نتیجه: ای پی
کیس نامبر:###7
پاسخ
تشکر کنندگان: omid1313
حواستون به هزینه های درمان و استفاده به بیمه درمانی برای بیماری های خاص در اونجا هم باشه
تحقیق کنید که عنوان نکردن بیماری همسرتون آیا در مراحل درمان و استفاده از بیمه درمانی براتون مشکلی ایجاد نکنه
(2016-06-07 ساعت 10:14)mjnk نوشته:  
(2016-06-07 ساعت 00:06)amirali9051 نوشته:  
(2016-06-06 ساعت 19:33)mjnk نوشته:  سلام دوستان من همسرم بیماری ام اس داره داخل فرمهای ds260 سوالی در موردش نپرسیده بود و ماهم چیزی در موردش نگفتیم حالا سوالم اینه نیازه که این مورد رو توی آزمایشات مدیکال بیان کنیم؟ یا آیا بیان کردنش مشکلی در روند کارمون پیش نمیاره؟

به نظر من با پزشک همسرتون صحبت کنید که ایا ممکنه پزشک معتمد سفارت در موقع معاینه متوجه بیماری همسرتون بشه
در ضمن اگه علائم ظاهری دارن که حتما باید بگین
با توکل به خدا انشالله بهبودی کامل حاصل بشه وگرین کارتتون روبگیرید

علائم ظاهری که نداره چون بیماری همسرم خفیفه و تو آزمایش خون هم چیزی مشخص نمیشه و فقط راه تشخیصش ام آر آی هستش
کیس نامبر:##2017AS38
تعداد افراد کیس:۳ نفر(برنده اصلی خانم)
نامه دوم: دسامبر 2017
تاریخ مصاحبه:28 فوریه،تغییر توسط سفارت به 23 فوریه
محل مصاحبه: ایروان
نتیجه مصاحبه:برنده اصلی و فرزند ویزای یکضرب،شوهر ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان ما تابستون رفتیم برای تزریق واکسنها تاریخ ازدواج و خدمت سربازی همسرم را پرسیدن و به ایشون دیفتری گزاز را تزریق کردن و به من گفتن زمان ازدواج به شما تزریق شده و شما (خانم) نیاز به تزریق ندارید هپاتیت را هم بر این اساس تزریق نکردن امروز واسه تزریق mmr رفتیم یه مرکز اعلام شده از سوی پاستور و نوبت اول را تزریق کردیم نتایج آزمایش آنتی بادی را نبردیم دور اول نیاز نبود ولی برای دور دوم باید حتما همراهمون باشه.اگر جواب مثبت باشه دور دوم را برامون نزریق میکنن اگه منفی باشه باید در مدیکال همراه با واکسن آبله مرغان تزریق کنیم.نکته مهم برای تزریق mmrنباید باردار بود و تا سه ماه بعد تزریق هم نباید باردار بشید.هزینه تزریق اول نفری 40000تومان و هزینه آزمایش نفری 17000 پرداخت کردیم و 8تا 10 روز هم جوابش نیاز به زمان داره.دخترم تو سه ساله و تابستون کارت زردش را بهمون دادن.دکتر گفت قبل رفتن هر دوتون واکسن آنفلوآنزا را تزریق کنید.من و همسرم.حالا سوالم اینه تکلیف هپاتیت چی میشه که به ما نزدن و گفتن نیاز نیس؟به منم دیفتری کزاز را نزدن حالا چیکار کنیم هر چی به دکتر پاستور گفتیم تزریق کنن نپذیرفت.
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان