کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز سفارت | ترجمه مدارک
Sad 
ممنون از پاسختونبخدا برام مقدور نیست با اتوجه به زمان اندک باقیمان ده برم اراک Sad
(2017-04-01 ساعت 03:06)behrad78 نوشته:  
(2017-03-31 ساعت 13:36)alex2018 نوشته:  سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
بنده تو ماه می مصاحبم در ارمنستان خواهد بود
من فوق لیسانس دارم که هم مدرک و هم ریز نمراتش موجوده مدرک لیسانسم هم موجوده اما ریز نمراتش را ندارم و چون دانشگاهم اراکه اصلا فرصت رفتن به اونجا را ندارم ضمنا مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم هم موجوده حال سوال بنده اینه:
1- آیا نداشتن ریز نمرات لیسانس برا منی که فوق لبسانسم هم مدرکم و هم ریز نمراتم موجوده دردسر میشه؟
2- اگر دردسر میشه ریز نمرات فوق لیسانس را هم اضلا نشون ندم و فقط مدارک را نشون بدم؟

سلام
ریز نمرات جز مدارک اصلی تحصیلی حساب نمیشه
در اصل مدارک پایان هر مقطع رو ازتون میخوان
از من که ایروان ریز نمرات هیچ مقطعی رو نگرفتن ولی شنیدم از بعضی دوستان ریز نمرات خواستن.
از من میپرسی ریز نمرات رو ببر که فقط خیالت راحت باشه و لاغیر  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-04-01 ساعت 10:50)rainyday نوشته:  ریز نمرات اصلا نیازی نیست مدارک اضافه با خودت نبر
ممنون روز بارانی. Shy
DV 2014 : NO
DV 2015 : NO
DV 2016 : NO
DV 2017 : NO
DV 2018 : NO
DV 2019 : NO
DV 2020 : NO

IF YOU WANT TO GO FAST,GO ALONE.IF YOU WANT TO GO FAR,GO TOGETHER.
پاسخ
با سلام خدمت دوستان
آیا در سفارت نیازی به بردن عکس هست؟ اگر هست چند در چند باید باشه؟ و اینکه عکس پدر و مادر و برادر هم لازمه یا خیر؟
و همچنین وقتی مدارک رو پست کردیم باید یک نسخه هم با خودمون ببریم؟
پاسخ
دوستان آیا برای سفارت ابوظبی نیازی به مهر دادگستری و وزارت امورخارجه است یا نه؟
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
(2017-04-02 ساعت 11:34)sayhoon نوشته:  دوستان آیا برای سفارت ابوظبی نیازی به مهر دادگستری و وزارت امورخارجه است یا نه؟

خیر دوست عزیز برای هیچ سفارتی نیاز نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: sayhoon ، soruosh ، milad.abadani
(2017-04-02 ساعت 10:40)alireza 86 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
آیا در سفارت نیازی به بردن عکس هست؟ اگر هست چند در چند باید باشه؟ و اینکه عکس پدر و مادر و برادر هم لازمه یا خیر؟
و همچنین وقتی مدارک رو پست کردیم باید یک نسخه هم با خودمون ببریم؟
۱. بعله دو قطعه عکس ۵×۵
۲. اگر پدر مادرتون هم جز کیس شما هستن به طبعش باید عکسشون هم برای صدور گرینکارت همراهشون باشه؛ ولی اگر جز کیس نیستن خب نیازی هم نیست.
۳.فک کنم امسال نیازی به پست مدارک قبل مصاحبه نیست ولی اگر پست کردید حتما یک نسخه به همراه اصل از هر مدرک رو همراه خودتون ببرید
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، milad.abadani
(2017-04-02 ساعت 13:20)farhhad نوشته:  از دوستان کسی اطلاع داره عکس باید بدون روتوش باشه یا اینکه مهم نیس.

مهم نیست
عکس رسمی مث همین عکسای رسمی خودمون باشه خوبه
لباستون رسمی نباشه،زمینه سفید
روتوش هم زیاده روی نشه دیگه ??
در کل مهم نیست خیالت راحت
پاسخ
تشکر کنندگان: farhhad ، soruosh ، شهرادلیلا
بچه ها من دانشجو فوق بهشتي هستم و ليسانسم رو فردوسي مشهد بود،
مدرك موقت ليسانسم رو كرفتم از فردوسي و مشكلي نيس.
براي اينكه خدايي نكرده روز مصاحبه اگه افيسر ازم ريز نمرات ليسانس رو خواست داشته باشم ميخوام ريز نمرات غير رسميم رو بگيرم از فردوسي.( خواهشا يك سري نگيد اصلا نيازي نيست و مدرك اضافه نبرم. بلخره كار از محكم كاري عيب نميكنه)

من به طور اتفاقي يه سر زدم به پورتال دانشجويي ليسانسم و يهو ديدم كه ريز نمرات من به فارسي اونجا هست، منتها بدون مهر دانشكاه.
سوالم اينه كه ريز نمرات غير رسمي همينه؟ من همين رو ميتونم بدم مترجم؟ يا ريز نمرات غير رسمي چيزي غير اينه كه لازمه و بايد برم خوده دانشگاه و مكافات بكشم واسه گرفتنش؟
دریافت نامه دوم: 28 مارس
تاریخ مصاحبه: 30 می
محل مصاحبه: تغییر از انکارا به ایروان توسط KCC
پاسخ
سلام امروز دارلترجمه به من اعلام کرد که اگر با پاسپورتت به کشوری سفر کرده باشی باید مهرهای ورود و خروج ترجمه بشه
پاسخ
دویتان سلام عرض میکنم یه سوال داشتم از خدمتتان آبا سابقه کار برای کسی که مدارک تحصیلی کامل داره لازمه؟
پاسخ
(2017-04-04 ساعت 19:55)alex2018 نوشته:  دویتان سلام عرض میکنم یه سوال داشتم از خدمتتان آبا سابقه کار برای کسی که مدارک تحصیلی کامل داره لازمه؟

سلام
خیر دوست عزیز نیازی نیست
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
(2017-03-18 ساعت 20:11)BAFFLE نوشته:  سلام به همگی بچه ها.ما ۱۴مارچ مصاحبه داشتیم ایروان.بخاطر کمبود وقت روز قبل از مصاحبه رفتیم مدیکال.روز مصاحبه موقع تحویل مدارک سوالات زیادی پرسید.مصاحبمونم خیلی طول کشید.همسرم که خانه داره ویزای یکضرب گرفت که جمعه به پست نرسید.ایشالا دوشنبه میگیریم.توی سایت ‎issued‎ شده.منم بخاطر کارم که خصوصی نفتیه ap شدم.
همزمان با ایشو شدن ویزای همسرم،یه ایمیل برامن امد از سفارت که درخواست کرده ادرس شبکه های اجتماعی و cv وجواب چنتا سوالو بفرستم(احتمالا با ایمیل.چون ‎noreply‎ نبود)میخاستم نظرتونو بدونم؟

وااای . همسر من هم کارمند رسمی شرکت نفته . پس حتما همین داستان واسه ما هم اتفاق خواهد افتاد
کیس نامبر :۲۰۱۷as59xx
مشاهده :۳may
تکمیل فرم ۲۶۰:may9
کارنت شدن :march
دریافت نامه دوم :28march
مصاحبه :۲۴ may
نتیجه :ای پی
آپدیت ها : 25 26 29 می . 6 جون . 18 جولای . 10 . اگوست
کلییری 16 اگوست همسر 17 آگوست اور شدن همسر  .
23 اگوست اپ کیس اصلی ( خودم) . 5 سپتامبر کلییری
پاسخ
(2017-04-05 ساعت 04:52)BlueMooooon نوشته:  
(2017-04-04 ساعت 15:06)alex2018 نوشته:  سلام امروز دارلترجمه به من اعلام کرد که اگر با پاسپورتت به کشوری سفر کرده باشی باید مهرهای ورود و خروج ترجمه بشه

دارلترجمه ها برای گرفتن پول این چیزها رو میگن. نیازی به ترجمه مهر ورود و خروج نیست.

اصلأ نیازی به ترجمه پاسپورت نیست چون پاسپورت خودش یک مدرک بین‌المللی هست .
به دارالترجمه بگو تعرفه رسمی ترجمه پاسپورت و مهر های ورود و خروج رو بهم نشون بده .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018 ، milad.abadani
دوستان من يه سوالي داشتم. من مدرك ليسانسم موقته. دارالترجمه ها ميكن فقط مهر دارالترجمه ميزنن نه مترجم .
مشكلي ايجام ميكنه واسه من تو سفارت امريكا تو ايروان واسه لاتاري؟
دریافت نامه دوم: 28 مارس
تاریخ مصاحبه: 30 می
محل مصاحبه: تغییر از انکارا به ایروان توسط KCC
پاسخ
(2017-04-05 ساعت 18:55)Moh.Bahrami1989 نوشته:  دوستان من يه سوالي داشتم. من مدرك ليسانسم موقته. دارالترجمه ها ميكن فقط مهر دارالترجمه ميزنن نه مترجم .
مشكلي ايجام ميكنه واسه من تو سفارت امريكا تو ايروان واسه لاتاري؟

*مهر دارالترجمه و **امضای مترجم الزامی هست
مشخصات دارالترجمه و مترجم هم در سربرگ رسمی دارالترجمه هست
پلمپ و پانچ هم که داشته باشه هیچ مشکلی نیست .
موفق باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان