کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-01-17 ساعت 19:55)hesgan نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 18:59)m_baghaei نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 08:42)AbbasHTC نوشته:  اخه عزیزم -گلم چرا وقتی چیزی رو کامل و درست نمیدونی اطلاعات غلط میدی...شما اول خودت یه مقدار مطالعه داشته باش بعد بیا این بنده خدا رو راهنمایی کن....من فکر میکنم بنده و دوستان دیگه بطور کامل و روشن ایشون رو راهنمایی کردیم....این جمله  " مدت شش ملهه از تاریخ مصاحبه محاسبه میشه نه از تاریخ صدور ویزا. " رو از کجا درآوردی اخه..به ما هم بگو شاید ما هم یه ذره روشن بشیم... Sad

درود بر شما،  
متاسفم که اطلاعات غلط دادم. شما لطف کنید و بنده رو روشن کنید دوست گرامی.

همونطور که دوستان گفتن، مدت شش ماهه از تاریخ مدیکال (یا بهتره بگیم "آخرین مدیکال") محاسبه میشه.

موفق باشید.
سلام دوستان گلم ما هم امروز 28 دی 95 ساعت 4عصر بعد مصاحبه رسما وارد گروه منتظران کلیر شدیم از زمان مهر شدن مدارک پزشکی توسط پزشک معتمد سفارت ساعت شنی 6ماهه آغاز به کار میکنه.با آرزوی شنیدن کلیری تک تک دوستان تا نوبت ما هم برسه
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، elikad ، hesgan ، pegkh ، m_baghaei ، AbbasHTC
(2017-01-17 ساعت 22:01)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 19:55)hesgan نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 18:59)m_baghaei نوشته:  درود بر شما،  

همونطور که دوستان گفتن، مدت شش ماهه از تاریخ مدیکال (یا بهتره بگیم "آخرین مدیکال") محاسبه میشه.

موفق باشید.
سلام دوستان گلم ما هم امروز 28 دی 95 ساعت 4عصر بعد مصاحبه رسما وارد گروه منتظران کلیر شدیم از زمان مهر شدن مدارک پزشکی توسط پزشک معتمد سفارت ساعت شنی 6ماهه آغاز به کار میکنه.با آرزوی شنیدن کلیری تک تک دوستان تا نوبت ما هم برسه
سلام
وقت همه دوستان بخیر و خوشی.

ممکنه شرایطی پیش بیاد که مثلا کسی قبل از سپری شدن شش ماه ، کلیر بشه و ویزا بگیره اما بدلیل مشکلاتی نتوونه بره . با توجه به اعتبار یک ساله ویزا آیا باید بره و مدیکالش رو تمدید کنه ؟

با آرزوی شنیدن خبرهای توپ و پر از انرژی از دوستان خوب
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos
(2017-01-17 ساعت 18:59)m_baghaei نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 08:42)AbbasHTC نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 06:46)m_baghaei نوشته:  درود بر شما،  
تبریک بخاطر کارنت شدن کیستون و امید به گرفتن یک ضرب ویزا.
بله مدت شش ملهه از تاریخ مصاحبه محاسبه میشه نه از تاریخ صدور ویزا.
به امید کلیر شدن همه دوستان و ما.

اخه عزیزم -گلم چرا وقتی چیزی رو کامل و درست نمیدونی اطلاعات غلط میدی...شما اول خودت یه مقدار مطالعه داشته باش بعد بیا این بنده خدا رو راهنمایی کن....من فکر میکنم بنده و دوستان دیگه بطور کامل و روشن ایشون رو راهنمایی کردیم....این جمله  " مدت شش ملهه از تاریخ مصاحبه محاسبه میشه نه از تاریخ صدور ویزا. " رو از کجا درآوردی اخه..به ما هم بگو شاید ما هم یه ذره روشن بشیم... Sad

درود بر شما،  
ضمن تشکر از تمامی دوستان
من از شرکت پاریز تراول همین سوال را کردم و در پاسخ گفتند تاریخ ویزا با مهلت 6 ماهه از تاریخ مدیکال محاسبه میشود و در صورتیکه کلیر شدن بیش از 6 ماه گردد نیاز به مدیکال مجدد میباشد و تاریخ ویزا با مهلت 6 ماهه از تاریخ مدیکال دوم محاسبه میشود و بعد از ورود به آمریکا در فرودگاه مهر یکساله در پاسپورت میخورد
شماره کیس:××45 2017AS  
تاریخ رویت قبولی: ‎05 May‎
تعداد افراد:3 (برنده اصلی همسرم)
کنسولگری:انتخاب اولیه آنکارا و تغییر توسط سفارت به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 25 May
کارنت شدن کیس:  10 ژانویه
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 ژانویه
تاریخ مصاحبه: 23 مارچ
نتیجه: خودم AP آپدیتها 24,27,28 مارچ ، 4 می و 6 سپتامبر دوخطی و 6 سپتامبر or و 12 سپتامبر آپدیت مجدد و بالاخره 13 سپتامبر اسلش و بعد از یک ساعت ایشود و همان روز دریافت پاس و ویزا
همسر و فرزندم یک ضرب  دریافت ویزا 27مارچ
مقصد:Atlanta
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، MOZHDEHHHHHH ، saeidsh ، m_baghaei ، a_cute65 ، elikad ، V_B ، Mrcivil
(2017-01-17 ساعت 22:10)afshin14753 نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 22:01)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 19:55)hesgan نوشته:  همونطور که دوستان گفتن، مدت شش ماهه از تاریخ مدیکال (یا بهتره بگیم "آخرین مدیکال") محاسبه میشه.

موفق باشید.
سلام
وقت همه دوستان بخیر و خوشی.

ممکنه شرایطی پیش بیاد که مثلا کسی قبل از سپری شدن شش ماه ، کلیر بشه و ویزا بگیره اما بدلیل مشکلاتی نتوونه بره . با توجه به اعتبار یک ساله ویزا آیا باید بره و مدیکالش رو تمدید کنه ؟

با آرزوی شنیدن خبرهای توپ و پر از انرژی از دوستان خوب

سلام دوست عزیز
ویزایی که برای شما صادر میشه شش ماه اعتبار داره و مدیکالی هم که انجام دادید شش ماه بیشتر اعتبار نداره خیلی برندگان سالهای قبل بعد از کلیر شدن چون چند ماه از مدیکالشون گذشته بود مدیکال مجدد میدادند تا بتونن از مدت زمان شش ماهه ویزاشون برای ورود به آمریکا استفاده کنند ولی در کل توصیه بنده به همه دوستان اینه که ايشاله بعد از گرفتن ویزا اگه قصد مهاجرت با تاخیر رو دارین حتما حتی اگه شده به مدت یک هفته یه سفر به آمریکا داشته باشند بعد از اینکه اولین ورودتون رو انجام دادید بدون نیاز به گرین کارت ویزاتون اعتبار یه ساله پیدا میکنه البته بهتره کارهای سوشال و گرین کارت رو انجام بدین بعد برگردین و آدرس دریافت گرین کارت رو هم یکی از آشناهاتون اعلام کنین و ایشون براتون ارسالش کنن.

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، okhtapos ، a_cute65 ، elikad ، Mrcivil ، علیا
سلام دوستان ببخشید کسی توی مجموعه هست که از تاریخ مصاحبه هیچ آپدیتی نداشته باشه و کیسش دو خطی هم شده باشه ما یه خانواده 4 نفری هستیم هم خودم و هم خانومم AP خوردیم و تنها تاریخ آپدیت مال بچه ها ست که 14 روز بعد از تاریخ مصاحبه است تو سایت CEAC ولی وقتی کیس خودم و خانومم رو چک می کنم دو خطی است دوستان کسی اطلاع داره که موضوع چیه ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان گرامی
بنده میخواستم بدونم مدت اعتبار کارت زرد ( کارت واکسن ها ) که از انیستیتو میگیریم تا پایان اعتبار گذرنامه هست یا خیر؟
مطلب بعدی اینکه مدت اعتبار مدیکال از زمان AP خوردن محاسبه میشه یا از زمان صدورش ؟ و اگر این مدت 6 ماه بگذره باید بریم همون بیمارستانی قبلی که مدیکال رو انجام دادیم یا خیر؟
کیس: ‎2017AS73XX‎
تعداد اعضاء ‎: 1‎ نفر
تاریخ مشاهده نتیجه:2016 ,16 Jun‎
تاریخ ارسال فرم: 2016,July ‎4  
تاریخ نامه دوم: 2017,‎April 24
محل مصاحبه: ارمنستان 
تاریخ مصاحبه  June 27
نتیجه:AP
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos
(2017-01-18 ساعت 21:20)amirdehghani20 نوشته:  با سلام خدمت دوستان گرامی
بنده میخواستم بدونم مدت اعتبار کارت زرد ( کارت واکسن ها ) که از انیستیتو میگیریم تا پایان اعتبار گذرنامه هست یا خیر؟
مطلب بعدی اینکه مدت اعتبار مدیکال از زمان AP خوردن محاسبه میشه یا از زمان صدورش ؟ و اگر این مدت 6 ماه بگذره باید بریم همون بیمارستانی قبلی که مدیکال رو انجام دادیم یا خیر؟

سلام
مدت کارت زرد بستگی به نوع واکسیناسیون هستش و معمولا ده ساله است
مدت اعتبار مدیکال از زمان امضا دکتر می باشد
به همون دکتر مراجعه کنید برای تمدید مدیکال
موفق باشید
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، a_cute65 ، m_baghaei
سلام به همه دوستان اميدوارم همگي دوستاني كه قصد مهاجرت دارن بزودي ويزا بگيرن شايد الان كه وارداين پروسه هستين با همه فراز و نشيب اون فقط بفكر گرفتن ويزا باشيد و بس ولي از فراگيري زبان غافل نشين اين روزهاي بيم و اميد رو مصمم با خوندن زبان سرگرم كنيد براي خودتون پلن بريزيد اگه مدرك تخصصي داريد دوره هاي مرتبط و قابل قبول در امريكا رو بگيريد ،اگه فني بلد نيستين هم سعي كنيد يه دوره اي چيزي بگذرونيد تا ياد بگيريد البته منظور من مدرك نيست بلكه وارد بودن و مسلط بودنه البته همه اينها زماني به كارتون مياد كه بتونيد ارتباط برقرار كنيد اونهم با زبان من هرچي از أهميت اين قضيه بگم شايد نتونم منظورم رو برسونم! البته من اومدم تو اينجا بهتون دلگرمي بدم و خلاصه. كه آرزو دارم همگي از اين پروسه با دست پر بيرون بيايين ?موفق باشيد
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧ ، saeidsh ، ssalahi ، فافافا ، Bboys_s ، MOZHDEHHHHHH ، mrticoen ، a_cute65 ، Paniz888 ، V_B ، AbbasHTC ، hesgan
(2017-01-20 ساعت 08:17)golia نوشته:  سلام به همه دوستان اميدوارم همگي دوستاني كه قصد مهاجرت دارن بزودي ويزا بگيرن شايد الان كه وارداين پروسه هستين با همه فراز و نشيب اون فقط بفكر گرفتن ويزا باشيد و بس ولي از فراگيري زبان غافل نشين اين روزهاي بيم و اميد رو مصمم با خوندن زبان سرگرم كنيد براي خودتون پلن بريزيد اگه مدرك تخصصي داريد دوره هاي مرتبط و قابل قبول در امريكا رو بگيريد ،اگه فني بلد نيستين هم سعي كنيد يه دوره اي چيزي بگذرونيد تا ياد بگيريد البته منظور من مدرك نيست بلكه وارد بودن و مسلط بودنه البته همه اينها زماني به كارتون مياد كه بتونيد ارتباط برقرار كنيد اونهم با زبان  من هرچي از أهميت اين قضيه بگم شايد نتونم منظورم رو برسونم! البته من اومدم تو اينجا بهتون دلگرمي بدم و  خلاصه. كه آرزو دارم همگي از اين پروسه با دست پر بيرون بيايين ?موفق باشيد

سلام دوستان خوبم ما 30ی 95 اومدیم ایران یه خبر یه خانواده سه نفره ویزای یکضرب گرفتن فکر کنم اصفهانی بودن آقا معاف از سربازی.البته روز مصاحبه دیدمشون ولی دیروز تو فرودگاه ازشون نتیجه را سوال کردم گفتن یکضرب گرفتیم.مهمتر از همه ظاهر سرسوزنی تو گرفتن ویزا تاثیر نداره خانم با لباس ....یه مقنعه چروک و فوق العاده گوشت تلخ یه بچه دو سه ساله هم داشتن .ما مرتب و خوش اخلاق apخوردیم.از بس شک کردم سه مرتبه پرسیدم و واسه اطمینان روند گرفتن ویزا را پریسدم وقتی کاملا توصیح دادن مطمين شدم.موفق باشید
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: onasiss ، a_cute65 ، MOZHDEHHHHHH
(2017-01-20 ساعت 08:17)golia نوشته:  سلام به همه دوستان اميدوارم همگي دوستاني كه قصد مهاجرت دارن بزودي ويزا بگيرن شايد الان كه وارداين پروسه هستين با همه فراز و نشيب اون فقط بفكر گرفتن ويزا باشيد و بس ولي از فراگيري زبان غافل نشين اين روزهاي بيم و اميد رو مصمم با خوندن زبان سرگرم كنيد براي خودتون پلن بريزيد اگه مدرك تخصصي داريد دوره هاي مرتبط و قابل قبول در امريكا رو بگيريد ،اگه فني بلد نيستين هم سعي كنيد يه دوره اي چيزي بگذرونيد تا ياد بگيريد البته منظور من مدرك نيست بلكه وارد بودن و مسلط بودنه البته همه اينها زماني به كارتون مياد كه بتونيد ارتباط برقرار كنيد اونهم با زبان  من هرچي از أهميت اين قضيه بگم شايد نتونم منظورم رو برسونم! البته من اومدم تو اينجا بهتون دلگرمي بدم و  خلاصه. كه آرزو دارم همگي از اين پروسه با دست پر بيرون بيايين ?موفق باشيد

با سلام.
پیشنهاد شما واقعا عالی و مفیده. شنیدم یکسری کلاسهای آموزشی هم واسه افرادی که موفق به اخذ ویزا میشن تو خود آمریکا برگژار میشه. چقدر میشه رو اونها حساب کرد؟
اگه کسی موسسه یا روشی واسه یادگیری بهتر و سریعتر زبان داره ممنون میشم بگه.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، golia
(2017-01-20 ساعت 15:44)ترنم هستی نوشته:  

سلام دوستان خوبم  ما 30ی 95 اومدیم ایران یه خبر یه خانواده سه نفره ویزای یکضرب گرفتن فکر کنم اصفهانی بودن آقا معاف از سربازی.البته روز مصاحبه دیدمشون ولی دیروز تو فرودگاه ازشون نتیجه را سوال کردم گفتن یکضرب گرفتیم.مهمتر از همه ظاهر سرسوزنی تو گرفتن ویزا تاثیر نداره خانم با لباس ....یه مقنعه چروک و فوق العاده گوشت تلخ  یه بچه دو سه ساله هم داشتن .ما مرتب و خوش اخلاق apخوردیم.از بس شک کردم سه مرتبه پرسیدم و واسه اطمینان روند گرفتن ویزا را پریسدم وقتی کاملا توصیح دادن مطمين شدم.موفق باشید

با سلام

کی گفته که ظاهر شخص مصاحبه شونده مؤثره در اخذ ویزا ؟
طرز فکرتون اصلاً قشنگ نیست که اینطور راجع به پوشش افراد نظر میدید
واقعاً جای تأسّف داره

در پناه خدا
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، MOZHDEHHHHHH ، V_B ، AbbasHTC ، hesgan ، mostafa2017
(2017-01-20 ساعت 15:44)ترنم هستی نوشته:  

سلام دوستان خوبم  ما 30ی 95 اومدیم ایران یه خبر یه خانواده سه نفره ویزای یکضرب گرفتن فکر کنم اصفهانی بودن آقا معاف از سربازی.البته روز مصاحبه دیدمشون ولی دیروز تو فرودگاه ازشون نتیجه را سوال کردم گفتن یکضرب گرفتیم.مهمتر از همه ظاهر سرسوزنی تو گرفتن ویزا تاثیر نداره خانم با لباس ....یه مقنعه چروک و فوق العاده گوشت تلخ  یه بچه دو سه ساله هم داشتن .ما مرتب و خوش اخلاق apخوردیم.از بس شک کردم سه مرتبه پرسیدم و واسه اطمینان روند گرفتن ویزا را پریسدم وقتی کاملا توصیح دادن مطمين شدم.موفق باشید

سلام
دوست عزیز ممنون از اینکه در مورد شرایط کیس دوست عزیز مثل معاف از سربازی فرمودید
ولی فکر نمی‌کنم درست باشه در مورد کسی این طور صحبت کرد، شاید اون دوست عزیز تو همین انجمن به نوعی عضو باشه و اینکه شما در مورد ظاهر و شخصیت فردی قضاوت می کنید واقعا ناراحت کننده است
بهتر بود از سفر خودتون و تجربیات اون عزیز می‌فرمودید تا در مورد مقنعه یا گوشت تلخی ...
از روی ظاهر هیچ کس نمیشه قضاوت کرد
امیدوارم که منظورم رو رسونده باشم
امیدوارم تو انجمن اطلاعات مفید زیاد بشه تا مطالب
نا کار آمد
ما برای رفتن به ا م ر ی ک ا اول باید احترام متقابل رو یاد بگیریم .
همگی موفق باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، okhtapos ، V_B ، AbbasHTC ، hesgan ، mostafa2017 ، a_cute65
دوستان سلام از آگاهان مطلب یه سوال دارم این قضیه دو خطی شدن رو میشه یه بار برام توضیح بدید؟ select all کردن و کلیک راست کردن و... لطف کنید برام توضیح بفرمایید. راستش ما 16 نوامبر مصاحبه داشتیم و AP خوردیم و تا حالا هم هیچ آپدیتی نداشتیم. البته بجز فردای مصاحبه که یه آپدیت کوچولو که دلمون خوش باشه. الان هم هنوز or نشدیم. ممنون میشم راهنمایی کنید. سبز باشید.
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، a_cute65
(2017-01-20 ساعت 22:09)rahghozar نوشته:  دوستان سلام از آگاهان مطلب یه سوال دارم این قضیه دو خطی شدن رو میشه یه بار برام توضیح بدید؟ select all کردن و کلیک راست کردن و... لطف کنید برام توضیح بفرمایید. راستش ما 16 نوامبر مصاحبه داشتیم و AP خوردیم و تا حالا هم هیچ آپدیتی نداشتیم. البته بجز فردای مصاحبه که یه آپدیت کوچولو که دلمون خوش باشه. الان هم هنوز or نشدیم. ممنون میشم راهنمایی کنید. سبز باشید.

سلام دوست عزیز
این موضوع رو در صفحات قبلی به طور کامل و واضح تشریح کردیم.
لطف بفرمایید مطالعه کنید.
در ضمن با توجه به تجارب دوستان در سال جاری، باید عرض کنم که بعد از گذشت حداقل سه ماه کلیر خواهید شد. ان شاالله
لازم به ذکر است که عرض بنده فقط مبتنی بر تجارب و احتمالات می باشد و هیچگونه قطعیتی در خصوص هیچ پرونده ای وجود ندارد.
با توجه به نکته ای که در بالا عرض کردم امید به خدا فکر میکنم تا آواخر فبریه کلیر خواهید شد. ان شاالله
هر کس سر سودایی، دارند و تمنایی
من بنده فرمانم، تا دوست چه فرماید
موفق باشید
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، MOZHDEHHHHHH ، okhtapos ، m_baghaei ، hesgan ، saeidsh ، a_cute65
(2017-01-17 ساعت 09:27)bahareh75 نوشته:  يه توضيحي داشتم راجع به چك كردن وضعيت دوخطي.. دوستم با استفاده از مرورگر موزيلا ابتدا وارد سايت سيس شد و متن نامه را انتخاب كرد سپس كليك راست و گزينه view selection source رو زدن و دو خطي شدنشون رو ديدن.در صفحات قبل راجع به نبودن فاصله (.) و حرف (in) صحبت شده بود كه اين گزينه براي دوستم اتفاق نيوفتاده!در واقع از اين طريق نميشه متوجه شد كه دوخطي شديم يا حداقل براي دوستم اينجوري اتفاق افتاد. لطفا از روشي كه گفتم براي چك كردن وضعيت دوخطي خودتون استفاده كنيد.
به اميد كلييري همگي
با سلام
ممنونم از راهنمایی شما. ما هم چک کردیم. هنوز یک خطی هستیم. جالب بود این روش.
به امید کلییر شدن...
شماره کیس: 2017AS19XX
تاریخ مشاهده نتیجه لاتاری: اول June
تاریخ ارسال فرم 260: اول June
تاریخ دریافت نامه دوم: 14 october
مکان مصاحبه:ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
نتیجه مصاحبه: نقصی مدارک و AP
فرد برنده: آقا -سربازی معاف-کارشناسی ارشد الکترونیک-کار شرکت خصوصی
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفرنامه
پاسخ