کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز سفارت | ترجمه مدارک
(2017-04-18 ساعت 10:41)storagemeter نوشته:  سلام دوستان،
همین جور که میدونید اکثر مدارکی که ترجمه میشن فرم هستند و فقط دارالترجمه اسم و تاریخ ها رو وارد میکنه و پرینت میگیره که این کار ساده کلی هزینه داره. علاوه بر این کارشونم خالی از اشتباه نیست. می خواستم از دوستان بپرسم راهی وجود داره که ما مدارکمونو خودمون ترجمه کنیم؟ یعنی مثلاً از یک آشنا که هم به انگلیسی مسلطه و هم به فارسی کمک بگیریم. لطفن لینک1 و لینک2 رو ببینید. خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم.

سلام
توی دستورالعمل های سفارتها نوشته ترجمه ها باید توسط مترجمان رسمی و روی برگه های آنها انجام شود. یعنی دارالترجمه ها .
بیخود برای خودتان دردسر درست نکنید.
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، milad.abadani
(2017-04-18 ساعت 16:18)shahin41 نوشته:  
(2017-04-18 ساعت 10:41)storagemeter نوشته:  سلام دوستان،
همین جور که میدونید اکثر مدارکی که ترجمه میشن فرم هستند و فقط دارالترجمه اسم و تاریخ ها رو وارد میکنه و پرینت میگیره که این کار ساده کلی هزینه داره. علاوه بر این کارشونم خالی از اشتباه نیست. می خواستم از دوستان بپرسم راهی وجود داره که ما مدارکمونو خودمون ترجمه کنیم؟ یعنی مثلاً از یک آشنا که هم به انگلیسی مسلطه و هم به فارسی کمک بگیریم. لطفن لینک1 و لینک2 رو ببینید. خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم.

سلام
توی دستورالعمل های سفارتها نوشته ترجمه ها باید توسط مترجمان رسمی و روی برگه های آنها انجام شود. یعنی دارالترجمه ها .
بیخود برای خودتان دردسر درست نکنید.

سلام دوست عزیز
حتما باید در سربرگ رسمی دارالترجمه باشه وبه نظر من این ریسک رونکنین
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، milad.abadani
سلام
لطفا من را راهنمایی فرمائید برای مراجعه به سفارت امریکا در ارمنستان چه مدارکی باید ارائه شود .
همانطور که از امضا مشخص است من این موضوع را برای خودم نمیخواهم .
یکی از دوستان که در خرداد مصاحبه دارد این موضوع را سوال کرد و چون فکر میکند من اطلاع دارم از من سوال کرد ، لطف میکنید اگر راهنمائی کنید .
کیس نامبر **2014AS00053 برندهٔ اصلی‌ خانمم, جمعا ۳ نفر
رویت قبولی ۵ نوامبر ، ارسال مدارک ۱۱ نوامبر ، دریافت ایمیل همان روز ،سفارت آنکارا ,دریافت نامهٔ دوم ۱۷ مارس ،،مصاحبه نیمهٔ اول می ،
آپدیتها
۹may ،۱۳may، ۱۵may، ۱۲june ، ۲۲july، ۲۳july، ۲۵july، ۳۱july ، ۱aug ، ۴aug
۵aug ,۱۳ aug,۱۴ aug,۲۲aug, ۲۹aug,۱۵ sep,۱۶sep
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-04-18 ساعت 23:56)atial نوشته:  سلام
لطفا من را راهنمایی فرمائید برای مراجعه به سفارت آمریکا در ارمنستان چه مدارکی باید ارائه شود .
یکی از دوستان که در خرداد مصاحبه دارد این موضوع را سوال کرد و چون فکر میکند من اطلاع دارم از من سوال کرد ، لطف میکنید اگر راهنمائی کنید .
ت

سلام دوست عزیز
هیچ فرقی نمیکنه مدارک همونی هست که خود شما بردید سفارت.
تنها فرقش اینه که برای سفارت امریکا در ترکیه مدارک 15 روز قبل از مصاحبه پست میشه اما سفارت ارمنستان مدارک و همراه خودت میبری روز مصاحبه. ولی در محتوای مدارک همه سفارتها یک سری مدارک مشخص و میخوان.
کیس نامبر:**62 2017AS0000
تاریخ رویت قبولی:9May
ارسال فرم:18may
تعداد:3 نفر
محل مصاحبه:فعلا آنکارا(تغییر به ایروان توسط kcc)
تاریخ مصاحبه: 23 may
وضعیت دریافت ویزا:
پاسخ
(2017-04-16 ساعت 10:46)h.hed نوشته:  
(2017-04-16 ساعت 10:29)usamohajer نوشته:  
(2017-04-16 ساعت 10:02)Nilfarghv نوشته:  دوستانزممنونزميشم بگيد كه ريز نمره لازمه؟ هم مفطع ليسانس هم ارشد؟

سلام فقط آخرین مدرک تحصیلی لازمه. شما واسه اینکه خیالت راحت باشه لیسانس و ارشد رو هر دوتا شو ترجمه کن . فقط مهر مترجم کافیه.

درسته که آخرین مدرک مهمه ولی تمام مدارک رو از دبیرستان می خوان و باید داشته باشی به نظر من ریز نمرات رو هم ترجمه کن با خودت ببر که یه وقت بخاطر نقص مدرک ap نشی اگر خواستن بهشون بده و اگرم نخواستن که هیچی الکی هم مدارک بیشتری با خودت نبر چون اصلا نمیگیرن ازت و از نظر مهرم نیازی به مهر دادگستری و وزارت خارجه نیست و همون ترجمه رسمی کفایت میکنه موفق باشی
https://travel.state.gov/content/visas/e...ments.html

ممنونم از پاسختون
راستش من مدرك ديپلم و پيش و ليسانس رو ترجمه كردم
ميخواستم بدونم چرا ريز نمره ميخوان؟
ترجمه ويز نمره براي افرادي هست كه درسي اقدام ميكنن
واقعا لازمه؟ به نظرتون من ريز نمره كدوم مقطع رو بگيرم؟
در ضمن من دانشجوي ارشد هستم ريز نمره ارشد رو ميخوان؟ چون هيچ مدركي ازش ندارم
پاسخ
(2017-04-19 ساعت 10:02)najmeh.faramarzi نوشته:  
لطفا من را راهنمایی فرمائید برای مراجعه به سفارت آمریکا در ارمنستان چه مدارکی باید ارائه شود .
ت

سلام دوست عزیز
تنها فرقش اینه که برای سفارت آمریکا در ترکیه مدارک 15 روز قبل از مصاحبه پست میشه اما سفارت ارمنستان مدارک و همراه خودت میبری روز مصاحبه. ولی در محتوای مدارک همه سفارتها یک سری مدارک مشخص و میخوان.

دوستان خواهشا اشتباه راهنمایی نکنید، سفارت آنکارا هم همانند سفارتهای دیگری نیازی به ارسال زودهنگام مدارک نیست.
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
(2017-04-19 ساعت 10:23)sayhoon نوشته:  
(2017-04-19 ساعت 10:02)najmeh.faramarzi نوشته:  
ت

سلام دوست عزیز
تنها فرقش اینه که برای سفارت آمریکا در ترکیه مدارک 15 روز قبل از مصاحبه پست میشه اما سفارت ارمنستان مدارک و همراه خودت میبری روز مصاحبه. ولی در محتوای مدارک همه سفارتها یک سری مدارک مشخص و میخوان.

یه سری از دوستان اصرار دارن که حتمن مدارک رو پست کنن در حالی که فایل پی دی اف سفارت آمریکا در ترکیه هیچ مطلبی درباره ارسال مدارک نداره
اینجا خیلی از بچه ها هم اینو گفتن ولی بازم یه تعدادی اطلاعات نادرست میدن و باعث میشن ملت کار اضافی انجام بدن

دوستان خواهشا اشتباه راهنمایی نکنید، سفارت آنکارا هم همانند سفارتهای دیگری نیازی به ارسال زودهنگام مدارک نیست.
کیس نامبر: ‎2017AS60**‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول MAY‎
تعداد اعضای کیس: 2
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
آپدیت (همسر):19،23 ، 25 ،30 ,31می، 1، 2 ،5 و 6.,12 و 20 جون
آپدیت خودم : 19،23 و 25 می،5و 6و 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

يه سوالي داشتم خدمتتون توي مداركي كه بايد براي سفارت آماده بشه اشاره به فتوكپي شناسنامه ،‌كارت ملي و ... شده.

سوال من اينه كه منظور از كپي،‌كپي از اصل شناسنامه (‌به زبان فارسي )‌ هستش يا فتوكپي از ترجمه شناسنامه به انگليسي؟
کیس: ‎   2017AS50xx/مشاهده نتیجه: هفته اول مي / ارسال فرم: هفته آخر مي / كنسولگري:آنكارا /تاريخ كارنت شدن:فوريه / دريافت نامه دوم: آوريل / تاريخ مصاحبه: مي
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا ، milad.abadani
(2016-05-08 ساعت 16:02)ho_tasha نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز
دوستان عزیز اگر علاقه مند بودین من یه فایلی آماده کردم به عنوان سفرنامه من هست از تمامی اطلاعات بچه ها استفاده شده اگر دوست داشته باشین میتونید از داخل امضا من بردارین و دانلود کنید و استفاده کنیدامیدوارم که موفق باشید.

تمامی اطلاعات مورد نیازتون اونجا وجود داره

سلام

میخواستم بدونم واسه سفارت آنکارا باید اصل ترجمه رو فرستاد؟

مرسی
مصاحبه: ارمنستان
نتیجه: ای پی
کیس نامبر:###7
پاسخ
(2017-04-19 ساعت 20:04)mahdis932 نوشته:  
دوستان عزیز اگر علاقه مند بودین من یه فایلی آماده کردم به عنوان سفرنامه من هست از تمامی اطلاعات بچه ها استفاده شده اگر دوست داشته باشین میتونید از داخل امضا من بردارین و دانلود کنید و استفاده کنیدامیدوارم که موفق باشید.

سلام

مرسی
پاسخ
(2017-04-19 ساعت 23:20)fn_glor نوشته:  
(2017-04-19 ساعت 20:04)mahdis932 نوشته:  

سلام

مرسی
سلام امسال نیازی به پست مدارک نیست
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdis932 ، omid1313 ، milad.abadani
درود دوست عزیز
ابوظبی که هر دو را خواست یعنی هم کپی اصل مدرک و هم کپی ترجمه.
(2017-04-19 ساعت 10:46)علیا نوشته:  سلام دوستان

يه سوالي داشتم خدمتتون توي مداركي كه بايد براي سفارت آماده بشه اشاره به فتوكپي شناسنامه ،‌كارت ملي و ... شده.

سوال من اينه كه منظور از كپي،‌كپي از اصل شناسنامه (‌به زبان فارسي )‌ هستش يا فتوكپي از ترجمه شناسنامه به انگليسي؟
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا ، علیا ، milad.abadani
(2017-04-20 ساعت 08:25)omid1313 نوشته:  درود دوست عزیز

فکر می کنم منظور ترجمه شناسنامه و کار ملی هست که یه نسخه کپی از اصل این مدارک ضمیمه دارد
مصاحبه: ارمنستان
نتیجه: ای پی
کیس نامبر:###7
پاسخ
تشکر کنندگان: omid1313 ، milad.abadani
اگر منظورتون کپی ای هست که ضمیمه ترجمه هست، خیر دقیقا یک کپی از اصل مدرک(مثل شناسنامه،مدرک تحصیلی و...) و یک کپی از ترجمه رسمی را حتما باید به همراه داشت. در روز مصاحبه، من اصل مدارک(پاسپورت، مدرک تحصیلی، شناسنامه،کارت ملی)+ یک کپی و ترجمه های رسمی همین مدارک(به جز پاسپورت که نباید ترجمه بشه)+ یک کپی از ترجمه ها را تحویل دادم که منشی بعد از رویت مدارک و کپی ها، اصل مدارک (همه را به جز پاسپورت) و اصل ترجمه ها را برگردوندند و فقط کپی ها را نگه داشتند.
(2017-04-20 ساعت 10:17)mahdis932 نوشته:  
(2017-04-20 ساعت 08:25)omid1313 نوشته:  درود دوست عزیز

فکر می کنم منظور ترجمه شناسنامه و کار ملی هست که یه نسخه کپی از اصل این مدارک ضمیمه دارد
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا ، علیا ، milad.abadani ، sayhoon
سلام، دوستان مدارک اضافی ترجمه نکنید چون اصلا نیازی نیست، فقط آخرین مدرک تحصیلی بدون ریز نمرات ، کارت ملی هم نیاز نیست ، هزینه اضافی نکنید
پاسخ
تشکر کنندگان: elikad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان