کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

جناب  mehrshad65 لطفا امضاتون رو تکمیل کنید !!!!
[/quote]

دوست عزيز لطفا به تعداد پست هام نگاه كن ، اون نهمين پست من بود ، اين پستم ميشه دهمي ، تازه الات ميتونم  امضا بذارم ، چشم انجام ميشه
[/quote]

اينم امضا Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn
مباركشون باشه ايشالا ابوظبي هم شروع به كلير كنه ?✌️
كيس نامبر زير ١٠٠٠
تاريخ مصاحبه ١٠ اكتبر
وضعيت: ap
محل مصاحبه ابوظبي
خانم تنها يك نفر
ليسانس الكترونيك و كارمند غير دولت و مجرد
درسايت سفارت اپديت درتاريخ ١١ اكتبر و در سايت سيس اپديت در تاريخ ١٨ اكتبرو آپديت دوم ٢٢ فوريه بعد از زدن ايميل در ١١ فوريه،
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستاي عزيز من هم متاسفانه نميتونم امضا رو تكميل كنم چون هنوز ١٠ تا پست نذاشتم ، خانم ليسانس مجرد ،كارمند بانك خصوصي-مصاحبه ابوظبي و نتيجه مصاحبه ap
كيس نامبر زير ١٠٠٠
تاريخ مصاحبه ١٠ اكتبر
وضعيت: ap
محل مصاحبه ابوظبي
خانم تنها يك نفر
ليسانس الكترونيك و كارمند غير دولت و مجرد
درسايت سفارت اپديت درتاريخ ١١ اكتبر و در سايت سيس اپديت در تاريخ ١٨ اكتبرو آپديت دوم ٢٢ فوريه بعد از زدن ايميل در ١١ فوريه،
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، saeidsh ، Paniz888
سلام.ما بالاخره امروز هر سه ایشود شدیم.خدا رو شکر.انشالله همه دوستان هر چه زودتر کلیر و ایشود بشن.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، sabmn ، حاجی واشنگتن ، a_cute65 ، soruosh ، milad.abadani
(2016-12-04 ساعت 18:10)pegkh نوشته:  دوستاي عزيز من هم متاسفانه نميتونم امضا رو تكميل كنم چون هنوز ١٠ تا پست نذاشتم ، خانم ليسانس مجرد ،كارمند بانك خصوصي-مصاحبه ابوظبي و نتيجه مصاحبه ap

سلام
ایشالا هر چه زودتر کلیر شید و هم شما و هم ما خوشحال شیم.
چه سوالایی ازتون پرسیدن؟
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-12-04 ساعت 19:36)zariraja نوشته:  سلام.ما بالاخره امروز هر سه ایشود شدیم.خدا رو شکر.انشالله همه دوستان هر چه زودتر کلیر و ایشود بشن.

سلام تبریک میگم. ویزای لاتاری ۲۰۱۶ مگه هنوز صادر میشه؟ !!! شنیدم حداکثر تا 30 سپتامبر ویزا میدن.... لطفا بیشتر توضیح بدین
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، m_baghaei
(2016-12-04 ساعت 19:45)sabmn نوشته:  
(2016-12-04 ساعت 19:36)zariraja نوشته:  سلام.ما بالاخره امروز هر سه ایشود شدیم.خدا رو شکر.انشالله همه دوستان هر چه زودتر کلیر و ایشود بشن.

سلام تبریک میگم. ویزای لاتاری ۲۰۱۶ مگه هنوز صادر میشه؟ !!! شنیدم حداکثر تا 30 سپتامبر ویزا میدن....  لطفا بیشتر توضیح بدین

نه عزیزم.ما کتگوری EB3 بودیم.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، Paniz888
(2016-12-04 ساعت 19:48)zariraja نوشته:  

سلام تبریک میگم. ویزای لاتاری ۲۰۱۶ مگه هنوز صادر میشه؟ !!! شنیدم حداکثر تا 30 سپتامبر ویزا میدن....  لطفا بیشتر توضیح بدین

سپاس بازم تبریک
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-04 ساعت 12:46)mehrshad65 نوشته:  
(2016-12-03 ساعت 13:47)sabmn نوشته:  
(2016-12-03 ساعت 13:31)mehrshad65 نوشته:  مبارکشون باشه Smile

ایشالا قسمت هممون

جناب  mehrshad65 لطفا امضاتون رو تکمیل کنید !!!!

دوست عزيز لطفا به تعداد پست هام نگاه كن ، اون نهمين پست من بود ، اين پستم ميشه دهمي ، تازه الات ميتونم  امضا بذارم ، چشم انجام ميشه
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-04 ساعت 19:48)zariraja نوشته:  

آقااین یک‌خطی و ۲ خطی جریانش چیه؟
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
کیس نامبر:2017asxxx
تاریخ رویت قبولی:3 ‎may‎
تعداد اعضای کیس ۳ نفر (برنده اصلی 1 آقا و همراههمسر و فرزند ۷ ساله)
تاریخ شروع فرم: ‎22 may
تاریخ ارسال فرم: ‎اواسط جون‎
محل مصاحبه: آنکارا ۱۹ اکتبرت
نتیجه مصاحبه ‎:AP‎
سفرنامه
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
سلام
ما امروز مصاحبه داشتیم و AP خوردیم . از امروز باید این تاپیک رو دنبال کنم تا ببینم چکار باید بکنم .
به امید کلیر شدن زودتر دوستان
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، فرناز٥٧ ، a_cute65 ، soruosh
سلام خدمت همه من دوتا از دوستام بچه های برنده امسال هستن و مصاحبه هم رفتن ولی کیس نامبرشونو سایت ابوظبی نمیشناسه میخواستم ببینم کسی همچین مشکلی داشته بعد از مصاحبه و اگه آره چطور رفعش کرده کیس نامبرو که میزنیم این پیغامو میده و تو راهنماییشم نوشته بعد از as باید 5 رقم باشه ولی کیسای لاتاری چهاررقمیه
‎No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.
**2014AS000057|تاریخ رویت قبولی:2MAY|تاریخ ارسال فرم از طریق ایمیل:20JUN|تاریخ جواب تاییدیه:27JUN|برنده کیس:همسرم|تعداد افراد کیس:2نفر|سفارت:زدن آنکارا تغییر دادیم ابوظبی|کارنت:18 MARCH|مصاحبه:هفته اول MAY|ویزا: خانومم یه ضرب خودم چک|ادامه پرونده از طریق |F2A مصاحبه جدید 1 نوامبر2016|دوباره چک| ورود به آمریکا:وقتی ویزا بدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
آقا یه سوال. اینجا مخصوص کلیرنس لاتاری هست یا بقیه گروههای درخواست ویزا هم اینجا مطالبشونو شیر میکنن؟ آخه این وضعیت کمی گیج کننده است. بهتره هر گروهی، فروم مخصوص به خودشو داشته باشه تا مطالب قاطی نشه. بهتره اگه اینجا مربوط به لاتاری هست فقط دوستانی که سوال کلیرنس لاتاری دارند و یا مطالب مربوط به اون رو دارند اینجا مطالبشنو پست کنند(با احترام به دوستانی که قبلن پست کرده بودند اینجا). این طوری هم انسجام گروه به هم نمیخوره و هم جلوگیری میشه از پست مطالب غیر مرتبط با این بخش.

امیدوارم مدیران محترم به این امر رسیدگی کنند.

با تشکر
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، saeidsh ، MOZHDEHHHHHH ، ََAfra ، a_cute65
(2016-12-06 ساعت 09:25)mostafa2017 نوشته:  آقا یه سوال. اینجا مخصوص کلیرنس لاتاری هست یا بقیه گروههای درخواست ویزا هم اینجا مطالبشونو شیر میکنن؟ آخه این وضعیت کمی گیج کننده است. بهتره هر گروهی، فروم مخصوص به خودشو داشته باشه تا مطالب قاطی نشه. بهتره اگه اینجا مربوط به لاتاری هست فقط دوستانی که سوال کلیرنس لاتاری دارند و یا مطالب مربوط به اون رو دارند اینجا مطالبشنو پست کنند(با احترام به دوستانی که قبلن پست کرده بودند اینجا). این طوری هم انسجام گروه به هم نمیخوره و هم جلوگیری میشه از پست مطالب غیر مرتبط با این بخش.

امیدوارم مدیران محترم به این امر رسیدگی کنند.

با تشکر

سلام مصطفی جان... والا این دوستان اگه یه ذره از این گروههای تلگرام بیان یه سر هم اینجا بزنن بد نیست به خدا.....با این وضعیت اگه بخواد پیش بره همین حالتی بهتره چون اون موقع فروم خالی میمونه....
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان