کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
(2017-01-21 ساعت 23:32)amirdehghani20 نوشته:  با عرض سلام
دوستان میشه راهنمایی بفرمایید با توجه به اینکه این ویزا از نوع لاتاری هستش و به صورت تصادفی برخی از اقراد برنده میشن و طی مراحلی به اونها ویزا میدن و در واقغ دولت
ا م ر ی ک ا از اونها دعوت میکنه که وارد کشورشون بشن.
سوال اینجاست شاید برخی از افراد در اونجا کسی رو نداشته باشن که ازشون حمایت بکنه یا اینکه تحصیلات بالایی نداشته باشن و اینکه زبانشون خوب نباشه و مهم تر ازهمه سرمایه مناسبی نداشته باشن و مواردی از این قبیل که خیلی از شما ها از من بهتر میدونید.
میخواستم بپرسم دولت برای اینچنین افرادی برنامه ای از قبل تعیین شده یا راه حلی داره یا فقط این ویزای با ارزشو میدن و هیچ حمایتی نمیکنن.
سپاس از شما
سلام
این مواردی که شما فرمودید مثل نداشتن کسی در اونجا و تحصیلات و سرمایه و.‌‌...
اینها همه برگ برنده های افراد برای گرفتن ویزا هست
لازم به ذکر هست که کسی اگر نتونه تمکن مالی خودش رو نشون بده یا آشنایی اونجا نداشته باشه که پشتیبانیش کنه و تحصیلات پایین تر از سطح مورد نظر رو داشته باشه اصلا تایید نمیشه که بخواد ویزا بهش تعلق بگیره
و دولت هیچ برنامه ای برای این افراد نداره
این ویزا فقط اجازه ورود قانونی به اون کشور هست و دیگه اینکه چقدر اونجا دووم بیارید یا چطور زندگی رو برقرار کنید به عهده شما است و دولت هیچ تعهدی نداره
موفق باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، AbbasHTC ، خوش لحن ، شهرادلیلا ، ََAfra
دوستان میشه راهنمایی بفرمایید با توجه به اینکه این ویزا از نوع لاتاری هستش و به صورت تصادفی برخی از اقراد برنده میشن و طی مراحلی به اونها ویزا میدن و در واقغ دولت
سوال اینجاست شاید برخی از افراد در اونجا کسی رو نداشته باشن که ازشون حمایت بکنه یا اینکه تحصیلات بالایی نداشته باشن و اینکه زبانشون خوب نباشه و مهم تر ازهمه سرمایه مناسبی نداشته باشن و مواردی از این قبیل که خیلی از شما ها از من بهتر میدونید.
میخواستم بپرسم دولت برای اینچنین افرادی برنامه ای از قبل تعیین شده یا راه حلی داره یا فقط این ویزای با ارزشو میدن و هیچ حمایتی نمیکنن.
سپاس از شما

گرين كارت فقط مجوز اقامت و كار هستش و دولت هيچ خدماتي به برندگان لاتاري نميده . واسه اينكه دقيقا منظورم رو برسونم يه سوال ازتون دارم. اگه يه نفر از يه كشوري مثلا كشور نپال بياد كشور ما و دولت ما بهش اجازه اقامت و كار بده اونوقت اون شخص زبان فارسي بلد نباشه،‌ تحصيلاتش پايين باشه،‌ مهارت خاصي هم بلد نباشه، با فرهنگ ما آشنا نباشه، سرمايه هم نداشته باشه و مجبور باشه خونه اجاره كنه . شما بهش چه شغلي رو پيشنهاد مي كنيد.
توي آمريكا شرايط به مراتب سخت تره چون مشاغل عمومي هفته اي 40 ساعت كار با حقوق حدودا ساعتي 8 الي ده دلاره يعني بطور ميانگين ماهي 1300 دلار درآمد ماهانه يه تازه وارد بدون تخصصه. اين در حاليه كه بيش از 50 درصد اين مبلغ صرف اجاره مسكن ميشه.
نظر شخصي من اينه كه مهاجرت سختي هاي زيادي داره و كساني موفق ميشن كه با هدف و برنامه ريزي مهاجرت كنند. من خيلي ها رو ميشناسم كه سال اول مي خواستن برگردن. اگه تصميم قطعي به رفتن داريد بايد خودتون رو براي يكي دو سال سخت آماده كنيد و با يه برنامه ريزي مناسب و تلاش زياد جايگاه خودتون رو به دست بياريد آمريكا سرزمين فرصت هاست ولي هيچ چيز بدون تلاش و زحمت به دست نمياد.

پاسخ
سپاس از شما

دوست عزیز سلام
اول از همه باید زبانتو تقویت کنی ثانیا شما شهروند آمریکا به حساب میای خیلی از شرایط برای شهروندی هست از جمله تحصیلات شما میتونی یه عنوان مثال وام(loan) از دانشگاه های خوب بگیری البته این مسئله نیازمند داشتن مدارک زبان از جمله TOEFL و GRE هست.
ایشالا تو یه وقت دیگه تمام منابع خوب TOEFL و GRE را برای بچه ها میذارم. خیلی شرایط ویژه دارید البته غافل نشیم که اونجا سختیهای خودشم داره.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا ، Paniz888 ، a_cute65 ، rainyday ، amirdehghani20 ، Mrcivil
(2017-01-22 ساعت 13:05)Mehran11 نوشته:  اعتبار پاس چقدر باشه دو سال و نیم کمه برم عوض کنم  برای ویزا چون من مصاحبه احتمالا بیفتم خرداد - تیر

سلام
لطفا امضای خودتون رو تکمیل کنید ، دوستان بهتر بتونن شما رو راهنمایی کنن
موفق باشید
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-22 ساعت 13:12)Paniz888 نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 13:05)Mehran11 نوشته:  اعتبار پاس چقدر باشه دو سال و نیم کمه برم عوض کنم  برای ویزا چون من مصاحبه احتمالا بیفتم خرداد - تیر

سلام
موفق باشید

بیزحمت روش تکمیل امضا رو توضیح بدین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
ﺳﻼﻡ. اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﺳﻮاﻻﺕ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺭاﻧﻨﺪﮔﻲ ﻛﺎﻟﻴﻔﺮﻧﻴﺎ ﺳﺎﻝ 2016 و 2017 ﺭا ﺩاﺭﻩ ﺑﺎ ﻓﺮﻣﺖ ﭘﻲ ﺩﻱ اﻑ, ﺩاﺭﻧﺪ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﻣﻦ ﻛﺘﺒﻲ ﺭﻭ ﺗﻮ ﻫﻤﻴﻦ ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻩ اﺧﻴﺮ اﻣﺘﺤﺎﻥ ﺩاﺩﻡ ﺭﺩ ﺷﺪﻡ, ﺳﺎﻝ اﻭﻟﻲ ﻛﻪ اﻭﻣﺪﻡ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ ﺑﻼﻓﺎﺻﻠﻪ ﻛﺘﺒﻲ ﺭﻭ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﺪﻡ ﻭﻟﻲ ﻋﻤﻠﻲ ﺭﻭ ﺭﺩ ﺷﺪﻡ ﺣﺎﻻ ﻫﺮ ﭼﻲ ﺳﻌﻲ ﻣﻴﻜﻨﻢ اﺯ ﺳﺎﻝ 2016 اﻣﺘﺤﺎﻥ ﻛﺘﺒﻲ اﻭﻧﻢ ﺑﻪ ﻓﺎﺭﺳﻲ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﻤﻴﺸﻢ و ﻧﻴﺎﺯ ﺩاﺭﻡ ﻛﻪ ﺣﺘﻤﺎ ﮔﻮاﻫﻴﻨﺎﻣﻪ اﻡ ﺭﻭ ﺑﮕﻴﺮﻡ اﻳﻤﻴﻠﻢ taniazitan2014@ gmail.com ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻲ ﻛﻪ اﻳﻦ اﺧﻴﺮ اﻣﺘﺤﺎﻥ ﺩاﺩﻥ ﺳﻮاﻟﻬﺎي 2016 و ﺳﺎﻝ ﺟﺪﻳﺪ 2017 ﺑﺮاﻡ ﺑﻔﺮﺳﺘﻦ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-22 ساعت 13:33)rainyday نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 13:12)Paniz888 نوشته:  

سلام
موفق باشید

بیزحمت روش تکمیل امضا رو توضیح بدین؟
سلام
از بالای صفحه ای که مشاهده میکنید
سمت راست وارد کنترل پنل کاربر میشوید و سمت راست ستون کنترل پنل کاربر قسمت تنظیمات حساب کاربری ویرایش امضا هست
میتونید از اونجا امضا خودتون رو تکمیل کنید که فرمتش مشخص هست مثل سایر دوست دوستان
باز سوالی دارید من در خدمتم
موفق باشید
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، rainyday ، soruosh
سلام
دوستان آیا سابقه کار بیمه تامین اجتماعی رو اونور قبول دارن ؟ و اونجا هم اینچنین بیمه ای دارن که کارفرما کارمنداشو بیمه کنه؟
آیا به سازمان تامین اجتماعی خودمان باید اعلام کنیم که داریم از کشور خارج میشیم چون محل کارمون در ایران فقط ترک کار میزنه و با این مسائل اصلا کاری نداره.
اگر کسی در رابطه با بیمه و سابقه کار اطلاعات و مسائلی از این قبل داره بگه فکر میکنم برای همه مفید باشه .
تعداد اعضاء ‎: 1‎ نفر
تاریخ مشاهده نتیجه:2016 ,16 Jun‎
تاریخ ارسال فرم: 2016,July ‎4  
تاریخ نامه دوم: 2017,‎April 24
محل مصاحبه: ارمنستان 
تاریخ مصاحبه  June 27
نتیجه:AP
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2017-01-24 ساعت 10:31)amirdehghani20 نوشته:  سلام
دوستان آیا سابقه کار بیمه تامین اجتماعی رو اونور قبول دارن ؟ و اونجا هم اینچنین بیمه ای دارن که کارفرما کارمنداشو بیمه کنه؟
آیا به سازمان تامین اجتماعی خودمان باید اعلام کنیم که داریم از کشور خارج میشیم چون محل کارمون در ایران فقط ترک کار میزنه و با این مسائل اصلا کاری نداره.
اگر کسی در رابطه با بیمه و سابقه کار اطلاعات و مسائلی از این قبل داره بگه فکر میکنم برای همه مفید باشه .
#مبهم#
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2017-01-24 ساعت 12:42)Paniz888 نوشته:  
#مبهم#

نمیدونم چرا فرمودید مبهم چندتا سوال پرسش شده .
اگر میتونید راهنمایی کنید ممنون میشم.
کیس: ‎2017AS73XX‎
تاریخ مصاحبه  June 27
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، Mrcivil
(2017-01-24 ساعت 17:02)amirdehghani20 نوشته:  
#مبهم#

علت اینه که من خودم هم تو تاپیک هایی که خوندم
به چنین سوالی بر نخوردم
گفتم اینجوری مارک بشه توجه بیشتری به سوال شما میشه
و زودتر به جواب می رسید
شما هم صبر کنید اگه عزیزی جواب شما رو بدونه ، حتماً جواب شما رو میدن
دوستان تو مهاجر سرا خیلی با محبت هستن
موفق باشید
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: Mrcivil ، a_cute65 ، aazitaa
#مبهم#

سلام دوست عزیز
من فقط این رو می دونم که سابقه بیمه شما هیچ ثمر و بهره ای برای شما در آمریکا و هیچ کشور دیگری نخواهد داشت. از طرف دیگه بعید می دونم لزومی داشته باشه که به بیمه اطلاعی بدین که دارین مهاجرت می کنین.
البته فعلا همه شوکه و ناراحت این جریان امضا ترامپ هستیم.
فعلا باید صبور باشیم و امیدوار... کسی چه می دونه شاید با حضور این رییس جمهور هیجانی و غیر منطقی شاید خدا دوسمون داره و خیرمون نیست که بریم اون کشور... هر چی خدا بخواد...
البته خیلی از دوستان هم گفتن این تغییرات نیاز به پروسه طولانی داره چون به نظر میاد مخالف قانون اساسیشون هست.
امید به خدا...
شماره کیس: 2017AS19XX
تاریخ مشاهده نتیجه لاتاری: اول June
تاریخ ارسال فرم 260: اول June
تاریخ دریافت نامه دوم: 14 october
مکان مصاحبه:ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
نتیجه مصاحبه: نقصی مدارک و AP
فرد برنده: آقا -سربازی معاف-کارشناسی ارشد الکترونیک-کار شرکت خصوصی
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-25 ساعت 22:03)frhe نوشته:  
(2017-01-24 ساعت 12:42)Paniz888 نوشته:  #مبهم#

سلام دوست عزیز
من فقط این رو می دونم که سابقه بیمه شما هیچ ثمر و بهره ای برای شما در آمریکا و هیچ کشور دیگری نخواهد داشت. از طرف دیگه بعید می دونم لزومی داشته باشه که به بیمه اطلاعی بدین که دارین مهاجرت می کنین.
البته فعلا همه شوکه و ناراحت این جریان امضا ترامپ هستیم.
فعلا باید صبور باشیم و امیدوار... کسی چه می دونه شاید با حضور این رییس جمهور هیجانی و غیر منطقی شاید خدا دوسمون داره و خیرمون نیست که بریم اون کشور... هر چی خدا بخواد...
البته خیلی از دوستان هم گفتن این تغییرات نیاز به پروسه طولانی داره چون به نظر میاد مخالف قانون اساسیشون هست.
امید به خدا...
ممنون از پاسختون
دوستان نگران نباشید ایشاالله همه چی درست میشه . هنوز جای امیدواری هست ؛
کیس: ‎2017AS73XX‎
تاریخ مصاحبه  June 27
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج ، soruosh
دوستان اگر کسی در ایگ چند روز آتی ویزا یا مصاحبه شد لطفا لطفا لطفا مطرح کنید با این اوضاع صدور ویزابه چه صورت هست ؟
آیا کسی ویزای یکضرب شدا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان میدونم که زمان مناسب سوال نیست ولی من ترجیح میدم کاری رو که از دستم بر میاد انجام بدم و اون آمده کردن مدارک هست
سوالی که دارم اینه که تو لیست آماده کردن مدارک برای سفارت ابوظبی PDF از قسمت Additional Embassy or Consulate Instructions دانلود کردم و اولین کار یا Step , رجیستر Register کردن هست ولی وقتی من سعی میکنم رجیستر کنم Error زیر رو میده
Errors

Your request cannot be processed at this time. The site administrator has been alerted.
User could not be created. Please ensure First Name and Last Name are entered as they are in your passport.
اصلا باید رجیستر کرد یا خیر و اگر چواب بله هست مشکل کار من کجاست؟
فکر میکنم مشکل من خیلی ابتدایی باشه چون یک خط نوشته هم من در این مورد پیدا نکردم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان