کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
ترامپ می‌گوید که «وظیفه شماره یک وی حفاظت از مردم آمریکاست».

دونالد ترامپ تصمیم دیوان عالی این کشور در اجرایی کردن بخش‌هایی از فرمان ممنوعیت موقت ورود اتباع شش کشور عمدتا مسلمان و پناهندگان به خاک این کشور را «یک پیروزی آشکار برای امنیت ملی آمریکا» خواند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، رییس‌جمهوری آمریکا در بیانیه‌ای که کاخ سفید روز دوشنبه پنجم تیرماه منتشر کرد گفته است: «حکم امروز دیوان عالی، به من اجازه می‌دهد تا از ابزاری مهم برای محافظت از میهن‌مان استفاده کنم».

آقای ترامپ ضمن بیان اینکه «وظیفه شماره یک وی حفاظت از مردم آمریکاست»، تاکید کرده است که به عنوان رییس‌جمهوری نمی‌تواند اجازه دهد «مردمی که قصد صدمه زدن به آمریکا را دارند وارد این کشور شوند».

جف سشنز، دادستان کل آمریکا، نیز با تقدیر از اقدام دیوان عالی گفت: «این تصمیم یک گام مهم رو به جلوست برای اعاده مجدد اصل تفکیک قوا در بخش‌های مختلف دولت فدرال».

وی افزود: «پرونده ممنوعیت مسافرتی باعث ایجاد پرسش‌هایی عمیق درباره تعادل صحیح بین این نیروهای وابسته به قانون اساسی‌ شده است».
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
(2017-06-27 ساعت 01:43)ostokhan نوشته:  ترامپ می‌گوید که «وظیفه شماره یک وی حفاظت از مردم آمریکاست».

دونالد ترامپ تصمیم دیوان عالی این کشور در اجرایی کردن بخش‌هایی از فرمان ممنوعیت موقت ورود اتباع شش کشور عمدتا مسلمان و پناهندگان به خاک این کشور را «یک پیروزی آشکار برای امنیت ملی آمریکا» خواند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، رییس‌جمهوری آمریکا در بیانیه‌ای که کاخ سفید روز دوشنبه پنجم تیرماه منتشر کرد گفته است: «حکم امروز دیوان عالی، به من اجازه می‌دهد تا از ابزاری مهم برای محافظت از میهن‌مان استفاده کنم».

آقای ترامپ ضمن بیان اینکه «وظیفه شماره یک وی حفاظت از مردم آمریکاست»، تاکید کرده است که به عنوان رییس‌جمهوری نمی‌تواند اجازه دهد «مردمی که قصد صدمه زدن به آمریکا را دارند وارد این کشور شوند».

جف سشنز، دادستان کل آمریکا، نیز با تقدیر از اقدام دیوان عالی گفت: «این تصمیم یک گام مهم رو به جلوست برای اعاده مجدد اصل تفکیک قوا در بخش‌های مختلف دولت فدرال».

وی افزود: «پرونده ممنوعیت مسافرتی باعث ایجاد پرسش‌هایی عمیق درباره تعادل صحیح بین این نیروهای وابسته به قانون اساسی‌ شده است».

يعني الان ماها كه نامه دوم رو گرفتيم تو نوبت مصاحبه هستيم بهمون اطلاع ميدن وقتمون كنسل شد؟ اين يه خورده عجيب نيست؟ بعد من كه حالا لاتاري رو بردم اگه از ريشه مصاحبه ام رو كنسل نكنند برم مصاحبه اينكه دخترم اونوره و من دو سال هست كه نديدمش ميتونه تاثيري داشته باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-27 ساعت 08:00)massitorabi نوشته:  
(2017-06-27 ساعت 01:43)ostokhan نوشته:  ترامپ می‌گوید که «وظیفه شماره یک وی حفاظت از مردم آمریکاست».

يعني الان ماها كه نامه دوم رو گرفتيم تو نوبت مصاحبه هستيم بهمون اطلاع ميدن وقتمون كنسل شد؟ اين يه خورده عجيب نيست؟ بعد من كه حالا لاتاري رو بردم اگه از ريشه مصاحبه ام رو كنسل نكنند برم مصاحبه اينكه دخترم اونوره و من دو سال هست كه نديدمش ميتونه تاثيري داشته باشه؟

اولا هنوز در مورد کیسهای لاتری صحبتی نشده و باید منتظر باشید ببینید نتیجه چی میشه. تا زمانی که نوبتهای مصاحبه کنسل نشده نگران نباشید. و در مورد سوال دوم بله در یکی از بندها آمده کسانی که از بستگانشون اونطرفه این لیمیت ها شاملشون نمیشه. البته من نمیدونم دخترتون ویزا داره یا گرین کارتی و مقیم هست. در کل فعلا نگران نباشید
پاسخ
(2017-06-27 ساعت 12:16)ostokhan نوشته:  
(2017-06-27 ساعت 08:00)massitorabi نوشته:  

اولا هنوز در مورد کیسهای لاتری صحبتی نشده و باید منتظر باشید ببینید نتیجه چی میشه. تا زمانی که نوبتهای مصاحبه کنسل نشده نگران نباشید. و در مورد سوال دوم بله در یکی از بندها آمده کسانی که از بستگانشون اونطرفه این لیمیت ها شاملشون نمیشه. البته من نمیدونم دخترتون ویزا داره یا گرین کارتی و مقیم هست. در کل فعلا نگران نباشید

انشالله كه بخير بگذره دخترم با ويزاي دانشجويي اونجاست و من واقعا فكر ميكردم يه معجزه برام اتفاق افتاده . مرسي براي پاسخ اميدواركننده تون اميدوارم براي همه دوستاني كه منتظرن خبرها خوب باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
قضات و وکلای مخالف در طوفانی توییتری اعلام کردند با این حکم در دادگاه عالی مبارزه خواهند کرد.
باید منتظر اتفاقات بعدی بود.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-26 ساعت 22:26)amir_esp نوشته:  سلام

متأسفانه با اجرای این فرمان کلا تمام کیس های باقیمانده برای امسال قادر به دریافت ویزا نخواهند بود

دوست عزیز

چرا از مطلبی که اطمینان ندارید این قدر با اطمینان صحبت میکنین؟ نظر شما رو به لینک ذیل جلب میکنم:

شانس برندگان لاتاری 2017 ، 50-50 هستش، نظر شخصی من
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، eblis_67
(2016-04-28 ساعت 02:27)Kaveh نوشته:  .
لطفاٌ برای بحث و گفتگو عیر مرتبط با پروسه لاتاری، از این تاپیک استفاده کنید.

.

با سلام از مدیر گروه خواهش میکنم در مورد پرداخت tax , انتقال پول از ایران جهت خرید خانه و تاسیس بیزینس و ایا اینکه به این پول tax تعلق میگیرد توضیحاتی بفرمایید.قبلا از شما کمال سپاسگذاری را دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز همراه

ازتون دعوت میکنم به گروه "خانواده ایران-امریکا" در تلگرام بپیوندید. در اون گروه ما آخرین اخبار درباره دستور اجرایی رو با دوستان به اشتراک میذاریم. یک سری کارهای حقوقی و اطلاع رسانی هم هست که در دست بررسی و آماده سازی هست. فقط این اطمینان رو داشته باشید که هنوزم همه بچه های لاتاری 2017 شانس دارند و هیچ چی هنوز تمام نشده. برای همینم من بیشتر انرژیم در اون گروه هست و کمتر به این فوروم سر میزنم. به امید دیدار شما عزیران در اون گروه.

https://t.me/joinchat/AAAAAEDij8W-HZzxOOuFAA

انرژی مثبت یادتون نره
پاسخ
متن زیر را در https://travel.state.gov/content/travel/...ement.html خوندم

What immigrant visa classes are subject to the Executive Order?

Qualified applicants in the immediate-relative and family-based immigrant visa categories are exempt from the order since having a bona fide close familial relationship is inherent in the requirements for the visa.  Likewise, qualified employment-based immigrant visa applicants generally are exempt from the E.O., since they have a bona fide formal, documented relationship with a U.S. entity formed in the ordinary course.  Unlike other employment-based immigrant visa applicants, certain self-petitioning employment-based first preference applicants with no job offer in the United States and special immigrant visas under INA section 101(a)(27)) may be covered by the E.O. and, consequently, would need to demonstrate that they have a bona fide relationship with an entity in the United States or otherwise qualify for a waiver.  Diversity visa applicants will need to demonstrate a qualifying relationship or qualify for a waiver since a relationship with a person or entity in the U.S. is not required for such visas.    

An individual who wishes to apply for an immigrant visa should apply for a visa and disclose during the visa interview any information that might demonstrate that he or she is exempt from section 2© of the Executive Order.  A consular officer will carefully review each case to determine whether the applicant is affected by the E.O. and, if so, whether the case qualifies for a waiver.

به نظر میرسه لاتاری جزئش نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
مبارک باشه امیدوارم خبر گرفتتن ویزاتون رو هم ببینیم.
(2017-06-22 ساعت 10:13)massitorabi نوشته:  
(2017-06-21 ساعت 08:57)نرگس2017 نوشته:  پس حتما خبر خوب نامه دومتون رو بدید به ما. براتون آرزوی موفقیت میکنم.
(2017-06-20 ساعت 15:22)massitorabi نوشته:  چقدر خوب . تبریک میگم من دیروز به kcc‌زنگ زدم بهم گفت که فرم D-260‌مون به طور کامل بررسی شده و ما در صف schedule‌ شدن هستیم. اگر قرار باشه آگوست مصاحبه بشیم تا آخر جون نامه رو می گیریم اما اگر سپتامبر وقت مصاحبه بدن بهمون خب ممکنه تا وسط جولای نامه را بگیریم.Sad( البته شما از شهریور سال گذشته اقدام کردید یعنی متوجه شدید من تازه امسال اردیبهشت وقتی می خواستم 2018 را چک کنم تصادفا 2017 را چک کردم و دیدم برنده شدم و خب به همین خاطر تازه من حدودآ دو ماهه که فرم 260 را فرستادم و منطقا باید رفته باشم ته صفSmile) منم نزدیک 8000 هستم و امیدوارم بیاد مال منم گناه دارمSad(

نرگس جان گرفتم Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان
میگم که این NMC چیه ؟
و توی سفرنامه ها میخونم که دوستان گفتن که مثلا ساعت 5 صبح "راننده" اومد دنبالمون ، با این راننده ها از کجا باید هماهنگ کرد ؟
و دوستان میگم که بنظر شما آیا تفاوتی وجود داره توی ادامه ی پروسه در آنکارا ، دبی و ایروان ؟ که باعث بشه یکی از دیگری بهتر باشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی هست که تو این یکی دو روزه بعد فرمان جدید رفته باشه امریکا؟ ما ویزامون رو گرفتیم ولی میترسم بریم فرودگاه باطل کنند یا مشکلاتی دیگه پیش بیاد
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز

به لینک زیر رفته و متن نامه شکایت درباره لاتاریهای 2017 رو امضا کنین. میتونین برای اطلاعات بیشتر هم به لینک زیر در تلگرام بپیوندید:

ادمین
@ALNVB

https://t.me/joinchat/AAAAAEDij8W-HZzxOOuFAA

NoBanDvLottery2017
پاسخ
(2017-07-01 ساعت 14:36)American Darlin نوشته:  با سلام به دوستان
میگم که این NMC چیه ؟
و توی سفرنامه ها میخونم که دوستان گفتن که مثلا ساعت 5 صبح "راننده" اومد دنبالمون ، با این راننده ها از کجا باید هماهنگ کرد ؟
و دوستان میگم که بنظر شما آیا تفاوتی وجود داره توی ادامه ی پروسه در آنکارا ، دبی و ایروان ؟ که باعث بشه یکی از دیگری بهتر باشه ؟

سلام دوست عزیز NMC همان بیمارستانی هست که تو ابوظبی برای کار های مدیکالتون قبل از مصاحبه میری ! منظور از راننده هم اینه که , یک سری دوستان ,از جمله خود من Rolleyes برای خیال راحتی با اشخاصی که کارهای مدیکال و سفارت رو انجام میدن هماهنگ میکنند که همراهشون باشند , برای بردن و برگرداندن و کار های احتمالی جانبی . مصاحبه من آنکارا بود و آژانس مسافرتی که کار های تور رو انجام داد , این سرویس رو داشتند که خداییش خیلی راضی بودم ازشون و خیلی کمک حالمون بودن ...در مورد سوال آخرتون ,الان رو نمیدونم به چه شکله , ولی ما که آنکارا بود مصاحبه مون ,۱۱ ماه فقط منتظر وقت مصاحبه بودیم ! همه چیز بستگی به شرایط روز داره و سفارت ها ....
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، dv2017 ، shabanm
دوستان عزیز سلام
یه سوالی که ذهن من رو بدجوری درگیر کرده اینه که کسی که همسرش برنده لاتاری و نفر اصلی هست و الان سه سال هست که آمریکا هستن و هنوز سیتیزن نشدن اگر از هم جدا بشن و طلاق بگیرن مشکلی برایش پیش می یاد یا نه؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان