کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
سلام دوستان
با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان این دهمین ارسال من هست لطفا بفرمایید چطور امضامو تکمیل کنم ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-07 ساعت 17:19)amirfarhan نوشته:  سلام دوستان  
با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان این دهمین ارسال من هست لطفا بفرمایید چطور امضامو تکمیل کنم ممنونم
از قسمت بالای صفحه به کنترل پنل برو و در صفحه کنترل پنل در قسمت تنظیمات کاربری وارد ویرایش امضا بشو
شماره کیس:××45 2017AS  
تاریخ رویت قبولی: ‎05 May‎
تعداد افراد:3 (برنده اصلی همسرم)
کنسولگری:انتخاب اولیه آنکارا و تغییر توسط سفارت به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 25 May
کارنت شدن کیس:  10 ژانویه
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 ژانویه
تاریخ مصاحبه: 23 مارچ
نتیجه: خودم AP آپدیتها 24,27,28 مارچ ، 4 می و 6 سپتامبر دوخطی و 6 سپتامبر or و 12 سپتامبر آپدیت مجدد و بالاخره 13 سپتامبر اسلش و بعد از یک ساعت ایشود و همان روز دریافت پاس و ویزا
همسر و فرزندم یک ضرب  دریافت ویزا 27مارچ
مقصد:Atlanta
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، soruosh
(2016-12-07 ساعت 17:25)farbal_sh نوشته:  
(2016-12-07 ساعت 17:19)amirfarhan نوشته:  سلام دوستان  
از قسمت بالای صفحه به کنترل پنل برو و در صفحه کنترل پنل در قسمت تنظیمات کاربری وارد ویرایش امضا بشو
ممنون از شما
شماره کیس:  2017as40XX
تعداد افراد منظور در کیس:3نفر
تاریخ رویت قبولی : اولین روز اعلام
تاریخ ارسال فرم:9 می
تاریخ انلاک و ارسال مجدد:october
کارنت:ژانويه
تاریخ دریافت نامه دوم:٢٠ژانويه
تاریخ مصاحبه:٦مارچ
محل مصاحبه:ابوظبي
نتیجه:AP
مقصد:انشالله florida
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، saeidsh
(2016-12-12 ساعت 13:01)bargak نوشته:  برای دوستانی که اولین بار میخواهند وارد
آمریکا بشن سایت زیر رو پیشنهاد میکنم
بخونین اطلاعات کلی و مفیدی داره راجع به
زندگی در آمریکا تحصیل و بطور خلاصه مهاجران
بعد از ورود چه کارهایی باید انجام بدن
www.usa.ir

ممنون دوست عزیز
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO
سلام دوستان.....
بعد از کارنت شدن باید در سایت سیس ثبت نام کنیم؟
آدرس سایت سیس رو برام بفرستید ممنون میشم
Case number:2017as3XXX
تاریخ رویت: 15 می
تاریخ تکمیل فرم: 28 می
تاریخ کارنت: 12 دسامبر
تاریخ نامه دوم: 20 دسامبر
تاریخ سفارت: 23 فوریه
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان توسط kcc
تاریخ دریافت ویزا:من و دخترم یکضرب شوهرم ap
تاریخ ورود به آمریکا:من و دخترم 1 مارچ برای اکتیو کردن گرین کارت..... ورود بدون دردسر
ایالت ویرجینیا  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh
(2016-12-13 ساعت 17:57)Sepidehsalehi نوشته:  سلام دوستان.....
بعد از کارنت شدن باید در سایت سیس ثبت نام کنیم؟
آدرس سایت سیس رو برام بفرستید ممنون میشم

نه دوست عزیز. 1-2 هفته ای صبر کنین تا ایمیل دوم رو دریافت کنین که تاریخ مصاحبه و مکانشو براتون مشخص کرده (فقط تو خود سایت اصلی که نامه اولتون رو رویت کردین، نامه دوم جایگزین خواهد شد). سایت سیس از اول ژانویه در دسترس خواهد بود و نه الان. شما اگه کارنت شدین، بهتره دنبال ترجمه مدارک و تهیه کارت واکسن و باقی مدارک مربوطه باشین.

لطفن کلیک کنین: اینم از سایت سیس که بعد از اینکه رفتین مصاحبه وضعیت خودتونو از اینجا باید چک کنین
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، a_cute65 ، AbbasHTC ، Sepidehsalehi ، soruosh ، MOZHDEHHHHHH
سلام دوستان
سفارت آنکارا بسته شد!
میشه اگر کارنتی های جدید یعنی واسه فوریه کسی واسش نامه دوم اومده یه خبری بده که کجا افتادن؟
Case number:2017as3XXX
تاریخ رویت: 15 می
تاریخ تکمیل فرم: 28 می
تاریخ کارنت: 12 دسامبر
تاریخ نامه دوم: 20 دسامبر
تاریخ سفارت: 23 فوریه
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان توسط kcc
تاریخ دریافت ویزا:من و دخترم یکضرب شوهرم ap
تاریخ ورود به آمریکا:من و دخترم 1 مارچ برای اکتیو کردن گرین کارت..... ورود بدون دردسر
ایالت ویرجینیا  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
دوستان طول دوره کلیزنس چقدر هست؟ حداقل و حداکثر؟
آیا شرایط کیس تاثیری بر مدت زمان کلیرنس دارد؟
منظورم اینه کسی که کیسش واقعا چیز خاصی نداره آیا مدت زمان کلیرنسش کمتر هست کلا چجوریه؟
ممنون میشم توضیح بدید.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-24 ساعت 23:11)saeidsh نوشته:  سلام دوستان
دوستان طول دوره کلیزنس چقدر هست؟ حداقل و حداکثر؟
آیا شرایط کیس تاثیری بر مدت زمان کلیرنس دارد؟
منظورم اینه کسی که کیسش واقعا چیز خاصی نداره آیا مدت زمان کلیرنسش کمتر هست کلا چجوریه؟
ممنون میشم توضیح بدید.

سلام حداقل مَتی حداکثر ۱۰۰-۱ Big Grin

زود کلیر میشی آقو سعید مهم سربازی و کار دولتیه که نداشتی
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh
الان دو ساعتی میشه که وارد سال 2017 شدیم. از همینجا از اعماق دل آرزو میکنم همه دوستان گرین کارتی ای که مصمم برای مهاجرت واقعی به ایالات متحده هستند سال دیگه میلادی رو در اونجا تجربه کنند. همچنین، امیدوارم به زودی زود همه شماها کلیر بشین و این فصل جدید زندگی نیکی و برکت براتون به ارمغان بیاره.

مدتی که منتظر کارنت شدن، مصاحبه رفتن و کلیر شدن هستین طلایی ترین زمان شماست. دیگه بسته به همت شماست که چگونه از این زمان طلایی استفاده کنین. برای کمک به شما، دو تا تاپیک خوب بهتون معرفی میکنم که میتونه شروع خوبی براتون باشه:

یکی این تاپیک "دیدگاههای آرش در مورد آمریکا" هستش که اطلاعات خوبی درباره زندگی در امریکا به شما ارائه میده. همچنین، برخی آداب و رسومی که مردم ینگه دنیا دارند رو به زیبایی و با قلمی شیوا برای شما به تصویر میکشه. پیشنهاد میکنم خوندن اون تاپیک رو حتمن جزو یکی از برنامه هاتون قرار بدین.

دومین تاپیکی که میخوام معرفیش کنم، بیشتر به درد دوستانی میخوره که برنده گرین کارت شدند و حالا در هر مقطعی میخوان که در امریکا ادامه تحصیل بدهند. این دوستان هم میتونن به این تاپیک یعنی "دانشجوهای گرین کارت برده، وام تحصیلی و چالشها" مراجعه کنند. اینجا میتونین اطلاعات خیلی خوبی درباره انواع وام و چگونگی شروع درخواست وام و تحصیل کسب کنین. هرچند تقریبن یک سالی میشه که کسی دیگه پست اونجا نگذاشته، اما همون هفت صفحه ابتدایی هم اطلاعات ذی قیمتی رو بهتون ارائه میده. امیدوارم اون تاپیک هم به همت دوستان باتجربه تر زودتر از سکوت و سکون به دربیاد. دوستان گرین کارتی خواهان تحصیل از الان باید به فکر GRE، تافل و یا آیلتس خودشون باشند. این مدت انتظار زمان بسیار خوبی برای کسب آمادگی و امتحان این سه مورد هست.

و البته بازهم مهمترین نکته برای تمام دوستان زبان هستش. یادگیری زبان باید برای شمای گرین کارت برنده شده شبیه صبحانه و ناهار و شام باشه و لحظه ای نباید از یادگیری اون غافل بشین. هرچی بیشتر الان زحمت بکشین، اونجا راحت تر خواهید بود.

نکته پایانی هم اینکه باز هم اگه تاپیک و یا وبسایت مفیدی پیدا کنم که به درد دوستان بخوره حتمن اینجا معرفی میکنم. از دوستان هم خواهش میکنم اگه در طی تحقیقاتشون اطلاعات و یا وبسایت مفیدی رو پیدا کردند لطف کنند و اون رو با دوستان مجازی خودشون به اشتراک بگذارند.

باز هم سال نوی همگی شما ایرانی-امریکی های جدید مبارک
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، saeidsh ، hsh85 ، sabmn ، sheghi ، KORYO ، ََAfra ، Mrcivil ، soruosh
(2016-12-31 ساعت 22:13)mostafa2017 نوشته:  الان دو ساعتی میشه که وارد سال 2017 شدیم. از همینجا از اعماق دل آرزو میکنم همه دوستان گرین کارتی ای که مصمم برای مهاجرت واقعی به ایالات متحده هستند سال دیگه میلادی رو در اونجا تجربه کنند. همچنین، امیدوارم به زودی زود همه شماها کلیر بشین و این فصل جدید زندگی نیکی و برکت براتون به ارمغان بیاره.

مدتی که منتظر کارنت شدن، مصاحبه رفتن و کلیر شدن هستین طلایی ترین زمان شماست. دیگه بسته به همت شماست که چگونه از این زمان طلایی استفاده کنین. برای کمک به شما، دو تا تاپیک خوب بهتون معرفی میکنم که میتونه شروع خوبی براتون باشه:

یکی این تاپیک "دیدگاههای آرش در مورد آمریکا" هستش که اطلاعات خوبی درباره زندگی در آمریکا به شما ارائه میده. همچنین، برخی آداب و رسومی که مردم ینگه دنیا دارند رو به زیبایی و با قلمی شیوا برای شما به تصویر میکشه. پیشنهاد میکنم خوندن اون تاپیک رو حتمن جزو یکی از برنامه هاتون قرار بدین.

دومین تاپیکی که میخوام معرفیش کنم، بیشتر به درد دوستانی میخوره که برنده گرین کارت شدند و حالا در هر مقطعی میخوان که در آمریکا ادامه تحصیل بدهند. این دوستان هم میتونن به این تاپیک یعنی "دانشجوهای گرین کارت برده، وام تحصیلی و چالشها" مراجعه کنند. اینجا میتونین اطلاعات خیلی خوبی درباره انواع وام و چگونگی شروع درخواست وام و تحصیل کسب کنین. هرچند تقریبن یک سالی میشه که کسی دیگه پست اونجا نگذاشته، اما همون هفت صفحه ابتدایی هم اطلاعات ذی قیمتی رو بهتون ارائه میده. امیدوارم اون تاپیک هم به همت دوستان باتجربه تر زودتر از سکوت و سکون به دربیاد. دوستان گرین کارتی خواهان تحصیل از الان باید به فکر GRE، تافل و یا آیلتس خودشون باشند. این مدت انتظار زمان بسیار خوبی برای کسب آمادگی و امتحان این سه مورد هست.

و البته بازهم مهمترین نکته برای تمام دوستان زبان هستش. یادگیری زبان باید برای شمای گرین کارت برنده شده شبیه صبحانه و ناهار و شام باشه و لحظه ای نباید از یادگیری اون غافل بشین. هرچی بیشتر الان زحمت بکشین، اونجا راحت تر خواهید بود.

نکته پایانی هم اینکه باز هم اگه تاپیک و یا وبسایت مفیدی پیدا کنم که به درد دوستان بخوره حتمن اینجا معرفی میکنم. از دوستان هم خواهش میکنم اگه در طی تحقیقاتشون اطلاعات و یا وبسایت مفیدی رو پیدا کردند لطف کنند و اون رو با دوستان مجازی خودشون به اشتراک بگذارند.

سلام به مصطفی عزیز
با تشکر از تمام دوستان و پست هاشون که واقعا از همه پست ها استفاده کردم و به دردم خورد.
ممنون از پست خوبت.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، Bboys_s ، فرناز٥٧
پس از باز شدن سایت سیس و چک کردن شماره کیسها، اینطور که تا الان تو سایت سیمون مشخص شده، برای آسیا آخرین شماره 9087 هستش. من خودم تا 9200 هم چک کردم و کیس آماده دیگه ای ندیدم. تا نتیجه گیری نهایی بوسیله سیمون اینطور از نتایج برمیاد که آخرین شماره کیس همان 9087 باشه.

Update:
طبق اعلام سیمون و براساس چک شماره ها در سایت سیس، آخرین شماره کیس دارای پرونده در آسیا 9087 میباشد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، fn_glor ، saeidsh
(2016-12-31 ساعت 22:13)mostafa2017 نوشته:  الان دو ساعتی میشه که وارد سال 2017 شدیم. از همینجا از اعماق دل آرزو میکنم همه دوستان گرین کارتی ای که مصمم برای مهاجرت واقعی به ایالات متحده هستند سال دیگه میلادی رو در اونجا تجربه کنند. همچنین، امیدوارم به زودی زود همه شماها کلیر بشین و این فصل جدید زندگی نیکی و برکت براتون به ارمغان بیاره.

یکی این تاپیک "دیدگاههای آرش در مورد آمریکا" هستش که اطلاعات خوبی درباره زندگی در آمریکا به شما ارائه میده. همچنین، برخی آداب و رسومی که مردم ینگه دنیا دارند رو به زیبایی و با قلمی شیوا برای شما به تصویر میکشه. پیشنهاد میکنم خوندن اون تاپیک رو حتمن جزو یکی از برنامه هاتون قرار بدین.

دومین تاپیکی که میخوام معرفیش کنم، بیشتر به درد دوستانی میخوره که برنده گرین کارت شدند و حالا در هر مقطعی میخوان که در آمریکا ادامه تحصیل بدهند. این دوستان هم میتونن به این تاپیک یعنی "دانشجوهای گرین کارت برده، وام تحصیلی و چالشها" مراجعه کنند. اینجا میتونین اطلاعات خیلی خوبی درباره انواع وام و چگونگی شروع درخواست وام و تحصیل کسب کنین. هرچند تقریبن یک سالی میشه که کسی دیگه پست اونجا نگذاشته، اما همون هفت صفحه ابتدایی هم اطلاعات ذی قیمتی رو بهتون ارائه میده. امیدوارم اون تاپیک هم به همت دوستان باتجربه تر زودتر از سکوت و سکون به دربیاد. دوستان گرین کارتی خواهان تحصیل از الان باید به فکر GRE، تافل و یا آیلتس خودشون باشند. این مدت انتظار زمان بسیار خوبی برای کسب آمادگی و امتحان این سه مورد هست.

سلام دوست گرامی
دیدگاههای آرش را اخیراً مطالعه کردم و به بقیه دوستان پیشنهاد میکنم که حتماً مطالب آرش را بخوانند. امیدوارم که سال جدید میلادی در روند مراحل کیلیرنس ما سرعت بیشتری پیدا کنه و از این بلاتکلیفی در بیاییم.
آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان دارم
کیس نامبر: ‎2017AS30XX‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول ‎MAY‎
تعداد اعضای کیس: 3
تاریخ شروع فرم: اواسط ‎MAY‎
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎26-05-2016‎
تاریخ آخرین ارسال فرم: ‎13-06-2016‎
محل مصاحبه : ایروان 08-12-2016
نتیجه مصاحبه : نقص مدارک AP
Just Do It
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، Bboys_s ، Paniz888 ، hsh85 ، mostafa2017
(2017-01-02 ساعت 00:16)KORYO نوشته:  

سلام دوست گرامی
دیدگاههای آرش را اخیراً مطالعه کردم و به بقیه دوستان پیشنهاد میکنم که حتماً مطالب آرش را بخوانند. امیدوارم که سال جدید میلادی در روند مراحل کیلیرنس ما سرعت بیشتری پیدا کنه و از این بلاتکلیفی در بیاییم.
آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان دارم
برای من که خیلی جالب بود ممنون
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، pishtaz611 ، KORYO
سلام دوباره

گفتم هر بار با یه مطلبی بیام تاپیک از سوت و کوری در بیاد. خوب دوستان همان طور که میدونین ایشالله وقتی تو آمریکا استقرار پیدا کردین یه شماره بهتون میدن که بدون اون نمیتونین مشغول به کار بشین و خیلی هم مهم است. اسم این شماره Social  Security یا همون تامین اجتماعی خودمون است.

حالا این شماره در اصل چی هست و چرا اینقدر مهمه؟

با مراجعه به این سایت میتونین به سایت اصلی تامین اجتماعی وصل بشین و اطلاعات خودتونو به روز نگه دارین. همچنین، تو این سایت میتونین فایل توضیحات رو هم دانلود کنین که خوشبختانه به زبان فارسی هم موجود است. برای راحتی دوستان ، من فایل فارسی رو هم ضمیمه همین پست کردم که دوستان میتونن اون رو دانلود کنن.

اطلاعات خودتونو درباره محل استقرار آینده اتون و باقی اطلاعات ضروری مورد نیاز به روز نگه دارین و آگاهانه قدم در مسیر پیش رو بگذارین.

امیدوارم دوشنبه (ایشاالله) سری بعدی کارنتیها هم اعلام بشه و ایران هم به امید خدا از محدودیت در بیاد و همگی شاهد یه جهش بزرگ در اعلام اسامی باشیم. انرژی مثبت هم یادتون نرده.

موفق باشید

فایل‌های پیوست
.pdf   Social Security.pdf (اندازه 3.11 MB / تعداد دانلود: 263)
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، okhtapos ، AbbasHTC ، کیارش2017 ، soruosh ، pishtaz611 ، KORYO

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان