کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون، آزمایشها و سایر مسائل پزشکی
(2016-12-18 ساعت 19:17)farhhad نوشته:  از دوستان مصاحبه شده کسی میتونه راهنمایی کنه واسه کودک 4 ساله واکسن دیگه ای هم میخواد یا نه؟
یااینکه چه واکسنهایی رو باید تزریق کنه،کدوما رو نمیخواد ؟
من شنیدم 2تا5سال واکسن پنوموکوک لازمه،صحت داره؟

سلام و عرض تبریک
ایروان رو نمیدونم ولی دبی رو واکسن ها حساسیت نشون میدادن و اگه کسری داشت همونجا با چند برابر قیمت تزریق میکردن ( بر اساس تجربه شخصی خودم ) ، شما میتونید با مراجعه به سایت سفارت یا بیمارستانهایی که سفارت برای آزمایشات معرفی کرده واکسنهای ویژه کودکان رو پیگیری کنین و اگه واکسیناسیونتون تکمیل باشه دیگه نمیتونن واکسن اضافی تجویز کنن و پول اضافی بگیرن .
CN : 5xxx
Per : 4
IV : 6 / April / 2016
ABU DHABI
Status : AP
Updates : 6,17,18,19,21 April ,20 Jun, 11,13 July
Embassy update :14 July
Clearance :13 July
29 Aug : دریافت ویزا
28 Sep : ورود به آمریکا
Los Angeles CA
15 Nov : دریافت گرین کارت

پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، Paniz888 ، farhhad ، a_cute65
من امروز رفتم مرکز بهداشت شهرمون واسه اینکه نوبت اول TD و MMR رو تزریق کنم،بهم گفتن که شما این واکسنها رو قبلا تزریق کردی(دهه شصتی هستم) و با توجه به سنم برام حدودا دو مرحله MMR و سه مرحله TD وارد یک کارت واکسیناسیون کرد و مهر و امضا شده بهم تحویل داد.
حالا برام سواله با توجه به اینکه دو مرحله MMR تاریخش مربوط به دهه شصت هست و TD هم فقط نوبت سومش رو تاریخ امروز وارد کرد(دو نوبت قبلی رو یکی در دهه هفتاد و یکی هم در دهه هشتاد وارد کرد) بنظرتون این دو واکسن دیگه تکمیل هستش.
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-12-19 ساعت 13:26)moh@m@d نوشته:  
(2016-12-18 ساعت 19:17)farhhad نوشته:  از دوستان مصاحبه شده کسی میتونه راهنمایی کنه واسه کودک 4 ساله واکسن دیگه ای هم میخواد یا نه؟

سلام و عرض تبریک
ایروان رو نمیدونم ولی دبی رو واکسن ها حساسیت نشون میدادن و اگه کسری داشت همونجا با چند برابر قیمت تزریق میکردن ( بر اساس تجربه شخصی خودم ) ، شما میتونید با مراجعه به سایت سفارت یا بیمارستانهایی که سفارت برای آزمایشات معرفی کرده واکسنهای ویژه کودکان رو پیگیری کنین و اگه واکسیناسیونتون تکمیل باشه دیگه نمیتونن واکسن اضافی تجویز کنن و پول اضافی بگیرن .
سلام ما ایروان مصاحبه داریم دکتر کریستین 3روز قبلش بهمون وقت دادن برای مدیکال.توی این فصل فقط بایستی آنفلوآنزا را برای بچه تون زده باشید و تست سل که اونجا از بچه میگیرن.طبق آخرین آماری که من دارم .خودمم یه سوال دارم من تست آنتی بادی دادم شد زیر 10،حالا بایستی نوبت دوم mmrو آبله مرغان را اونجا بزنن دوستان میدونن هزینه اش چقدر میشه؟دکتر برامون طبق فرمی که فرستاده 70000درام برای بزرگسال و35000 برای بچه .حالا این دوتا اضافه شده چقدر بایستی بیشتر پرداخت کنم؟
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، a_cute65
(2016-05-09 ساعت 00:00)AliReza_fr نوشته:  لطفا در مورد واکسن هایی که باید زد یه توضیحی بدید و اینکه برای زنان باردار و یا کسانی که قصد بارداری دارن باید چیکار کرد؟ برای مادر و بچه خطرناک نیست؟

سلام برای تزریقmmr نبایستی باردار باشید و بعد تزریق هم نباید تا سه ماه باردار بشید.اینو در مورد mmrمیدونم
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-12-21 ساعت 13:58)ترنم هستی نوشته:  
(2016-12-19 ساعت 13:26)moh@m@d نوشته:  

سلام و عرض تبریک
سلام ما ایروان مصاحبه داریم دکتر کریستین 3روز قبلش بهمون وقت دادن برای مدیکال.توی این فصل فقط بایستی آنفلوآنزا را برای  بچه تون زده باشید و تست سل که اونجا از بچه میگیرن.طبق آخرین آماری که من دارم .خودمم یه سوال دارم من تست آنتی بادی دادم شد زیر 10،حالا بایستی نوبت دوم mmrو آبله مرغان را اونجا بزنن دوستان میدونن هزینه اش چقدر میشه؟دکتر برامون طبق فرمی که فرستاده 70000درام برای  بزرگسال و35000 برای بچه .حالا این دوتا اضافه شده چقدر بایستی بیشتر پرداخت کنم؟

سلام
mmr رو نمیدونم ولی Hepatit میشه 11000 درام و Td میشه 12000 درام. احتمالا mmr هم در همون رنج قیمته. ضمنا اگر تست آنتی بادی داده باشید ازتون قبول میکنن. از من که قبول کردن. تست آنتی بادی رو تو گوگل سرچ کنید ببینید اعداده تستی که دادین و کاغذش دستتونه در محدوده های قابل قبول هست یا نه.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-21 ساعت 14:06)saeidsh نوشته:  
(2016-12-21 ساعت 13:58)ترنم هستی نوشته:  
(2016-12-19 ساعت 13:26)moh@m@d نوشته:  سلام و عرض تبریک
سلام ما ایروان مصاحبه داریم دکتر کریستین 3روز قبلش بهمون وقت دادن برای مدیکال.توی این فصل فقط بایستی آنفلوآنزا را برای  بچه تون زده باشید و تست سل که اونجا از بچه میگیرن.طبق آخرین آماری که من دارم .خودمم یه سوال دارم من تست آنتی بادی دادم شد زیر 10،حالا بایستی نوبت دوم mmrو آبله مرغان را اونجا بزنن دوستان میدونن هزینه اش چقدر میشه؟دکتر برامون طبق فرمی که فرستاده 70000درام برای  بزرگسال و35000 برای بچه .حالا این دوتا اضافه شده چقدر بایستی بیشتر پرداخت کنم؟

سلام
mmr رو نمیدونم ولی Hepatit میشه 11000 درام و Td میشه 12000 درام. احتمالا mmr هم در همون رنج قیمته. ضمنا اگر تست آنتی بادی داده باشید ازتون قبول میکنن. از من که قبول کردن. تست آنتی بادی رو تو گوگل سرچ کنید ببینید اعداده تستی که دادین و کاغذش دستتونه در محدوده های قابل قبول هست یا نه.
ممنونم از پاسختون حداقل بایستی 10باشه مال من کمتر خیلی کمتر حل و حوش 3
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ما یه پسر 5 ساله داریم که بهمون کارت زرد واسش ندادن .
گفتن باید کارت واکسنش رو ترجمه کنیم .
کسی میدونه تو دبی ترجمه کارت واکسن رو قبول میکنن یا نه
ممنون
کیس نامبر:**201736
تاریخ ارسال فرم 260: 15 می
تاریخ کارنت:9 دسامبر
تاریخ مصاحبه :28 فوریه
سفارت ابوظبی
تعداد :3 نفر
سربازی معاف
نتیجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.اصلا نگران اینکه کارت زرد رو برای مدیکال از کجا گرفتید نباشید .من تازه از مدیکال برگشتم .ما همه واکسن ها رو بهداشت شهرستان و مننژیت رو هم هلال احمر شهرستان زدیم و کارت زرد رو هم همون مرکز بهداشت به ما داد وکارت رو مهر زد تازه مهر پزشک فارسی بود اما کلی از دوستان که امروز واسه مدیکال اومده بودن کارت زرد پاستور رو داشتن .هیچ فرقی نداره الکی نرین پاستور کلی هزینه ندین این دکتر اونگان به همه یه واکسن میزنه و از همه حدودا ‎220‎ دلار به بالا می گیره حتی یکی از کیس ها که از ایران اومده بود هیچ واکسنی نزد و کارت زرد نداشت، ‎370 دلار واسه واکسنا داد و طبقه بالا واسه عکس و آزمایش نفری ‎118‎ دلار گرفتن.شما برای مدیکال ‎340‎ تا ‎350‎ اگه تمام واکسنا رو هم زدین در نظر بگیرین راستی اصلا آزمایش آنتی بادی آبله رو ازمون نگرفتن پس بی جهت پول واسه آنتی بادی آبله تو ایران ندین....به امید ویزای یک ضرب برای ما و همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، saeidsh
سلام دوستان من هم یه سوالی دارم
اولا در مورد واکسن تی دی ، من و همسرم فقط دو تا زدیم یکی حین ازدواج 5 سال پیش و یکی سال گذشته، آیا دکتر اونگان گیر نخواهد داد که چرا سه تا نزده ایم،
دوم اینکه: ما تمامی واکسن هایمان را زده ایم حتی دوز سوم هپاتیت رو، و کیس نامبرمون هم 5600 که به نظرم خرداد کارنت میشیم، یعنی زمان مصاحبه 7 ماه از تاریخ آخرین واکسن گذشته است این مشکل نخواهد داشت.
لطفا اگر دوستان در این زمینه تجربه ای دارند ارایه دهند. ممنون
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-15 ساعت 14:45)ترنم هستی نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 16:19)fallah نوشته:  
(2016-08-27 ساعت 14:44)رزقزمز نوشته:  سلام . میشه لطف کنید و بگیدبهم که اگه بریم تو تهران تست آنتی بادی ام ام ار بدیم کجا بریم بهتره از نظر هزینه ،چون تو اردبیل واسه این تست نفری صدتومن ازمایشگاه خواست ازمون. اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

من خودم تست آنتی بادی ام ام آر تو آزمایشگاه قلهک (خ شریعتی پشت مترو قلهک) دادم تقریبا چهل و سه چهار هزار تومن شد حالا اگه خواستید یه سری بزنید

سلام ما تو رشت آزمایش دادیم نفری 17000تومان

سلام منم رشت هستم ، کجا آزمایش گرفتن ازتون ؟ منم اول اسفند مصاحبه دارم .
‎CR1
‎Ankara‎
شروع پرونده 8 ژانویه ‎2016‎
اپرو 25 جون 2016
نقص مدارک   22 اکتبر‎2016 ‎
ایمیل تایید مدارک  23 دسامبر 2016
دریافت ایمیل مصاحبه 30دسامبر 2016
تاریخ مصاحبه  آنکارا   27feb2017
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا از پست 4march 2017
ورود به آمریکا 5march 2017
دریافت گرین کارت 10 روز بعد از واریز مبلغ 220 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-07 ساعت 16:05)Mrs.sara نوشته:  
(2016-12-15 ساعت 14:45)ترنم هستی نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 16:19)fallah نوشته:  من خودم تست آنتی بادی ام ام آر تو آزمایشگاه قلهک (خ شریعتی پشت مترو قلهک) دادم تقریبا چهل و سه چهار هزار تومن شد حالا اگه خواستید یه سری بزنید

سلام ما تو رشت آزمایش دادیم نفری 17000تومان

سلام تست آنتی بادی را پاستور تجریش بدید 8900تومن انجام میده رشت آزمایشگاه آشتیانی 17000تومن.به دوستای خوبم پیشنهاد میکنم تا حد ممکن پاستور تجریش کاراتون را انجام بدید هم خلوته هم بااخلاق هستن و خانم دکتر باوسواس و دقت تمام کارت زرد را براتون پر میکنه که سفارت دچار مشکل نشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Mrs.sara
(2017-01-07 ساعت 21:24)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-07 ساعت 16:05)Mrs.sara نوشته:  
(2016-12-15 ساعت 14:45)ترنم هستی نوشته:  سلام ما تو رشت آزمایش دادیم نفری 17000تومان

سلام تست آنتی بادی را پاستور تجریش بدید 8900تومن انجام میده رشت آزمایشگاه آشتیانی 17000تومن.به دوستای خوبم پیشنهاد میکنم تا حد ممکن پاستور تجریش کاراتون را انجام بدید هم خلوته هم بااخلاق هستن و خانم دکتر باوسواس و دقت تمام کارت زرد را براتون پر میکنه که سفارت دچار مشکل نشید.

ممنونم از راهنمایی ات عزیزم ، میتونم سوال کنم چند روز تهران کار میبره ؟ فقط مننژیت و آنفلوانزا را نزدم . و تست انتی بادی آبله مرغان هم خودم باید بدم هم دخترم ؟
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا از پست 4march 2017
ورود به آمریکا 5march 2017
دریافت گرین کارت 10 روز بعد از واریز مبلغ 220 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-07 ساعت 21:32)Mrs.sara نوشته:  
(2017-01-07 ساعت 21:24)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-07 ساعت 16:05)Mrs.sara نوشته:  سلام منم رشت هستم ، کجا آزمایش گرفتن ازتون ؟ منم اول اسفند مصاحبه دارم .

ممنونم از راهنمایی ات عزیزم ، میتونم سوال کنم چند روز تهران کار میبره ؟ فقط مننژیت و آنفلوانزا را نزدم . و تست انتی بادی آبله مرغان هم خودم باید بدم هم دخترم ؟
کاش امضاتون را کامل کنید تا بهتر بتونم کمکتون کنم اگه شما اسفند مصاحبه دارید آزمایش آنتی بادیتون یه ماه اعتبار داره.پس الان زوده. ضمنا برای تزریق mmrبرید پیش دکتر هدایت تهران هستش.آدرسو براتون میگم .آنفلوآنزا را بزنید.MMR را بزنید .دکتر هدایت شهرک غرب ترافیک و طرح هم نداره.09125152394قبلا ایشون رییس پاستور بوده و خیلی به تاریخ واکسن ها و تعدادشون اشراف داره.صبح زود بریر یه روزه کاراتون انجام میشه.باز سوالی بود درخدمتم.کدوم سفارتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2016-12-26 ساعت 00:27)POUA نوشته:  سلام دوستان
ما یه پسر 5 ساله داریم که بهمون کارت زرد واسش ندادن .
گفتن باید کارت واکسنش رو ترجمه کنیم .
کسی میدونه تو دبی ترجمه کارت واکسن رو قبول میکنن یا نه
ممنون

سلام

بله برای این سن شما باید کارت واکسن رو ترجمه کنین و ببرین. اونجا قبول می کنن. نگران نباشین اصلاً.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: POUA
(2017-01-07 ساعت 21:42)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-07 ساعت 21:32)Mrs.sara نوشته:  ممنونم از راهنمایی ات عزیزم ، میتونم سوال کنم چند روز تهران کار میبره ؟ فقط مننژیت و آنفلوانزا را نزدم . و تست انتی بادی آبله مرغان هم خودم باید بدم هم دخترم ؟
کاش امضاتون را کامل کنید تا بهتر بتونم کمکتون کنم اگه  شما اسفند مصاحبه دارید آزمایش آنتی بادیتون یه ماه اعتبار داره.پس الان زوده. ضمنا برای تزریق mmrبرید پیش دکتر هدایت تهران هستش.آدرسو براتون میگم .آنفلوآنزا را بزنید.MMR را بزنید .دکتر هدایت شهرک غرب ترافیک و طرح هم نداره.09125152394قبلا ایشون رییس پاستور بوده و خیلی به تاریخ واکسن ها و تعدادشون اشراف داره.صبح زود بریر یه روزه کاراتون انجام میشه.باز سوالی بود درخدمتم.کدوم سفارتید؟
ممنونم ، امضامو کامل کردم ، مشخص نیست ؟ سفارت ترکیه ، آنکارا اوایل اسفند
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017