کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون، آزمایشها و سایر مسائل پزشکی
(2017-01-07 ساعت 22:40)Mrs.sara نوشته:  
(2017-01-07 ساعت 21:42)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-07 ساعت 21:32)Mrs.sara نوشته:  ممنونم از راهنمایی ات عزیزم ، میتونم سوال کنم چند روز تهران کار میبره ؟ فقط مننژیت و آنفلوانزا را نزدم . و تست انتی بادی آبله مرغان هم خودم باید بدم هم دخترم ؟
کاش امضاتون را کامل کنید تا بهتر بتونم کمکتون کنم اگه  شما اسفند مصاحبه دارید آزمایش آنتی بادیتون یه ماه اعتبار داره.پس الان زوده. ضمنا برای تزریق mmrبرید پیش دکتر هدایت تهران هستش.آدرسو براتون میگم .آنفلوآنزا را بزنید.MMR را بزنید .دکتر هدایت شهرک غرب ترافیک و طرح هم نداره.09125152394قبلا ایشون رییس پاستور بوده و خیلی به تاریخ واکسن ها و تعدادشون اشراف داره.صبح زود بریر یه روزه کاراتون انجام میشه.باز سوالی بود درخدمتم.کدوم سفارتید؟
ممنونم ، امضامو کامل کردم ، مشخص نیست ؟ سفارت ترکیه ، آنکارا اوایل اسفند
نه عزیزم معلوم نیست در مورد آنکارا دقت داشته باشید ضمنا خانم دکتر پاستور تجریش طبق لیست سفارت ها براتون واکسن ها را میزنه.دوستانی که جدیدا آنکارا مصاحبه رفتن ازشون اطلاعات بگیرید.
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
سام دوستان میخواستم بپرسم آزمایش آنتی بادی آبله مرغان مدت داره؟ یعنی اعتبارش چند ماهه است؟
کیس نامبر:**62 2017AS0000
تاریخ رویت قبولی:9May
ارسال فرم:18may
تعداد:3 نفر
محل مصاحبه:فعلا آنکارا(تغییر به ایروان توسط kcc)
تاریخ مصاحبه: 23 may
وضعیت دریافت ویزا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-08 ساعت 08:03)najmeh.faramarzi نوشته:  سام دوستان میخواستم بپرسم آزمایش آنتی بادی آبله مرغان مدت داره؟ یعنی اعتبارش چند ماهه است؟

سلام ، من امروز میرم آزمایش آنتی بادی آبله‌مرغان میدم ، ظاهرن میگن دکتر اونگان در هر صورت تزریق میکنه واکسن رو .
‎CR1
‎Ankara‎
شروع پرونده 8 ژانویه ‎2016‎
اپرو 25 جون 2016
نقص مدارک   22 اکتبر‎2016 ‎
ایمیل تایید مدارک  23 دسامبر 2016
دریافت ایمیل مصاحبه 30دسامبر 2016
تاریخ مصاحبه  آنکارا   27feb2017
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا از پست 4march 2017
ورود به آمریکا 5march 2017
دریافت گرین کارت 10 روز بعد از واریز مبلغ 220 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-07 ساعت 21:44)hesgan نوشته:  
(2016-12-26 ساعت 00:27)POUA نوشته:  سلام دوستان
ما یه پسر 5 ساله داریم که بهمون کارت زرد واسش ندادن .
گفتن باید کارت واکسنش رو ترجمه کنیم .
کسی میدونه تو دبی ترجمه کارت واکسن رو قبول میکنن یا نه
ممنون

سلام

بله برای این سن شما باید کارت واکسن رو ترجمه کنین و ببرین. اونجا قبول می کنن. نگران نباشین اصلاً.

سلام دوستان اگر کسی بچه کوچیک مثل دوستمون آقای پویا داره و کارت واکسنش رو ترجمه کردند، لطفا کنند یه تصویرش رو اینجا بگذارند، ممنون
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-08 ساعت 08:03)najmeh.faramarzi نوشته:  سام دوستان میخواستم بپرسم آزمایش آنتی بادی آبله مرغان مدت داره؟ یعنی اعتبارش چند ماهه است؟

هر کسی که یکبار آبله مرغون بگیره آنتی بادی در خونش باقی می مونه و آزمایش نشون می ده که شما قبلاً آبله مرغون گرفتین یا نه. من 30 سال پیش آبله مرغون گرفتم و سه ماه قبل که رفتم آزمایش دادم هنوز آثارش در خونم موجود بود Big Grin از لحاظ اعتبار خود برگۀ آزمایش هم من این آزمایش رو دو ماه قبل از مدیکال انجام دادم که اونجا ازم قبول کردن.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان تاریخ واکسنها تایپیه یا اینکه با خودکار مینویسند و مهر میزنند؟
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-02 ساعت 14:55)آریانیک نوشته:  سلام دوستان.اصلا نگران اینکه کارت زرد رو برای مدیکال از کجا گرفتید نباشید .من تازه از مدیکال برگشتم .ما همه واکسن ها رو بهداشت شهرستان و مننژیت رو هم هلال احمر شهرستان زدیم و کارت زرد رو هم همون مرکز بهداشت به ما داد وکارت رو مهر زد تازه مهر پزشک فارسی بود اما کلی از دوستان که امروز واسه مدیکال اومده بودن کارت زرد پاستور رو داشتن .هیچ فرقی نداره الکی نرین پاستور کلی هزینه ندین این دکتر اونگان به همه یه واکسن میزنه و از همه حدودا ‎220‎ دلار به بالا می گیره حتی یکی از کیس ها که از ایران اومده بود هیچ واکسنی نزد و کارت زرد نداشت، ‎370 دلار واسه واکسنا داد و طبقه بالا واسه عکس و آزمایش نفری ‎118‎ دلار گرفتن.شما برای مدیکال ‎340‎ تا ‎350‎ اگه تمام واکسنا رو هم زدین در نظر بگیرین راستی اصلا آزمایش آنتی بادی آبله رو ازمون نگرفتن پس بی جهت پول واسه آنتی بادی آبله تو ایران ندین....به امید ویزای یک ضرب برای ما و همه دوستان

سلام دوست عزیز. من امروز از سفارت بالاخر ه ایمیل گرفتم که نوشته چه مدارکی همراه داشته باشم اما در مورد مدیکال اگزم چیزی ننوشته که باید چه واگسنی بزنم یا چه ازمایشاتی انجام بدم. از کجا باید بدونم؟؟؟ میشه لطفا راهنماییم کنین. سفارت ما توی ایروان هستش و ظاهررا باید خودمون وقت بگیریم انگار
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-17 ساعت 11:50)mehdi 11 نوشته:  
(2016-12-16 ساعت 20:34)farid993 نوشته:  
(2016-12-16 ساعت 19:45)damoon.rh نوشته:  سلام.. ببخشید من این هفته مرحله سوم واکسن هپاتیت رو میزنم که بدش می خوام برای دریافت کارت زرد اقدام کنم.. می خواستم ببینم چند روز طول می کشه؟

همون موقع کارت رو براتون صادر میکنه

سلام
همونطور که دوستمون هم اشاره کردن، کارت زرد رو بدون معطلی صادر میکنن و بهتون میدن. نکته ای که هست اینه که اگه بعد از صدور کارت زرد بخواین تاریخ تزریق واکسن دیگه ای رو به کارت اضافه کنید، براتون بصورت دستی به کارت اضافه میکنن. سعی کنید همه واکسن هاتونو بزنید و تست آبله مرغان هم انجام بدین بعدش کارت زرد و بگیرید که همش تایپ شده باشه.

دوستان ببخشید من یخورده گیح شدم . از کجا باید بدونم که چه واکسنایی و باید بزنم. من از سفارت نامه گرفتم اما چیزی توش ننوشته. الان نگاه کردم دیدم تو این پیچ همه میدونن . خجالت کشیدم میشه به منم بگین Tongue
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-09 ساعت 21:40)vanima نوشته:  
(2016-12-16 ساعت 20:34)farid993 نوشته:  همون موقع کارت رو براتون صادر میکنه

سلام
همونطور که دوستمون هم اشاره کردن، کارت زرد رو بدون معطلی صادر میکنن و بهتون میدن. نکته ای که هست اینه که اگه بعد از صدور کارت زرد بخواین تاریخ تزریق واکسن دیگه ای رو به کارت اضافه کنید، براتون بصورت دستی به کارت اضافه میکنن. سعی کنید همه واکسن هاتونو بزنید و تست آبله مرغان هم انجام بدین بعدش کارت زرد و بگیرید که همش تایپ شده باشه.

دوستان ببخشید من یخورده گیح شدم . از کجا باید بدونم که چه واکسنایی و باید بزنم. من از سفارت نامه گرفتم اما چیزی توش ننوشته. الان نگاه کردم دیدم تو این پیچ همه میدونن . خجالت کشیدم میشه به منم بگین Tongue

سلام دوست عزیز
یه سرچ کن واکسیناسیون در همین سایت بهت موارد رو میگه.
واکسنا در ارمنستان 11000 درام یا 12000 درام هست. این 3 تا واکسن Td، MMR و Hepatit هست و قیمتاش رو هم گفتم.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ

سلام

سلام اگر میخواید واکسن ها را توی ایران بزنید و میرید پاستور واکسن بزنید اگر به خودشون بگید کیستون چیه و برای چی هست خودشون میگن چه واکسنایی لازمه و براتون میزنن و وارد کارت بین المللی میکنن
شماره کیس: 2017AS2XXX
مصاحبه:1 نوامبر (AP)(ابوظبی)
تعداد:4
آپدیت ها:
10 می نفر دوم (دوخطی)
14 می تمام افراد(نفر دوم OR)
18 می نفر اصلی و نفرات سوم و چهارم (نفر اصلی دو خطی)
23 می همه ی افراد(نفر اصلیOR)
24 می متن کلییر در سایت
18 جون تحویل پاسپورت به سفارت
19 جون ایشود در سایت ceac
22 جون تحویل از سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام

شما تشریف ببرین پاستور بگین کارت واکسن بین المللی می خواین، ازتون می پرسن واسه کدوم سفارت و کدوم کشور، و بهتون دقیقاً می گن چه واکسن هایی رو باید بزنین Smile
سفرنامه
پاسخ
(2017-01-09 ساعت 15:13)sayhoon نوشته:  دوستان تاریخ واکسنها تایپیه یا اینکه با خودکار مینویسند و مهر میزنند؟

من کارتمو از پاستور تجریش گرفتم، تاریخ ها رو با خودکار نوشته و مهر زده
بقیه جاها هم همینطوره البته فکر میکنم
پاسخ
(2017-01-10 ساعت 11:24)fatemeh.h95 نوشته:  
(2017-01-09 ساعت 15:13)sayhoon نوشته:  دوستان تاریخ واکسنها تایپیه یا اینکه با خودکار مینویسند و مهر میزنند؟

من کارتمو از پاستور تجریش گرفتم، تاریخ ها رو با خودکار نوشته و مهر زده
بقیه جاها هم همینطوره البته فکر میکنم

سلام دوستان
روی این موضوع که با خودکار باشه یا تایپی خیلی حساس نشید ، با توجه به تجربیات امسال و سالهای قبل دوستان حتی عزیزانی که کارت زرد از پاستور نداشتن و برای جاهای دیگه مثل حلال احمر شهرستان ها بوده هم کارشون راه افتاده ، مهم تعداد و نوع واکسن ها یی است که قید شده باشه و با مهر تایید شده باشه
پیروز باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan
(2017-01-10 ساعت 00:34)hesgan نوشته:  
(2016-12-17 ساعت 11:50)mehdi 11 نوشته:  سلام

شما تشریف ببرین پاستور بگین کارت واکسن بین المللی می خواین، ازتون می پرسن واسه کدوم سفارت و کدوم کشور، و بهتون دقیقاً می گن چه واکسن هایی رو باید بزنین  Smile

ممنونم :
نیاز به ترجمه هم داره؟ یا همون کارت و ببرم سفارت کافیهD
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-10 ساعت 14:08)vanima نوشته:  
(2017-01-10 ساعت 00:34)hesgan نوشته:  
(2017-01-09 ساعت 21:40)vanima نوشته:  دوستان ببخشید من یخورده گیح شدم . از کجا باید بدونم که چه واکسنایی و باید بزنم. من از سفارت نامه گرفتم اما چیزی توش ننوشته. الان نگاه کردم دیدم تو این پیچ همه میدونن . خجالت کشیدم میشه به منم بگین Tongue

شما تشریف ببرین پاستور بگین کارت واکسن بین المللی می خواین، ازتون می پرسن واسه کدوم سفارت و کدوم کشور، و بهتون دقیقاً می گن چه واکسن هایی رو باید بزنین  Smile

ممنونم  :
نیاز به ترجمه هم داره؟ یا همون کارت و ببرم سفارت کافیهD

نه نیازی به ترجمه نیست. کارت زرد خودش به انگلیسی نوشته شده و همون رو ببرین کافیه Smile
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان