کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
(2017-06-02 ساعت 23:12)شهرادلیلا نوشته:  سلام دوستان
ایا برای سفر اول به آمریکا باید بلیط دوطرفه بگیریم حتما؟ ایا قوانین تغییر جدیدی کرده؟
امروز من خواستم از سایت علی بابا بلیط بخرم که بخش پشتیبانی گفت در این مورد با ایرلاین تماس بگیرم. گفت فکر میکنه با ویزای لاتاری حتما باید بلیط دوطرفه باشه!!!!
ایا از دوستان کسی اطلاعات جدیدی داره یا کسی رو میشناسید که با بلیط یکطرفه و ویزای لاتاری اخیرا رفته باشه؟

شما مهاجرید، مهاجر می‌ره که بمونه پس یه طرفم میگیره، بخواد برگرده هم دوطرفه
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، شهرادلیلا
سلام دوستان جوابی که مدیکال بهمون میده رو باید به همراه مدارک دیگه به سفارت ارائه بدیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-03 ساعت 18:18)fatimaaaaa نوشته:  سلام دوستان جوابی که مدیکال بهمون میده رو باید به همراه مدارک دیگه به سفارت ارائه بدیم؟

سلام
شما جواب مدیکال و عکس قفسه سینه به همراه مدارک هویتی/کاری و تحصیلی که ازتون خواسته بودند رو به همراه اصل مدارک به سفارت ارائه میدین.

موفق باشید
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، ترجمه حکم کارگزینی برای اثبات محل کار و مدرک تحصیلی کفایت می کنه؟چون دانشجوی کتری مدرک فوق لیسانسش. دست دانشگاهه؟ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-01 ساعت 23:18)ballmer.kurt نوشته:  سلام
افرادی که کلیر شده و موفق به گرفتن ویزا می شوند باید حتما قبل از سپتامبر 2017 وارد آمریکا بشوند یا بسته به اعتبار ویزاشون فرصت خواهند داشت؟

البته اعتبار مدیکال هم شرطه اکثرا ویزا رو شش ماهه صادر میکنند ولی اگه بخواید تا شش ماه برید باید مدیکالتون هم اعتبار داشته باشه ولی میتونید مدیکال رو تمدید کنید
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: mohajer1360
(2017-06-04 ساعت 21:12)mostafa2017 نوشته:  
(2017-06-03 ساعت 18:18)fatimaaaaa نوشته:  سلام دوستان جوابی که مدیکال بهمون میده رو باید به همراه مدارک دیگه به سفارت ارائه بدیم؟

سلام
شما جواب مدیکال و عکس قفسه سینه به همراه مدارک هویتی/کاری و تحصیلی که ازتون خواسته بودند رو به همراه اصل مدارک به سفارت ارائه میدین.

موفق باشید

اشتباه میکنید هیچ کدوم ار موارد مدیکال رو نباید ببرید سفارت حتی سی دی رو دم در سفارت ازتون میگیرن اگه همراهتون باشه. این مدارک رو به همراه پاکت زرد که بعد از صادر شدن ویزا بهتون میدن باید با خودتون به امریکا ببرید و در فرودگاه ارائه بدید
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا برای ادامه تحصیل در دانشگاهها یا کالج ها مدرک تحصیلی رو که ترجمه رسمی میکنیم کدوم یک از مهرهای زیر هم لازمه که روش بخوره؟ یا اینکه بستگی به دانشگاهش داره اصولا؟

۱- وزارت امور خارجه
۲- دادگستری
یا هر دو مهر لازمه؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
کیس: حدود ۴۰۰۰   Cool
رویت قبولی: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶- برنده مرحله دوم
ارسال فرم: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : ۴ می ۲۰۱۷
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
شغل آزاد
سربازی معاف
نتیجه: ویزای یک ضرب
سفرنامه

...... مى‏ گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد *سوره نساء*
پاسخ
تشکر کنندگان:
بعد از کلیری وقتی پاسپورت و مدیکال برای سفارت ارسال میشه تا ویزا صادر بشه
آیا قبل از دریافت پاسپورت از طریق پست ایشود میشیم ؟
آیا بالا فاصله بعد از صدور ویزا ایشود میشیم یا خیر بلافاصله نیست؟
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
خلاصه پروسه ما تا امروز:
طبق عادت که همیشه تا آخر سپتامبر توی سایت رو چک میکنم که قبول شدم یا نه اینبار هم این کارو انجام دادم و شهریور ماه بود که دیدم برنده شدم. در عرض سه روز فرم 260 رو پر کردم و فرستادم خودمون محل مصاحبه رو به ایروان تغییر دادیم. ایمیل رفرنس نامبرمون اومد.
هر روز میام اینجا و کامنتها رو میخونم تا موردی رو اشتباه نکنم. از مهر ماه شروع کردیم واکسن هپاتیتمون رو زدیم و آخرین مرحله‌اش آخرهای خرداد هست. ماه پیش هم واکسن MMR و کزاز رو زدیم و تست ابله مرغان هم دادیم. سه تیر همه واکسنهامون انجام میشه و میریم کارت زردمون رو بگیریم. بچمون هم که کارت واکسن داره.
نامه دومم در سری آخر کارنتیها اومد و من دو هفته پیش وقت مدیکال گرفتم. سه روز بعد از مدیکال روز مصاحبمون هست. من آلرژی فصلی دارم و دستم میخاره و نمیدونم اینو به دکتر بگم یا نه؟
الانم دارم مدارکمون رو جمع‌اوری میکنم و تقریبا همه آماده شدن به جز نامه تمکن مالی که دو هفته مونده به مصاحبه تهیه میکنم. من سند ماشینهامون رو هم دادم ترجمه نمیدونم کار درستی هست یا نه؟ سند خونه رو هم دادم ترجمه. یه صفحه هم ادرس خونمون و ادرس امریکا و ایمیل برای خودم و همسرم در دو نسخه تایپ و پرینت گرفتم. یه صفحه هم لیست شبکه های اجتماعی که توشون عضوم رو تهیه کردم. نمیدونم آیا imo و line و skype هم شامل صفحات اجتماعی میشه یا نه؟
از اونجایی که ما بیشتر از شش ماه در یک کشور خارجی زندگی کردیم برای تهیه نامه پلیس رکورد اون کشور هم اقدام کردم و نامه تو راهه و من نگرانم چون قرار بود تا امروز برسه ولی هنوز نرسیده چون با پست معمولی میفرستن.
الانم خیلی مواظبم که مریض نشیم به ویژه پسرم چون میترسم برای روز مصاحبه مشکلی پیش بیاد.
من و همسرم هر دو شغل دولتی داریم من کارمند اداره هستم و همسرم استاد دانشگاه. نمیدونم آیا ap میخوریم یا نه؟ چون اگه بخوریم زمان میبره و ممکنه ظرفیت پر بشه و به ما نرسه دیگه.
هنوز هتل رزرو نکردیم. نمیخوام سوییت اجاره کنم چون میخوام اون چند روز بهمون خوش بگذره. دنبال یه هتلم که نزدیک محل سفارت باشه و خوب هم باشه.
باز اگه کاری کردیم اینجا اضافه میکنم.
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، MOZHDEHHHHHH ، soruosh
(2017-06-14 ساعت 11:24)نرگس2017 نوشته:  خلاصه پروسه ما تا امروز:
طبق عادت که همیشه تا آخر سپتامبر توی سایت رو چک میکنم که قبول شدم یا نه اینبار هم این کارو انجام دادم و شهریور ماه بود که دیدم برنده شدم. در عرض سه روز فرم 260 رو پر کردم و فرستادم خودمون محل مصاحبه رو به ایروان تغییر دادیم. ایمیل رفرنس نامبرمون اومد.
هر روز میام اینجا و کامنتها رو میخونم تا موردی رو اشتباه نکنم. از مهر ماه شروع کردیم واکسن هپاتیتمون رو زدیم و آخرین مرحله‌اش آخرهای خرداد هست. ماه پیش هم واکسن MMR و کزاز رو زدیم و تست ابله مرغان هم دادیم. سه تیر همه واکسنهامون انجام میشه و میریم کارت زردمون رو بگیریم. بچمون هم که کارت واکسن داره.
نامه دومم در سری آخر کارنتیها اومد و من دو هفته پیش وقت مدیکال گرفتم. سه روز بعد از مدیکال روز مصاحبمون هست. من آلرژی فصلی دارم و دستم میخاره و نمیدونم اینو به دکتر بگم یا نه؟
الانم دارم مدارکمون رو جمع‌اوری میکنم و تقریبا همه آماده شدن به جز نامه تمکن مالی که دو هفته مونده به مصاحبه تهیه میکنم. من سند ماشینهامون رو هم دادم ترجمه نمیدونم کار درستی هست یا نه؟ سند خونه رو هم دادم ترجمه. یه صفحه هم ادرس خونمون و ادرس آمریکا و ایمیل برای خودم و همسرم در دو نسخه تایپ و پرینت گرفتم. یه صفحه هم لیست شبکه های اجتماعی که توشون عضوم رو تهیه کردم. نمیدونم آیا imo  و line  و skype  هم شامل صفحات اجتماعی میشه یا نه؟
از اونجایی که ما بیشتر از شش ماه در یک کشور خارجی زندگی کردیم برای تهیه نامه پلیس رکورد اون کشور هم اقدام کردم و نامه تو راهه و من نگرانم چون قرار بود تا امروز برسه ولی هنوز نرسیده چون با پست معمولی میفرستن.
الانم خیلی مواظبم که مریض نشیم به ویژه پسرم چون میترسم برای روز مصاحبه مشکلی پیش بیاد.
من و همسرم هر دو شغل دولتی داریم من کارمند اداره هستم و همسرم استاد دانشگاه. نمیدونم آیا ap میخوریم یا نه؟ چون اگه بخوریم زمان میبره و ممکنه ظرفیت پر بشه و به ما نرسه دیگه.
هنوز هتل رزرو نکردیم. نمیخوام سوییت اجاره کنم چون میخوام اون چند روز بهمون خوش بگذره. دنبال یه هتلم که نزدیک محل سفارت باشه و خوب هم باشه.

سلام
فقط یک نکته در مورد هتل
از اونجایی که سفارت تقریبا از مرکزیت شهر دوره و چیزی هم اطراف اون نیست بهتره شما هتل رو اطراف میدون هراپراک(میدون اصلی شهر) بگیرید. چون شما فقط یک روز میخواید برید سفارت که اونم با هزینه کمتر از 1000 درام با تاکسی میتونید برید اونجا
موفق باشید
شماره کیس: ‎2017AS61xx‎
رویت نامه اول: 10 اکتبر ‎2016‎
ارسال فرم260: 16 اکتبر 2016
درخواست آنلاک: 06 مارچ 2017
سابمیت مجدد: 09 مارچ ‎2017‎
تعداد افراد کیس: تغییر از یک به دو نفر در زمان آنلاک به دلیل ازدواج
کارنت شدن: 9 مارچ ‎2017‎
دریافت نامه دوم:28 مارچ ‎2017‎
مصاحبه: 4 می 2017، ایروان(تغییر از آنکارا به ایروان)
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت :نفر اول 5<=== ، 8، 10 و 11 می------- 16 جون،10 و 17 جولای آپدیت با ایمیل (ایمیل=گل آفساید) و 26 جولای دوخطی
نفر دوم 5 و 11 می <=== دو خطی
کلیر شدن هر دو نفر 27 جولای
ارسال مدارک به پست ارمنستان 7 آگست
دریافت ویزا از پست ارمنستان 10 آگست
ورود به آمریکا 7 اکتبر 2017
الهی به امیدتو
پاسخ
تشکر کنندگان: نرگس2017 ، soruosh
انگلیسی هراپراک چه جوریه من نمیتونم روی نقشه پیدا کنم
(2017-06-14 ساعت 12:07)houmanlimoo نوشته:  
الانم دارم مدارکمون رو جمع‌اوری میکنم و تقریبا همه آماده شدن به جز نامه تمکن مالی که دو هفته مونده به مصاحبه تهیه میکنم. من سند ماشینهامون رو هم دادم ترجمه نمیدونم کار درستی هست یا نه؟ سند خونه رو هم دادم ترجمه. یه صفحه هم ادرس خونمون و ادرس آمریکا و ایمیل برای خودم و همسرم در دو نسخه تایپ و پرینت گرفتم. یه صفحه هم لیست شبکه های اجتماعی که توشون عضوم رو تهیه کردم. نمیدونم آیا imo  و line  و skype  هم شامل صفحات اجتماعی میشه یا نه؟
امروز 11 تیر ما بلیط رفت و برگشت به ایروان رو گرفتیم. البته با پرواز چارتر ماهان و هتل کانگرس شد نفری حدود 2000000.

سلام
فقط یک نکته در مورد هتل
از اونجایی که سفارت تقریبا از مرکزیت شهر دوره و چیزی هم اطراف اون نیست بهتره شما هتل رو اطراف میدون هراپراک(میدون اصلی شهر) بگیرید. چون شما فقط یک روز میخواید برید سفارت که اونم با هزینه کمتر از 1000 درام با تاکسی میتونید برید اونجا
موفق باشید
کیس نامبر 2017000007xxx
برنده خودم
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-14 ساعت 13:10)نرگس2017 نوشته:  انگلیسی هراپراک چه جوریه من نمیتونم روی نقشه پیدا کنم
(2017-06-14 ساعت 12:07)houmanlimoo نوشته:  

سلام
فقط یک نکته در مورد هتل
موفق باشید

شما میدون جمهوری یا Republic رو سرچ کنید
شماره کیس: ‎2017AS61xx‎
رویت نامه اول: 10 اکتبر ‎2016‎
ارسال فرم260: 16 اکتبر 2016
درخواست آنلاک: 06 مارچ 2017
سابمیت مجدد: 09 مارچ ‎2017‎
تعداد افراد کیس: تغییر از یک به دو نفر در زمان آنلاک به دلیل ازدواج
کارنت شدن: 9 مارچ ‎2017‎
دریافت نامه دوم:28 مارچ ‎2017‎
مصاحبه: 4 می 2017، ایروان(تغییر از آنکارا به ایروان)
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت :نفر اول 5<=== ، 8، 10 و 11 می------- 16 جون،10 و 17 جولای آپدیت با ایمیل (ایمیل=گل آفساید) و 26 جولای دوخطی
نفر دوم 5 و 11 می <=== دو خطی
کلیر شدن هر دو نفر 27 جولای
ارسال مدارک به پست ارمنستان 7 آگست
دریافت ویزا از پست ارمنستان 10 آگست
ورود به آمریکا 7 اکتبر 2017
الهی به امیدتو
پاسخ
تشکر کنندگان: نرگس2017
سلام
یه سوال دارم. آیا از بین دوستانی که کیس نامبرشون بالای 7500 هست و طبق ویزا بولتن برای جولای کارنت شدن،‌کسی نامه دوم را دریافت کرده ؟ ممنون می شم اگه کسی نامه دومش اومده جواب بده و بگه حدود کسی نامبرش شماره چنده .
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله برای همه اومده. ایمیل بزنید پیگیری کنید.
(2017-06-17 ساعت 15:35)massitorabi نوشته:  سلام
یه سوال دارم. آیا از بین دوستانی که کیس نامبرشون بالای 7500 هست و طبق ویزا بولتن برای جولای کارنت شدن،‌کسی نامه دوم را دریافت کرده ؟ ممنون می شم اگه کسی نامه دومش اومده جواب بده و بگه حدود کسی نامبرش شماره چنده .
کیس نامبر 2017000007xxx
برنده خودم
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-18 ساعت 11:26)نرگس2017 نوشته:  بله برای همه اومده. ایمیل بزنید پیگیری کنید.
(2017-06-17 ساعت 15:35)massitorabi نوشته:  سلام

والله هم زنگ زدم هم ایمیل. ایمیل را پاسخ نگرفتم اما زنگ زدم گفت که پروند‌ه‌تون در حال بررسی هست. سه نفر در سه نوبت سه جواب متفاوت دادن اولی گفت قطعا براتون نامه دوم ارسال خواهد شد. . دومی گفت در حال بررسی هست و خب معلوم نیست شاید بیاد شاید نیاد. سومی گفت می بینم در مرحله بررسی هست و خب منطقا باید نامه دوم را به زودی دریافت کنید.
اینهم بگم که در ویزا بولتن تا شماره 7300 را برای جون کارنت کرده بود و بالای 7300 را برای جولای کارنت کرده که گفتن تا کیس 7500 نامه هاشون را تا 23 می دریافت کردن واسه همین من نمیدونم ما که بالای 7500 هستیم آیا باید منتظر باشیم تا 23 جون به دستمون برسه یا نه و اینکه آیا نامه ها یه باره ارسال میشه یا هر روز برای تعدادی نامه ارسال میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان