کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
سلام دوستان. من پس فردا وقت سفارت در ایروان دارم. شنیدم فرم جدیدی در سفارت آنکارا مربوط به اطلاعات تک تک خواهر و برادرها و سایر مسائل شخصی باید پر کرد. آیا از آخرین کسانی که تا امروز وقت مصاحبه در ایروان داشتند هم این اطلاعات رو خواستند؟لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='sori471' pid='760891' dateline='1497803748']
سلام دوستان. من پس فردا وقت سفارت در ایروان دارم. شنیدم فرم جدیدی در سفارت آنکارا مربوط به اطلاعات تک تک خواهر و برادرها و سایر مسائل شخصی باید پر کرد. آیا از  آخرین کسانی که تا امروز وقت مصاحبه در ایروان داشتند هم این اطلاعات رو خواستند؟لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
[

دوست عزیز فردای همون روز در قالب ایمیل 6 سوالی یکی از سوالها در خصوص خواهر و برادرو تاریخ تولد و... بود که برای ما ارسال شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما نزدیک 8000 هستیم و نامه دوم اومده. امیدوارم برای شما هم زودی بیاد.
(2017-06-18 ساعت 14:47)massitorabi نوشته:  
(2017-06-18 ساعت 11:26)نرگس2017 نوشته:  بله برای همه اومده. ایمیل بزنید پیگیری کنید.
(2017-06-17 ساعت 15:35)massitorabi نوشته:  سلام
یه سوال دارم. آیا از بین دوستانی که کیس نامبرشون بالای 7500 هست و طبق ویزا بولتن برای جولای کارنت شدن،‌کسی نامه دوم را دریافت کرده ؟ ممنون می شم اگه کسی نامه دومش اومده جواب بده و بگه حدود کسی نامبرش شماره چنده .

والله هم زنگ زدم هم ایمیل. ایمیل را پاسخ نگرفتم اما زنگ زدم گفت که پروند‌ه‌تون در حال بررسی هست. سه نفر در سه نوبت سه جواب متفاوت دادن اولی گفت قطعا براتون نامه دوم ارسال خواهد شد. . دومی گفت در حال بررسی هست و خب معلوم نیست شاید بیاد شاید نیاد. سومی گفت می بینم در مرحله بررسی هست و خب منطقا باید نامه دوم را به زودی دریافت کنید.
اینهم بگم که در ویزا بولتن تا شماره 7300 را برای جون کارنت کرده بود و بالای 7300 را برای جولای کارنت کرده که گفتن تا کیس 7500 نامه هاشون را تا 23 می دریافت کردن  واسه همین من نمیدونم  ما که بالای 7500 هستیم  آیا باید منتظر باشیم تا 23 جون به دستمون برسه یا نه و اینکه آیا نامه ها یه باره ارسال میشه یا هر روز برای تعدادی نامه ارسال میشه
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-18 ساعت 11:26)نرگس2017 نوشته:  بله برای همه اومده. ایمیل بزنید پیگیری کنید.
(2017-06-17 ساعت 15:35)massitorabi نوشته:  سلام
یه سوال دارم. آیا از بین دوستانی که کیس نامبرشون بالای 7500 هست و طبق ویزا بولتن برای جولای کارنت شدن،‌کسی نامه دوم را دریافت کرده ؟ ممنون می شم اگه کسی نامه دومش اومده جواب بده و بگه حدود کسی نامبرش شماره چنده .

والله هم زنگ زدم هم ایمیل. ایمیل را پاسخ نگرفتم اما زنگ زدم گفت که پروند‌ه‌تون در حال بررسی هست. سه نفر در سه نوبت سه جواب متفاوت دادن اولی گفت قطعا براتون نامه دوم ارسال خواهد شد. . دومی گفت در حال بررسی هست و خب معلوم نیست شاید بیاد شاید نیاد. سومی گفت می بینم در مرحله بررسی هست و خب منطقا باید نامه دوم را به زودی دریافت کنید.
اینهم بگم که در ویزا بولتن تا شماره 7300 را برای جون کارنت کرده بود و بالای 7300 را برای جولای کارنت کرده که گفتن تا کیس 7500 نامه هاشون را تا 23 می دریافت کردن  واسه همین من نمیدونم  ما که بالای 7500 هستیم  آیا باید منتظر باشیم تا 23 جون به دستمون برسه یا نه و اینکه آیا نامه ها یه باره ارسال میشه یا هر روز برای تعدادی نامه ارسال میشه

(2017-06-18 ساعت 23:25)fatimaaaaa نوشته:  
(2017-06-18 ساعت 21:05)sori471 نوشته:  سلام دوستان. من پس فردا وقت سفارت در ایروان دارم. شنیدم فرم جدیدی در سفارت آنکارا مربوط به اطلاعات تک تک خواهر و برادرها و سایر مسائل شخصی باید پر کرد. آیا از  آخرین کسانی که تا امروز وقت مصاحبه در ایروان داشتند هم این اطلاعات رو خواستند؟لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
[

دوست عزیز فردای همون روز در قالب ایمیل 6 سوالی یکی از سوالها در خصوص خواهر و برادرو تاریخ تولد و... بود که برای ما ارسال شد
یکدنیا ممنون از جوابتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2017-06-19 ساعت 09:07)نرگس2017 نوشته:  ما نزدیک 8000 هستیم و نامه دوم اومده. امیدوارم برای شما هم زودی بیاد.

چقدر خوب . تبریک میگم من دیروز به kcc‌زنگ زدم بهم گفت که فرم D-260‌مون به طور کامل بررسی شده و ما در صف schedule‌ شدن هستیم. اگر قرار باشه آگوست مصاحبه بشیم تا آخر جون نامه رو می گیریم اما اگر سپتامبر وقت مصاحبه بدن بهمون خب ممکنه تا وسط جولای نامه را بگیریم.Sad( البته شما از شهریور سال گذشته اقدام کردید یعنی متوجه شدید من تازه امسال اردیبهشت وقتی می خواستم 2018 را چک کنم تصادفا 2017 را چک کردم و دیدم برنده شدم و خب به همین خاطر تازه من حدودآ دو ماهه که فرم 260 را فرستادم و منطقا باید رفته باشم ته صفSmile) منم نزدیک 8000 هستم و امیدوارم بیاد مال منم گناه دارمSad(
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
پس حتما خبر خوب نامه دومتون رو بدید به ما. براتون آرزوی موفقیت میکنم.
(2017-06-20 ساعت 15:22)massitorabi نوشته:  
(2017-06-19 ساعت 09:07)نرگس2017 نوشته:  ما نزدیک 8000 هستیم و نامه دوم اومده. امیدوارم برای شما هم زودی بیاد.
(2017-06-18 ساعت 14:47)massitorabi نوشته:  والله هم زنگ زدم هم ایمیل. ایمیل را پاسخ نگرفتم اما زنگ زدم گفت که پروند‌ه‌تون در حال بررسی هست. سه نفر در سه نوبت سه جواب متفاوت دادن اولی گفت قطعا براتون نامه دوم ارسال خواهد شد. . دومی گفت در حال بررسی هست و خب معلوم نیست شاید بیاد شاید نیاد. سومی گفت می بینم در مرحله بررسی هست و خب منطقا باید نامه دوم را به زودی دریافت کنید.

چقدر خوب . تبریک میگم من دیروز به kcc‌زنگ زدم بهم گفت که فرم D-260‌مون به طور کامل بررسی شده و ما در صف schedule‌ شدن هستیم. اگر قرار باشه آگوست مصاحبه بشیم تا آخر جون نامه رو می گیریم اما اگر سپتامبر وقت مصاحبه بدن بهمون خب ممکنه تا وسط جولای نامه را بگیریم.Sad( البته شما از شهریور سال گذشته اقدام کردید یعنی متوجه شدید من تازه امسال اردیبهشت وقتی می خواستم 2018 را چک کنم تصادفا 2017 را چک کردم و دیدم برنده شدم و خب به همین خاطر تازه من حدودآ دو ماهه که فرم 260 را فرستادم و منطقا باید رفته باشم ته صفSmile) منم نزدیک 8000 هستم و امیدوارم بیاد مال منم گناه دارمSad(
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز، تنها ترجمه دارالترجمه رسمی کافیه تاییدیه نمیخاد.

(2017-06-08 ساعت 13:05)شهرادلیلا نوشته:  سلام دوستان
آیا برای ادامه تحصیل در دانشگاهها یا کالج ها مدرک تحصیلی رو که ترجمه رسمی میکنیم کدوم یک از مهرهای زیر هم لازمه که روش بخوره؟ یا اینکه بستگی به دانشگاهش داره اصولا؟

۱- وزارت امور خارجه
۲- دادگستری
یا هر دو مهر لازمه؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-21 ساعت 08:57)نرگس2017 نوشته:  پس حتما خبر خوب نامه دومتون رو بدید به ما. براتون آرزوی موفقیت میکنم.
(2017-06-20 ساعت 15:22)massitorabi نوشته:  

نرگس جان گرفتم Smile Smile Smile Smile Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: نرگس2017
سلام
میشه لطفا برای ما که بچه کوچیک داریم و البته یک دختر 8 ساله و رشتمون عمران و برق هست راهنمایی کنید کدام شهر در کدام ایالت از همه نظر مناسبتره؟....ممنون
شماره کیس: ‎2017AS44XX‎
تاریخ رویت قبولی:06 ‎MAY‎
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط kcc
تاریخ ارسال فرم: ‎28 may
تاریخ مصاحبه: 14march
نتیجه: AP

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان
به نظر شما اين فرمان ترامپ كه دوباره قراره از ٧٢ ساعت ديگه اجرايي بشه تو پروسه ماها كه نامه دوم رو گرفتيم و هنوز مصاحبه مون رو انجام نداديم اثر ميذاره؟ اصلا برندگان لاتاري رو شامل ميشه؟! Sad(((
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

متأسفانه با اجرای این فرمان کلا تمام کیس های باقیمانده برای امسال قادر به دریافت ویزا نخواهند بود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-26 ساعت 22:26)amir_esp نوشته:  سلام

متأسفانه با اجرای این فرمان کلا تمام کیس های باقیمانده برای امسال قادر به دریافت ویزا نخواهند بود

کجا نوشته؟ ار کجا انقدر اطمینان دارید؟
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-26 ساعت 22:45)eblis_67 نوشته:  

متن زیر رو مطالعه کنید. منبع بی بی سی

دیوان عالی آمریکا امروز دوشنبه ۲۶ ژوئن تصمیم گرفت که تقاضای وکلای دولت دونالد ترامپ در پرونده موسوم به فرمان مهاجرتی رئیس جمهور آمریکا را بررسی کند.
این تصمیم به معنای آن است که بخش‌هایی از محدودیت‌های اعمال شده از سوی دادگاه‌های پایین‌تر علیه فرمان اجرایی آقای ترامپ برداشته می‌شود.
آقای ترامپ در اولین ماه‌های ریاست جمهوری خود فرمانی را امضا کرد که ورود شهروندان شش کشور ایران، سوریه، سودان، سومالی، لیبی و یمن را به مدت ۹۰ روز به آمریکا ممنوع می‌کرد. این فرمان همچنین ورود پناهجویان را به مدت ۱۲۰ روز معلق می‌کرد.
این حکم در چند دادگاه مورد اعتراض قرار گرفت و اجرای آن عملا متوقف شد.
اما با تصمیم امروز دیوان عالی تا زمان رسیدگی این دیوان به پرونده در حدود چهار ماه دیگر، اجرای بخش‌هایی از حکم مهاجرتی آقای ترامپ دوباره آغاز می‌شود.
آقای ترامپ که هدف از فرمان مهاجرتی‌اش را بهبود امنیت در آمریکا عنوان کرده بود، تصمیم تازه دادگاه را "پیروزی آشکار" برای امنیت ملی آمریکا خوانده است.
دیوان عالی آمریکا می‌گوید معنای عملی تصمیم امروزش این است که فرمان مهاجرتی نمی‌تواند علیه شهروندان خارجی اعمال شود که دارای "ارتباطی اصیل" با شخص یا شرکتی در ایالات متحده هستند.
اما به گفته دیوان عالی بقیه شهروندان شش کشور مشمول بندهای فرمان مهاجرتی آقای ترامپ خواهند شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-26 ساعت 23:35)amir_esp نوشته:  
(2017-06-26 ساعت 22:45)eblis_67 نوشته:  

متن زیر رو مطالعه کنید. منبع بی بی سی

دیوان عالی آمریکا امروز دوشنبه ۲۶ ژوئن تصمیم گرفت که تقاضای وکلای دولت دونالد ترامپ در پرونده موسوم به فرمان مهاجرتی رئیس جمهور آمریکا را بررسی کند.
این تصمیم به معنای آن است که بخش‌هایی از محدودیت‌های اعمال شده از سوی دادگاه‌های پایین‌تر علیه فرمان اجرایی آقای ترامپ برداشته می‌شود.
آقای ترامپ در اولین ماه‌های ریاست جمهوری خود فرمانی را امضا کرد که ورود شهروندان شش کشور ایران، سوریه، سودان، سومالی، لیبی و یمن را به مدت ۹۰ روز به آمریکا ممنوع می‌کرد. این فرمان همچنین ورود پناهجویان را به مدت ۱۲۰ روز معلق می‌کرد.
این حکم در چند دادگاه مورد اعتراض قرار گرفت و اجرای آن عملا متوقف شد.
اما با تصمیم امروز دیوان عالی تا زمان رسیدگی این دیوان به پرونده در حدود چهار ماه دیگر، اجرای بخش‌هایی از حکم مهاجرتی آقای ترامپ دوباره آغاز می‌شود.
آقای ترامپ که هدف از فرمان مهاجرتی‌اش را بهبود امنیت در آمریکا عنوان کرده بود، تصمیم تازه دادگاه را "پیروزی آشکار" برای امنیت ملی آمریکا خوانده است.
دیوان عالی آمریکا می‌گوید معنای عملی تصمیم امروزش این است که فرمان مهاجرتی نمی‌تواند علیه شهروندان خارجی اعمال شود که دارای "ارتباطی اصیل" با شخص یا شرکتی در ایالات متحده هستند.
اما به گفته دیوان عالی بقیه شهروندان شش کشور مشمول بندهای فرمان مهاجرتی آقای ترامپ خواهند شد.

منظور من لاتاری هست کجای این فرمان گفته شده لاتاری کامل بسته شده؟ هنوز برای همه مبهم هست من به خبرگزاری کاری ندارم متن فرمان مشخص نیست متاسفانه هنوز
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
دیوان عالی ایالات متحده در اقدامی که یک پیروزی برای دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، محسوب می‌شود بخش‌هایی از فرمان ممنوعیت موقت ورود اتباع شش کشور عمدتا مسلمان و پناهندگان به خاک این کشور را اجرایی کرد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، در حکم دیوان عالی آمریکا تصریح شده است این ممنوعیت ۹۰ روزه فقط شامل افرادی می‌شود که هیچ پیوندی با ایالات متحده ندارند.

چند دادگاه ایالتی آمریکا روز ششم مارس رای به توقف کامل فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ داده بودند ولی دیوان عالی در حکم روز دوشنبه پنجم تیرماه خود بخش‌هایی از این فرمان را قابل اجرا دانسته است.

دیوان عالی می‌گوید که آماده شنیدن استدلال‌های دولت آمریکا درباره فرمان مهاجرتی یاد شده در دوره بعدی فعالیت خود است که از ماه اکتبر آغاز می‌شود.

در واقع، حکم روز دوشنبه دیوان عالی حالت اضطراری دارد تا بخش‌هایی از این فرمان شکل اجرایی به خود گیرد ولی بحث حقوقی برای صدور حکم نهایی ادامه خواهد یافت.

در این حکم آمده است که فرمان ممنوعیت ورود اتباع شش کشور به ایالات متحده به اجرا در می‌آید، «در مورد اتباع خارجی که هیچ رابطه‌ واجد شرایطی با فرد یا موسسه‌ای در ایالات متحده ندارند».
دیوانعالی بخشی از فرمان مهاجرتی ترامپ درباره ویزا به شهروندان ایران و پنج کشور، تایید کرد. یعنی چه؟
قرار است دیوانعالی پائیز به این فرمان رسیدگی کند اما از سه روز دیگر این فرمان اجرایی اجرا می شود. در نظر دیوانعالی آمده:
? در رای دیوان عالی آمده است: «افراد متقاضی ویزا لازم است که یک رابطه خانوادگی نزدیک در آمریکا داشته باشند.»
? این حکم همچنین درباره کسانی که برای تحصیل و کار به آمریکا می روند می گوید «رابطه باید رسمی و مستند و نه برای گریز از حکم باشد.»
? این حکم می گوید مثلا دانشجویی که پذیرش دانشگاهی در آمریکا را دارد یا کارگری که در یک شرکت آمریکایی پیشنهاد کار دریافت کرده، واجد این رابطه است. پس نباید نگران باشند.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، amir_esp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان