کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
با سلام و احترام.

دوستان کسی راهکاری برای خرید از امازون و تحویل تو ایران داره ؟

ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-28 ساعت 00:56)Ariya نوشته:  با سلام و احترام.

ممنونم.

روش پرداخت یا چطوری بفرستن برات ایران اگه میخوای پرداخت کنی برو یه اکانت verify شده paypal بگیر که میتونی مثلا از شرکت iranicard اونوقت برایه اینکه برسه به دستت ادرس یه دوست اشنایی بده بفرستن برات اونجا بعد به اون دوست یا اشنا بگو برات بفرسته اگه مستقیم بخوای امازون بفرسته برات بعضی کالا هارو میفرسته ولی امکان داره نرسه بدستت
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، Ariya
(2017-01-28 ساعت 10:32)Reza2018 نوشته:  

ممنونم.

روش پرداخت یا چطوری بفرستن برات ایران اگه میخوای پرداخت کنی برو یه اکانت verify شده paypal بگیر که میتونی مثلا از شرکت iranicard اونوقت برایه اینکه برسه به دستت ادرس یه دوست اشنایی بده بفرستن برات اونجا بعد به اون دوست یا اشنا بگو برات بفرسته اگه مستقیم بخوای امازون بفرسته برات بعضی کالا هارو میفرسته ولی امکان داره نرسه بدستت

با سلام و احترام.

چطور برام بفرستن ایران.

تمامی کمپانی های امریکا از زیرش در میرن !

شخص میتونه بفرسته ؟

شرکتی در امریکا هست این کا رو بکنه ؟

ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-28 ساعت 21:07)Ariya نوشته:  
(2017-01-28 ساعت 10:32)Reza2018 نوشته:  

ممنونم.

با سلام و احترام.

چطور برام بفرستن ایران.

تمامی کمپانی های آمریکا از زیرش در میرن !

شخص میتونه بفرسته ؟

شرکتی در آمریکا هست این کا رو بکنه ؟

ممنونم.

سلام دقیقا نمیدونم چطوری بفرستن ولی تا حالا سه چهار بار تجربه گرفتن بسته پستی داشتم خیلی احتمال داره گم بشه یا خراب بشه ده روزم طول میکشید بعد اون که ارسال کردن رسید دستم
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها انصافا دم همه گرم که اینقد خوبید
دلم نیومد نگم اینو توی این شرایطی که برام باور کردنی نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen
با سلام دوستان این نوشته در پایین نامه اول من اومده میشه بگید مفهومش چیه؟
با تشکر
PAPERWORK REDUCTION ACT: Public reporting burden for this collection of information is estimated to average 30 minutes per response, including time required for searching existing data sources, gathering the necessary documentation, providing the information and/or documents required, and reviewing the final collection. You do not have to supply this information unless this collection displays a currently valid OMB control number. If you have comments on the accuracy of this burden estimate and/or recommendations for reducing it, please send them to: PRA_BurdenComments@state.gov.

CONFIDENTIALITY STATEMENT: AUTHORITIES: The information asked for on this form is requested pursuant to Section 222 of the Immigration and Nationality Act. Section 222(f) provides that the records of the Department of State and of diplomatic and consular offices of the United States pertaining to the issuance and refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential and shall be used only for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States. Certified copies of such records may be made available to a court provided the court certifies that the information contained in such records is needed in a case pending before the court. PURPOSE: The U.S. Department of State uses the facts you provide on this form primarily to determine your classification and eligibility for a U.S. immigrant visa. Individuals who fail to submit this form or who do not provide all the requested information may be denied a U.S. immigrant visa. Although furnishing this information is voluntary, failure to provide this information may delay or prevent the processing of your case. ROUTINE USES: If you are issued an immigrant visa and are subsequently admitted to the United States as an immigrant, the Department of Homeland Security will use the information on this form to issue you a Permanent Resident Card, and, if you so indicate, the Social Security Administration will use the information to issue a social security number. The information provided may also be released to federal agencies for law enforcement, counterterrorism and homeland security purposes; to Congress and courts within their sphere of jurisdiction; and to other federal agencies who may need the information to administer or enforce U.S. laws.
کیس: ‎2017AS73XX‎
تعداد اعضاء ‎: 1‎ نفر
تاریخ مشاهده نتیجه:2016 ,16 Jun‎
تاریخ ارسال فرم: 2016,July ‎4  
تاریخ نامه دوم: 2017,‎April 24
محل مصاحبه: ارمنستان 
تاریخ مصاحبه  June 27
نتیجه:AP
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان اخباری در خصوص از سرگیری فرآیند صدور ویزا منتشر شده از صحت و سقمش اطلاعی ندارم اگه از عزیزان کسی اطلاعات کاملتری داره لطفا اعلام کنید.با تشکر
شماره کیس:  2017as40XX
تعداد افراد منظور در کیس:3نفر
تاریخ رویت قبولی : اولین روز اعلام
تاریخ ارسال فرم:9 می
تاریخ انلاک و ارسال مجدد:october
کارنت:ژانويه
تاریخ دریافت نامه دوم:٢٠ژانويه
تاریخ مصاحبه:٦مارچ
محل مصاحبه:ابوظبي
نتیجه:AP
مقصد:انشالله florida
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-05 ساعت 15:28)mrticoen نوشته:  کجان اون افرادی که دم از ناامیدی میزدن؟ نکنه ویزاشونو گرفتن الان توی راه آمریکان؟ Smile

ممنون از همه دوستانی که با حرف های امیدبخششون کنار ما بچه های لاتاری 2017 بودن

با سلام
واقعاً بجا و درست بود مطلبی که بهش اشاره کردی   Smile Smile Smile
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen ، شهرادلیلا
با سلام به دوستان

???????

اطلاعیه مهم برای متقاضیان ویزای مهاجرتی آمریکا

با توجه به لغو فرمان پریزیدنت ترامپ در تاریخ سوم فوریه کلیه زمان مصاحبه های متقاضیان ویزای مهاجرتی که در فوریه و مارچ لغو شده بود مجدد برنامه ریزی و روند مصاحبه ها ادامه می یابد.

لذا متقاضیان ویزا منتظر اطلاع سفارت جهت دریافت زمان جدید مصاحبه باشند.

منبع : کانال مهاجرت به آمریکا

#بحث#
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen ، mkb
سلام به همه دوستان. این تجربه من از حدود 1 سال مهاجرت با خانواده ام است که براتون میگم. اول از همه خودتون رو مجهز کنید. به زبان و تخصص . که هر چقدر هم زبانتون خوب باشه باز هم کمه. دوم بشینید و سنگ هاتون رو با خودتون وابکنید که واسه چی دارید میاید. اگه با این دید که قراره بیاید اینجا و هر شب یک تفریح جالب و هیجان انگیز داشته باشید و ‎...‎ سرابی بیش نیست. بدونید حداقل 3 سال سخت جلو روتونه. من خودم تازه 30 درصد مسیر رو رفتم. با وجود اینکه زبانم خوب بود و مهندس کامپیوتر هم بودم تازه 4 ماه پیش کار تخصصی پیدا کردم و قبلش توی کارخونه کار میکردم. اگه از سختی نمیترسید و کار براتون عار نیست و اگه اهل تحمل کردن سختیها و تلاش و تلاش و تلاش کردن به امید روزهای خوب هستید فکر کنم بله اومدن خوبه. راستش برای ما که گرین کارت داشتیم اینکه رییس جمهور اوباما باشه یا ترامپ من تفاوتی ندیدم. منظورم از لحاظ زندگی داخل آمریکاست. والا برای خارج آمریکا که روی پرزیدنت قبلی ما رو سفید کرده استاد در جنجال.بعد هم که اگر آدمهای حساس و عاشق فامیلی هستید مطمئنا بعد از 1 ماه که شیرینی سفر و جاذبه هاش عادی میشه بعد از هر تماس تلفنی شروع به گریه خواهید کرد. متاسفانه در قبال مهاجرت فقط میشه گفت گروهی از انسانها هستند که با علم به مشکلات و سختی ها ریسک ان را قبول میکنند. بدانید مهاجرت کار انسانهای شجاع است. وقتی این رو میگم خیال نکنید دارم از خودم تعریف میکنم. منظورم از مهاجر کسیه که حداقل 5 سال از مهاجرتش گذشته و یواش یواش داره خودش رو با جامعه جدید وفق میده نه کسی که 1 سال میاد و همه پس انداز 10 سالش تو ایران رو میخوره و نه اینجایی میشه نه اونجایی.
جوانب کار رو بسنجید و اول با عقل دوم با عقل و سوم با قلبتون تصمیم بگیرید. متاسفانه مهاجرت نسخه یکسان نداره و شرایط هر شخص و شهر ورود و شانس و ‎...‎ او همه چی دخیله.
ببخشید که از هر دری سخنی شد . خواستم مختصر به همه چیز اشاره ای بکنم
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
پاسخ
ﺳﻼﻡ
ﺑﻌﺪ اﺯ,ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ اﻧﮕﺎﺭ ﺩﻳﺮﻭز ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺗﻮﻱ ﺻﻔﺤﻪ ﻫﺎ ﺩﻧﺒﺎﻝ اﺧﺒﺎﺭ ﺟﺪﻳﺪ ﺑﻮﺩﻳﻢ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﻫﻤﮕﻲ ﺑﻪ ﺭاﺣﺘﻲ ﻭاﺭﺩ ﺧﺎﻙ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﺑﺸﻨﻮﻳﺪ و ﺭاﺣﺘﺘﺮ ﻛﺎﺭ ﺗﺨﺼﺼﻲ ﭘﻴﺪا ﻛﻨﻴﺪ ﻃﻮﻝ ﻣﻴﻜﺸﻪ اﻣﺎ ﺧﻮب ﭼﺎﺭﻩ ﭼﻴﻪ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
پاسخ
تشکر کنندگان: ََAfra ، hosseinix ، zamini1975
مايك فلين، مشاور امنيت ملى ترامپ از تندرو ترین افراد نزدیک به رییس جمهوری ایالات متحده به خاطر دروغگويى در مورد مكالماتش با سفير روسيه مجبور به استعفا شد.

‏در تاريخ آمريكا سابقه ندارد كه مقام كليدى مشاور امنيت ملى كاخ سفيد در كمتر از ٤ هفته مجبور به استعفا بشود.

منبع : کانال رسمی انجمن گفتگوهای مهاجرتی مهاجرسرا

LINK : https://t.me/mohajersara

#راهنما#
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen
دوستان لطف کنند امضاهاشون رو کامل کنند و از گزینه ی تشکّر استفاده کنند ( مطمئنّن هزینه ای نخواهد داشت براتون )

سپاس بخاطر درک و شعور بالای شما دوستان
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
BBCPersian:
⚡️گزارش وزارت امنیت داخلی آمریکا فرمان مهاجرتی ترامپ علیه ایران و شش کشور دیگر را 'رد کرد'

گزارشی از وزارت امنیت داخلی آمریکا به رسانه‌ها درز کرده که در آن کارشناسان این وزارتخانه فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ را رد کرده و می‌گویند شواهد کافی وجود ندارد که شهروندان ایران و شش کشور دیگر ممنوع شده تهدیدی تروریستی برای آمریکا باشند.
?کارشناسان وزارت امنیت داخلی در این گزارش درزکرده نوشته‌اند که به نظر نمی‌رسد کشور محل تولد معیار مناسبی برای ارزیابی تهدید تروریستی بالقوه باشد.
http://bbc.in/2lahA33
@BBCPersian
تا کی میخوان شل کن سفت کن در بیارن خدا میدونه
دیگه داره لوس میشه .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: tabangigs ، ََAfra ، sabmn ، a_cute65 ، pishtaz611 ، behrooz.el ، فرناز٥٧ ، محبوبه. 68
سلام دوستان
ببخشید مجدد می پرسم
خبر دارین این ماه کسی نامه دوم دریافت کرده جدیدا یا نه؟
منظورم کنسل شده ها نیستا، منظورم برا دفعه اوله؟
کیس: حدود ۴۰۰۰   Cool
رویت قبولی: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶- برنده مرحله دوم
ارسال فرم: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : ۴ می ۲۰۱۷
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
شغل آزاد
سربازی معاف
نتیجه: ویزای یک ضرب
سفرنامه

...... مى‏ گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد *سوره نساء*
پاسخ