کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر وضعیت ساکنان آمریکا (Adjustment of Status)
كپي بنك استيتمنت رو بايد با پكيج پست كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-20 ساعت 04:47)مهر٢٠١٧ نوشته:  كپي بنك استيتمنت رو بايد با پكيج پست كنم؟

چرا کپی؟چرا همون اصلش که از بانک گرفتین نفرستین؟بانک که به راحتی هر چقدر استیتمنت بخواهین بهتان میدهد.بعد هم برای فرم اسپانسر و استیتمنت بانک ننوشته کپی بفرستین...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-20 ساعت 05:30)ktt نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 04:47)مهر٢٠١٧ نوشته:  كپي بنك استيتمنت رو بايد با پكيج پست كنم؟

چرا کپی؟چرا همون اصلش که از بانک گرفتین نفرستین؟بانک که به راحتی هر چقدر استیتمنت بخواهین بهتان میدهد.بعد هم برای فرم اسپانسر و استیتمنت بانک ننوشته کپی بفرستین...

ضمنا نمیدونم شما اسپانسر هم دارین یا نه؟اگر ندارین بهتون توصیه میکنم حتمن علاوه بر بانک استیتمنت ؛شخصی که شرایط ش را دارد و قبول میکند که شما را ساپورت کند و فرم I-134 را همرا با کپی کارت شناسایی ش و ‌W-2 برایتان تهیه کند..را پیدا کنید ..و این مدارک را هم همراه پکیج بفرستید و شانس بیشتری خواهید داشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: مهر٢٠١٧
(2016-09-20 ساعت 06:02)ktt نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 05:30)ktt نوشته:  

ضمنا نمیدونم شما اسپانسر هم دارین یا نه؟اگر ندارین بهتون توصیه میکنم حتمن علاوه بر بانک استیتمنت ؛شخصی که شرایط ش را دارد و قبول میکند که شما را ساپورت کند و فرم I-134 را همرا با کپی کارت شناسایی ش و ‌W-2 برایتان تهیه کند..را پیدا کنید ..و این مدارک را هم همراه پکیج بفرستید و شانس بیشتری خواهید داشت.

متاسفانه كسي رو ندارم ولي پول اندازه اي كه تو سايت گفته دارم البته يه بخش زيادي رو تازه ريختم به حساب مشكل ساز نميشه كه؟ چون خيلي وقت نيست كه توحسابه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-20 ساعت 06:31)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 06:02)ktt نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 05:30)ktt نوشته:  چرا کپی؟چرا همون اصلش که از بانک گرفتین نفرستین؟بانک که به راحتی هر چقدر استیتمنت بخواهین بهتان میدهد.بعد هم برای فرم اسپانسر و استیتمنت بانک ننوشته کپی بفرستین...

متاسفانه كسي رو ندارم ولي پول اندازه اي كه تو سايت گفته دارم البته يه بخش زيادي رو تازه ريختم به حساب مشكل ساز نميشه كه؟ چون خيلي وقت نيست كه توحسابه؟
من از قوانین تمام بانک های اینجا باخبر نیستم..سابقا که کشور دیگری بودم...مثلا دیروز پول به حساب میریختم می تونستم روز بعد استیتمنت با موجودی روز قبل بگیریم..ولی به عنوان مثال بانک ولز فارگو اینطوری نیست و از وقتی پول به حساب میریزید حداقل ۱ ماه باید گذشته باشد تا موجودی جدید بدهد..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-20 ساعت 06:43)ktt نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 06:31)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 06:02)ktt نوشته:  ضمنا نمیدونم شما اسپانسر هم دارین یا نه؟اگر ندارین بهتون توصیه میکنم حتمن علاوه بر بانک استیتمنت ؛شخصی که شرایط ش را دارد و قبول میکند که شما را ساپورت کند و فرم I-134 را همرا با کپی کارت شناسایی ش و ‌W-2 برایتان تهیه کند..را پیدا کنید ..و این مدارک را هم همراه پکیج بفرستید و شانس بیشتری خواهید داشت.

من از قوانین تمام بانک های اینجا باخبر نیستم..سابقا که کشور دیگری بودم...مثلا دیروز پول به حساب میریختم می تونستم روز بعد استیتمنت با موجودی روز قبل بگیریم..ولی به عنوان مثال بانک ولز فارگو اینطوری نیست و از وقتی پول به حساب میریزید حداقل ۱ ماه باید گذشته باشد تا موجودی جدید  بدهد..

همين الان با ولز فارگو تماس گرفتم گفت چون قبل از تاريخ بسته شدن استيمنت ماهانه بوده تو استيتمنت هست. اين پول بايد تا روز مصاحبه تو حساب بمونه يا ديگه چك نمي كنن؟ميشه ازش خرج كرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-20 ساعت 07:09)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 06:43)ktt نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 06:31)مهر٢٠١٧ نوشته:  متاسفانه كسي رو ندارم ولي پول اندازه اي كه تو سايت گفته دارم البته يه بخش زيادي رو تازه ريختم به حساب مشكل ساز نميشه كه؟ چون خيلي وقت نيست كه توحسابه؟
من از قوانین تمام بانک های اینجا باخبر نیستم..سابقا که کشور دیگری بودم...مثلا دیروز پول به حساب میریختم می تونستم روز بعد استیتمنت با موجودی روز قبل بگیریم..ولی به عنوان مثال بانک ولز فارگو اینطوری نیست و از وقتی پول به حساب میریزید حداقل ۱ ماه باید گذشته باشد تا موجودی جدید  بدهد..

همين الان با ولز فارگو تماس گرفتم گفت چون قبل از تاريخ بسته شدن استيمنت ماهانه بوده تو استيتمنت هست. اين پول بايد تا روز مصاحبه تو حساب بمونه يا ديگه چك نمي كنن؟ميشه ازش خرج كرد؟
بعید میدونم که جواب صحیح و روشنی برای این سوال اتون وجود داشته باشه..من به شخصه جای شما بودم بدون اسپانسر و چون توانایی پیش بینی را هم نداشتم ؛که چه شرایطی انتظارم را میکشد ترجیح میدادم تا پایان مصاحبه همچنان درحساب م باقی بماند .. وحتی روز مصاحبه هم یه استیتمنت جدید با تاریخ جدید همراه خودم محض اطمینان میبردم..
پاسخ
(2016-09-20 ساعت 07:22)ktt نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 07:09)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 06:43)ktt نوشته:  من از قوانین تمام بانک های اینجا باخبر نیستم..سابقا که کشور دیگری بودم...مثلا دیروز پول به حساب میریختم می تونستم روز بعد استیتمنت با موجودی روز قبل بگیریم..ولی به عنوان مثال بانک ولز فارگو اینطوری نیست و از وقتی پول به حساب میریزید حداقل ۱ ماه باید گذشته باشد تا موجودی جدید  بدهد..

بعید میدونم که جواب صحیح و روشنی برای این سوال اتون وجود داشته باشه..من به شخصه جای شما بودم بدون اسپانسر و چون  توانایی پیش بینی را هم نداشتم ؛که چه شرایطی انتظارم را میکشد ترجیح میدادم تا پایان مصاحبه همچنان درحساب م باقی بماند .. وحتی روز مصاحبه هم یه استیتمنت جدید با تاریخ جدید همراه خودم محض اطمینان میبردم..

يه دوستي كه قبلا از ايران برنده شده بود ميگفت با يه وكيل اينجا هماهنگ كرده بوده و يه وجهي داده بوده واسه اينكه كسي اسپانسر بشه يه همچين وكيلي هست؟ البته من ايشونو تو جايي اتفاقي ديده بودم و الان دسترسي ندارم بهشون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-20 ساعت 09:20)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 07:22)ktt نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 07:09)مهر٢٠١٧ نوشته:  همين الان با ولز فارگو تماس گرفتم گفت چون قبل از تاريخ بسته شدن استيمنت ماهانه بوده تو استيتمنت هست. اين پول بايد تا روز مصاحبه تو حساب بمونه يا ديگه چك نمي كنن؟ميشه ازش خرج كرد؟
بعید میدونم که جواب صحیح و روشنی برای این سوال اتون وجود داشته باشه..من به شخصه جای شما بودم بدون اسپانسر و چون  توانایی پیش بینی را هم نداشتم ؛که چه شرایطی انتظارم را میکشد ترجیح میدادم تا پایان مصاحبه همچنان درحساب م باقی بماند .. وحتی روز مصاحبه هم یه استیتمنت جدید با تاریخ جدید همراه خودم محض اطمینان میبردم..

يه دوستي كه قبلا از ايران برنده شده بود ميگفت با يه وكيل اينجا هماهنگ كرده بوده و يه وجهي داده بوده واسه اينكه كسي اسپانسر بشه يه همچين وكيلي هست؟ البته من ايشونو تو جايي اتفاقي ديده بودم و الان دسترسي ندارم بهشون

متاسفانه یا خوشبختانه من در زمینه کارهای خلاف و غیرقانونی نه تجربه ای دارم و نه اطلاعاتی...!
پاسخ
(2016-09-20 ساعت 09:37)ktt نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 09:20)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 07:22)ktt نوشته:  بعید میدونم که جواب صحیح و روشنی برای این سوال اتون وجود داشته باشه..من به شخصه جای شما بودم بدون اسپانسر و چون  توانایی پیش بینی را هم نداشتم ؛که چه شرایطی انتظارم را میکشد ترجیح میدادم تا پایان مصاحبه همچنان درحساب م باقی بماند .. وحتی روز مصاحبه هم یه استیتمنت جدید با تاریخ جدید همراه خودم محض اطمینان میبردم..

متاسفانه یا خوشبختانه من در زمینه کارهای خلاف و غیرقانونی نه تجربه ای دارم و نه اطلاعاتی...!

اونجوري كه ايشون ميگفت قانوني بوده و معتبر وگرنه هيچ كس دنبال خلاف نيست اونم اينجا . اگه خلاف بود كه قبول نمي كردن فكر كنم اينا سيستماشون مركزي هست و نميتوني اطلاعات دروغ وارد كني چون چك ميكنن از روي ssn
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من هنوز منتظر استيتمنت يكي از حساب ها هستم ولي الان يه سوالي برام پيش اومد ميخواستم بدونم اين مدارك تر جمه شده اي كه ماپست ميكنيم رو بعدا بهمون برميگردونن؟ چون من از هركدوم فقط يكي دارم و ممكنه واسه فارغ التحصيلي يا خيلي جاهاي ديگه لازم داشته باشم اينجا هم كه ترجمه خيلي گرونه. يا ميتونيم كپي رو پست كنيم و اصل ترجمه رو با خودمون ببريم مصاحبه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-30 ساعت 02:44)مهر٢٠١٧ نوشته:  سلام دوستان. من هنوز منتظر استيتمنت يكي از حساب ها هستم ولي الان يه سوالي برام پيش اومد ميخواستم بدونم اين مدارك تر جمه شده اي كه ماپست ميكنيم رو بعدا بهمون برميگردونن؟ چون من از هركدوم فقط يكي دارم و ممكنه واسه فارغ التحصيلي يا خيلي جاهاي ديگه لازم داشته باشم اينجا هم كه ترجمه خيلي گرونه. يا ميتونيم كپي رو پست كنيم و اصل ترجمه رو با خودمون ببريم مصاحبه؟

باید اصل ترجمه رو بفرستید براشون
پاسخ
(2016-09-30 ساعت 03:16)atm849 نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 02:44)مهر٢٠١٧ نوشته:  سلام دوستان. من هنوز منتظر استيتمنت يكي از حساب ها هستم ولي الان يه سوالي برام پيش اومد ميخواستم بدونم اين مدارك تر جمه شده اي كه ماپست ميكنيم رو بعدا بهمون برميگردونن؟ چون من از هركدوم فقط يكي دارم و ممكنه واسه فارغ التحصيلي يا خيلي جاهاي ديگه لازم داشته باشم اينجا هم كه ترجمه خيلي گرونه. يا ميتونيم كپي رو پست كنيم و اصل ترجمه رو با خودمون ببريم مصاحبه؟

ديگه پس نميدن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-30 ساعت 03:20)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 03:16)atm849 نوشته:  

ديگه پس نميدن ؟

بعید میدونم پس بدن
پاسخ
دوست عزیز مهر ۲۰۱۷
قبل از فرستادن پکیج اتون چندین بار چک کنید و حتمن از افراد مطلع کمک بگیرید؛ خصوصا به پارت دوم ‌I-485حتمن توجه کنید که با توجه یه شرایط نوع ویزا و شرایط اقامت اتان کدام بند را انتخاب کنید..باز تاکید میکنم برای چک نهایی حتمن کمک بگیرید..که خدای نکرده پکیج اتان را ریجکت نکنند...برای مرتبط کردن مدارک هرگز از منکنه استفاده نکنید..از کلیپس های کوچک استفاده کنید و مدارک اپلیکنت و افراد خانواده را جداگانه با یه کلیپس بزرگتر جدا سازی کنید: و.براتون موفقیت و ارامش ارزو میکنم...
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، مهر٢٠١٧

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان