کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-01-17 ساعت 09:31)AbbasHTC نوشته:  دوستان گلم...پرانرژی باشین و خوشحال چون خدای بزرگ ماها رو خوش شانس افریده Cool ..میدونستین از هر 150 نفر یک نفر تو لاتاری برنده میشه..؟  Tongue البته این امار برای ایرانه اگه اشتباه نکنم Big Grin ....پس اصلا خودخوری نکنین و تا میتونین این مدت کوتاه رو با کسانی که دوستشون دارین بگذزونین..اصلا پاشین برین شمال یه چند روز..دلتون واسه شمال تنگ میشه ها..یه توصیه هم برای اون دسته از دوستانی که مثل بنده متاهل هستند و فرزند دارند..: پاشین ساکاتون رو جمع کنین فقط خواهشا برندارین الکی کاسه و بشقاب بار کنین با خودتون ببرینا..فقط چیزایی که باهاش خاطره دارینو ببرین..پاشین پاشین وقت کم دارینا...از ما گفتن...

سراسر عشقي...دوست بزرگوارم
شماره کیس: ‎2017AS18XX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ 2016  
تعداد افراد کیس:            3- همسر و فرزند 11 ساله
کنسولگری:                  آنکارا - تغيير به ابوظبي توسط KCC
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ 2016
کارنت شدن کیس:         ‎20 آگوست ‎ 2016
تاریخ دریافت نامه دوم:    21 سپتامبر ‎ 2016
تاریخ مديكال:                 14 نوامبر ‎ 2016
تاریخ مصاحبه:               20 نوامبر ‎ 2016
تاريخ آپديت:                  21 نوامبر (سايت سفارت) - 29 نوامبر(سايت سيس)- ‎14 فوريه (سايت سيس)‎ -  20 فوريه (سايت ‎CSEA)‎- 26 فوريه (سايت سيس)- 27 فوريه (سايت سيس) - 27 اپريل (سايت سيس، به دليل ارسال ايميل)
نتیجه:                          AP
✈مقصد:                     شايد ميشيگان
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، m_baghaei ، فافافا ، a_cute65
(2017-01-20 ساعت 19:39)Paniz888 نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 15:44)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 08:17)golia نوشته:  سلام به همه دوستان اميدوارم همگي دوستاني كه قصد مهاجرت دارن بزودي ويزا بگيرن شايد الان كه وارداين پروسه هستين با همه فراز و نشيب اون فقط بفكر گرفتن ويزا باشيد و بس ولي از فراگيري زبان غافل نشين اين روزهاي بيم و اميد رو مصمم با خوندن زبان سرگرم كنيد براي خودتون پلن بريزيد اگه مدرك تخصصي داريد دوره هاي مرتبط و قابل قبول در امريكا رو بگيريد ،اگه فني بلد نيستين هم سعي كنيد يه دوره اي چيزي بگذرونيد تا ياد بگيريد البته منظور من مدرك نيست بلكه وارد بودن و مسلط بودنه البته همه اينها زماني به كارتون مياد كه بتونيد ارتباط برقرار كنيد اونهم با زبان  من هرچي از أهميت اين قضيه بگم شايد نتونم منظورم رو برسونم! البته من اومدم تو اينجا بهتون دلگرمي بدم و  خلاصه. كه آرزو دارم همگي از اين پروسه با دست پر بيرون بيايين ?موفق باشيد

سلام دوستان خوبم  ما 30ی 95 اومدیم ایران یه خبر یه خانواده سه نفره ویزای یکضرب گرفتن فکر کنم اصفهانی بودن آقا معاف از سربازی.البته روز مصاحبه دیدمشون ولی دیروز تو فرودگاه ازشون نتیجه را سوال کردم گفتن یکضرب گرفتیم.مهمتر از همه ظاهر سرسوزنی تو گرفتن ویزا تاثیر نداره خانم با لباس ....یه مقنعه چروک و فوق العاده گوشت تلخ  یه بچه دو سه ساله هم داشتن .ما مرتب و خوش اخلاق apخوردیم.از بس شک کردم سه مرتبه پرسیدم و واسه اطمینان روند گرفتن ویزا را پریسدم وقتی کاملا توصیح دادن مطمين شدم.موفق باشید

سلام
دوست عزیز ممنون از اینکه در مورد شرایط کیس دوست عزیز مثل معاف از سربازی فرمودید
ولی فکر نمی‌کنم درست باشه در مورد کسی این طور صحبت کرد، شاید اون دوست عزیز تو همین انجمن به نوعی عضو باشه و اینکه شما در مورد ظاهر و شخصیت فردی قضاوت می کنید واقعا ناراحت کننده است
بهتر بود از سفر خودتون و تجربیات اون عزیز می‌فرمودید تا در مورد مقنعه یا گوشت تلخی ...
از روی ظاهر هیچ کس نمیشه قضاوت کرد
امیدوارم که منظورم رو رسونده باشم
امیدوارم تو انجمن اطلاعات مفید زیاد بشه تا مطالب
نا کار آمد
ما برای رفتن به ا م ر ی ک ا اول باید احترام متقابل رو یاد بگیریم .
همگی موفق باشید
سلام به دوستان خوبم اگه منظورم را بد رسوندم عذرخواهی میکنم هدفم توهین نبود من پست های زیادی را خونده بودم مبنی بر ظاهر مرتب و لبخند به لب داشتن و اینکه ما بوسیله دوربین های اونا تحت نظریم اصلا منظورم به اون فرد نبود خاستم کاملا واضح برای دوستان گفته باشم که اینا به هیچوجه در گرفتن یکضرب تاثیر نداره.حتی اگه شما لباستون چروک باشه یا اخمو باشید.موفق باشید
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan ، Mrcivil
(2017-01-20 ساعت 17:29)a_cute65 نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 15:44)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 08:17)golia نوشته:  سلام به همه دوستان اميدوارم همگي دوستاني كه قصد مهاجرت دارن بزودي ويزا بگيرن شايد الان كه وارداين پروسه هستين با همه فراز و نشيب اون فقط بفكر گرفتن ويزا باشيد و بس ولي از فراگيري زبان غافل نشين اين روزهاي بيم و اميد رو مصمم با خوندن زبان سرگرم كنيد براي خودتون پلن بريزيد اگه مدرك تخصصي داريد دوره هاي مرتبط و قابل قبول در امريكا رو بگيريد ،اگه فني بلد نيستين هم سعي كنيد يه دوره اي چيزي بگذرونيد تا ياد بگيريد البته منظور من مدرك نيست بلكه وارد بودن و مسلط بودنه البته همه اينها زماني به كارتون مياد كه بتونيد ارتباط برقرار كنيد اونهم با زبان  من هرچي از أهميت اين قضيه بگم شايد نتونم منظورم رو برسونم! البته من اومدم تو اينجا بهتون دلگرمي بدم و  خلاصه. كه آرزو دارم همگي از اين پروسه با دست پر بيرون بيايين ?موفق باشيد

سلام دوستان خوبم  ما 30ی 95 اومدیم ایران یه خبر یه خانواده سه نفره ویزای یکضرب گرفتن فکر کنم اصفهانی بودن آقا معاف از سربازی.البته روز مصاحبه دیدمشون ولی دیروز تو فرودگاه ازشون نتیجه را سوال کردم گفتن یکضرب گرفتیم.مهمتر از همه ظاهر سرسوزنی تو گرفتن ویزا تاثیر نداره خانم با لباس ....یه مقنعه چروک و فوق العاده گوشت تلخ  یه بچه دو سه ساله هم داشتن .ما مرتب و خوش اخلاق apخوردیم.از بس شک کردم سه مرتبه پرسیدم و واسه اطمینان روند گرفتن ویزا را پریسدم وقتی کاملا توصیح دادن مطمين شدم.موفق باشید

با سلام

کی گفته که ظاهر شخص مصاحبه شونده مؤثره در اخذ ویزا ؟
طرز فکرتون اصلاً قشنگ نیست که اینطور راجع به پوشش افراد نظر میدید
واقعاً جای تأسّف داره

در پناه خدا
سلام قبلا گفتم بازم میگم تو پستهای زیادی خونده بودم ظاهر مرتب و لبخند به لب داشتن تاثیر گذاره هدفم این بود که بگم دوستان حتی اگه لباس شما چروک باشه و اخمو هم باشید اگه شرایط از نظر آفیسر اوکی باشه به شما ویزا میدن.اتفاقا تو چندتا از پیکاپ ها از دوستان پرسیدم در مورد نوع پوشش با اطمینان می گفتن که رسمی باشید و....بر این اساس من اینجوری گفتم که این اطمینان را به دوستان بدم هر جور دوس دارید برید مصاحبه چه با لبخند چه اخمو.امیدوارم این مساله جا افتاده باشه که هدف ،توهین یا بیان طرز فکر بنده نبوده و نیست.موفق باشید
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan
(2017-01-21 ساعت 10:06)ahm368 نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 09:31)AbbasHTC نوشته:  دوستان گلم...پرانرژی باشین و خوشحال چون خدای بزرگ ماها رو خوش شانس افریده Cool ..میدونستین از هر 150 نفر یک نفر تو لاتاری برنده میشه..؟  Tongue البته این امار برای ایرانه اگه اشتباه نکنم Big Grin ....پس اصلا خودخوری نکنین و تا میتونین این مدت کوتاه رو با کسانی که دوستشون دارین بگذزونین..اصلا پاشین برین شمال یه چند روز..دلتون واسه شمال تنگ میشه ها..یه توصیه هم برای اون دسته از دوستانی که مثل بنده متاهل هستند و فرزند دارند..: پاشین ساکاتون رو جمع کنین فقط خواهشا برندارین الکی کاسه و بشقاب بار کنین با خودتون ببرینا..فقط چیزایی که باهاش خاطره دارینو ببرین..پاشین پاشین وقت کم دارینا...از ما گفتن...

سراسر عشقي...دوست بزرگوارم

نظر لطفتونه اقای احمدی عزیز..چی کار کنم دیگه..میخوام یه واقعیتی رو به همه دوستان بگم..خودم که اینقدر سعی میکنم انرژی بدم واقعن واقعن احساس میکنم درو دیوار دارن من و میخورن...خداییش انتظار کشیدن سخته ولی چاره ای نیست..من فکر میکنم تنها کاری که ادم میتونه بکنه تو این شرایط اینه که به خودش و اطرافیانش انرژی مثبت بده تا این انتظار راحتتر یه سرانجام برسه..
ایشالله هرچی که خیر و صلاحه اتفاق بیوفته..
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، ahm368 ، Paniz888 ، MOZHDEHHHHHH ، m_baghaei ، onasiss ، فافافا ، a_cute65
?? ترامپ تمامی سفرای دولت اوباما را برکنار کرد

تمامی سفرای خارجی آمریکا، اندکی پس از سوگند یاد کردن دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری جدید از کار برکنار شدند، و این در حالیست که هیچ جایگزینی برای آنها معرفی نشده اند.
? telegram.me/joinchat/BDnUzzvy9WIZk5ezB6L3tQ
نميدونم اين داستان حقيقت داره يا نه!ولي اميدوارم در روند پرونده ي ما تاثيري نزاره!لينك خبري رو قرار دادم ولي اميدوارم دروغ باشه!
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-21 ساعت 17:30)bahareh75 نوشته:  ?? ترامپ تمامی سفرای دولت اوباما را برکنار کرد

تمامی سفرای خارجی آمریکا، اندکی پس از سوگند یاد کردن دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری جدید از کار برکنار شدند، و این در حالیست که هیچ جایگزینی برای آنها معرفی نشده اند.
? telegram.me/joinchat/BDnUzzvy9WIZk5ezB6L3tQ
نميدونم اين داستان حقيقت داره يا نه!ولي اميدوارم در روند پرونده ي ما تاثيري نزاره!لينك خبري رو قرار دادم ولي اميدوارم دروغ باشه!

دوست عزیز این یک رسم در دولت ایالات متحده است که در زمان روی کار آمدن رییس جمهوری جدید کلیه سفرا برکنار میشن و سفرای جدید به مرور ظرف چندین ماه جایگزین میشن, البته معمولا مدت زمان معینی به سفرا وقت داده میشه تا مثلا درس بچه هاشون تموم بشه یا کاراشونو جمع و جور کنن ولی اینبار ترامپ از چند ماه قبل به همه سفرا اعلام کرده بود که باید محل خدمت رو پس از 20 سپتامبر ترک کنن. تا زمان انتخاب سفرای جدید معاونان فعلی مسولیت سفرات هارو بر عهده دارن پس جای نگرانی نیست.

اوباما هم در زمان خودش این کار رو کرده که خبرش تو لینک زیر هست.
http://www.huffingtonpost.com/2008/12/03...48026.html
شماره کیس: ‎2017AS48XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 may 4‎
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016  may 17
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016  may 21
کارنت شدن کیس: ‎2017  feb 8
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎2017  March 28
تاریخ و محل مصاحبه: ‎2017  may 3 ANKARA
آپدیت ها: 29 مارچ,10 ,11 ,13 آپریل, 5,4,3 می
نتیجه: AP
کلیرنس : 15 آگوست - صدور ویزا 25 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei ، Paniz888 ، okhtapos ، فافافا ، AbbasHTC
دوستان عزیز و گل سلام
شماره کیس: ‎2017AS19XX ‎
تاریخ رویت قبولی: 3 مي ‎ ‎2016‎
تعداد افراد کیس: 3- همسر و فرزند 10ساله
کنسولگری: آنکارا - تغيير به ابوظبي توسط ‎KCC‎
تاریخ ارسال فرم: 28مي ‎ ‎2016‎
کارنت شدن کیس: ‎20 آگوست ‎ ‎2016‎
تاریخ دریافت نامه دوم: 14اکتبر ‎ ‎2016‎
تاریخ مديكال: 1 دسامبر ‎ ‎2016‎
تاریخ مصاحبه: 5دسامبر ‎ ‎2016‎
تاريخ آپديت: 12دسامبر(سايت سفارت) ‎- 20‎ دسامبر و 8 ژانویه(سايت ‎CSEA)‎
نتیجه: یه ap خوشکل
به امید کلیری همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، ََAfra ، AbbasHTC
(2017-01-20 ساعت 23:21)V_B نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 22:09)rahghozar نوشته:  دوستان سلام از آگاهان مطلب یه سوال دارم این قضیه دو خطی شدن رو میشه یه بار برام توضیح بدید؟ select all کردن و کلیک راست کردن و... لطف کنید برام توضیح بفرمایید. راستش ما 16 نوامبر مصاحبه داشتیم و AP خوردیم و تا حالا هم هیچ آپدیتی نداشتیم. البته بجز فردای مصاحبه که یه آپدیت کوچولو که دلمون خوش باشه. الان هم هنوز or نشدیم. ممنون میشم راهنمایی کنید. سبز باشید.

سلام دوست عزیز
این موضوع رو در صفحات قبلی به طور کامل و واضح تشریح کردیم.
لطف بفرمایید مطالعه کنید.
در ضمن با توجه به تجارب دوستان در سال جاری، باید عرض کنم که بعد از گذشت حداقل سه ماه کلیر خواهید شد. ان شاالله
لازم به ذکر است که عرض بنده فقط مبتنی بر تجارب و احتمالات می باشد و هیچگونه قطعیتی در خصوص هیچ پرونده ای وجود ندارد.
با توجه به نکته ای که در بالا عرض کردم امید به خدا فکر میکنم تا آواخر فبریه کلیر خواهید شد. ان شاالله
هر کس سر سودایی، دارند و تمنایی
من بنده فرمانم، تا دوست چه فرماید
موفق باشید
دوست عزیز V_B کاش به جای این همه توضیح که حدود 7 خط دادید، همون سوال منو جواب می دادید. حالا هیچ اشکالی هم پیش نمیومد که یه بار دیگه این مطلب گفته میشد. کاش یه کم دست و دلبازتر باشیم تو کمک به دیگرون در هر صورت ممنونم
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، okhtapos
البته خودم متوجه شدم و انجام دادم نا حالا حواسم نبود که از موزیلا وارد بشم امشب انجام دادم و متوجه شدم که کیسم یه خطی است. or هم نشده است. به هر حال بایستی انتظار کشید و توکل کرد. به امید ویزای بدون حرص و جوش برای همه دوستان.
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، okhtapos ، saeidsh ، AbbasHTC
(2017-01-21 ساعت 23:26)rahghozar نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 23:21)V_B نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 22:09)rahghozar نوشته:  دوستان سلام از آگاهان مطلب یه سوال دارم این قضیه دو خطی شدن رو میشه یه بار برام توضیح بدید؟ select all کردن و کلیک راست کردن و... لطف کنید برام توضیح بفرمایید. راستش ما 16 نوامبر مصاحبه داشتیم و AP خوردیم و تا حالا هم هیچ آپدیتی نداشتیم. البته بجز فردای مصاحبه که یه آپدیت کوچولو که دلمون خوش باشه. الان هم هنوز or نشدیم. ممنون میشم راهنمایی کنید. سبز باشید.

سلام دوست عزیز
این موضوع رو در صفحات قبلی به طور کامل و واضح تشریح کردیم.
لطف بفرمایید مطالعه کنید.
در ضمن با توجه به تجارب دوستان در سال جاری، باید عرض کنم که بعد از گذشت حداقل سه ماه کلیر خواهید شد. ان شاالله
لازم به ذکر است که عرض بنده فقط مبتنی بر تجارب و احتمالات می باشد و هیچگونه قطعیتی در خصوص هیچ پرونده ای وجود ندارد.
با توجه به نکته ای که در بالا عرض کردم امید به خدا فکر میکنم تا آواخر فبریه کلیر خواهید شد. ان شاالله
هر کس سر سودایی، دارند و تمنایی
من بنده فرمانم، تا دوست چه فرماید
موفق باشید
دوست عزیز V_B کاش به جای این همه توضیح که حدود 7 خط دادید، همون سوال منو جواب می دادید. حالا هیچ اشکالی هم پیش نمیومد که یه بار دیگه این مطلب گفته میشد. کاش یه کم دست و دلبازتر باشیم تو کمک به دیگرون در هر صورت ممنونم

Ok
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos

براحتی قابل تشخیص هست چون در این حالت داخل توضیحات ‎"mailed or availible"‎ نوشته شده
‎SL:‎ (اختصاری ‎Single Line)‎ در این حالت همه متن توضیحات در یک سطر نوشته شده
‎ML:‎ (اختصاری ‎Multi Line)‎ در این حالت متن توضیحات در چند سطر نوشته شده

اگه الان کیس ‎2483‎ رو بررسی کنید، عضو اول SL، عضو دوم ML و عضو سوم OR هست.
در ظاهر فرقی بین SL و ML نمیبینید ولی اگه بصورت فنی بررسی کنید متوجه میشید که در حالت ML، جمله آخر ‎(In addition...)‎ در سطر جدا قرار گرفته!
برای این کار (در Firefox)، قسمتی از متن توضیحات را انتخاب کرده و با راست کلیک روی آن، ‎View Selection Source‎ رو انتخاب کنید.
کپی شده از آمار و اطلاعات ceac سال 2016
شماره کیس: 2017AS2XXX
مصاحبه:1 نوامبر (AP)(ابوظبی)
تعداد:4
آپدیت ها:
10 می نفر دوم (دوخطی)
14 می تمام افراد(نفر دوم OR)
18 می نفر اصلی و نفرات سوم و چهارم (نفر اصلی دو خطی)
23 می همه ی افراد(نفر اصلیOR)
24 می متن کلییر در سایت
18 جون تحویل پاسپورت به سفارت
19 جون ایشود در سایت ceac
22 جون تحویل از سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، AbbasHTC
(2017-01-21 ساعت 10:46)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 17:29)a_cute65 نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 15:44)ترنم هستی نوشته:  سلام دوستان خوبم  ما 30ی 95 اومدیم ایران یه خبر یه خانواده سه نفره ویزای یکضرب گرفتن فکر کنم اصفهانی بودن آقا معاف از سربازی.البته روز مصاحبه دیدمشون ولی دیروز تو فرودگاه ازشون نتیجه را سوال کردم گفتن یکضرب گرفتیم.مهمتر از همه ظاهر سرسوزنی تو گرفتن ویزا تاثیر نداره خانم با لباس ....یه مقنعه چروک و فوق العاده گوشت تلخ  یه بچه دو سه ساله هم داشتن .ما مرتب و خوش اخلاق apخوردیم.از بس شک کردم سه مرتبه پرسیدم و واسه اطمینان روند گرفتن ویزا را پریسدم وقتی کاملا توصیح دادن مطمين شدم.موفق باشید

با سلام

کی گفته که ظاهر شخص مصاحبه شونده مؤثره در اخذ ویزا ؟
طرز فکرتون اصلاً قشنگ نیست که اینطور راجع به پوشش افراد نظر میدید
واقعاً جای تأسّف داره

در پناه خدا
سلام قبلا گفتم بازم میگم تو پستهای زیادی خونده بودم ظاهر مرتب و لبخند به لب داشتن تاثیر گذاره هدفم این بود که بگم دوستان حتی اگه لباس شما چروک باشه و اخمو هم باشید اگه شرایط از نظر آفیسر اوکی باشه به شما ویزا میدن.اتفاقا تو چندتا از پیکاپ ها از دوستان پرسیدم در مورد نوع پوشش با اطمینان می گفتن که رسمی باشید و....بر این اساس من اینجوری گفتم که این اطمینان را به دوستان بدم هر جور دوس دارید برید مصاحبه چه با لبخند چه اخمو.امیدوارم این مساله جا افتاده باشه که هدف ،توهین یا بیان طرز فکر بنده نبوده و نیست.موفق باشید

با سلام

ان شاء الله که متوجه منظور من و سایر دوستان شده باشید

یا حق
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، AbbasHTC
با سلام
دوستان این سایت سفارت ابوظبی این پیام رو برای وضعیت کس من آپدیت کرده، کسی می دونه منظورش چیه دقیقا، والان چیکار باید بکنم؟
We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).
The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.
Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.
Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.
Please see below for specifics on your individual case:
If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.
• New medical examination is required.
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei ، AbbasHTC ، MOZHDEHHHHHH ، h.mgh ، farhhad ، amirfarhan ، saeidsh ، mostafa2017 ، فرناز٥٧ ، pegkh
(2017-01-22 ساعت 05:08)erasmus1 نوشته:  با سلام
دوستان این سایت سفارت ابوظبی این پیام رو برای وضعیت کس من آپدیت کرده، کسی می دونه منظورش چیه دقیقا، والان چیکار باید بکنم؟
We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).
The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.
Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.
Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.
If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.

یعنی اینکه خیلی خیلی مبارکه....
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeed rezaee ، okhtapos ، Paniz888 ، MOZHDEHHHHHH ، erasmus1 ، a_cute65
(2017-01-22 ساعت 07:41)AbbasHTC نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 05:08)erasmus1 نوشته:  با سلام

یعنی اینکه خیلی خیلی مبارکه....

من هم تبریک می گم
درضمن شما احتمالن بیش از شش ماه منتظر بودید چون مدارک مدیکال مجدد از شما خواستن پس قبلش به مرکز طبی مراجعه کنید و مدیکال انجام بدید جواب مدیکال که اماده شد ظهر به ابوظبی مراجعه کنید و مدارک را تحویل بدید تا یکی دوروز بعدش به شما ویزای خوشگل را بدهند به سلامتی
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، erasmus1 ، a_cute65 ، AbbasHTC

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان