کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر وضعیت ساکنان آمریکا (Adjustment of Status)
(2016-10-06 ساعت 09:51)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-10-06 ساعت 08:53)ktt نوشته:  معمولا وقتی فرم ۱۱۴۵ را پر کرده باشید؛ بعد از چند روز بهتون ایمیل و تکست به موبایل میفرستند  و شماره رسید میدهند که مدارک اتان رااکسپت کردند؛ و باید بین ۷ تا ۱۰ روز منتظز باشید تا بطور رسمی و  official Receipt Notice (Form I-797) با نامه برای شما بفرستند؛ بعد با شماره رسید تون توی سایت میروید و میتونید وضعیت اتان را چک کنید..بعد هم منتظر نامه بیو متریک و بعد هم  انتظار که مشخص نیست  برای هر شخصی چقدر چک کردن طول بکشه . بعد هم نامه مصاحبه و مصاحبه... و  باز مشخص نیست چقدر بعد از مصاحبه باید منتظر شد ...اخر هم امیدوارم  گرین کارت...به سلامتی  و تمام...

درصورتيكه كم و كسري باشه بر ميكردونن  يا تو نامه اعلام ميكنن؟ مثلا اكه براي من ديبلم رو بخوان؟

احتمالا توی این مرحله میپذیرند و نامه اکسپت براتون میفرستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: مهر٢٠١٧
الان دقيقا يك هفته شده كه مدارك به دستشون رسيده به نظرم دارن برميكردونن ☹️خبري نشده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 04:53)مهر٢٠١٧ نوشته:  الان دقيقا يك هفته شده كه مدارك به دستشون رسيده به نظرم دارن برميكردونن ☹️خبري نشده

چک فرستادید؟ یا مانی اردر؟ اگه چک فرستادید میتونید ببینید که کش شده یا نه. عجله نکنید. یه هفته چیزی نیست
پاسخ
(2016-10-15 ساعت 05:33)atm849 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 04:53)مهر٢٠١٧ نوشته:  الان دقيقا يك هفته شده كه مدارك به دستشون رسيده به نظرم دارن برميكردونن ☹️خبري نشده

چک فرستادید؟ یا مانی اردر؟ اگه چک فرستادید میتونید ببینید که کش شده یا نه. عجله نکنید. یه هفته چیزی نیست

فعلا زوده برای نگرانی ؛حداقل ۱۰ روز دیگه هم فرصت دارین اگر توی این مدت خبری نشود ؛میشود احتمال برگشت داد؛ضمنا تا تکست و ایمیل هم نزنند پول از حساب برداشت نمیکنند.امیدوارم تا هفته اینده خبر تکست و ایمیل اشان را بدهید.
پاسخ
(2016-10-15 ساعت 07:25)ktt نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 05:33)atm849 نوشته:  

فعلا زوده برای نگرانی ؛حداقل ۱۰ روز دیگه هم فرصت دارین اگر توی این مدت خبری نشود ؛میشود احتمال برگشت داد؛ضمنا تا تکست و ایمیل هم نزنند پول از حساب برداشت نمیکنند.امیدوارم تا هفته اینده خبر تکست و ایمیل اشان را بدهید.

ممنونم. نه هنوز جيزي از حساب كم نشده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز امشب ساعت ٩:٣٣ دقيقه مسج از uscis رسيد!
پاسخ
تشکر کنندگان: atm849
قدم بعدي لطفا؟ يه شماره هست بايد جايي وارد كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-18 ساعت 09:05)مهر٢٠١٧ نوشته:  قدم بعدي لطفا؟ يه شماره هست بايد جايي وارد كنم؟

سلام
لطف کنید امضاء خودتون رو تکمیل کنید تا دوستان بهتر بتونن کمکتون کنن.
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-18 ساعت 09:04)مهر٢٠١٧ نوشته:  دوستان عزيز امشب ساعت ٩:٣٣ دقيقه مسج از uscis رسيد!
مبارک باشه..امیدوارم مراحل بعدی را هم به موفقیت طی کنید.توی این ادرس هم میتوانید یه اکانت درست کنید و هم همین طوری وقتی رسید نامبر تون مینویسید میتوانید وضعیت پرونده اتون رو ببینید..البته معمولا میگویند وقتی نامه را دریافت کردید بعدا به این سایت بروید.

https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do
پاسخ
تشکر کنندگان: مهر٢٠١٧ ، Paniz888
(2016-10-18 ساعت 09:39)Paniz888 نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 09:05)مهر٢٠١٧ نوشته:  قدم بعدي لطفا؟ يه شماره هست بايد جايي وارد كنم؟

سلام

متوجه منظورتون نشدم!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-18 ساعت 10:16)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 09:39)Paniz888 نوشته:  

سلام

متوجه منظورتون نشدم!

سلام
منظور از امضاء ، مشخصات مربوطه هست که با فرمت مشخص در زیر هر پستی که شما ارسال کنید نمایش داده می‌شود
مثل حدود شماره کیس و تاریخ ارسال فرم ها و زمان و مکان مصاحبه و نتیجه آن که خیلی از دوستان در زیر پست های خود دارند
که باعث میشود سایر دوستان با تجربه با مشاهده آن ، نسبت به سوال شما جواب درست را ارائه دهند
برای ایجاد امضاء به قسمت کنترل پنل کاربری و تنظیمات حساب کاربری مراجعه کنید
موفق باشید
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-18 ساعت 15:17)Paniz888 نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 10:16)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 09:39)Paniz888 نوشته:  سلام

متوجه منظورتون نشدم!

سلام
منظور از امضاء ، مشخصات مربوطه هست که با فرمت مشخص در زیر هر پستی که شما ارسال کنید نمایش داده می‌شود
مثل حدود شماره کیس و تاریخ ارسال فرم ها و زمان و مکان مصاحبه و نتیجه آن که خیلی از دوستان در زیر پست های خود دارند
که باعث میشود سایر دوستان با تجربه با مشاهده آن ،  نسبت به سوال شما جواب درست را ارائه دهند
موفق باشید
تو اين فسمت تغيير وضعيت فكر كنم به جز يكي دو مورد بقيه رو فقط من نوشتم و همه اطلاعاتم رو دادم در ضمن فقط بايومتريك و مصاحبه مونده?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-18 ساعت 18:35)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 15:17)Paniz888 نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 10:16)مهر٢٠١٧ نوشته:  متوجه منظورتون نشدم!

سلام
که باعث میشود سایر دوستان با تجربه با مشاهده آن ،  نسبت به سوال شما جواب درست را ارائه دهند
موفق باشید
تو اين فسمت تغيير وضعيت فكر كنم به جز يكي دو مورد بقيه رو فقط من نوشتم و همه اطلاعاتم رو دادم در ضمن فقط بايومتريك و مصاحبه مونده?

تشکر که در این مدت دوستان رو راهنمایی کردید
موفق باشید
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
البته من راهنمايي شدم ! راهنمايي نكردم
پاسخ
تشکر کنندگان:
امروز بالاخره سيستمهاشون updateشد و من ديدم كه وجه رو از بانك برداشتن ديكه احتمال ريجكت و فرستادن مدارك رفع شده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: atm849

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان