کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
(2017-07-06 ساعت 22:18)Abisarab نوشته:  دوستان عزیز سلام
یه سوالی که ذهن من رو بدجوری درگیر کرده اینه که کسی که همسرش برنده لاتاری و نفر اصلی هست و الان سه سال هست که آمریکا هستن و هنوز سیتیزن نشدن اگر از هم جدا بشن و طلاق بگیرن مشکلی برایش پیش می یاد یا نه؟
با تشکر

az roozi ke dafe aval vared amrika shodan va green card ro daryaft kardan mitoonan joda beshan va hich moshkeli bra hichkdoom pish nemiad
دوستان 2012 جدول یادتون نره
2012AS00067xxx
تعداد:2
تاریخ مصاحبه: 25july
کلیرنس: پایان انتظار 31 اگوست Big GrinBig Grin:
پاسخ
تشکر کنندگان: Abisarab ، soruosh
(2017-07-07 ساعت 00:26)ماندانا نوشته:  
یه سوالی که ذهن من رو بدجوری درگیر کرده اینه که کسی که همسرش برنده لاتاری و نفر اصلی هست و الان سه سال هست که آمریکا هستن و هنوز سیتیزن نشدن اگر از هم جدا بشن و طلاق بگیرن مشکلی برایش پیش می یاد یا نه؟
با تشکر

az roozi ke dafe aval vared amrika shodan va green card ro daryaft kardan mitoonan joda beshan va hich moshkeli bra hichkdoom pish nemiad

یعنی برای سیتیزن شدن هم مشکلی پیش نمیاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-07 ساعت 00:43)Abisarab نوشته:  
(2017-07-07 ساعت 00:26)ماندانا نوشته:  
با تشکر

یعنی برای سیتیزن شدن هم مشکلی پیش نمیاد؟

na moshkeli pish nemiad , momkeneh azatoon beporsan chera joda shodid vali tebgh ghanoon in hagh shoma hast ke bra zendegitoon tasmim begirid va in mane nemisheh ke citizon beshid
دوستان 2012 جدول یادتون نره
2012AS00067xxx
تعداد:2
تاریخ مصاحبه: 25july
کلیرنس: پایان انتظار 31 اگوست Big GrinBig Grin:
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
دوستان براى ترانسفر در دوبى ، يعنى همين مديكال و فرودگاه و سفارت، من اسم خانم م.الف و يه آقاى ديگه حسين آقا رو شنيدم. كسى تجربه اى داشته ؟ خوش قول هستند؟ يا اگه كسه ديگه اى رو ميشناسين لطفا راهنمايى ميكنين؟ چون خيلى چيزاى متفاوتى شنيدم !!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-12 ساعت 12:48)Nazlisami نوشته:  دوستان براى ترانسفر در دوبى ، يعنى همين مديكال و فرودگاه و سفارت، من اسم خانم م.الف و يه آقاى ديگه حسين آقا رو شنيدم. كسى تجربه اى داشته ؟ خوش قول هستند؟  يا اگه كسه ديگه اى رو ميشناسين لطفا راهنمايى ميكنين؟ چون خيلى چيزاى متفاوتى شنيدم !!

سلام دوست عزیز
ما تجربه ترانسفر با حسین آقا رو داریم. بسیار آدم مسئول و خوش قول و شریفی بودن. یه هتل ۴ ستاره هم برامون رزرو کردن که شبی ۳۲۰درهم بود ولی ایشون از طرف شرکتشون برای ما رزرو کردن که تخفیف خورد و شد شبی ۲۴۵ درهم.
البته خانم ملیکا رو هم دم سفارت دیدیمشون با شوهرشون بودن. ایشون هم بموقع بچه هارو آورده بود و آدم مطمئنی هستند.
موفق باشید
کیس: حدود ۴۰۰۰   Cool
رویت قبولی: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶- برنده مرحله دوم
ارسال فرم: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : ۴ می ۲۰۱۷
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
شغل آزاد
سربازی معاف
نتیجه: ویزای یک ضرب
سفرنامه

...... مى‏ گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد *سوره نساء*
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazlisami
دوستان مطلع لطفا کمک:
آیا کسی که برنده اصلی هست و خودش فامیلی نداره می تونه فامیل درجه ۲ همسرش رو اعلام بکنه و قبول می کنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-23 ساعت 21:25)banafsh14 نوشته:  دوستان مطلع لطفا کمک:
آیا کسی که برنده اصلی هست و خودش فامیلی نداره می تونه فامیل درجه ۲ همسرش رو اعلام بکنه و قبول می کنن؟

انکارا قبول کرده یه مورد هم دبی گفتن دخترخاله همسر بوده
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90 ، banafsh14
(2017-07-25 ساعت 21:53)Mehran11 نوشته:  

جداااا؟؟؟؟ من خودم متقاضی اصلی هستمو دایی همسرم سیتیزن هستن اونجا و داریم مدارک ایشونو میبریم آنکارا... احتمال داره قبول کنن پس؟؟؟
چون از آقای سپهر مدیر مهاجرسرا پرسیدم گفتن نمیشه Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: banafsh14
(2017-07-25 ساعت 21:58)algh90 نوشته:  
(2017-07-25 ساعت 21:53)Mehran11 نوشته:  

جداااا؟؟؟؟ من خودم متقاضی اصلی هستمو دایی همسرم سیتیزن هستن اونجا و داریم مدارک ایشونو میبریم آنکارا... احتمال داره قبول کنن پس؟؟؟
چون از آقای سپهر مدیر مهاجرسرا پرسیدم گفتن نمیشه Sad  Sad

یه دختر دایی خانم نفر دوم کیس انکارا گفنه این مدارک بدین- ایمیل زده به سفارت - دو تا کیس هم میکن قبول کردن ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90
سلام بر همه

دوستان اطلاع دارین هزینه ی سفر با یه بلیط متوسط و نه درجه 1 و فرست کلاس به آمریکا چقدره ؟ شنیدم یکی میگه 10 میلیون یکی میگه 8 میلیون یکی دیگه میگفت 15 میلیون !!
کسانی که تجربه دارن یه قیمت درست حسابی بدن بهمون ممنون میشم Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-28 ساعت 18:30)American Darlin نوشته:  سلام بر همه

دوستان اطلاع دارین هزینه ی سفر با یه بلیط متوسط و نه درجه 1 و فرست کلاس به آمریکا چقدره ؟ شنیدم یکی میگه 10 میلیون یکی میگه 8 میلیون یکی دیگه میگفت 15 میلیون !!
کسانی که تجربه دارن یه قیمت درست حسابی بدن بهمون ممنون میشم  Rolleyes

سلام دوست عزیز
قیمت بلیط به چند چیز بستگی داره
یک خط هوایی
دو مسیری که پرواز می کنید و تعداد استپ های پرواز
سه فصل زمانیه پرواز اینکه های سیزن باسه یا نه مثلا تابستان های سیزنه و معمولا قیمتها بالاس
و در نهایت فرای همه اینها باید مرتب از سایتهای مربوطه مسیر مورد نظرتون رو چک کنید و بهترین قیمت رو انتخاب کنید
برای مثال ما بلیطمون اکونومی ۱۴ جولای بود از تهران به آمستردام و از آمستردام به سالت لیک سیتی ایالت یوتا که نفری ۳م و ۲۰۰ هزار تومن شد و از سایت alibaba.ir هم خریدیم.
موفق باشید
کیس: حدود ۴۰۰۰   Cool
رویت قبولی: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶- برنده مرحله دوم
ارسال فرم: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : ۴ می ۲۰۱۷
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
شغل آزاد
سربازی معاف
نتیجه: ویزای یک ضرب
سفرنامه

...... مى‏ گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد *سوره نساء*
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، American Darlin ، dv2017 ، farrokh33
دوستان میگم که لازمه حتما قبل از ثبت نام لاتاری مدرک تحصیلی رو ترجمه کنیم ؟ یعنی تا چه حد به اطلاعاتش نیاز داریم ؟ در صورت لزوم از دارالترجمه باید برای ترجمه اقدام کرد ؟
و منظور از «معادل سازی مدرک تحصیلی» چیه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. کسی اطلاع داره واسه ارسال مدارک رابطه فامیلی به سفارت چه چیزی باید ارسال بشه و اینکه ترجمه کفایت میکنه و یا اصل مدارک هم نیازه؟
کیس نامبر :۲۰۱۷as59xx
مشاهده :۳may
تکمیل فرم ۲۶۰:may9
کارنت شدن :march
دریافت نامه دوم :28march
مصاحبه :۲۴ may
نتیجه :ای پی
آپدیت ها : 25 26 29 می . 6 جون . 18 جولای . 10 . اگوست
کلییری 16 اگوست همسر 17 آگوست اور شدن همسر  .
23 اگوست اپ کیس اصلی ( خودم) . 5 سپتامبر کلییری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-29 ساعت 15:51)American Darlin نوشته:  دوستان میگم که لازمه حتما قبل از ثبت نام لاتاری مدرک تحصیلی رو ترجمه کنیم ؟ یعنی تا چه حد به اطلاعاتش نیاز داریم ؟ در صورت لزوم از دارالترجمه باید برای ترجمه اقدام کرد ؟

برای ثبت نام احتیاجی به هیچ مدرکی ندارین. همین که بدونین آخرین مدرک تحصیلیتون چیه کافیه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
زمانی که شما لاتری ثبت نام میکنید نباید هیچ مدرکی رو بدید ترجمه چون معلوم نیست نتیجه چی میشه.
باید دیپلم داشته باشید یا دو سال سابقه کار
(2017-07-29 ساعت 15:51)American Darlin نوشته:  دوستان میگم که لازمه حتما قبل از ثبت نام لاتاری مدرک تحصیلی رو ترجمه کنیم ؟ یعنی تا چه حد به اطلاعاتش نیاز داریم ؟ در صورت لزوم از دارالترجمه باید برای ترجمه اقدام کرد ؟
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان