کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون، آزمایشها و سایر مسائل پزشکی
(2016-12-07 ساعت 18:34)ترنم هستی نوشته:  سلام به دوستان ما تابستون رفتیم برای تزریق واکسنها تاریخ ازدواج و خدمت سربازی همسرم را پرسیدن و به ایشون دیفتری گزاز را تزریق کردن و به من گفتن زمان ازدواج به شما تزریق شده و شما (خانم) نیاز به تزریق ندارید هپاتیت  را هم بر این اساس تزریق نکردن امروز واسه تزریق mmr رفتیم یه مرکز اعلام شده از سوی پاستور و نوبت اول را تزریق کردیم نتایج آزمایش آنتی بادی را نبردیم دور اول نیاز نبود ولی برای دور دوم باید حتما همراهمون باشه.اگر جواب مثبت باشه دور دوم را برامون نزریق میکنن اگه منفی باشه باید در مدیکال همراه با واکسن آبله مرغان تزریق کنیم.نکته مهم برای تزریق mmrنباید باردار بود و تا سه ماه بعد تزریق هم نباید باردار بشید.هزینه تزریق اول نفری 40000تومان و هزینه آزمایش نفری 17000 پرداخت کردیم و 8تا 10 روز هم جوابش نیاز به زمان داره.دخترم تو سه ساله و تابستون کارت زردش را بهمون دادن.دکتر گفت قبل رفتن هر دوتون واکسن آنفلوآنزا را تزریق کنید.من و همسرم.حالا سوالم اینه تکلیف هپاتیت چی میشه که به ما نزدن و گفتن نیاز نیس؟به منم دیفتری کزاز را نزدن حالا چیکار کنیم هر چی به دکتر پاستور گفتیم تزریق کنن نپذیرفت.

تا جایی که بنده اطلاع دارم ، هر کدوم که دفعاتش کم در کارت زرد ثبت بشه حتما تو مدیکال با هزینه بالا براتون تزریق می کنن
دفعات مورد نیاز واکسیناسیون ها مشخص هست و بر اساس اون باید در کارت زرد ثبت بشه
اگر لازم شد به زور بگید براتون بزنه Big Grin
طبق تجربیات دوستان حتی اگه بزنی هم برات اضافه میزنن تو مدیکال
اگه نزده باشی که ازت خوب پذیرایی میکنن .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧
(2016-11-25 ساعت 12:05)AbbasHTC نوشته:  
(2016-11-25 ساعت 11:50)saeidsh نوشته:  
(2016-11-24 ساعت 21:11)mehdi 11 نوشته:  سلام به همه دوستان
میخواستم بپرسم که تزریق واکسن هپاتیت برای همه افراد الزامیه؟ آخه انیستیتو پاستور تجریش و چند نفر دیگه بهم گفتن که برای افراد بالای 18 سال نیازی به تزریق این واکسن نیست.
مرسی

سلام
دوست عزیز من سفارتم ارمنستان هس اینجا کارت واکسیناسیون رو چک میکنند و 3 مرحله واکسن رو باید زده باشی در غیر این صورت هزینه مدیکالت بیشتر میشه. همین واکسن هپاتیت در ارمنستان میشه 11000 درام یعنی 77000 تومان. به مسئول پاستور بگو شرایطتو حتما انجام میدن.

سلام.
دکتر پاستور میگه نمیخواد ولی شما حتما بزنید..بگین ما میخوایم تزریق بشه...اون موقع میرین مدیکال و چند برابر باید پول بیشتری بدین....

خیلی ممنون از شما
من مجددا رفتم پاستور تجریش و بهشون گفتم که میخوام واکسن ها رو تزریق کنم تا برام مشکلی پیش نیاد؛ گفتن شما میتونید به جای این کار تست شو بدین و اگه بدنتون نیازی به این واکسن نداشت، اصلا نیازی نیست که تزریق کنید و ما هم توی کارت زردتون وارد میکنیم. میخواستم بپرسم کسی تا حالا از این روش برای اثبات اینکه بدنش نیازی به تزریق مجدد واکسن هپاتیت ب نداره، اقدام کرده؟ و به نظرتون پزشکی که معاینه رو انجام میده و کارت زرد و میبینه، قانع میشه؟
خیلی ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-12 ساعت 12:30)mehdi 11 نوشته:  
(2016-11-25 ساعت 12:05)AbbasHTC نوشته:  
(2016-11-25 ساعت 11:50)saeidsh نوشته:  سلام
دوست عزیز من سفارتم ارمنستان هس اینجا کارت واکسیناسیون رو چک میکنند و 3 مرحله واکسن رو باید زده باشی در غیر این صورت هزینه مدیکالت بیشتر میشه. همین واکسن هپاتیت در ارمنستان میشه 11000 درام یعنی 77000 تومان. به مسئول پاستور بگو شرایطتو حتما انجام میدن.

سلام.
دکتر پاستور میگه نمیخواد ولی شما حتما بزنید..بگین ما میخوایم تزریق بشه...اون موقع میرین مدیکال و چند برابر باید پول بیشتری بدین....

خیلی ممنون از شما
من مجددا رفتم پاستور تجریش و بهشون گفتم که میخوام واکسن ها رو تزریق کنم تا برام مشکلی پیش نیاد؛ گفتن شما میتونید به جای این کار تست شو بدین و اگه بدنتون نیازی به این واکسن نداشت، اصلا نیازی نیست که تزریق کنید و ما هم توی کارت زردتون وارد میکنیم. میخواستم بپرسم کسی تا حالا از این روش برای اثبات اینکه بدنش نیازی به تزریق مجدد واکسن هپاتیت ب نداره، اقدام کرده؟ و به نظرتون پزشکی که معاینه رو انجام میده و کارت زرد و میبینه، قانع میشه؟
خیلی ممنون

عجیبه! پاستور تجریش رفتین؟ جالبه که پیشنهاد خانوم دکتر اونجا به من این بود که حتی اگه واکسن هپاتیت رو زدی بازم بزن (من از قبلش اماده بودم که اگه بهم گفتن نمیخواد بزنی بگم میخوام بزنم که اصلا خود دکتر همین پیشنهاد رو بهم داد)
اگه انکارا هستید ممکنه تست رو قبول نکنه دکتر مسخره اش
ولی پیشنهاد و نظر شخصی من اینه که واکسنها رو بزنید (به قول همون خانوم دکتر برای سلامتی خودت بهتره) از لحاظ هزینه که فکر نکنم با تست فرقی داشته باشه دونه ای هفت تومنه از لحاظ قبول کردن مدیکال هم که مطمئن تره از لحاظ سلامتی هم که بهتره(طبق گفته ی همون پزشک)
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، mehdi 11 ، a_cute65
(2016-12-12 ساعت 14:10)farid993 نوشته:  
(2016-12-12 ساعت 12:30)mehdi 11 نوشته:  
(2016-11-25 ساعت 12:05)AbbasHTC نوشته:  سلام.

خیلی ممنون از شما
خیلی ممنون

عجیبه! پاستور تجریش رفتین؟ جالبه که پیشنهاد خانوم دکتر اونجا به من این بود که حتی اگه واکسن هپاتیت رو زدی بازم بزن (من از قبلش اماده بودم که اگه بهم گفتن نمیخواد بزنی بگم میخوام بزنم که اصلا خود دکتر همین پیشنهاد رو بهم داد)
ولی پیشنهاد و نظر شخصی من اینه که واکسنها رو بزنید (به قول همون خانوم دکتر برای سلامتی خودت بهتره) از لحاظ هزینه که فکر نکنم با تست فرقی داشته باشه دونه ای هفت تومنه از لحاظ قبول کردن مدیکال هم که مطمئن تره از لحاظ سلامتی هم که بهتره(طبق گفته ی همون پزشک)

بله، پاستور تجریش. اصلا نه بحث هزینه ش بود نه بحث سه بار مراجعه به اونجا....!!! منم رفته بودم که نوبت اولشو بزنم؛ اما خانم دکتر گفت نمیخواد بزنی.... برای خودمم جای تعجب بود که یهو گفت تست شو بده و اگه بدنت لازم نداشت، ما هم گواهی شو میدیم که آنتی بادی شو داری.
به هر حال ممنون از شما بابت پاسخ تون
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-10-25 ساعت 16:19)fallah نوشته:  
(2016-08-27 ساعت 14:44)رزقزمز نوشته:  سلام . میشه لطف کنید و بگیدبهم که اگه بریم تو تهران تست آنتی بادی ام ام ار بدیم کجا بریم بهتره از نظر هزینه ،چون تو اردبیل واسه این تست نفری صدتومن ازمایشگاه خواست ازمون. اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

من خودم تست آنتی بادی ام ام آر تو آزمایشگاه قلهک (خ شریعتی پشت مترو قلهک) دادم تقریبا چهل و سه چهار هزار تومن شد حالا اگه خواستید یه سری بزنید

سلام ما تو رشت آزمایش دادیم نفری 17000تومان
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-12 ساعت 14:25)mehdi 11 نوشته:  
(2016-12-12 ساعت 14:10)farid993 نوشته:  
(2016-12-12 ساعت 12:30)mehdi 11 نوشته:  خیلی ممنون از شما
خیلی ممنون

بله، پاستور تجریش. اصلا نه بحث هزینه ش بود نه بحث سه بار مراجعه به اونجا....!!! منم رفته بودم که نوبت اولشو بزنم؛ اما خانم دکتر گفت نمیخواد بزنی.... برای خودمم جای تعجب بود که یهو گفت تست شو بده و اگه بدنت لازم نداشت، ما هم گواهی شو میدیم که آنتی بادی شو داری.

سلام.. ببخشید من این هفته مرحله سوم واکسن هپاتیت رو میزنم که بدش می خوام برای دریافت کارت زرد اقدام کنم.. می خواستم ببینم چند روز طول می کشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-16 ساعت 19:45)damoon.rh نوشته:  
(2016-12-12 ساعت 14:25)mehdi 11 نوشته:  
(2016-12-12 ساعت 14:10)farid993 نوشته:  عجیبه! پاستور تجریش رفتین؟ جالبه که پیشنهاد خانوم دکتر اونجا به من این بود که حتی اگه واکسن هپاتیت رو زدی بازم بزن (من از قبلش اماده بودم که اگه بهم گفتن نمیخواد بزنی بگم میخوام بزنم که اصلا خود دکتر همین پیشنهاد رو بهم داد)

سلام.. ببخشید من این هفته مرحله سوم واکسن هپاتیت رو میزنم که بدش می خوام برای دریافت کارت زرد اقدام کنم.. می خواستم ببینم چند روز طول می کشه؟

همون موقع کارت رو براتون صادر میکنه
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: damoon.rh ، mehdi 11 ، a_cute65
(2016-12-16 ساعت 20:34)farid993 نوشته:  
(2016-12-16 ساعت 19:45)damoon.rh نوشته:  
(2016-12-12 ساعت 14:25)mehdi 11 نوشته:  بله، پاستور تجریش. اصلا نه بحث هزینه ش بود نه بحث سه بار مراجعه به اونجا....!!! منم رفته بودم که نوبت اولشو بزنم؛ اما خانم دکتر گفت نمیخواد بزنی.... برای خودمم جای تعجب بود که یهو گفت تست شو بده و اگه بدنت لازم نداشت، ما هم گواهی شو میدیم که آنتی بادی شو داری.

سلام
همونطور که دوستمون هم اشاره کردن، کارت زرد رو بدون معطلی صادر میکنن و بهتون میدن. نکته ای که هست اینه که اگه بعد از صدور کارت زرد بخواین تاریخ تزریق واکسن دیگه ای رو به کارت اضافه کنید، براتون بصورت دستی به کارت اضافه میکنن. سعی کنید همه واکسن هاتونو بزنید و تست آبله مرغان هم انجام بدین بعدش کارت زرد و بگیرید که همش تایپ شده باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: damoon.rh ، Paniz888
(2016-12-17 ساعت 11:50)mehdi 11 نوشته:  
(2016-12-16 ساعت 19:45)damoon.rh نوشته:  سلام.. ببخشید من این هفته مرحله سوم واکسن هپاتیت رو میزنم که بدش می خوام برای دریافت کارت زرد اقدام کنم.. می خواستم ببینم چند روز طول می کشه؟

سلام
همونطور که دوستمون هم اشاره کردن، کارت زرد رو بدون معطلی صادر میکنن و بهتون میدن. نکته ای که هست اینه که اگه بعد از صدور کارت زرد بخواین تاریخ تزریق واکسن دیگه ای رو به کارت اضافه کنید، براتون بصورت دستی به کارت اضافه میکنن. سعی کنید همه واکسن هاتونو بزنید و تست آبله مرغان هم انجام بدین بعدش کارت زرد و بگیرید که همش تایپ شده باشه.

البته تایپ یا دستی هیچ تفاوتی نداره و بهرحال معتبره. من پاستور رفتم و همه رو دستی وارد کارت زرد کرد. همون رو هم بردم برای مدیکال (دوبی) و تمام واکسن ها رو ازم قبول کردن. نگران این چیزها نباشین، همین که همۀ واکسن ها رو بزنین و برگه کامل باشه کفایت می کنه.

موفق باشید.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: damoon.rh ، mehdi 11 ، Paniz888
(2016-12-17 ساعت 12:40)hesgan نوشته:  
(2016-12-16 ساعت 20:34)farid993 نوشته:  همون موقع کارت رو براتون صادر میکنه

سلام

البته تایپ یا دستی هیچ تفاوتی نداره و بهرحال معتبره. من پاستور رفتم و همه رو دستی وارد کارت زرد کرد. همون رو هم بردم برای مدیکال (دوبی) و تمام واکسن ها رو ازم قبول کردن. نگران این چیزها نباشین، همین که همۀ واکسن ها رو بزنین و برگه کامل باشه کفایت می کنه.

موفق باشید.

با تشکر از توضیحات شما دوست عزیز.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-16 ساعت 19:45)damoon.rh نوشته:  سلام.. ببخشید من این هفته مرحله سوم واکسن هپاتیت رو میزنم که بدش می خوام برای دریافت کارت زرد اقدام کنم.. می خواستم ببینم چند روز طول می کشه؟

سلام

پس با توجه به زمانی که من دارم قبلش تست ابله مرغان رو میدم و واکسن ها رو تکمیل می کنم بعد کارت زرد رو میگیرم.. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-17 ساعت 16:20)damoon.rh نوشته:  

سلام

پس با توخجه به زمانی که من دارم قبلش  تست ابله مرغان رو میدم و واکسن ها رو تکمیل می کنم بعد کارت زرد رو میگیرم.. ممنون
در تكميل حرف دوستمون فقط بايد بگم بنده از پاستور تهران گرفتم نه تنها براي من بلكه براي همه تايپي نيست و همه موارد بصورت دستي وارد ميكنن
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65

سلام

پس با توخجه به زمانی که من دارم قبلش  تست ابله مرغان رو میدم و واکسن ها رو تکمیل می کنم بعد کارت زرد رو میگیرم.. ممنون
در تكميل حرف دوستمون فقط بايد بگم بنده از پاستور تهران گرفتم نه تنها براي من بلكه براي همه تايپي نيست و همه موارد بصورت دستي وارد ميكنن
کیس نامبر 2017AS000020xx

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-17 ساعت 17:53)ekhveh نوشته:  
(2016-12-17 ساعت 11:50)mehdi 11 نوشته:  سلام

کدوم انستیتو پاستور بهتره؟؟؟ تجریش یا خیابان پاستور؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-17 ساعت 19:44)damoon.rh نوشته:  
(2016-12-17 ساعت 17:53)ekhveh نوشته:  
(2016-12-17 ساعت 16:20)damoon.rh نوشته:  پس با توخجه به زمانی که من دارم قبلش  تست ابله مرغان رو میدم و واکسن ها رو تکمیل می کنم بعد کارت زرد رو میگیرم.. ممنون

کدوم انستیتو پاستور بهتره؟؟؟ تجریش یا خیابان پاستور؟؟

من به محل كارم پاستور ميدان پاستور نزديك بود و من مشكلي نداشتم ولي تجريش هم دوستان مراجعه كرده بودن و خوب بوده
دوستان سعي كنيد حساسيت فقط به اين موضوع داشته باشيد كه واكسنها كامل تزريق و وارد شود دكتران پاستور ميگن يسري از واكسها كامل نيست وليكن شما توجه نكنيد و تمامي واكسنها رو كامل وارد كنيد اگر كارت واكسن دوران كودكي دارين كه عالي همه رو وارد ميكنن در غير اين صورت با صحبت كردن با دكتر پاستور و قانع كردن ايشون تمامي واكسنهارو به طور سه مرحله اي (منظور اونايي كه سه مرحله هست )براتون كامل وارد كنن
کیس نامبر 2017AS000020xx

پاسخ
تشکر کنندگان: damoon.rh ، Paniz888 ، hesgan ، a_cute65

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان