کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز سفارت | ترجمه مدارک
دوستانزممنونزميشم بگيد كه ريز نمره لازمه؟ هم مفطع ليسانس هم ارشد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-04-16 ساعت 10:02)Nilfarghv نوشته:  دوستانزممنونزميشم بگيد كه ريز نمره لازمه؟ هم مفطع ليسانس هم ارشد؟

سلام فقط آخرین مدرک تحصیلی لازمه. شما واسه اینکه خیالت راحت باشه لیسانس و ارشد رو هر دوتا شو ترجمه کن . فقط مهر مترجم کافیه.
پاسخ
(2017-04-10 ساعت 15:00)h.hed نوشته:  
(2017-04-10 ساعت 14:49)Paniz888 نوشته:  
(2017-04-05 ساعت 18:55)Moh.Bahrami1989 نوشته:  دوستان من يه سوالي داشتم. من مدرك ليسانسم موقته. دارالترجمه ها ميكن فقط مهر دارالترجمه ميزنن نه مترجم .
مشكلي ايجام ميكنه واسه من تو سفارت امريكا تو ايروان واسه لاتاري؟

*مهر دارالترجمه و **امضای مترجم الزامی هست
مشخصات دارالترجمه و مترجم هم در سربرگ رسمی دارالترجمه هست
پلمپ و پانچ هم که داشته باشه هیچ مشکلی نیست .
موفق باشید

دوستمون درست گفتن فقط اینکه ترجمه رسمی در سربرگ قویه قضاییه است البته وقتی شما مدرکی رو ترجمه رسمی میکنید خودشون اینکار و انجام میدن و نیازی به گفتن شما نیست و برای سفارت همون کافیه و نمی خواد که وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه مهر کنن چون هزینه ها تون بیشتر میشه.

سلام من توی سفارت در ارمنستان یه خانمی رو دیدم که مدرک موقت آورده بود ولی افسر ازش قبول نکرد و گفت باید مردک اصلی رو بیاری. ولی بهش گقت ویزای شما آماده س و سه ماه بهش وقت داد که مدرک اصلی رو بیاره.
پاسخ
(2017-04-16 ساعت 10:29)usamohajer نوشته:  
(2017-04-16 ساعت 10:02)Nilfarghv نوشته:  دوستانزممنونزميشم بگيد كه ريز نمره لازمه؟ هم مفطع ليسانس هم ارشد؟

سلام فقط آخرین مدرک تحصیلی لازمه. شما واسه اینکه خیالت راحت باشه لیسانس و ارشد رو هر دوتا شو ترجمه کن . فقط مهر مترجم کافیه.

درسته که آخرین مدرک مهمه ولی تمام مدارک رو از دبیرستان می خوان و باید داشته باشی به نظر من ریز نمرات رو هم ترجمه کن با خودت ببر که یه وقت بخاطر نقص مدرک ap نشی اگر خواستن بهشون بده و اگرم نخواستن که هیچی الکی هم مدارک بیشتری با خودت نبر چون اصلا نمیگیرن ازت و از نظر مهرم نیازی به مهر دادگستری و وزارت خارجه نیست و همون ترجمه رسمی کفایت میکنه موفق باشی
https://travel.state.gov/content/visas/e...ments.html
کیس نامبر:2017as2###.....سفارت: ابوظبی.....تاریخ مصاحبه: نوامبر.....نتیجه:AP
امیدی هست چون خدایی هست
پاسخ
تشکر کنندگان: Nilfarghv ، milad.abadani
سلام

برای کیس نامزدی ترجمه مدارک نیازی به مهر دادگستری یا وزارت خارجه هست یا نه

سپاس
پاسخ
درود دوست عزیز
برای تمام مدارک تنها مهر مترجم رسمی کفایت می کنه و لازم نیست که بیخودی هزینه برای مهر دادگستری و امور خارجه بکنید. (در حقیقت سفارت اصلا قوه قضاییه ایران را مرجع صحیحی برای اعتبار بخشیدن به مدارک نمیدونه).
برای تاکید بیشتر باز تکرار می کنم که به هیچ عنوان پولتون را برای این مورد هدر ندهید.
(2017-04-16 ساعت 12:25)rahbari نوشته:  سلام

برای کیس  نامزدی  ترجمه مدارک نیازی به  مهر دادگستری یا وزارت خارجه هست یا نه

سپاس
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان: rahbari ، Paniz888 ، milad.abadani
(2017-04-16 ساعت 13:32)omid1313 نوشته:  درود دوست عزیز
برای تمام مدارک تنها مهر مترجم رسمی کفایت می کنه و لازم نیست که بیخودی هزینه برای مهر دادگستری و امور خارجه بکنید. (در حقیقت سفارت اصلا قوه قضاییه ایران را مرجع صحیحی برای اعتبار بخشیدن به مدارک نمیدونه).
برای تاکید بیشتر باز تکرار می کنم که به هیچ عنوان پولتون را برای این مورد هدر ندهید.
(2017-04-16 ساعت 12:25)rahbari نوشته:  سلام

برای کیس  نامزدی  ترجمه مدارک نیازی به  مهر دادگستری یا وزارت خارجه هست یا نه

سپاس

سپاسگزارم دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: omid1313 ، milad.abadani
(2017-04-16 ساعت 10:42)usamohajer نوشته:  
(2017-04-10 ساعت 15:00)h.hed نوشته:  
(2017-04-10 ساعت 14:49)Paniz888 نوشته:  *مهر دارالترجمه و **امضای مترجم الزامی هست
مشخصات دارالترجمه و مترجم هم در سربرگ رسمی دارالترجمه هست
پلمپ و پانچ هم که داشته باشه هیچ مشکلی نیست .
موفق باشید

دوستمون درست گفتن فقط اینکه ترجمه رسمی در سربرگ قویه قضاییه است البته وقتی شما مدرکی رو ترجمه رسمی میکنید خودشون اینکار و انجام میدن و نیازی به گفتن شما نیست و برای سفارت همون کافیه و نمی خواد که وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه مهر کنن چون هزینه ها تون بیشتر میشه.

سلام من توی سفارت در ارمنستان یه خانمی رو دیدم که مدرک موقت آورده بود ولی افسر ازش قبول نکرد و گفت باید مردک اصلی رو بیاری. ولی بهش گقت ویزای شما آماده س و سه ماه بهش وقت داد که مدرک اصلی رو بیاره.

واب تورو خدا نگيد... هركس يه چيزي ميگه... يكي ميكه موقت قبول ميكنن يكي ميكه نميكنن... دارم ديوونه ميشم به خدا از استرس..
يعني واقعا من برم ١٠ ١٢ ميليون بدم واسه اين مدرك ليسانس كوفتي Sad(((
تورو خدا يكي يه چيزي بكه ببينم من چه كنم...
دریافت نامه دوم: 28 مارس
تاریخ مصاحبه: 30 می
محل مصاحبه: تغییر از انکارا به ایروان توسط KCC
پاسخ
دوستان يه سؤال دارم. هنوز به پدر من وقت مصاحبه لاتارى ندادن. پدرم پاسپورتشو عوض كرده. ميخواستم بدونم بعد از تعويض بايد چه كنه ؟ به سفارت ايميل بزنم قبل از وقت دادن مصاحبه يا بعد از اينكه وقت دادن بهشون اطلاع بدم يا دو تا پاسپورت رو روز مصاحبه ببرن كافيه؟ اگه كسى اطلاعاتى داره ممنون ميشم راهنمايي كنه.
پاسخ
(2017-04-16 ساعت 16:55)Nazlisami نوشته:  دوستان يه سؤال دارم. هنوز به پدر من وقت مصاحبه لاتارى ندادن. پدرم پاسپورتشو عوض كرده. ميخواستم بدونم بعد از تعويض بايد چه كنه ؟ به سفارت ايميل بزنم قبل از وقت دادن مصاحبه يا بعد از اينكه وقت دادن بهشون اطلاع بدم يا دو تا پاسپورت رو روز مصاحبه ببرن كافيه؟ اگه كسى اطلاعاتى داره ممنون ميشم راهنمايي كنه.

شما موقع مصاحبه دوتا پاسپورتتو ببر این اتفاق زیاد میوفته و معمولا افیسر باهاش کنار میاد ..اما برای اینکه دلت هم قرص باشه بعد اینکه وقت مصاحبه ت مشخص شد و سفارت خونه معلوم شد کجاست با سفارت در تماس باش بپرس ازشون ولی به هیچ عنوان الان درخواست انلاک فرم ds260 نده که تنظیم وقت مصاحبه مجدد با کرام الکاتبینه.
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، Nazlisami ، milad.abadani
(2017-04-16 ساعت 17:57)minaz00 نوشته:  
(2017-04-16 ساعت 16:55)Nazlisami نوشته:  دوستان يه سؤال دارم. هنوز به پدر من وقت مصاحبه لاتارى ندادن. پدرم پاسپورتشو عوض كرده. ميخواستم بدونم بعد از تعويض بايد چه كنه ؟ به سفارت ايميل بزنم قبل از وقت دادن مصاحبه يا بعد از اينكه وقت دادن بهشون اطلاع بدم يا دو تا پاسپورت رو روز مصاحبه ببرن كافيه؟ اگه كسى اطلاعاتى داره ممنون ميشم راهنمايي كنه.

شما موقع مصاحبه دوتا پاسپورتتو ببر این اتفاق زیاد میوفته و معمولا افیسر باهاش کنار میاد ..اما برای اینکه دلت هم قرص باشه بعد اینکه وقت مصاحبه ت مشخص شد و سفارت خونه معلوم شد کجاست با سفارت در تماس باش بپرس ازشون ولی به هیچ عنوان الان درخواست انلاک فرم ds260 نده که تنظیم وقت مصاحبه مجدد با کرام الکاتبینه.

ممنون از كمكتون Smile
پاسخ
(2017-04-16 ساعت 15:22)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-04-10 ساعت 15:00)h.hed نوشته:  دوستمون درست گفتن فقط اینکه ترجمه رسمی در سربرگ قویه قضاییه است البته وقتی شما مدرکی رو ترجمه رسمی میکنید خودشون اینکار و انجام میدن و نیازی به گفتن شما نیست و برای سفارت همون کافیه و نمی خواد که وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه مهر کنن چون هزینه ها تون بیشتر میشه.

واب تورو خدا نگيد...  هركس يه چيزي ميگه... يكي ميكه موقت قبول ميكنن يكي ميكه نميكنن... دارم ديوونه ميشم به خدا از استرس..

باور کنید من شخصا توی سفارت دیدم و شنیدم که افسر گفت باید اصل مدرک رو بیارید.
پاسخ
(2017-04-16 ساعت 15:22)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-04-10 ساعت 15:00)h.hed نوشته:  دوستمون درست گفتن فقط اینکه ترجمه رسمی در سربرگ قویه قضاییه است البته وقتی شما مدرکی رو ترجمه رسمی میکنید خودشون اینکار و انجام میدن و نیازی به گفتن شما نیست و برای سفارت همون کافیه و نمی خواد که وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه مهر کنن چون هزینه ها تون بیشتر میشه.

واب تورو خدا نگيد...  هركس يه چيزي ميگه... يكي ميكه موقت قبول ميكنن يكي ميكه نميكنن... دارم ديوونه ميشم به خدا از استرس..

می تونید به راحتی مدرکتون رو آزاد کنید از یک کاریابی به ادره کار نامه ببرید که نتونستید با مدرکی که دارید کار پیدا کنید مدرک لیسانس رو آزاد می کنن البته چند ماهی طول می کشه شاید تو کاریابی ها بشه با پول نامه رو گرفت
پاسخ
با سلام،

نمونه ترجمه دانشنامه(هولوگرام دار) و ریز نمرات رشته ریاضی کاربردی دانشگاه آزاد
نمونه ترجمه کارت پایان خدمت ارتش
نمونه ترجمه شناسنامه

#اطلاعات#

فایل‌های پیوست
.docx   Bachelor of Science and Transcript_Applied Math_Azad.docx (اندازه 69.63 KB / تعداد دانلود: 204)
.doc   Karte Payan Khedmat_Artesh.doc (اندازه 25 KB / تعداد دانلود: 105)
.doc   Shenasnameh.doc (اندازه 37 KB / تعداد دانلود: 114)
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
همین جور که میدونید اکثر مدارکی که ترجمه میشن فرم هستند و فقط دارالترجمه اسم و تاریخ ها رو وارد میکنه و پرینت میگیره که این کار ساده کلی هزینه داره. علاوه بر این کارشونم خالی از اشتباه نیست. می خواستم از دوستان بپرسم راهی وجود داره که ما مدارکمونو خودمون ترجمه کنیم؟ یعنی مثلاً از یک آشنا که هم به انگلیسی مسلطه و هم به فارسی کمک بگیریم. لطفن لینک1 و لینک2 رو ببینید. خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان