کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2016-12-12 ساعت 15:50)ekhveh نوشته:  
(2016-12-11 ساعت 20:04)rahghozar نوشته:  سلام این سایت سفارت آمریکا در ابوظبی است:  http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html اینو امتحان کنید.

ممنون از جنابعالی و بقیه دوستان که راهنمایی کردن امروز بلاخره منو شناخت پس زیاد عجله نکنید شاید یه چند روز طول بکشه

خواهش مبکنم. با آرزوی موفقیت برای شما و همه عاشقان مهاجرت. دیدار در آمریکا
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، a_cute65
سلام به همه دوستان عزیز سفرنامه خودم رو تقدیم میکنم شاید دوستان استفاده کنند و دین مون رو ادا کنیم. ما ترجیح دادیم از تور کامل استفاده کنیم چون هم ارزونتر در میاد و هم بدون استرس یه پکیج کامل دارید. قبل از مصاحبه به اندازه کافی استرس هست پس باید تا میشه از مسایل استرس زا کم کنیم. البته بعد از مصاحبه خواهید دید که کل این استرس ها بیمورده و خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر میکنید این مصاحبه کذایی سپری خواهد شد. البته به شرط اینکه برنامه ریزی درست و بی نقصی داشته باشید با مدارک کامل و تحقیق و آگاهی از همه جوانب قدم به این مرحله بذارید. من خودم به طور کامل و جامع بررسی و مطالعه کرده بودم و خوشبختانه همه چیز حتی جزییات ریز هم دقیقا طبق برنامه من پیش رفت. سعی کنید به جای استرس بیخود فقط اطلاعاتتون رو کامل کنید و با برنامه برید جلو. من سه بار فقط به ‎NMC‎ زنگ زدم و مستقیما ازشون شرایط رو پرسیدم حالا میریم از اول شروع به تعریف میکنیم. اولا مدیکال دبی نیازی به وقت قبلی نداره. اگر قبل از ظهر برسید و بچه کوچیک نداشته باشید و مشکل خاصی پیش نیاد، جواب مدیکال بعداز ظهر روز بعد آماده است.و اگر بعد ازظهر برید مدیکال و باز بچه کوچیک نداشته باشید، جواب 12 ظهر دو روز بعد آماده است. خیلی خوش برخورد و محترمانه رفتار می کنند و مراحل رو خودشون با آرامش بهتون ارایه میدن. فقط باید حوصله کنید و با آرامش هر کاری میگن انجام بدید یا منتظر باشید برای مرحله بعد. از مراحلش نمیگم چون بقیه به اندازه کافی گفتند و من تکرار نمیکنم. میدونید که جواب مدیکال به هیچ عنوان نباید باز بشه و باید پلمپ تحویل سفارت بشه و یک بسته اش هم مال خودتونه که اونم باید پلمپ نگه داری کنید تحویل پلیس مهاجرت آمریکا بدید. تو فاصله بعد از مدیکال تا روز مصاحبه سعی کنید از دیدنیهای دبی لذت ببرید تا تمدد اعصاب بشه. ما از روزی که رسیدیم دبی، سه تا کارت 25 درهمی مترو خریدیم که 19 درهم شارژ داره و قابل شارژ مجدده. سعی کنید مسیرهای مترو رو یاد بگیرید و همه جا با مترو برید هم مقرون به صرفه است و هم سریع تره. دبی مال، ساحل جمیرا، برج الامارات، ابن بطوطه... از مکان های دیدنی و خریده که میتونید برید. سعی کنید روزهای سفرتان را جوری تنظیم کنید که مشکلی پیش نیاد. زمان مدیکال رو که خدمتتون گفتم با زمان مصاحبه تون بسنجید وقت کم نیارید. و اما مصاحبه. بعد از گرفتن جواب مدیکال و روز قبل مصاحبه سعی کنید بیشتر تو هتل باشید و کارهاتون رو ردیف کنید. به تعداد اعضای کیس پوشه تهیه کنید(البته از ایران با خودتون ببرید) و مدارک هر شخص رو کامل کنید و داخل پوشه اختصاصی اش بذارید و اسمش رو هم روش بنویسید که تو سفارت قاطی نکنید. عکس ها رو پشت نویسی کنید چون حتی اگر اونا هم نگن برای اطمینان از گم نشدن احتمالی نیازه. لوازم اضافه، کیف، دوربین، فلش، لپ تاپ و تقریبا هیچ چیز غیر ضروری با خودتون نبرید و سعی کنید مدارک رو تو پوشه های پلاستیکی یا مقوایی به صورت محفوظ با خودتون ببرید. من برای ترانسفر از دبی به ابوظبی ترجیح دادم با شخصی به نام حسین آقا که از دوستان دیگه بهم معرفی شده بود، هماهنگی کنم به چند دلیل. اولا که رفت و برگشت دربست در اختیارم بود و خیالم راحت بود. دوما هزینه با اتوبوس رو هم حساب کردم برای سه نفر دیدم تفاوت آن چنان نیست تازه به دردسرش نمیارزه. با حسن آقا از قبل هماهنگ کرده بودم قرار شد روز مصاحبه ساعت 4 صبح بیاد هتل دنبالمون بریم. دربست رفت و برگشت ‎350‎ درهم. البته کسان دیگه هم بودند که ارزونتر بهم پیشنهاد داده بودند ولی من ایشون رو ترجیح دادم. قبلا گفته بود برای رفت و برگشت مدیکال و گرفتن جواب مدیکال به صورت اشانتیون رایگان میاد دنبالمون میبره ولی من برنامه ام جور نشد و خودم مدیکال رو با تاکسی و مترو رفتم و برگشتم. روز قبل مصاحبه از بعدازظهر به بعد تو هتل موندیم و خودمونو برای فردا آماده کردیم. مدارک رو چک کردم و تفکیک کردم و تو پوشه های مخصوص قرار دادم. صبح روز مصاحبه ساعت 4 حسین آقا دم در هتل سوارمون کرد و ساعت 5 و 15 دقیقه رسیدیم سفارت. (کله پزی هم این وقت صبح بسته است.) هیچ کس نبود و البته یگان حفاظتی سفارت خیلی محترمانه به ما گفتند که به دلایل امنیتی قبل از ساعت 6 نمیتونیم جلوی سفارت منتظر باشیم ما هم رفتیم یه مسجد پیدا کردیم و نماز صبح را خوندیم و برگشتیم تقریبا شد 6. البته هنوز کسی نیومده بود و ما اولین نفر بودیم. بچه ها تو ماشین منتظر بودند و من جلوی سفارت رو نیمکت های مخصوص جای اولین نفر نشستم و منتظر. یواش یواش بقیه پیداشون شد یه آقا و خانم جوون و خیلی مضطرب برای ویزای کار، یک مرد و زن مسن لاتاری، یک آقای جوون تنها، یک خانم تنها و...همه جور آدم بود. کم حرف، پر حرف، افاده ای...بلاخره چند دقیقه ای از ساعت 8 گذشته بود که در رو باز کردند و رفتیم تو سفارت و بازدید بدنی و داخل شدن و گرفتن شماره که از ‎600‎ شروع میشه به بالا. البته برای لاتاری ها یه سری شماره میدن و برای کیس های دیگه شماره ها فرق میکنه. نوبتمون که شد صدا کردند رفتیم جلوی یه پیشخوانی که یک خانم ایرانی چاق پشتش نشسته بود و مدارک را ازمون گرفت. مسأله مهمی که اینجا باید بگم اینه که من همون جا دیدم وقتی وقتی مشخصات کیس ما رو تو سیستم وارد کرد، یک کارت آبی برداشت و گذاشت تو مدارک ما که من مطمئن شدم که قبلأ تو سیستم وضعیت AP برای ما تعیین شده بود. و مصاحبه زیاد تعیین کننده نیست. البته این برداشت منه و باز قطعی نیست. بعد از تحویل مدارک گفتند برید پول رو پرداخت کنید و بعدش منتظر باشید تا صداتون کنند. رفتم صندوق و ‎990‎ دلار پرداخت کردم و منتظر موندم و بعد از یه زمان طولانی دوباره صدا کردند برای انگشت نگاری سه نفری رفتیم انجام دادیم و باز نشستیم تا صدامون کردند که بریم تو یه اتاق برای مصاحبه. اتاق کوچیکی بود که یه خانم لاغر آمریکایی پشت یه باجه بود و با یک شیشه از قسمت ما جدا شده بود. بعد از احوالپرسی ازمون خواست برای قسم خوردن انگشت نگاری کنیم و بعدش چند تا سوال از همسرم( برنده اصلی) کرد و بعد از من و از دخترم . از شغل همسرم پرسید ولی متوجه نوع کار همسرم نشد و چند بار پرسید حتی من انگلیسی هم بهش گفتم ولی متوجه نشد و یک خانم ایرانی که همکارش بود رو صدا کرد و اون از ما پرسید و براش توضیح داد بعد کارت آبی رو بهمون داد و گفت که نیاز به تحقیقات بیشتری دارید و این سایت رو (سایت سفارت آمریکا در ابوظبی) از دو هفته بعد چک کنید. و بدین ترتیب ماراتن مصاحبه به اتمام رسید و ما اومدیم بیرون از سفارت. همسرم و دخترم پکر شدند و غمگین ولی من انتظار اینو داشتم. حسین آقا هم برای اینکه ما رو کمی آروم کنه و هوامونو عوض کنه و به عوض اینکه ترانسفر مدیکال رو باهاش نداشتیم ما رو برد مسجد شیخ زاید ابوظبی و کامل بازدید کردیم و برگشتیم هتل. حالا هم منتظر کلیرنس شدن و امیدوار به لطف خداوند مهربون. اگر سوالی دارید خوشحال میشم بتونم پاسخ بدم. به امید موفقیت برای همه دوستان.
در انتظار کلیرنس
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، mostafa2017 ، hsh85 ، MOZHDEHHHHHH ، ekhveh ، ََAfra ، فرناز٥٧ ، damoon.rh ، a_cute65 ، nima-12
(2016-12-14 ساعت 02:53)rahghozar نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز سفرنامه خودم رو تقدیم میکنم شاید دوستان استفاده کنند و دین مون رو ادا کنیم. ما ترجیح دادیم از تور کامل استفاده کنیم چون هم ارزونتر در میاد و هم بدون استرس یه پکیج کامل دارید. قبل از مصاحبه به اندازه کافی استرس هست پس باید تا میشه از مسایل استرس زا کم کنیم. البته بعد از مصاحبه خواهید دید که کل این استرس ها بیمورده و خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر میکنید این مصاحبه کذایی سپری خواهد شد. البته به شرط اینکه برنامه ریزی درست و بی نقصی داشته باشید با مدارک کامل و تحقیق و آگاهی از همه جوانب قدم به این مرحله بذارید. من خودم به طور کامل و جامع بررسی و مطالعه کرده بودم و خوشبختانه همه چیز حتی جزییات ریز هم دقیقا طبق برنامه من پیش رفت. سعی کنید به جای استرس بیخود فقط اطلاعاتتون رو کامل کنید و با برنامه برید جلو. من سه بار فقط به ‎NMC‎ زنگ زدم و مستقیما ازشون شرایط رو پرسیدم حالا میریم از اول شروع به تعریف میکنیم. اولا مدیکال دبی نیازی به وقت قبلی نداره. اگر قبل از ظهر برسید و بچه کوچیک نداشته باشید و مشکل خاصی پیش نیاد، جواب مدیکال بعداز ظهر روز بعد آماده است.و اگر بعد ازظهر برید مدیکال و باز بچه کوچیک نداشته باشید، جواب 12 ظهر دو روز بعد آماده است. خیلی خوش برخورد و محترمانه رفتار می کنند و مراحل رو خودشون با آرامش بهتون ارایه میدن. فقط باید حوصله کنید و با آرامش هر کاری میگن انجام بدید یا منتظر باشید برای مرحله بعد. از مراحلش نمیگم چون بقیه به اندازه کافی گفتند و من تکرار نمیکنم.
درود بر شما
دوست عزیز ممنون از سفرنامه جامعی که نوشتید. انشاالله هر چه زودتر خبر کلییر شدنتون رو به ما بدید. میشه لطفن راجع به شرایط کیستون مثل تحصیلات و نوع کار (دولتی یا خصوصی) هم توضیح بدید.
تشکر فراوان Smile))))))))
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، a_cute65
با سلام
با تشکر از کاربر عزیز ekhveh که فایل رزومه رو فرستادن. سپاس. ما رزومه رو آماده کردیم و فرستادیم به ادرس ایمیلی که officer روی برگه ابی ما نوشته بود به این آدرس abudhabiIV@state.gov ولی یه جواب اتوماتیک اومد که شما با این ایمیل نباید چیزی بفرستید. خلاصه لینک های داخلش رو هم پیگیری کردیم به نتیجه نرسیدیم. از دوستان ممنون می شوم اگر کسی ادرس ایمیلی که می شه مدارک این چنینی مثل رزومه رو فرستاد به سفارت امریکا در ابوظبی معرفی نمایند.
سپاسگزار خواهم شد.
سفرنامه ما هم تقریبا اماده است در پست بعدی ان شا الله می گذارم.
شماره کیس: 2017AS19XX
تاریخ مشاهده نتیجه لاتاری: اول June
تاریخ ارسال فرم 260: اول June
تاریخ دریافت نامه دوم: 14 october
مکان مصاحبه:ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
نتیجه مصاحبه: نقصی مدارک و AP
فرد برنده: آقا -سربازی معاف-کارشناسی ارشد الکترونیک-کار شرکت خصوصی
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، MOZHDEHHHHHH ، a_cute65
با عرض سلام مجدد
پیدا کردم راهش رو. توی همون وب سایت ابوظبی رفتیم قسمت contact us رفتیم توی بخش I already had my immigrant visa interview in Abu Dhabi فقط صفحه اش خیلی دیر باز می شه. نمی دونم جرا. به هر حال توی همون قسمت یک اپشن داشت برای ارسال مدارک مورد نیاز.
i am providing missing document requested by abu dhabi
و همینطور بخش ارسال فایل pdf که فرستادیم.
لینک سایت http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، ekhveh ، a_cute65
(2016-12-14 ساعت 11:52)grimfandango نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 10:33)frhe نوشته:  با سلام
با تشکر از کاربر عزیز ekhveh که فایل رزومه رو فرستادن. سپاس. ما رزومه رو آماده کردیم و فرستادیم به ادرس ایمیلی که officer روی برگه ابی ما نوشته بود به این آدرس abudhabiIV@state.gov  ولی یه جواب اتوماتیک اومد که شما با این ایمیل نباید چیزی بفرستید. خلاصه لینک های داخلش رو هم پیگیری کردیم به نتیجه نرسیدیم. از دوستان ممنون می شوم اگر کسی ادرس ایمیلی که می شه مدارک این چنینی مثل رزومه رو فرستاد به سفارت آمریکا در ابوظبی معرفی نمایند.
سپاسگزار خواهم شد.
سفرنامه ما هم تقریبا اماده است در پست بعدی ان شا الله می گذارم.

دوست گرامی.  مشکلی نیست.  منظور اینکه به اون جواب اتوماتیکه ایمیل نزنید چون اون یک ریپلای اتوماتیک هست و گیرنده نیست.  اون جواب اتوماتیک تایید رسید ایمیل شماست.  منظور اینکه اگه مثلا کاری داشتی باز جدا به همون آدرس اولی که دادی دوباره ایمیل بزنی نه تو جواب این اتوماتیکه

ممنونم از لطف شما و وقتی که می گذارید و جواب می دهید. سپاسگزارم.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، a_cute65
سلام دوستان
ما هم امروز چهارشنبه ۱۴ دسامبر مصاحبه داشتیم که نتیجه AP خوردیم.
سفرنامه رو بعدا" تکمیل میکنم.
فعلا خدانگهدار
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، saeidsh ، MOZHDEHHHHHH ، a_cute65
(2016-12-14 ساعت 12:31)afshin14753 نوشته:  سلام دوستان
فعلا خدانگهدار

به سلامتي هر چي هست خيره و خوبه
به اميد دريافت ويزا
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin14753 ، a_cute65
فعلا خدانگهدار

سلام
ایشالا که هر چه زودتر کلیر شید و شما و خانواده و همچنین ما خوشحال شیم.
حالا قبل از اینکه سفرنامه کاملی برامون بذارید اکر امکان داره شرایطتتون و همچنین سوالایی که ازتون پرسیده شد و اینکه کجا مصاحبه داشتید رو برامون بگید.
به امید آمدن هر چه زودتر ویزاهای شما و خانواده و دیگر دوستانی که هنوز کلیر نشدند.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، afshin14753 ، a_cute65
(2016-12-14 ساعت 13:14)saeidsh نوشته:  
فعلا خدانگهدار

سلام
ایشالا که هر چه زودتر کلیر شید و شما و خانواده و همچنین ما خوشحال شیم.
حالا قبل از اینکه سفرنامه کاملی برامون بذارید اکر امکان داره شرایطتتون و همچنین سوالایی که ازتون پرسیده شد و اینکه کجا مصاحبه داشتید رو برامون بگید.
به امید آمدن هر چه زودتر ویزاهای شما و خانواده و دیگر دوستانی که هنوز کلیر نشدند.

با سلامی دوباره

من چهل و پنج ساله مهندس شیمی و کارمند اداره دولتی هستم. مصاحبه ما برای ابوظبی بود.
سوال خاصی نپرسید، فقط اینکه کجا کار میکنی؟ کجا زندگی میکنی؟ کجا میخوای بری و ایا اونجا کسی رو داری ؟
همین.
ظاهرا" همه چیز رو قبلا" بخوبی مطالعه کرده بودند چون حتی در مورد پاسخ های من فکر هم نمیکرد ، چه برسه که بخواد تصمیم بگیره.
بهر حال بهمون گفت سه چهار ماه دیگه ویزا اماده میشه و ما هر هفته باید سایت رو چک کنیم.
بدرود
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، ekhveh ، saeidsh ، خوش لحن ، a_cute65
ممنون از دوستانی که سفرنامه مینوسین تا از تجربیاتشون دیگران نیز بهره مند شوند فقط یه خواهش دارم یه فروم هست به نامه سفرنامه ابوظبی یا هر سفارتی که مصاحبه داشتین لطفا در صورت امکان برای مطالعه و نوشتن سفرنامه هاتونو به اون فروم مراجعه کنید .ممنون میشم
کیس نامبر 2017AS000020xx

پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، MOZHDEHHHHHH ، a_cute65
سلام دوستان
آدرس سایت سفارت ارمنستان برای چک کردن وضعیت کلیری کیس چی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-12-14 ساعت 14:39)mohammad1980 نوشته:  سلام دوستان
آدرس سایت سفارت ارمنستان برای چک کردن وضعیت کلیری کیس چی هست؟

https://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، AbbasHTC ، mohammad1980 ، a_cute65
فعلا خدانگهدار

به سلامتي هر چي هست خيره و خوبه
به اميد دريافت ويزا
کیس نامبر 2017AS000020xx

پاسخ
تشکر کنندگان: afshin14753
(2016-12-14 ساعت 10:09)MOZHDEHHHHHH نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 02:53)rahghozar نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز سفرنامه خودم رو تقدیم میکنم شاید دوستان استفاده کنند و دین مون رو ادا کنیم. ما ترجیح دادیم از تور کامل استفاده کنیم چون هم ارزونتر در میاد و هم بدون استرس یه پکیج کامل دارید. قبل از مصاحبه به اندازه کافی استرس هست پس باید تا میشه از مسایل استرس زا کم کنیم. البته بعد از مصاحبه خواهید دید که کل این استرس ها بیمورده و خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر میکنید این مصاحبه کذایی سپری خواهد شد. البته به شرط اینکه برنامه ریزی درست و بی نقصی داشته باشید با مدارک کامل و تحقیق و آگاهی از همه جوانب قدم به این مرحله بذارید. من خودم به طور کامل و جامع بررسی و مطالعه کرده بودم و خوشبختانه همه چیز حتی جزییات ریز هم دقیقا طبق برنامه من پیش رفت. سعی کنید به جای استرس بیخود فقط اطلاعاتتون رو کامل کنید و با برنامه برید جلو. من سه بار فقط به ‎NMC‎ زنگ زدم و مستقیما ازشون شرایط رو پرسیدم حالا میریم از اول شروع به تعریف میکنیم. اولا مدیکال دبی نیازی به وقت قبلی نداره. اگر قبل از ظهر برسید و بچه کوچیک نداشته باشید و مشکل خاصی پیش نیاد، جواب مدیکال بعداز ظهر روز بعد آماده است.و اگر بعد ازظهر برید مدیکال و باز بچه کوچیک نداشته باشید، جواب 12 ظهر دو روز بعد آماده است. خیلی خوش برخورد و محترمانه رفتار می کنند و مراحل رو خودشون با آرامش بهتون ارایه میدن. فقط باید حوصله کنید و با آرامش هر کاری میگن انجام بدید یا منتظر باشید برای مرحله بعد. از مراحلش نمیگم چون بقیه به اندازه کافی گفتند و من تکرار نمیکنم.
درود بر شما
دوست عزیز ممنون از سفرنامه جامعی که نوشتید. انشاالله هر چه زودتر خبر کلییر شدنتون رو به ما بدید. میشه لطفن راجع به شرایط کیستون مثل تحصیلات و نوع کار (دولتی یا خصوصی) هم توضیح بدید.
تشکر فراوان Smile))))))))
درود بر شما من همسرم برنده اصلی است مهندس نقشه برداری و کارمند اداره دولتی است لیسانس کارتوگرافی دارند. من لیسانس روان شناسی دارم و بعد از ارسال فرم 260 فوق لیسانس روان شناسی گرفتم. ولی اعلام نکردم. سوالی بود در خدمتم دوست عزیز. سپاس
در انتظار کلیرنس