کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز سفارت | ترجمه مدارک
(2017-03-18 ساعت 17:37)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 13:15)ekhveh نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 11:22)amirfarhan نوشته:  سلام
اساسا ريزنمرات جزء مدارك اعلامي نيست ولي بوده مواردي كه استثناء از بعضي افراد ريز نمرات هم گرفتند بنابرايناگر با خودتون ببريد خالي از فايده نيست
واما درمورد گواهي موقت تا اونجا كه من ميدونم مدرك موقت رو ترجمه نميكنن . و درمورد اينكه سفارت گواهي موقت رو قبول بكنه بنده اطلاعي ندارم موفق باشيد

ممنونم از پاسخگوييتون. در مورد امضا هم چشم  سريعا اقدام ميكنم،
فقط من چون مدركم رو ازاد نكردم و در حال حاضر هم دانشجو ارشد هستم ايا اصلا امكان دااره كه بتونم ريز نمرات ليسانس و فوق ليسانسم رو بگيرم و بدم ترجمه؟

من نميدونم واحد دانشگاهي شما چطور عمل ميكنه ولي بنده به بهانه اينكه ميخوام مدرك اصليمو بگيرم از بايگاني دانشگاه واحد فوق ليسانم با يه تعهد كه مدرك برميگردونم تونستم مدرك موقتمو بگيرم البته بنده واقعا به اين علت مدرك موقتمو ميخواستم بگيرم تا تحويل واحد ليسانم بدم و مدرك اصليو بگيرم
شما هم در نهايت با مراجعه به واحد فوق ليسانستون مدرك موقتتونو بگيرن و همون جا هم درخواست ريز نمرات بدين
براي فوق هم نياز به ريز نمرات نيست فقط گواهي اشتغال به تحصيل كفايت ميكنه
توصيه من به شما اينكه اگر حداقل سه ماه فرصت دارين تا مصاحبه ميتونيد درخواست مدرك اصليو هم به واحد ليسانستون بدين
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-18 ساعت 18:06)ekhveh نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 17:37)Moh.Bahrami1989 نوشته:  ممنونم از پاسخگوييتون. در مورد امضا هم چشم  سريعا اقدام ميكنم،
فقط من چون مدركم رو ازاد نكردم و در حال حاضر هم دانشجو ارشد هستم ايا اصلا امكان دااره كه بتونم ريز نمرات ليسانس و فوق ليسانسم رو بگيرم و بدم ترجمه؟

من نميدونم واحد دانشگاهي شما چطور عمل ميكنه ولي بنده به بهانه اينكه ميخوام مدرك اصليمو بگيرم از بايگاني دانشگاه واحد فوق ليسانم با يه تعهد كه مدرك برميگردونم تونستم مدرك موقتمو بگيرم البته بنده واقعا به اين علت مدرك موقتمو ميخواستم بگيرم تا تحويل واحد ليسانم بدم و مدرك اصليو بگيرم
شما هم در نهايت با مراجعه به واحد فوق ليسانستون مدرك موقتتونو بگيرن و همون جا هم درخواست ريز نمرات بدين
توصيه من به شما اينكه اگر حداقل سه ماه فرصت دارين تا مصاحبه ميتونيد درخواست مدرك اصليو هم به واحد ليسانستون بدين

فكر ميكنم سوالم رو بد پرسيدم. من مدرك موقتم رو دارم و مشكلي نيست از اين بابت.
منتها براي گرفتن ريز نمرات ليسانسم كه فرموزين نميدونم بايد چي كار كنم.
طبق اخرين كامنتتون پس اين ريز نمرات دست دانشگاه فوق ليسانسم هست الان؟ اون وقت بهم ميدن؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
سلام به همگی بچه ها.ما ۱۴مارچ مصاحبه داشتیم ایروان.بخاطر کمبود وقت روز قبل از مصاحبه رفتیم مدیکال.روز مصاحبه موقع تحویل مدارک سوالات زیادی پرسید.مصاحبمونم خیلی طول کشید.همسرم که خانه داره ویزای یکضرب گرفت که جمعه به پست نرسید.ایشالا دوشنبه میگیریم.توی سایت ‎issued‎ شده.منم بخاطر کارم که خصوصی نفتیه ap شدم.
همزمان با ایشو شدن ویزای همسرم،یه ایمیل برامن امد از سفارت که درخواست کرده ادرس شبکه های اجتماعی و cv وجواب چنتا سوالو بفرستم(احتمالا با ایمیل.چون ‎noreply‎ نبود)میخاستم نظرتونو بدونم؟
CN:2017AS3500~4000
MEMBERS:2
DS260:AUG
EMBASSY:YEREVAN
2NDL:JAN
INTERVIEW:14 MARCH
RESULT:برنده اصلی همسرم-ویزای یکضرب
خودمAP
شرایط:شغل خصوصی-مربوط به نفت وگاز-سربازی معاف
دریافت ایمیل6 سوالی وارسال سریع پاسخ
اپدیتها:21 مارچ-4 می
پاسخ
(2017-03-18 ساعت 20:11)BAFFLE نوشته:  سلام به همگی بچه ها.ما ۱۴مارچ مصاحبه داشتیم ایروان.بخاطر کمبود وقت روز قبل از مصاحبه رفتیم مدیکال.روز مصاحبه موقع تحویل مدارک سوالات زیادی پرسید.مصاحبمونم خیلی طول کشید.همسرم که خانه داره ویزای یکضرب گرفت که جمعه به پست نرسید.ایشالا دوشنبه میگیریم.توی سایت ‎issued‎ شده.منم بخاطر کارم که خصوصی نفتیه ap شدم.
همزمان با ایشو شدن ویزای همسرم،یه ایمیل برامن امد از سفارت که درخواست کرده ادرس شبکه های اجتماعی و cv وجواب چنتا سوالو بفرستم(احتمالا با ایمیل.چون ‎noreply‎ نبود)میخاستم نظرتونو بدونم؟

سلام
ممنون از لطفتون
لطف کنید و بزرگواری نمایید اگر امکانش هست سفرنامه هم بنویسید
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
(2017-03-18 ساعت 18:46)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 18:06)ekhveh نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 17:37)Moh.Bahrami1989 نوشته:  ممنونم از پاسخگوييتون. در مورد امضا هم چشم  سريعا اقدام ميكنم،

منتها براي گرفتن ريز نمرات ليسانسم كه فرموزين نميدونم بايد  چي كار كنم.
طبق اخرين كامنتتون پس اين ريز نمرات  دست دانشگاه فوق ليسانسم هست الان؟ اون وقت بهم ميدن؟؟
ريز نمرات ليسانستون دست همون واحد ي هست كه ليسانسو گرفتين به اداره مركزيش مراجعه كنيد درخواست ريز نمرات بدين دو روزه امادس ونيازي به مهر واحد مركزي نيست
به عنوان مثال شما فارغ التحصيل در دوره ليسانس از واحد تهران جنوب هستين به اداره مركزيش كه تو ايرانشهره مراجعه ميكنيد و ريز نمراتو ميگيريد و نيازي به مهر واحد مركزي دانشگاه ازاد واقع در پاسدارن نيست
کیس نامبر 2017AS000020xx

پاسخ
(2017-03-18 ساعت 22:33)ekhveh نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 18:46)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 18:06)ekhveh نوشته:  من نميدونم واحد دانشگاهي شما چطور عمل ميكنه ولي بنده به بهانه اينكه ميخوام مدرك اصليمو بگيرم از بايگاني دانشگاه واحد فوق ليسانم با يه تعهد كه مدرك برميگردونم تونستم مدرك موقتمو بگيرم البته بنده واقعا به اين علت مدرك موقتمو ميخواستم بگيرم تا تحويل واحد ليسانم بدم و مدرك اصليو بگيرم

طبق اخرين كامنتتون پس اين ريز نمرات  دست دانشگاه فوق ليسانسم هست الان؟ اون وقت بهم ميدن؟؟
ريز نمرات ليسانستون دست همون واحد ي هست كه ليسانسو گرفتين به اداره مركزيش مراجعه كنيد درخواست ريز نمرات بدين دو روزه امادس ونيازي به مهر واحد مركزي نيست
به عنوان مثال شما فارغ التحصيل در دوره ليسانس از واحد تهران جنوب هستين به اداره مركزيش كه تو ايرانشهره مراجعه ميكنيد و ريز نمراتو ميگيريد و نيازي به مهر واحد مركزي دانشگاه ازاد واقع در پاسدارن نيست

ببخشيد اما سوال پاياني اين كه چون مقطع ليسانس من دولتي بوده( دانشگاه فردوسي مشهد) و من سربازي نرفتم تعهد خدمت هم داارم ايا اصلا به من ميدن اين ريز نمرات رو؟
فارسيش رو بايد بگيرم يا انگليسيش؟
پاسخ
(2017-03-19 ساعت 13:02)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 22:33)ekhveh نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 18:46)Moh.Bahrami1989 نوشته:  فكر ميكنم سوالم رو بد پرسيدم. من مدرك موقتم رو دارم و مشكلي نيست از اين بابت.

ببخشيد اما سوال پاياني اين كه چون مقطع ليسانس من دولتي بوده( دانشگاه فردوسي مشهد)  و من سربازي نرفتم تعهد خدمت هم داارم ايا اصلا به من ميدن اين ريز نمرات رو؟
فارسيش رو بايد بگيرم يا انگليسيش؟

من تو اين زمينه اطلاعاتي ندارم دوست عزيز
ولي فكر نميكنم مشكلي باشه با توجه به اينكه هنوز مشغول به تحصيل هستين در دوره فوق
فارسيشو بگيرن بدين بيرون ترجمه
دانشگاه من گروه زبانش به رايگان براي من ترجمه كردن
کیس نامبر 2017AS000020xx

پاسخ
سلام به همه دوستان عیدتون مبارک من کارنت ماه آوریل هستم تقریبا میشه اواسط فروردین میخاستم بدونم آیا از طرف اسپانسر هم باید نامه ای یا مدرک خاصی داشته باشم برای مصاحبه یا خیر ممنون از راهنمایی شما
Case num : 48xx
تاريخ رويت قبولى : July 2016
تاريخ تكميل فرم : October 2016
تاريخ كارنت : March 2017
تاريخ مصاحبه :  4 May
نتيجه مصاحبه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh
(2017-02-15 ساعت 14:46)shahin41 نوشته:  
(2017-02-13 ساعت 21:18)بابي نوشته:  خيلي ممنون از پاسخ شما.دو سوال از خدمتتون دارم اگر محبت بفرماييد راهنمايي كنيد.با توجه به اينكه كيس من لاتاري است و امكان نشان دادن حساب بانكي به ميزان لازم را دارم و سند ملكي هم ترجمه كرده ام و نامه job offer هم دارم ايا صلاح ميدانيد اين فرم اسپانسر هم
هم اضافه كنم.واقعا روم نميشه مجدد از اسپانسر درخواست كنم.سوال ديگه اينكه اگر مجبور بشم بايد بگم اين فرم رو پرينت بگيره و دستي پر كنه  يا انلاين است و ايا ديگه نيازي نيست دفتر اسناد رسمي اون رو تاييد كنه؟متشكرم

سلام، بنظر من نامه تمکن حساب بانکی شما کافی است. خیلی مدارک مالی ارائه کنید،  مراحل AP بیشتر طول میکشه.

بله تشكر همينكار رو ميكنم
پاسخ
تشکر کنندگان: Ebrahimikia ، milad.abadani
سلام. دوستان چندتا سوال
در مورد مدارک تحصیلی اولا باید تمام مقاطع رو به همراه داشته باشیم و دوم اینکه ریز نمرات رو هم باید به همراه داشته باشیم و سه اینکه این موارد فقط برای برنده اصلی هست یا همراهان هم باید اماده داشته باشند .
مرسی از راهنماییتون
کیس نامبر :۲۰۱۷as59xx
مشاهده :۳may
تکمیل فرم ۲۶۰:may9
کارنت شدن :march
دریافت نامه دوم :28march
مصاحبه :۲۴ may
نتیجه :ای پی
آپدیت ها : 25 26 29 می . 6 جون . 18 جولای . 10 . اگوست
کلییری 16 اگوست همسر 17 آگوست اور شدن همسر  .
23 اگوست اپ کیس اصلی ( خودم) . 5 سپتامبر کلییری
پاسخ
(2017-03-31 ساعت 02:06)Ebrahimikia نوشته:  سلام. دوستان چندتا سوال
در مورد مدارک تحصیلی اولا باید تمام مقاطع رو به همراه داشته باشیم و دوم اینکه ریز نمرات رو هم باید به همراه داشته باشیم و سه اینکه این موارد فقط برای برنده اصلی هست یا همراهان هم باید اماده داشته باشند .
مرسی از راهنماییتون
بعله هر چیزی که توی فرم ۲۶۰ در مورد تحصیلاتتون گفتین باید مدرکشم ببرید، ریز نمرات از یه عده میگیره از یه عده نه، شما ببر
در مورد سوال سوم هم نمیدونم
پاسخ
تشکر کنندگان: Ebrahimikia
سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
بنده تو ماه می مصاحبم در ارمنستان خواهد بود
من فوق لیسانس دارم که هم مدرک و هم ریز نمراتش موجوده مدرک لیسانسم هم موجوده اما ریز نمراتش را ندارم و چون دانشگاهم اراکه اصلا فرصت رفتن به اونجا را ندارم ضمنا مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم هم موجوده حال سوال بنده اینه:
1- آیا نداشتن ریز نمرات لیسانس برا منی که فوق لبسانسم هم مدرکم و هم ریز نمراتم موجوده دردسر میشه؟
2- اگر دردسر میشه ریز نمرات فوق لیسانس را هم اضلا نشون ندم و فقط مدارک را نشون بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-31 ساعت 13:36)alex2018 نوشته:  سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
بنده تو ماه می مصاحبم در ارمنستان خواهد بود
من فوق لیسانس دارم که هم مدرک و هم ریز نمراتش موجوده مدرک لیسانسم هم موجوده اما ریز نمراتش را ندارم و چون دانشگاهم اراکه اصلا فرصت رفتن به اونجا را ندارم ضمنا مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم هم موجوده حال سوال بنده اینه:
1- آیا نداشتن ریز نمرات لیسانس برا منی که فوق لبسانسم هم مدرکم و هم ریز نمراتم موجوده دردسر میشه؟
2- اگر دردسر میشه ریز نمرات فوق لیسانس را هم اضلا نشون ندم و فقط مدارک را نشون بدم؟

سلام
ریز نمرات جز مدارک اصلی تحصیلی حساب نمیشه
در اصل مدارک پایان هر مقطع رو ازتون میخوان
از من که ایروان ریز نمرات هیچ مقطعی رو نگرفتن ولی شنیدم از بعضی دوستان ریز نمرات خواستن.
از من میپرسی ریز نمرات رو ببر که فقط خیالت راحت باشه و لاغیر Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، milad.abadani
با سلام خدمت همه دوستان.برای کیسهای برنده ی لاتاری ترجمه ریزنمرات لازمه؟اگر بله.چرا؟
DV 2014 : NO
DV 2015 : NO
DV 2016 : NO
DV 2017 : NO
DV 2018 : NO
DV 2019 : NO
DV 2020 : NO

IF YOU WANT TO GO FAST,GO ALONE.IF YOU WANT TO GO FAR,GO TOGETHER.
پاسخ
ریز نمرات اصلا نیازی نیست مدارک اضافه با خودت نبر
کیس نامبر: ‎2017AS60**‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول MAY‎
تعداد اعضای کیس: 2
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
آپدیت (همسر):19،23 ، 25 ،30 ,31می، 1، 2 ،5 و 6.,12 و 20 جون
آپدیت خودم : 19،23 و 25 می،5و 6و 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، milad.abadani