کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز سفارت | ترجمه مدارک
(2017-04-10 ساعت 14:49)Paniz888 نوشته:  
(2017-04-05 ساعت 18:55)Moh.Bahrami1989 نوشته:  دوستان من يه سوالي داشتم. من مدرك ليسانسم موقته. دارالترجمه ها ميكن فقط مهر دارالترجمه ميزنن نه مترجم .
مشكلي ايجام ميكنه واسه من تو سفارت امريكا تو ايروان واسه لاتاري؟

*مهر دارالترجمه و **امضای مترجم الزامی هست
مشخصات دارالترجمه و مترجم هم در سربرگ رسمی دارالترجمه هست
پلمپ و پانچ هم که داشته باشه هیچ مشکلی نیست .
موفق باشید

دوستمون درست گفتن فقط اینکه ترجمه رسمی در سربرگ قویه قضاییه است البته وقتی شما مدرکی رو ترجمه رسمی میکنید خودشون اینکار و انجام میدن و نیازی به گفتن شما نیست و برای سفارت همون کافیه و نمی خواد که وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه مهر کنن چون هزینه ها تون بیشتر میشه.
کیس نامبر:2017as2###.....سفارت: ابوظبی.....تاریخ مصاحبه: نوامبر.....نتیجه:AP
امیدی هست چون خدایی هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-05 ساعت 18:55)Moh.Bahrami1989 نوشته:  دوستان من يه سوالي داشتم. من مدرك ليسانسم موقته. دارالترجمه ها ميكن فقط مهر دارالترجمه ميزنن نه مترجم .
مشكلي ايجام ميكنه واسه من تو سفارت امريكا تو ايروان واسه لاتاري؟

اگه گفت نمیشه و امضا نمیکنم شما ازشون تشکر کنید و برید یه دارالترجمه دیگه که همین کارو براتون انجام میدن
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Austin2018
آیا از دوستانی که رفتند به مصاحبه ریز نمرات خواستند؟
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-04-12 ساعت 02:25)sayhoon نوشته:  آیا از دوستانی که رفتند به مصاحبه ریز نمرات خواستند؟

سلام
شما همراه داشته باشید ، اگر خواستند ارائه کنید و اگر نه که نیازی نیست .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: sayhoon ، milad.abadani
سلام دوستان، اونهایی که در مورد ارسال مدارک به سفارت ترکیه می پرسیدن و همینطور برای خود من هم سوال بود. من ایمیلی به سفارت زدم و گفتن که اصلا نیازی نیست شما چیزی رو پست کنید و باید روز مصاحبه با خودتون بیارید. متاسفانه یه سری از دوستان اینجا هستن که دروغ میگن و یا اطلاعات کافی ندارن و بقیه رو به اشتباه میندازن! هدفشون چی هست نمیدونم اما با اعتماد بنفس کامل میگن که مدارک باید پست بشه و ما همه جا خوندیم! وقتی هم که می پرسی ازشون که لینک جایی که خوندی رو لطفا بزار، غیبشون میزنه! در هر صورت این متن ایمیلی هست که به من زدن:
Dear H**** K ****,

You are not required to send any documents to the Embassy prior to your interview on May 09, 2017. You will receive a separate email regarding your appointment. You will need to bring the documents you are required to at the time of the interview.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا ، rainyday ، eblis_67 ، milad.abadani
سلام دوستان
با توجه به مداركي كه سفارت براي روز مصاحبه خواسته و گفته تاريخ انقضا پاسپورت حداقل بايد ٨ ماه باشه ولي من و همسرم حدود ٦ ماه اعتبار پاسپورت داريم ميخواستم بدونم اگر پاسپرت جديد بگيريم با توجه به اينكه شماره پاسپورت با اوني كه در فرم DS260 زديم فرق دارد مشكلي پيش نمياد؟
2017AS000064xx‎
تعداد افراد: 2 نفر
رویت قبولی: 4 می
تکمیل فرم: 26 می
کارنت: 11 آپریل
نامه دوم: 24 آگوست
محل مصاحبه: ابوظبی‎
تاریخ مصاحبه:6 جون
سربازی: معافیت
پاسخ
(2017-04-12 ساعت 12:15)arhsabour نوشته:  سلام دوستان
با توجه به مداركي كه سفارت براي روز مصاحبه خواسته و گفته تاريخ انقضا پاسپورت حداقل بايد ٨ ماه باشه ولي من و همسرم حدود ٦ ماه اعتبار پاسپورت داريم ميخواستم بدونم اگر پاسپرت جديد بگيريم با توجه به اينكه شماره پاسپورت با اوني كه در فرم DS260 زديم فرق دارد مشكلي پيش نمياد؟
سلام
حتما پاسپورت جدید بگیرید، توی سفارت پاسپورت قبلیتونم بیرید اونجا چک‌میکنن میبینن که پاستون رو عوض کردید و هیچ مشکلی پیش نمیاد، کیس خودمم همینطور بود.
موفق باشید
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: arhsabour ، eblis_67 ، milad.abadani
(2017-04-12 ساعت 02:25)sayhoon نوشته:  آیا از دوستانی که رفتند به مصاحبه ریز نمرات خواستند؟

مرسی دوست عزیز بابت لینک راهنمای ثبت نام پست
کیس نامبر :۲۰۱۷as59xx
مشاهده :۳may
تکمیل فرم ۲۶۰:may9
کارنت شدن :march
دریافت نامه دوم :28march
مصاحبه :۲۴ may
نتیجه :ای پی
آپدیت ها : 25 26 29 می . 6 جون . 18 جولای . 10 . اگوست
کلییری 16 اگوست همسر 17 آگوست اور شدن همسر  .
23 اگوست اپ کیس اصلی ( خودم) . 5 سپتامبر کلییری
پاسخ
(2017-04-12 ساعت 14:33)behrad78 نوشته:  
(2017-04-12 ساعت 12:15)arhsabour نوشته:  سلام دوستان
سلام
حتما پاسپورت جدید بگیرید، توی سفارت پاسپورت قبلیتونم بیرید اونجا چک‌میکنن میبینن که پاستون رو عوض کردید و هیچ مشکلی پیش نمیاد، کیس  خودمم همینطور بود.
موفق باشید

منم همین مشکل رو داشتم و هفته پیش پاسپورتم رو عوض کردم . الان با پاس جدید که واسم اومده باید ثبت نام پست رو انجام بدم و پاس جدید رو واسه مصاحبه ببرم. انشالا که مشکلی نیست
کیس نامبر :۲۰۱۷as59xx
مشاهده :۳may
تکمیل فرم ۲۶۰:may9
کارنت شدن :march
دریافت نامه دوم :28march
مصاحبه :۲۴ may
نتیجه :ای پی
آپدیت ها : 25 26 29 می . 6 جون . 18 جولای . 10 . اگوست
کلییری 16 اگوست همسر 17 آگوست اور شدن همسر  .
23 اگوست اپ کیس اصلی ( خودم) . 5 سپتامبر کلییری
پاسخ
تشکر کنندگان: arhsabour ، milad.abadani
(2017-04-12 ساعت 15:00)Ebrahimikia نوشته:  

سلام حتما با خودت ببر اگر خواستن بهشون بده اگر هم نه که هیچی.اونجا از من نخواستن ولی یه نفر بود که شرایط ویزای یک ضرب رو داشت ولی بخاطر ریزه نمره ap شد و گفتن که برای سفارت ایمیل کنه.موفق باشی
امیدی هست چون خدایی هست
پاسخ

از من نگرفتن (یک‌ماه پیش حدودا) و فکر نمیکنم نیازی باشه
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: sayhoon ، Ebrahimikia ، milad.abadani
(2017-04-12 ساعت 15:07)h.hed نوشته:  
(2017-04-12 ساعت 15:00)Ebrahimikia نوشته:  

سلام حتما با خودت ببر اگر خواستن بهشون بده اگر هم نه که هیچی.اونجا از من نخواستن ولی یه نفر بود که شرایط ویزای یک ضرب رو داشت ولی بخاطر ریزه نمره ap شد و گفتن که برای سفارت ایمیل کنه.موفق باشی

سلاممن کیسم ازدواج مدارکمم همش تو دانشگاه مونده نرفتم بگیرم فعلا لازمه ؟ نمی رسم برم بگیرم 1 سال نرفتم پیاین ناممو بدم خخخخخخخ
پاسخ
تشکر کنندگان: Ebrahimikia ، milad.abadani
در مورد کیس شما نمی دونم اما اگه نمی رسی که هیچی اگر هم بخوان بعدا میتونی بفرستی و مشکلی نیست چون زمان داری مشکلی نیست ولی بچه های لاتاری زمان ندارن حالا دوستانی که در مورد کیس شما اطلاعات دارن حتما پست میزاران
امیدی هست چون خدایی هست
پاسخ
دوستان من سرايط ويزاي يك صرب رو دارم ميخواستم بدونم ريز نمرات تمام مقاطع رو بگيرم؟ و ترجمه كنم؟ لازمه؟
پاسخ
(2017-04-12 ساعت 15:53)h.hed نوشته:  در مورد کیس شما نمی دونم اما اگه نمی رسی که هیچی اگر هم بخوان بعدا میتونی بفرستی و مشکلی نیست چون زمان داری مشکلی نیست ولی بچه های لاتاری زمان ندارن حالا دوستانی که در مورد کیس شما اطلاعات دارن حتما پست میزاران

merci
man nadidm to list madarek bekhan taze jadidan ye email zad khode sefarat ye seri madareke jadid khast bazam tahsili tosh nabod ama cv mikhast.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان