کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
سلام....کسی نمونه job offer برای ارایه به سفارت را دارد...ممنون می شم..Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
اگه لطف کنید شماره م.ل.ی.ک.ا خانم رو برام بفرستید، خیلی ممنون میشم.
راستی، دوستانی که با ایشون رفتن ابوظبی میشه بگید مدل ماشینشون چیه؟ خیلی ممنون.

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام کسی 17 جولای ابوظبی مصاحبه داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان براى ترانسفر در دوبى ، يعنى همين مديكال و فرودگاه و سفارت، من اسم خانم م.الف و يه آقاى ديگه حسين آقا رو شنيدم. كسى تجربه اى داشته ؟ خوش قول هستند؟ يا اگه كسه ديگه اى رو ميشناسين لطفا راهنمايى ميكنين؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-12 ساعت 12:46)Nazlisami نوشته:  دوستان براى ترانسفر در دوبى ، يعنى همين مديكال و فرودگاه و سفارت، من اسم خانم م.الف و يه آقاى ديگه حسين آقا رو شنيدم. كسى تجربه اى داشته ؟ خوش قول هستند؟  يا اگه كسه ديگه اى رو ميشناسين لطفا راهنمايى ميكنين؟

من از طریق م.ل.ی.ک.ا خانم و همسرشون یه کاری رو انجام دادم که باعث شد خیلی بهشون اعتماد داشته باشم و به شما دوستان هم ایشون رو پیشنهاد میکنم.

تجربه بنده:
من رفت و آمد تا ابوظبی و... همه کارم رو خودم انجام دادم در صورتی که این خانم مدام بچه ها رو ترانسفر میکردن و حتی در کلینیک هم دیدم با چند نفر اومدن و دارن کاراشون رو انجام میدن که البته تلفنی باهاشون چند بار صحبت کردم.
کیس من به FBI Check خورد که اگر به راهنمایی های این خانم عمل میکردم به چکینگ نمیخوردم.
ویزای من که آماده شد ایران بودم و خیلی سخت و هزینه بر بود برام که تا امارات برم، با این خانم هماهنگ شدم و پاسم رو فرستادم براشون، با مبلغ ۳۰۰ درهم پاس بنده رو بردن سفارت ویزا رو زدن و برگردوندن بهم.
بنظرم دلسوزانه وقت میزارن.
فکر نمیکنم مجاز باشه که شمارشون رو اینجا اعلام کنم. پس اگر کسی لازم داشت پیام خصوصی بده، یه شماره ازون موقع دارم تقدیمشون میکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، farrokh33
دوستان اگر ممکنه بفرمایید توی ابوظبی بهتر کدوم هتل رزرو کنیم برای شب قبل از مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
خانواده من برای این هفته قرار بود بروند دبی برای کارهای مصاحبه و مدیکال

از ماه ها قبل با آقا حسین که اینجا دوستان بارها اسمشون رو آوردن صحبت و هماهنگ کرده بودم و توافق هم شده بود هم سر کارهایی که باید انجام میشد هم هزینه ها، حالا امروز برای تایید مجدد بهشون پیغام دادم و ایشون گفتن که کاری پیش اومده و خودشون ایران هستن و یکی از دوستانشون رو معرفی کردن به نام آقای افروزی
با ایشون هم من صحبت کردم و ایشون همینطور دارند قیمت ها رو میبرند بالاتر از چیزی که قرار گذاشته بودیم با اقا حسین، خواستم اینجا به دوستان اطلاع بدم حواستون باشه با چجور ادم های سودجویی طرف هستین که صبر میکنند دقیقه آخر شما رو سرکیسه کنند
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
" تغییر مرکز پستی از دبی به ابوظبی "

آیا از دوستان کسی هست که برای پیک آب پاسپورت به دبی رفته باشه

و بخواهد پست را از دبی به ابوظبی تغییر دهد ؟؟؟

اگر توانسته اینکار را انجام بدهد به ما هم بگوید
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها، آدرس سفارت ابوظبی رو دارین که بزارين؟ ممنونم. من می خام ایمیل بزنم به سفارت.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان