کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
و دوستان یک سئوال دیگه اینکه مصاحبه ی من روز 4شنبه هست
اگر احیانأ و انشالله ویزا یکضرب بدهند آیا پنجشنبه حاضر میشه یا باید تا سه شنبه بعدش بمونیم؟؟؟
no sign
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-03 ساعت 21:20)sf_home81 نوشته:  و دوستان یک سئوال دیگه اینکه مصاحبه ی من روز 4شنبه هست
اگر احیانأ و انشالله ویزا یکضرب بدهند آیا پنجشنبه حاضر میشه یا باید تا سه شنبه بعدش بمونیم؟؟؟

در بهترين حالت دو يا سه شنبه حاضر ميشه
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-03 ساعت 20:04)sf_home81 نوشته:  دوستان عزیز من 11 ژانویه در ابوظبی مصاحبه دارم
دوستان قضیه تمکن مالی چجوریه؟
1.آیا پرینت گردش حساب چند ماهه رو میخواهند یا فقط مانده ی موجودی؟
2.آیا باید حتما از بانکها باشه یا از مؤسسات هم میشه گرفت؟
3.قطعا باید ترجمه رسمی بشه درسته؟
2.آیا از الان بگیرم برای 40 روز دیگه یا یک هفته ده روز قبل از مصاحبه بگیرم؟

سلام
من هم 11 زانویه هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
عباس اقای گل ممنون
ببخشید که دیر اومدم فرصت نمیشد
خب مصاحبه ی من سه شنبه بود و یه ضرب گرفتم
همونجور که توی امضام هست تاریخ مصاحبه ام اونجوری شده بود و با اینکه خود سفارت بهم ایمیل زده بود و تاریخ رو عوض کرده بود ولی جلوی در سفارت اون کارمندی که چک میکنه تا به داخل راهتون بده شماره ی من رو پیدا نکرد و گفت تو فردایی چرا امروز اومدی که خدا رو شکر از ایمیل سفارت پرینت گرفته بودم و دادم بهش و تونستم داخل سفارت برم
موقع تحویل مدارک چیزای اصلی رو از پوشه در اورده بودم و توی دستم گرفته بودم وقتی پشت باجه رفتم گفت خب مدارک رو بده گفتم چیا رو بدم و گفت همه رو بده :دی منم دسته ای همه رو بهش دادم و راحت و اسون! خودش مرتب کرد و دیگه هیچ اضافه ای هم ازم نخواست
روی پاسپورت یه برچسب قرمز رنگ empost چسبوند نمیدونم این رو برای همه میچسبونن یا فقط اونایی که یه ضرب هستن
بعدش هم انگشت نگاری و بعدش هم نشستم منتظر واسه مصاحبه که خانومی که باهاشون اشنا شده بودم کارشون تموم شد و کنارم نشستن و یهو دیدم کارت معافی من دستشونه Smile)))) کارت رو برداشتم رفتم سراغ افیسر و از اونجایی که امریکایی بود به انگلیسی بهش گفتم این کارت منه و چرا دادیش به اون خانوم Smile))
کلی معذرت خواهی کرد و اومدم نشستم تا اینکه اسمم رو صدا زدن و دیدم افیسرم همین اقاس
دوباره کلی معذرت خواهی کرد و منم هی گفتم اشکال نداره و شلوغه و پیش میاد یهو دیدم همینجوری انگلیسی داره ادامه میده و شروع کرد به پرسیدن صحبتهای مصاحبه Smile) زیاد سخت نبود ولی خب نمیخواستم ریسک کنم و بالاخره فارسی خیلی راحتتره! گفتم اقاااا من میخوام مصاحبه رو به فارسی بکنم که خیلی راحت گفت باشه و همون خانومی که مدارکم رو گرفته بود صدا زد اومد و نقش مترجم رو بازی کرد
یه مقدار به خاطر دادن مدارک من به بقیه و شروع مصاحبه به انگلیسی استرس پیدا کرده بودم و پاسپورتم هم روی یه برگه ی ابی بود و دیدم که چک خوردم و کلا بی حوصله شده بودم :دی
گفت قسم بخور گفتم دو تا اصلاح دارم و انجام دادم و الان که یادم میاد میبینم بعد از اصلاح ها دیگه نگفت قسم بخور! هر سوالی میپرسید یهو میرفت! سه چهارتا سوال پرسید و هی از اتاقش میرفت بیرون! خانوم ایرانیه گفت ببخشید تازه کاره امروز روز اول کاریشه بلد نیست هی میره میپرسه! حالا دیگه وضع منو حدس بزنید Smile)) گفتم واویلا عجب بدشانسم من Smile) از معافی پرسید که معاف شدی؟ یعنی اصلا هیچ مقداری نرفتی سربازی؟ و مدرک دانشگاه که مدرکت چیه و چه رشته ای و اینکه چه کسی رو اونجا داری و میخوای بری پیش اونا یا نه شغلت چیه خصوصیه یا دولتی و سر هر کدوم که میپرسید میرفت بیرون :دی
همین. برگه ابی هم که دیده بودم و خانوم ایرانیه پاسپورتم رو داشت از اون زیر شیشه بهم برمیگردوند که اقاهه یهو گفت no no no لووول پاسپورت رو برگردوند و یه برگه ی سفید بهم داد گفت چون تعطیلیه صدور ویزات طول میکشه منم کلی تشکر و تنک یو Smile)
چندتا خانواده و یه دختر مجرد هم بودن که البته لاتاری نبود و چک خورد وقتی اومدم بیرون اقا حسین که عباس جان معرفی کرده بودن میگفت تو اولین پسری هستی که من دیدم امسال یه ضرب گرفته
دست اقا حسین هم درد نکنه خیلی پسر خوب و سالم و باحالیه و هزینه ی من هم چون یه خانوم دیگه هم همراهمون بود نصف شد و 175 درهم شد رفت و برگشت به ابوظبی و نفر اول هم ما رو رسوند به سفارت تا نشستیم یهو پشتمون صف شد. دستش درد نکنه. اگه کسی خواست بگه شماره اش رو بهش بدم
فقط من الان یه مقدار استرس دارم چون سفارت هنوز ایمیل بهم نداده و اون برگه ای هم که بهم داده چیز خاصی نیست و فقط نوشته مبارکه و بهت ایمیل میدیم وقتی اماده شد بری پست
اخه اگه اشتباه نکنم باید یه برگه ی صورتی میگرفتم ولی خب نه برگه ی صورتی دارم نه هنوز خبری از سفارت شده! بلیط برگشتم رو هم برای پنج شنبه گرفتم و اعتبار ویزام هم تا جمعه اس! یه مقدار استرسم داره میزنه بالا :دی

راستی عباس جان من به اون اقا سه شنبه پی ام دادم که منو ببره توی گروهی که حسین گفت ولی از اون موقع تا حالا حتی پی ام منو باز هم نکرده چه برسه ببره توی گروه
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، ssahar ، AbbasHTC ، ranaghg ، saeidsh ، MOZHDEHHHHHH ، mehrshad65 ، darabi ، hsh85 ، elikad ، Alferedodiestefano ، moh.moh
(2016-12-05 ساعت 12:52)farid993 نوشته:  سلام دوستان
عباس اقای گل ممنون
همونجور که توی امضام هست تاریخ مصاحبه ام اونجوری شده بود و با اینکه خود سفارت بهم ایمیل زده بود و تاریخ رو عوض کرده بود ولی جلوی در سفارت اون کارمندی که چک میکنه تا به داخل راهتون بده شماره ی من رو پیدا نکرد و گفت تو فردایی چرا امروز اومدی که خدا رو شکر از ایمیل سفارت پرینت گرفته بودم و دادم بهش و تونستم داخل سفارت برم
موقع تحویل مدارک چیزای اصلی رو از پوشه در اورده بودم و توی دستم گرفته بودم وقتی پشت باجه رفتم گفت خب مدارک رو بده گفتم چیا رو بدم و گفت همه رو بده :دی منم دسته ای همه رو بهش دادم و راحت و اسون! خودش مرتب کرد و دیگه هیچ اضافه ای هم ازم نخواست
روی پاسپورت یه برچسب قرمز رنگ empost چسبوند نمیدونم این رو برای همه میچسبونن یا فقط اونایی که یه ضرب هستن
بعدش هم انگشت نگاری و بعدش هم نشستم منتظر واسه مصاحبه که خانومی که باهاشون اشنا شده بودم کارشون تموم شد و کنارم نشستن و یهو دیدم کارت معافی من دستشونه Smile)))) کارت رو برداشتم رفتم سراغ افیسر و از اونجایی که آمریکایی بود به انگلیسی بهش گفتم این کارت منه و چرا دادیش به اون خانوم Smile))
کلی معذرت خواهی کرد و اومدم نشستم تا اینکه اسمم رو صدا زدن و دیدم افیسرم همین اقاس
دوباره کلی معذرت خواهی کرد و منم هی گفتم اشکال نداره و شلوغه و پیش میاد یهو دیدم همینجوری انگلیسی داره ادامه میده و شروع کرد به پرسیدن صحبتهای مصاحبه Smile) زیاد سخت نبود ولی خب نمیخواستم ریسک کنم و بالاخره فارسی خیلی راحتتره! گفتم اقاااا من میخوام مصاحبه رو به فارسی بکنم که خیلی راحت گفت باشه و همون خانومی که مدارکم رو گرفته بود صدا زد اومد و نقش مترجم رو بازی کرد
یه مقدار به خاطر دادن مدارک من به بقیه و شروع مصاحبه به انگلیسی استرس پیدا کرده بودم و پاسپورتم هم روی یه برگه ی ابی بود و دیدم که چک خوردم و کلا بی حوصله شده بودم :دی
گفت قسم بخور گفتم دو تا اصلاح دارم و انجام دادم و الان که یادم میاد میبینم بعد از اصلاح ها دیگه نگفت قسم بخور! هر سوالی میپرسید یهو میرفت! سه چهارتا سوال پرسید و هی از اتاقش میرفت بیرون! خانوم ایرانیه گفت ببخشید تازه کاره امروز روز اول کاریشه بلد نیست هی میره میپرسه! حالا دیگه وضع منو حدس بزنید Smile)) گفتم واویلا عجب بدشانسم من Smile) از معافی پرسید که معاف شدی؟ یعنی اصلا هیچ مقداری نرفتی سربازی؟ و مدرک دانشگاه که مدرکت چیه و چه رشته ای و اینکه چه کسی رو اونجا داری و میخوای بری پیش اونا یا نه شغلت چیه خصوصیه یا دولتی و سر هر کدوم که میپرسید میرفت بیرون :دی
همین. برگه ابی هم که دیده بودم و خانوم ایرانیه پاسپورتم رو داشت از اون زیر شیشه بهم برمیگردوند که اقاهه یهو گفت no no no لووول پاسپورت رو برگردوند و یه برگه ی سفید بهم داد گفت چون تعطیلیه صدور ویزات طول میکشه منم کلی تشکر و تنک یو Smile)
چندتا خانواده و یه دختر مجرد هم بودن که البته لاتاری نبود و چک خورد وقتی اومدم بیرون اقا حسین که عباس جان معرفی کرده بودن میگفت تو اولین پسری هستی که من دیدم امسال یه ضرب گرفته
دست اقا حسین هم درد نکنه خیلی پسر خوب و سالم و باحالیه و هزینه ی من هم چون یه خانوم دیگه هم همراهمون بود نصف شد و 175 درهم شد رفت و برگشت به ابوظبی و نفر اول هم ما رو رسوند به سفارت تا نشستیم یهو پشتمون صف شد. دستش درد نکنه. اگه کسی خواست بگه شماره اش رو بهش بدم
فقط من الان یه مقدار استرس دارم چون سفارت هنوز ایمیل بهم نداده و اون برگه ای هم که بهم داده چیز خاصی نیست و فقط نوشته مبارکه و بهت ایمیل میدیم وقتی اماده شد بری پست
اخه اگه اشتباه نکنم باید یه برگه ی صورتی میگرفتم ولی خب نه برگه ی صورتی دارم نه هنوز خبری از سفارت شده! بلیط برگشتم رو هم برای پنج شنبه گرفتم و اعتبار ویزام هم تا جمعه اس! یه مقدار استرسم داره میزنه بالا :دی

راستی عباس جان من به اون اقا سه شنبه پی ام دادم که منو ببره توی گروهی که حسین گفت ولی از اون موقع تا حالا حتی پی ام منو باز هم نکرده چه برسه ببره توی گروه
سلام فرید جان باز هم بهت تبریک میگم..خیلی خوشحالم از اینکه یکضرب گرفتی ویزات رو....ایدیه تلگرامت رو بهم بده تا راهنماییت کنم..
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، فرناز٥٧ ، elikad ، شهرادلیلا
دوستان من مصاحبه دارم ابوظبی به نظرت بیلیط تک بخرم یاباتور,چتدروزه,ممنون راهنمایی کنین
کیس نامبر**26
تعدادنفرات خودم
تاریخ مشاهده قبولی یادم نیس
تاریخ ارسال فرم18جون
محل مصاحبه انکارا تغییردادن به ابوظبی
نامه دوم هنوز نیومده :21نوامبر
زمان مصاحبه هفته اول ژانویه
نتیجه:یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-05 ساعت 12:52)farid993 نوشته:  سلام دوستان
عباس اقای گل ممنون
بعدش هم انگشت نگاری و بعدش هم نشستم منتظر واسه مصاحبه که خانومی که باهاشون اشنا شده بودم کارشون تموم شد و کنارم نشستن و یهو دیدم کارت معافی من دستشونه Smile)))) کارت رو برداشتم رفتم سراغ افیسر و از اونجایی که آمریکایی بود به انگلیسی بهش گفتم این کارت منه و چرا دادیش به اون خانوم Smile))

تبریک میگم دوست عزیز میشه مناراهنمایی کنین براخرید بیلیط ویا تور,شماچندروز اونجا بودین؟
کیس نامبر**26
تعدادنفرات خودم
تاریخ مشاهده قبولی یادم نیس
تاریخ ارسال فرم18جون
محل مصاحبه انکارا تغییردادن به ابوظبی
نامه دوم هنوز نیومده :21نوامبر
زمان مصاحبه هفته اول ژانویه
نتیجه:یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، MOZHDEHHHHHH ، فرناز٥٧
خب ظهر ایمیل سفارت اومد و رفتم پست پاسپورت رو تحویل گرفتم خدا رو شکر تموم شد دیگه
فقط تا پنج شنبه الکی باید اینجا بمونم :دی البته هوا خوبه تهران سرده :دی
عباس جان ایدیم رو پی ام میکنم برات
سحر خانوم با تور بگیرید ارزونتر در میاد فقط پرواز رو قیمتش رو یه چکی بکنید ببینید سیستمی چنده و چارتر چنده چون اژانس به من گفت پروازت سیستمیه ولی اینجا که رفتم تمدید کنم گفت چارتره! پونصد درهم جریمه دادم البته خب پرواز رفت و برگشت رو اژانس برای من 650 تومن گرفته بود حالا ببینید سیستمی چنده و جریمه ی تغییر تاریخش هم ببنید چنده متاسفانه چون من سیستمی نبودم نمیدونم جریمه ی اون چقدره ولی دفتر ماهان دوبی بهم گفت چون اژانست پوینت داشته الان شد پونصی درهم وگرنه هزار و خورده ای درهم میشد!!! در کل نمیدونم الان خوب شد یا بد :دی ولی هتل با تور ارزونتر در میاد
من از ۲۵ نوامبر اینجام تا شنبه بود تورم. سه شنبه که یه ضرب شدم رفتم تمدید کردم تا پنج شنبه ی این هفته
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
پاسخ
تشکر کنندگان: ranaghg ، MOZHDEHHHHHH ، saeidsh ، darabi ، AbbasHTC ، فرناز٥٧ ، elikad ، شهرادلیلا ، moh.moh
(2016-12-05 ساعت 17:34)farid993 نوشته:  خب ظهر ایمیل سفارت اومد و رفتم پست پاسپورت رو تحویل گرفتم خدا رو شکر تموم شد دیگه
سحر خانوم با تور بگیرید ارزونتر در میاد فقط پرواز رو قیمتش رو یه چکی بکنید ببینید سیستمی چنده و چارتر چنده چون اژانس به من گفت پروازت سیستمیه ولی اینجا که رفتم تمدید کنم گفت چارتره! پونصد درهم جریمه دادم البته خب پرواز رفت و برگشت رو اژانس برای من 650 تومن گرفته بود حالا ببینید سیستمی چنده و جریمه ی تغییر تاریخش هم ببنید چنده متاسفانه چون من سیستمی نبودم نمیدونم جریمه ی اون چقدره ولی دفتر ماهان دوبی بهم گفت چون اژانست پوینت داشته الان شد پونصی درهم وگرنه هزار و خورده ای درهم میشد!!! در کل نمیدونم الان خوب شد یا بد :دی ولی هتل با تور ارزونتر در میاد
من از ۲۵ نوامبر اینجام تا شنبه بود تورم. سه شنبه که یه ضرب شدم رفتم تمدید کردم تا پنج شنبه ی این هفته

سلام تبرييييييك فراوان به شما.
ميشه لطفن بفرماييد مدرك تحصيلي و شغلتون چي هست؟
با تشكر
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993
(2016-12-05 ساعت 17:34)farid993 نوشته:  خب ظهر ایمیل سفارت اومد و رفتم پست پاسپورت رو تحویل گرفتم خدا رو شکر تموم شد دیگه

سلام دوست عزیز
بهتون تبریک میگم ایشالا همیشه مثل الان خوشحال و خندون باشید.
خب یه کم در مورد شرایطتتون بگید که تا چه مقطعی درس خوندین و این چیزا.
بازم تبریک فراوان
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993
ممنونم از دوستان
مدرکم it عه
مجرد
راستش نمیدونم چی رو بگم دیگه :دی اگه سوال کنید جواب میدم :دی
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، فرناز٥٧
(2016-12-05 ساعت 22:45)farid993 نوشته:  ممنونم از دوستان
مدرکم it عه
مجرد

تبریکککککککککککککک شغل دولتی یا خصوصی؟ کارشنسی یا ارشد؟
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت همه من دوتا از دوستام بچه های برنده امسال هستن و مصاحبه هم رفتن ولی کیس نامبرشونو سایت ابوظبی نمیشناسه میخواستم ببینم کسی همچین مشکلی داشته بعد از مصاحبه و اگه آره چطور رفعش کرده کیس نامبرو که میزنیم این پیغامو میده و تو راهنماییشم نوشته بعد از as باید 5 رقم باشه ولی کیسای لاتاری چهاررقمیه
No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.
**2014AS000057|تاریخ رویت قبولی:2MAY|تاریخ ارسال فرم از طریق ایمیل:20JUN|تاریخ جواب تاییدیه:27JUN|برنده کیس:همسرم|تعداد افراد کیس:2نفر|سفارت:زدن آنکارا تغییر دادیم ابوظبی|کارنت:18 MARCH|مصاحبه:هفته اول MAY|ویزا: خانومم یه ضرب خودم چک|ادامه پرونده از طریق |F2A مصاحبه جدید 1 نوامبر2016|دوباره چک| ورود به آمریکا:وقتی ویزا بدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-06 ساعت 01:26)reza3035 نوشته:  سلام خدمت همه من دوتا از دوستام بچه های برنده امسال هستن و مصاحبه هم رفتن ولی کیس نامبرشونو سایت ابوظبی نمیشناسه میخواستم ببینم کسی همچین مشکلی داشته بعد از مصاحبه و اگه آره چطور رفعش کرده کیس نامبرو که میزنیم این پیغامو میده و تو راهنماییشم نوشته بعد از  as باید 5 رقم باشه ولی کیسای لاتاری چهاررقمیه
No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.

سلام
اگه گفته 5 رقم بعد از AS فکر کنم باید مثلا اینجوری بزنه اگر شمارش 4 رقمیه قبل از 4 رقم و بعد از AS یه دونه صفر بذاره مثلا ****AS0.
البته فکر کنم اینجوری باشه تا اونجایی که میدونم. حتما دوستانی هستن که بهتر کمک میکنن.
با آرزوی کلیر شدن شما و دوستاتون و همه دوستای خوبه مهاجرسرایی.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: reza3035
(2016-12-05 ساعت 23:08)sabmn نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 22:45)farid993 نوشته:  ممنونم از دوستان
مدرکم it عه
مجرد

تبریکککککککککککککک  شغل دولتی یا خصوصی؟  کارشنسی یا ارشد؟

ممنونم
خصوصی کارشناسی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان