کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2016-12-14 ساعت 16:21)rahghozar نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 10:09)MOZHDEHHHHHH نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 02:53)rahghozar نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز سفرنامه خودم رو تقدیم میکنم شاید دوستان استفاده کنند و دین مون رو ادا کنیم. ما ترجیح دادیم از تور کامل استفاده کنیم چون هم ارزونتر در میاد و هم بدون استرس یه پکیج کامل دارید. قبل از مصاحبه به اندازه کافی استرس هست پس باید تا میشه از مسایل استرس زا کم کنیم. البته بعد از مصاحبه خواهید دید که کل این استرس ها بیمورده و خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر میکنید این مصاحبه کذایی سپری خواهد شد. البته به شرط اینکه برنامه ریزی درست و بی نقصی داشته باشید با مدارک کامل و تحقیق و آگاهی از همه جوانب قدم به این مرحله بذارید. من خودم به طور کامل و جامع بررسی و مطالعه کرده بودم و خوشبختانه همه چیز حتی جزییات ریز هم دقیقا طبق برنامه من پیش رفت. سعی کنید به جای استرس بیخود فقط اطلاعاتتون رو کامل کنید و با برنامه برید جلو. من سه بار فقط به ‎NMC‎ زنگ زدم و مستقیما ازشون شرایط رو پرسیدم حالا میریم از اول شروع به تعریف میکنیم. اولا مدیکال دبی نیازی به وقت قبلی نداره. اگر قبل از ظهر برسید و بچه کوچیک نداشته باشید و مشکل خاصی پیش نیاد، جواب مدیکال بعداز ظهر روز بعد آماده است.و اگر بعد ازظهر برید مدیکال و باز بچه کوچیک نداشته باشید، جواب 12 ظهر دو روز بعد آماده است. خیلی خوش برخورد و محترمانه رفتار می کنند و مراحل رو خودشون با آرامش بهتون ارایه میدن. فقط باید حوصله کنید و با آرامش هر کاری میگن انجام بدید یا منتظر باشید برای مرحله بعد. از مراحلش نمیگم چون بقیه به اندازه کافی گفتند و من تکرار نمیکنم.
درود بر شما
دوست عزیز ممنون از سفرنامه جامعی که نوشتید. انشاالله هر چه زودتر خبر کلییر شدنتون رو به ما بدید. میشه لطفن راجع به شرایط کیستون مثل تحصیلات و نوع کار (دولتی یا خصوصی) هم توضیح بدید.
تشکر فراوان Smile))))))))
درود بر شما من همسرم برنده اصلی است مهندس نقشه برداری و کارمند اداره دولتی است لیسانس کارتوگرافی دارند. من لیسانس روان شناسی دارم و بعد از ارسال فرم 260 فوق لیسانس روان شناسی گرفتم. ولی اعلام نکردم. سوالی بود در خدمتم دوست عزیز. سپاس

سلام به شما یضرب ندادن؟
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-14 ساعت 15:01)ekhveh نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 12:31)afshin14753 نوشته:  سلام دوستان
ما هم امروز چهارشنبه ۱۴ دسامبر مصاحبه داشتیم که نتیجه AP خوردیم.
سفرنامه رو بعدا" تکمیل میکنم.
فعلا خدانگهدار

به سلامتي هر چي هست خيره و خوبه
به اميد دريافت ويزا

ممنونم دوست گرامی
امیدوارم شما هم با خبرهای خوب خوشحال بشید و ما رو هم خوشحال کنید.
امکان داره بهم بگید چجوری میشه وضعیت کیس رو چک کرد ؟ از سایت ceac یا هموون سایت سفارت ا م ر ی ک ا تووی ابوظبی ؟؟؟؟
چون افیسر گفت سایت سفارت رو چک کنید.
اگه امکان داره بهم بگید چطور چک کنم.
در ضمن تووی برگه ابی که بهموون داد فقط AP تیک خورده بود و بقیه موارد بدون تیک بود. این یعنی چی لطفا ؟؟؟؟
ممنونم دوستان گرامی
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
اومدم یه کمی گله کنم ، گله که نه ، درد دل.
چرا بعضی از دوستان کم لطفند و تووی سفارت یه جوری برخورد میکنن که انگار با هم دشمنی داریم؟؟؟
امروز حدود ده دوازده نفر وقت سفارت داشتن تووی ابوظبی اما یه جوری بهم نگاه میکردند که انگار دشمن هم هستن. انگار اگه یکی از ماها ویزا بگیره از حق دیگری کم میشه......
این قصه سر دراز داره.....
به هر کی لبخند میزدی یه جوری نگاه میکرد که انگار دشمنی داره. صد رحمت به برخورد خارجی ها که به قول معروف فرهنگشون از ما خیلی کمتره.
ببخشید سرتون رو درد اوردم اما خیلی تووی ذوقم خورد. دور از وطن باشی و با هموطنت غریبه باشی ؟؟؟؟؟
ایشالله همه ویزا بگیرن و ما هم از خوشحالی و دعای دیگران ویزا بگیریم.
یا حق
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان: darabi ، saeidsh ، ekhveh ، Paniz888 ، Ali--usa ، MOZHDEHHHHHH ، فرناز٥٧ ، AbbasHTC ، m_baghaei ، a_cute65 ، KORYO ، nima-12
(2016-12-14 ساعت 20:29)afshin14753 نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 15:01)ekhveh نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 12:31)afshin14753 نوشته:  سلام دوستان
ما هم امروز چهارشنبه ۱۴ دسامبر مصاحبه داشتیم که نتیجه AP خوردیم.
سفرنامه رو بعدا" تکمیل میکنم.
فعلا خدانگهدار

به سلامتي هر چي هست خيره و خوبه
به اميد دريافت ويزا

ممنونم دوست گرامی
امکان داره بهم بگید چجوری میشه وضعیت کیس رو چک کرد ؟ از سایت ceac  یا هموون سایت سفارت ا م ر ی ک ا تووی ابوظبی ؟؟؟؟
در ضمن تووی برگه ابی که بهموون داد فقط AP تیک خورده بود و بقیه موارد بدون تیک بود. این یعنی چی لطفا ؟؟؟؟
ممنونم دوستان گرامی
سايت سفارت حدود سه الي ٤ روز بعد مصاحبه كيس نامبرتون رو ميشناسه و بعد از ژانويه سايت سيس كيس نامبرهارو ميشناسه.اون برگه اي هم كه دريافت كردين همون تيك AP هست نگران نباشيد و انشالله تمام بچه هاي امسال ويزاشون رو ميگيرن اينم لينك سفارت براي چك كردن

http://abudhabiivo.net
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، MOZHDEHHHHHH ، AbbasHTC ، a_cute65
(2016-12-14 ساعت 20:54)bahareh75 نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 20:29)afshin14753 نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 15:01)ekhveh نوشته:  به سلامتي هر چي هست خيره و خوبه
به اميد دريافت ويزا

ممنونم دوست گرامی
امکان داره بهم بگید چجوری میشه وضعیت کیس رو چک کرد ؟ از سایت ceac  یا هموون سایت سفارت ا م ر ی ک ا تووی ابوظبی ؟؟؟؟
ممنونم دوستان گرامی
سايت سفارت حدود سه الي ٤ روز بعد مصاحبه كيس نامبرتون رو ميشناسه و بعد از ژانويه سايت سيس كيس نامبرهارو ميشناسه.اون برگه اي هم كه دريافت كردين همون تيك AP هست نگران نباشيد و انشالله تمام بچه هاي امسال ويزاشون رو ميگيرن اينم لينك سفارت براي چك كردن

http://abudhabiivo.net

اطلاعات كامل خانم بهاره عزيز خدمتتون گفتن
شايد يه چند روز سايت كيس نامبر شمارو نشناسه جاي نگراني نيست چند روز طول ميكشه ضمنا بعد از اينكه شناخت سعي كنيد هفته اي يكي دو بار سايت چك كنيد ادرس هم همينه اي بهاره جان نوشتن
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-14 ساعت 20:36)afshin14753 نوشته:  دوستان سلام
چرا بعضی از دوستان کم لطفند و تووی سفارت یه جوری برخورد میکنن که انگار با هم دشمنی داریم؟؟؟
امروز حدود ده دوازده نفر وقت سفارت داشتن تووی ابوظبی اما یه جوری بهم نگاه میکردند که انگار دشمن هم هستن. انگار اگه یکی از ماها ویزا بگیره از حق دیگری کم میشه......
به هر کی لبخند میزدی یه جوری نگاه میکرد که انگار دشمنی داره. صد رحمت به برخورد خارجی ها که به قول معروف فرهنگشون از ما خیلی کمتره.
ببخشید سرتون رو درد اوردم اما خیلی تووی ذوقم خورد. دور از وطن باشی و با هموطنت غریبه باشی ؟؟؟؟؟
یا حق

درست مي فرماييد من هم اين شرايطو تجربه كردم ولي فقط بزاريد رو حساب استرس و اينكه كلا ادم تو اين مراحل فقط دلشون ميخواد كار خودشون با دقت و زودتر انجام بشه ولي خوب استرس نقش پر رنگي داره
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، a_cute65
(2016-12-14 ساعت 02:53)rahghozar نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز سفرنامه خودم رو تقدیم میکنم شاید دوستان استفاده کنند و دین مون رو ادا کنیم. ما ترجیح دادیم از تور کامل استفاده کنیم چون هم ارزونتر در میاد و هم بدون استرس یه پکیج کامل دارید. قبل از مصاحبه به اندازه کافی استرس هست پس باید تا میشه از مسایل استرس زا کم کنیم. البته بعد از مصاحبه خواهید دید که کل این استرس ها بیمورده و خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر میکنید این مصاحبه کذایی سپری خواهد شد. البته به شرط اینکه برنامه ریزی درست و بی نقصی داشته باشید با مدارک کامل و تحقیق و آگاهی از همه جوانب قدم به این مرحله بذارید. من خودم به طور کامل و جامع بررسی و مطالعه کرده بودم و خوشبختانه همه چیز حتی جزییات ریز هم دقیقا طبق برنامه من پیش رفت. سعی کنید به جای استرس بیخود فقط اطلاعاتتون رو کامل کنید و با برنامه برید جلو. من سه بار فقط به ‎NMC‎ زنگ زدم و مستقیما ازشون شرایط رو پرسیدم حالا میریم از اول شروع به تعریف میکنیم. اولا مدیکال دبی نیازی به وقت قبلی نداره. اگر قبل از ظهر برسید و بچه کوچیک نداشته باشید و مشکل خاصی پیش نیاد، جواب مدیکال بعداز ظهر روز بعد آماده است.و اگر بعد ازظهر برید مدیکال و باز بچه کوچیک نداشته باشید، جواب 12 ظهر دو روز بعد آماده است. خیلی خوش برخورد و محترمانه رفتار می کنند و مراحل رو خودشون با آرامش بهتون ارایه میدن. فقط باید حوصله کنید و با آرامش هر کاری میگن انجام بدید یا منتظر باشید برای مرحله بعد. از مراحلش نمیگم چون بقیه به اندازه کافی گفتند و من تکرار نمیکنم. میدونید که جواب مدیکال به هیچ عنوان نباید باز بشه و باید پلمپ تحویل سفارت بشه و یک بسته اش هم مال خودتونه که اونم باید پلمپ نگه داری کنید تحویل پلیس مهاجرت آمریکا بدید. تو فاصله بعد از مدیکال تا روز مصاحبه سعی کنید از دیدنیهای دبی لذت ببرید تا تمدد اعصاب بشه. ما از روزی که رسیدیم دبی، سه تا کارت 25 درهمی مترو خریدیم که 19 درهم شارژ داره و قابل شارژ مجدده. سعی کنید مسیرهای مترو رو یاد بگیرید و همه جا با مترو برید هم مقرون به صرفه است و هم سریع تره. دبی مال، ساحل جمیرا، برج الامارات، ابن بطوطه... از مکان های دیدنی و خریده که میتونید برید. سعی کنید روزهای سفرتان را جوری تنظیم کنید که مشکلی پیش نیاد. زمان مدیکال رو که خدمتتون گفتم با زمان مصاحبه تون بسنجید وقت کم نیارید. و اما مصاحبه. بعد از گرفتن جواب مدیکال و روز قبل مصاحبه سعی کنید بیشتر تو هتل باشید و کارهاتون رو ردیف کنید. به تعداد اعضای کیس پوشه تهیه کنید(البته از ایران با خودتون ببرید) و مدارک هر شخص رو کامل کنید و داخل پوشه اختصاصی اش بذارید و اسمش رو هم روش بنویسید که تو سفارت قاطی نکنید. عکس ها رو پشت نویسی کنید چون حتی اگر اونا هم نگن برای اطمینان از گم نشدن احتمالی نیازه. لوازم اضافه، کیف، دوربین، فلش، لپ تاپ و تقریبا هیچ چیز غیر ضروری با خودتون نبرید و سعی کنید مدارک رو تو پوشه های پلاستیکی یا مقوایی به صورت محفوظ با خودتون ببرید. من برای ترانسفر از دبی به ابوظبی ترجیح دادم با شخصی به نام حسین آقا که از دوستان دیگه بهم معرفی شده بود، هماهنگی کنم به چند دلیل. اولا که رفت و برگشت دربست در اختیارم بود و خیالم راحت بود. دوما هزینه با اتوبوس رو هم حساب کردم برای سه نفر دیدم تفاوت آن چنان نیست تازه به دردسرش نمیارزه. با حسن آقا از قبل هماهنگ کرده بودم قرار شد روز مصاحبه ساعت 4 صبح بیاد هتل دنبالمون بریم. دربست رفت و برگشت ‎350‎ درهم. البته کسان دیگه هم بودند که ارزونتر بهم پیشنهاد داده بودند ولی من ایشون رو ترجیح دادم. قبلا گفته بود برای رفت و برگشت مدیکال و گرفتن جواب مدیکال به صورت اشانتیون رایگان میاد دنبالمون میبره ولی من برنامه ام جور نشد و خودم مدیکال رو با تاکسی و مترو رفتم و برگشتم. روز قبل مصاحبه از بعدازظهر به بعد تو هتل موندیم و خودمونو برای فردا آماده کردیم. مدارک رو چک کردم و تفکیک کردم و تو پوشه های مخصوص قرار دادم. صبح روز مصاحبه ساعت 4 حسین آقا دم در هتل سوارمون کرد و ساعت 5 و 15 دقیقه رسیدیم سفارت. (کله پزی هم این وقت صبح بسته است.)

ممنون از   اطلاعات خوبی که دادین.. واقعا مصاحبه خیلی استرس زیادی داره.. می خواستم بدونم که  در  مورد خدمت سربازی هیچ سوالی از شما نپرسیدن؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
(2016-12-14 ساعت 14:41)TiredAdmin نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 14:39)mohammad1980 نوشته:  سلام دوستان
آدرس سایت سفارت ارمنستان برای چک کردن وضعیت کلیری کیس چی هست؟

https://armenia.usembassy.gov/casenumber.html

سلام
به نظر مياد كه سايت ارمنستان با ابوظبي يا انكارا يه فرق داره و اون اينكه نميشه وضعيت كيس رو چك كرد
يعني جايي نيست كه شماره كيستون رو وارد كنيد تا وضعيتش رو بگه و فقط بايد منتظر باشيم كه بگن چه كيسهايي كلير شدند
البته تو ادرس
https://ais.usvisa-info.com
وقتي وارد ميشي وضعيت كيس رو نوشته كه مال من همينطور تو وضعيت appointment هست!!!

ايا دوستاني كه ارمنستان مصاحبه داشتند روش ديگه اي رو ميدونند و اينكه مواردي كه گفتم از نظرتون درسته!؟!؟
و اينكه وضعيت كيس رو تا قبل از ژانويه جاي ديگه اي ميتونيم چك كنيم!؟!؟

Case: 2017AS2***
DS260: 14 May
Interview: 10 Nov
Case Status: AP
Update: 5 May   
Yerevan
پاسخ
تشکر کنندگان: Alirezania ، AbbasHTC
آقازبان بخونید تا می تونید، روزی ۱۰ تا کلمه رو از بر کنید فکر نکنید ۴ کلمه بلدید زبانتون خوبه!!
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، saeidsh ، Paniz888 ، a_cute65
یا حق

سلام افشین جان..ایشالله که ویزای همه میاد و به خیر و خوشی این مرحله هم میگذره..
در ادامه درد دل شما بگم که (البته سوء تفاهم نشه و قصد بی ادبی به هیچ شخصی رو ندارم) کلا جماعت ایرانی خیلی باحالیم..اکثر اوفات خیلی با مزه ایم و یه کارایی میکنیم که تو هیچ جایه دنیا لنگه نداریم..مثالم رو با یه خاطره عرض میکنم.....:
یه روز غروب خسته و کوفته از سرکار برمیگشتم خونه اونم تو اوضاع بد اقتصادی و تو نوسانات دلار و کسادی بازار و چکهای برگشتی و فکر کردن به اجاره خونه و شهریه مدرسه پسرم و هزینه های بالای زندگی و از همه بدتر ترافیک سرسام آور اتوبان همت و آلودگی مزخرف هوای تهران و ........(اگه بخوام ادامه بدم داستان خیلی طولانی میشه) خلاصه تو همین حال و هوا بودم که دقیقا تو اتوبان همت زیر پل کردستان اونم تو ترافیک دیدم ماشین کناریم که یه ماکسیما بود و دو تا جوون تر از خودم توش بودن(موهاشون شبیه ساسی مانکن بود) شیشه رو دادن پایین و خیلی عصبانی دارن به من یه چیزی میگن..منم شیشه ماشین رو دادم پایین و گفتم جانم.؟چشمتون روز بد نبینه اقا ما اینو گفتیم.....اینا پیاده شدن و دیدم دست راننده یه قفل فرمونه..تا دیدم وضعیت اینجوریه با خودم فکر کردم حتما یه کاری کردم که اینا میخوان منو لت و پار کنن..سریع در ماشین و قفل کردم و شیشه ماشین و دادم بالا...وای مامان حالا چه خاکی بریزم تو سرم اخه چیکار کردم که اینا اینجوری شدن..شاید من شبیه کسی ام و اینا منو اشتباه گرفتم....حالا داستان چی بوده..؟ Cool Cool
اکثر اوقات موقعی که دارم فکر میکنم ناخود آگاه به یه نقطه خیره میشم البته فکر کنم خیلیا مثل من هستن.آره...نگو من موقعی که داشتم به بدبختیام فکر میکردم به اینا چون ماشین کناریم بودن خیره شده بودم.....اخ اخ اخ عجب غلطی کردم حالا کی میخواد اینا رو اروم کنه..؟
هیچی دیگه خلاصه خدا بهم رحم کرد و پلیس اومد و همه رو متفرق کرد...هوراااااااااا نجات پیدا کردم Big Grin
بابا به خدا همین اقایون ع.ر.ب.ی که ما بهشون میگیم ملخ خور وقتی چشم تو چشم میشیم باهاشون میگن ""سلام علیکم" اونم با یه لبخند ملیح....آخه چرا ؟ماها فقط میخوایم زیراب همدیگر و بزنیم و هی بشینیم پشت سر هم غیبت کنیم و تا یکی به یه موفقیتی میرسه بهش حسودی کنیم و نوک دماغمون رو براشون بدیم بالا....
موفق باشین و با ارزوی گرفتن ویزا برای همه دوستان گلم...
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، Paniz888 ، فرناز٥٧ ، فام مج ، hsh85 ، a_cute65
(2016-12-15 ساعت 10:37)AbbasHTC نوشته:  
یا حق

سلام افشین جان..ایشالله که ویزای همه میاد و به خیر و خوشی این مرحله هم میگذره..
در ادامه درد دل شما بگم که (البته سوء تفاهم نشه و قصد بی ادبی به هیچ شخصی رو ندارم) کلا جماعت ایرانی خیلی باحالیم..اکثر اوفات خیلی با مزه ایم و یه کارایی میکنیم که تو هیچ جایه دنیا لنگه نداریم..مثالم رو با یه خاطره عرض میکنم.....:
یه روز غروب خسته و کوفته از سرکار برمیگشتم خونه اونم تو اوضاع بد اقتصادی و تو نوسانات دلار و کسادی بازار و چکهای برگشتی و فکر کردن به اجاره خونه و شهریه مدرسه پسرم و هزینه های بالای زندگی و از همه بدتر ترافیک سرسام آور اتوبان همت و آلودگی مزخرف هوای تهران و ........(اگه بخوام ادامه بدم داستان خیلی طولانی میشه) خلاصه تو همین حال و هوا بودم که دقیقا تو اتوبان همت زیر پل کردستان اونم تو ترافیک دیدم ماشین کناریم که یه ماکسیما بود و دو تا جوون تر از خودم توش بودن(موهاشون شبیه ساسی مانکن بود) شیشه رو دادن پایین و خیلی عصبانی دارن به من یه چیزی میگن..منم شیشه ماشین رو دادم پایین و گفتم جانم.؟چشمتون روز بد نبینه اقا ما اینو گفتیم.....اینا پیاده شدن و دیدم دست راننده یه قفل فرمونه..تا دیدم وضعیت اینجوریه با خودم فکر کردم حتما یه کاری کردم که اینا میخوان منو لت و پار کنن..سریع در ماشین و قفل کردم و شیشه ماشین و دادم بالا...وای مامان حالا چه خاکی بریزم تو سرم اخه چیکار کردم که اینا اینجوری شدن..شاید من شبیه کسی ام و اینا منو اشتباه گرفتم....حالا داستان چی بوده..؟ Cool  Cool
اکثر اوقات موقعی که دارم فکر میکنم ناخود آگاه به یه نقطه خیره میشم البته فکر کنم خیلیا مثل من هستن.آره...نگو من موقعی که داشتم به بدبختیام فکر میکردم به اینا چون ماشین کناریم بودن خیره شده بودم.....اخ اخ اخ  عجب غلطی کردم حالا کی میخواد اینا رو اروم کنه..؟
هیچی دیگه خلاصه خدا بهم رحم کرد و پلیس اومد و همه رو متفرق کرد...هوراااااااااا نجات پیدا کردم Big Grin
بابا به خدا همین اقایون ع.ر.ب.ی که ما بهشون میگیم ملخ خور وقتی چشم تو چشم میشیم باهاشون میگن ""سلام علیکم" اونم با یه لبخند ملیح....آخه چرا ؟ماها فقط میخوایم زیراب همدیگر و بزنیم و هی بشینیم پشت سر هم غیبت کنیم و تا یکی به یه موفقیتی میرسه بهش حسودی کنیم و نوک دماغمون رو براشون بدیم بالا....
موفق باشین و با ارزوی گرفتن ویزا برای همه دوستان گلم...

من آمریکا زندگی می کنم و برادر خانومم برنده لاتاری شده ولی دسترسی به. اینترنت نداره برای همین من اینجا بجای اون می نویسم که کمکی بشه به همه!!!
آقاحالا بزار بیای آمریکا بعدتازه متوجه می شی ایرانی یعنی چی! سایه همو باتیر می زنن از حسادت
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، AbbasHTC ، a_cute65
(2016-12-15 ساعت 01:18)grimfandango نوشته:  
یا حق

والا اگه غیر از این می بود باید شک میکردید.  ما ایرانی ها واقعا موجودات جالبی هستیم. کلا تو دنیا از حسودی و پلیدی لنگه نداریم

دوستان عزیز سلام
من مخالف نیستم ها ، تسلیم تسلیم
ولی پنج تا انگشت که یک جور نمیشه
اینها همه از شرایط بد فرهنگی و اجتماعی جامعه است ، ولی هنوز هم آدم خوب پیدا میشه
خدایی دیگه همه پلید نیستن
ما ارادتمندیم
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، AbbasHTC ، saeidsh ، فرناز٥٧ ، hsh85 ، a_cute65
(2016-12-15 ساعت 02:13)grimfandango نوشته:  توضیحاتی در باره فرایند چک اسم و ای پی

Mr. Chairman and members of the Committee, thank you
for inviting Director Mueller here today to testify in this hearing, in which the Committee is examining problems of delayed entry for aliens traveling to the United States for legitimate business practices. I am here to discuss the challenges of ensuring security without unduly disrupting legitimate commerce. Unfortunately, Director Mueller could not be here today, so I have been designated to provide testimony in his stead. My name is Robert Garrity, and I have served as an FBI Special Agent since 1976. I currently serve as the acting Assistant Director of one of the FBI's newest divisions, the Records Management Division (RMD). Here with me today is David Hardy, who serves as the Chief of the Record/Information Dissemination Section, the section within the RMD responsible for the National Name Check Program. My goals today are to inform you of the FBI's visa name check process; provide you with an accurate assessment of how well this process is functioning; and describe to you the measures the FBI is taking to continually improve this process.
First, I want to emphasize to you that the FBI is sensitive to the impact that delays in visa processing may have on business, education, tourism, this country's foreign relations, and worldwide perceptions of the United States. With these considerations in mind, the FBI is working diligently with the Department of State toward the common goal of improving the expediency and efficiency of the visa clearance process. At the same time, the consequences of the FBI's mission on homeland security requires that our name check process be primarily focused on an accurate and thorough result. This means that there are instances when the FBI's review of a visa request must require as much time as needed to obtain an unequivocally correct result.
National Name Check Program

The National Name Check Program (NNCP) has the mission of disseminating information from the FBI's Central Records System in response to

All of these efforts reflect the FBI's recognition of the importance of accurate and timely name check processing. I want to emphasize to you, this issue has the full attention of Director Mueller. The FBI appreciates the interest of the Committee in this matter. I thank you for your invitation to speak to you today and look forward to working with you in the future. I am prepared to answer any questions the Committee may have.

منبع سایت اف بی آی  https://archives.fbi.gov/archives/news/t...ck-process

با سلام

سپاس بیکران امیر علی جان
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
یا حق

با سلام

به خوب نکته ای اشاره کردید

برای همینه که میگن خارج از ایران بهتره با ایرانی ها ارتباط نداشتته باشید

اکثریت ایرانی ها خارج از ایران دشمن همدیگه هستند و همونجور که امیر علی عزیز و عباس دوس داشتنی اشاره کردند انشان هایی حسود هستند ( البته اشاره کنم که طرف صحبت من و دوستان همه ی ایرانی ها نیستند )

در پناه خدا

#تجربه#
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، MOZHDEHHHHHH ، AbbasHTC
دوستانی که کلیرنس خوردن بعد از چند وقت با ایمیل پی گیر وضعیتتون بشید . مخصوصا سفارت در ابوظبی. زمان ما که اینطور بود.نمیدونم الان سفارت ها چطور عمل می کنند ولی ما بعد مصاحبمون چند بار ایمیل فرستادیم.توی سایت اصلا آپدیت نشدیم . هنوزم بعد ۲ سال که اینجاییم وقتی میریم تو سایت سفارت میگه شما هنوز در حال گذراندن پروسه ی اداری هستین. پس بهتره که با ایمیل پی گیری کنین.موفق باشین و امیدوارم بهترینها براتون اتفاق بیافته .
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، a_cute65 ، h.mgh ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان