کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
سلام دوستان عزیز
من و همسر و پسر 18 ماهم وقت سفارتمون برای 4 ژانویه ابو ظبی هستش برای مدیکال کجا بریم هم قیمتش مناسبتر باشه هم سریعتر جوابش آماده بشه و قیمتش چقدر هستش؟؟ وبرای بچه زیر دوسال هم جواب مدیکال 4 روز طول میکشه؟؟ هتلمون کجای شهر باشه بهتره؟؟
و باتوجه به اینکه همسرم نفر اصلی و سربازی رفته و شغلش آزاده به نظرتون چند درصد امکان ویزای یه ضرب هست؟؟ (بیشتر برای رزرو هتل و خرید بلیط این سوال پرسیدم) و برای نامه تمکن مالی اگه ‎125‎ درصد خط فقر معادل ریالی تو حساب باشه کافیه؟؟
ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-06 ساعت 11:17)saeidsh نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 01:26)reza3035 نوشته:  سلام خدمت همه من دوتا از دوستام بچه های برنده امسال هستن و مصاحبه هم رفتن ولی کیس نامبرشونو سایت ابوظبی نمیشناسه میخواستم ببینم کسی همچین مشکلی داشته بعد از مصاحبه و اگه آره چطور رفعش کرده کیس نامبرو که میزنیم این پیغامو میده و تو راهنماییشم نوشته بعد از  as باید 5 رقم باشه ولی کیسای لاتاری چهاررقمیه
No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.

سلام
اگه گفته 5 رقم بعد از AS فکر کنم باید مثلا اینجوری بزنه اگر شمارش 4 رقمیه قبل از 4 رقم و بعد از AS یه دونه صفر بذاره مثلا ****AS0.
البته فکر کنم اینجوری باشه تا اونجایی که میدونم. حتما دوستانی هستن که بهتر کمک میکنن.
با آرزوی کلیر شدن شما و دوستاتون و همه دوستای خوبه مهاجرسرایی.

ممنون از راهنماییتون ولی همه جورشو زدیم و بازم نتیجه ای نگرفتیم گفتم شاید کسی از دوستان هم این مشکل رو داشته و تونسته رفعش کنه
**2014AS000057|تاریخ رویت قبولی:2MAY|تاریخ ارسال فرم از طریق ایمیل:20JUN|تاریخ جواب تاییدیه:27JUN|برنده کیس:همسرم|تعداد افراد کیس:2نفر|سفارت:زدن آنکارا تغییر دادیم ابوظبی|کارنت:18 MARCH|مصاحبه:هفته اول MAY|ویزا: خانومم یه ضرب خودم چک|ادامه پرونده از طریق |F2A مصاحبه جدید 1 نوامبر2016|دوباره چک| ورود به آمریکا:وقتی ویزا بدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-06 ساعت 18:29)reza3035 نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 11:17)saeidsh نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 01:26)reza3035 نوشته:  سلام خدمت همه من دوتا از دوستام بچه های برنده امسال هستن و مصاحبه هم رفتن ولی کیس نامبرشونو سایت ابوظبی نمیشناسه میخواستم ببینم کسی همچین مشکلی داشته بعد از مصاحبه و اگه آره چطور رفعش کرده کیس نامبرو که میزنیم این پیغامو میده و تو راهنماییشم نوشته بعد از  as باید 5 رقم باشه ولی کیسای لاتاری چهاررقمیه
No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.

سلام
اگه گفته 5 رقم بعد از AS فکر کنم باید مثلا اینجوری بزنه اگر شمارش 4 رقمیه قبل از 4 رقم و بعد از AS یه دونه صفر بذاره مثلا ****AS0.
البته فکر کنم اینجوری باشه تا اونجایی که میدونم. حتما دوستانی هستن که بهتر کمک میکنن.

ممنون از راهنماییتون ولی همه جورشو زدیم و بازم نتیجه ای نگرفتیم گفتم شاید کسی از دوستان هم این مشکل رو داشته و تونسته رفعش کنه

سلام
شاید هنوز دوماه از زمانی کخ مصاحبه رفتن نگذشته واسه همین نمیشناسه
تعداد افراد : 3 نفر  

کیس نامبر : **33

رویت قبولی : 7می

ارسال فرم : 30 می

تاریخ مصاحبه : 4 ژانویه

محل مصاحبه : آنکارا تغییر kcc به ابوظبی

نتیجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
بر همه
من از ديروز دوبي هستم
ديروز با دو ساعت تاخير بلاخره رسيديم ووقتي رسيدم سريع تو همون فرودگاه از نمايندگي اتصالات يه سيم كارت به قيمت ١٠٠ درهم خريدم البته من اصلا نپرسيدم از ديگران شايد خطوط ديگه ارزانتر هم باشه ولي من با يك ساعت مكالمه محلي خريدم ١٠٠ درهم .خلاصه از قبل از طريق يكي از دوستان با خانوم مليكا اشنا شده بودم و هماهنگ كرده بودم و ايشون خيلي سريع اومدن دنبالم فرودگاه حدود ساعت١١:٣٠ نبود .مديكال خيلي راه نبود از فرودگاه شايد پنج دقيقه ايشون منو تا مديكال و حتي داخل درمانگاه بردن و راهنمايي كردن منو يه فرم بود كه پر كردم كه داخلش ادرس ايران و ادرس امريكا را بهمراه كد پستي ميخواست و سپس رفتم براي وزن قد معاينه معمولي چشم فشار و غيره بعدش هم رفتم ازمايش خون و ادرار و در پيش دكتر خانوم دكتر البته نميدونم شايد اون روزي كه من رسيديم خود دكتر شوكلا نبودن و يه خانوم هندي بنده ويزيت كرد يه ليست فارسي گذاشت جلوم و گفت هر مريضي يا بستري كه داشتي بگو و سوالات ديگه واكسنام كامل بود البته مصونيت نداشتم براي ابله كه واكسن هم نزد بهم و خلاصه يه چند تا سرفه بعد هم گفت برو عكس بگير يه عكس هم گرفتم بعد هم تمام درمانگاه خلوت بود تو اون ساعت ولي باز كار من تا ٢ طول كشيد ? بعدم هم خانوم مليكا گفت من خودم جواب ازمايشو ميگيرم و پنج شنبه صبح برات ميارم كه وقت سفارت دارم خلاصه اينجوري راستي مدارك مديكال هم كارت واكسن شش قطعه عكس نامه وقت مصاحبه و جواب ابله كه حتي نگاهش هم نكرد نياز به وقت مديكال هم ندارين من امروز وقت داشتم ولي ديروز رفتم و اصلا نپرسيد وقت دارين يا نه
خلاصه اين تا اينجا
راستي با اينكه دسامبر ولي اينجا زياد حراج نيست ? اهان راستي مترو دوبي خيلي راحته ازش استفا ده كردن ?
انشالله بقيه ماجرا بعدا
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: ranaghg ، Paniz888 ، AbbasHTC ، saeidsh ، farid993 ، شهرادلیلا ، Alferedodiestefano ، moh.moh
(2016-12-06 ساعت 19:27)ranaghg نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 18:29)reza3035 نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 11:17)saeidsh نوشته:  سلام

سلام

آخه بهشون گفتن بعد از دوهفته سایت و چک کنن
**2014AS000057|تاریخ رویت قبولی:2MAY|تاریخ ارسال فرم از طریق ایمیل:20JUN|تاریخ جواب تاییدیه:27JUN|برنده کیس:همسرم|تعداد افراد کیس:2نفر|سفارت:زدن آنکارا تغییر دادیم ابوظبی|کارنت:18 MARCH|مصاحبه:هفته اول MAY|ویزا: خانومم یه ضرب خودم چک|ادامه پرونده از طریق |F2A مصاحبه جدید 1 نوامبر2016|دوباره چک| ورود به آمریکا:وقتی ویزا بدن
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا
(2016-12-06 ساعت 19:56)ekhveh نوشته:  سلام
بر همه
من از ديروز دوبي هستم
ديروز با دو ساعت تاخير بلاخره رسيديم ووقتي رسيدم سريع تو همون فرودگاه از نمايندگي اتصالات يه سيم كارت به قيمت ١٠٠ درهم خريدم البته من اصلا نپرسيدم از ديگران شايد خطوط ديگه ارزانتر هم باشه ولي من با يك ساعت مكالمه محلي خريدم ١٠٠ درهم .خلاصه از قبل از طريق يكي از دوستان با خانوم مليكا اشنا شده بودم و هماهنگ كرده بودم و ايشون خيلي سريع اومدن دنبالم فرودگاه حدود ساعت١١:٣٠ نبود .مديكال خيلي راه نبود از فرودگاه شايد پنج دقيقه ايشون منو تا مديكال و حتي داخل درمانگاه بردن و راهنمايي كردن منو يه فرم بود كه پر كردم كه داخلش ادرس ايران و ادرس امريكا را بهمراه كد پستي ميخواست و سپس رفتم براي وزن قد معاينه معمولي چشم فشار و غيره بعدش هم رفتم ازمايش خون و ادرار و در پيش دكتر خانوم دكتر البته نميدونم شايد اون روزي كه من رسيديم خود دكتر شوكلا نبودن و يه خانوم هندي بنده ويزيت كرد يه ليست فارسي گذاشت جلوم و گفت هر مريضي يا بستري كه داشتي بگو و سوالات ديگه واكسنام كامل بود البته مصونيت نداشتم براي ابله كه واكسن هم نزد بهم و خلاصه يه چند تا سرفه بعد هم گفت برو عكس بگير يه عكس هم گرفتم بعد هم تمام درمانگاه خلوت بود تو اون ساعت ولي باز كار من تا ٢ طول كشيد ? بعدم هم خانوم مليكا گفت من خودم جواب ازمايشو ميگيرم و پنج شنبه صبح برات ميارم كه وقت سفارت دارم خلاصه اينجوري راستي مدارك مديكال هم كارت واكسن شش قطعه عكس نامه وقت مصاحبه و جواب ابله كه حتي نگاهش هم نكرد نياز به وقت مديكال هم ندارين من امروز وقت داشتم ولي ديروز رفتم و اصلا نپرسيد وقت دارين يا نه
خلاصه اين تا اينجا
راستي با اينكه دسامبر ولي اينجا زياد حراج نيست ? اهان راستي مترو دوبي خيلي راحته ازش استفا ده كردن ?
انشالله بقيه ماجرا بعدا
خوب به سلامتی شما هم تشریف بردین....ایشالله با خبرای خوب برگردین...ما رو بی خبر نزارین...
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا
(2016-12-07 ساعت 00:05)reza3035 نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 19:27)ranaghg نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 18:29)reza3035 نوشته:  ممنون از راهنماییتون ولی همه جورشو زدیم و بازم نتیجه ای نگرفتیم گفتم شاید کسی از دوستان هم این مشکل رو داشته و تونسته رفعش کنه

سلام

آخه بهشون گفتن بعد از دوهفته سایت و چک کنن
میتونن تو سایت سفارت تو قسمت کانتکت آس بهشون ایمیل بزنن و موضوع رو باهاشون در میون بذارن.....به این شکل(البته با اجازه اقا کاوه مدیر فنی عزیز..):

اول وضعیت کیس رو از لینک زیر چک کنید که نقص مدرک داره یا نه:
‎http://www.abudhabiivo.net/‎

برای ازسال پیام میتونید از لینک زیر استفاده کنید:
‎http://www.abudhabiivo.net/a_contactus.aspx‎

‎Visa type:‎
Diversity ‎visa ('Visa Lottery')‎

‎I am the:‎
Diversity ‎Visa winner (I want to move to the USA)‎

‎My issue:‎
I ‎have a another question‎

در انتها یه متن هم براشون بنویسن و موضوع رو بهشون توضیح بدن..

ولی بهشون بگین نگران نباشن و تا بعد از ژانویه صبور باشن تا سایت کیسشون رو ابدیت کنه و بشناسه..موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من و همسر و پسر 18 ماهم وقت سفارتمون برای 3 ژانویه ابو ظبی هستش برای مدیکال کجا بریم هم قیمتش مناسبتر باشه هم سریعتر جوابش آماده بشه و قیمتش چقدر هستش؟؟ وبرای بچه زیر دوسال هم جواب مدیکال 4 روز طول میکشه؟؟ هتلمون کجای شهر باشه بهتره؟؟
و باتوجه به اینکه همسرم نفر اصلی و سربازی رفته و شغلش آزاده به نظرتون چند درصد امکان ویزای یه ضرب هست؟؟ (بیشتر برای رزرو هتل و خرید بلیط این سوال پرسیدم) و برای نامه تمکن مالی اگه ‎125‎ درصد خط فقر معادل ریالی تو حساب باشه کافیه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-07 ساعت 18:29)ranaghg نوشته:  سلام دوستان عزیز
من و همسر و پسر 18 ماهم وقت سفارتمون برای 3 ژانویه ابو ظبی هستش برای مدیکال کجا بریم هم قیمتش مناسبتر باشه هم سریعتر جوابش آماده بشه و قیمتش چقدر هستش؟؟ وبرای بچه زیر دوسال هم جواب مدیکال 4 روز طول میکشه؟؟ هتلمون کجای شهر باشه بهتره؟؟

سلام دوست عزیز

اگه پست های قبلی همین تاپیک و سفرنامه های مدیکال/مصاحبۀ ابوظبی رو مطالعه کنین تقریباً جواب همۀ سوالاتون رو می گیرین. ولی خیلی خلاصه بگم که:

قیمت مدیکال در ابوظبی و دوبی تقریباً یکسانه (975 درهم دوبی، 985 درهم ابوظبی برای هر نفر). بسته به برنامۀ سفرتون و اینکه کجا می خواین اقامت داشته باشین باید یکی رو انتخاب کنین و از قبل باهاشون هماهنگ کنین که دکتر در اون روز حضور داشته باشه.

جواب مدیکال ها در شرایط عادی و برای بزرگسال 24 ساعته و برای کودکان 3 روزه 4 روزه آماده میشه. این رو در برنامه ریزی هاتون لحاظ کنید.

اقامت در دوبی در کل ارزون تر از ابوظبی هست ولی در این صورت شما باید صبح روز مصاحبه یک سفر تقریباً 1.5 الی 2 ساعته (حدود 5 صبح) از دوبی به ابوظبی داشته باشید. خیلی ها ترجیح میدن ابوظبی باشن که روز مصاحبه استرس رسیدن به سفارت رو نداشته باشن و شما چون بچۀ کوچیک دارین هر طور که فکر می کنین راحت ترین برنامه ریزی کنید.

خوشبختانه اونطور که من دیدم در سفارت کسانی که بچۀ کوچیک دارن رو در اولویت قرار می دن. یعنی شما هر زمان که برسین اول از همه کارهاتون انجام میشه و می تونین برگردین. یعنی اگر حدود 7 صبح سفارت باشین، از 7:30 می رین داخل و ساعت 8 اولین نفر شما رو صدا می کنن و بعدش انگشت نگاری و بعد هم مصاحبه و تا 9:30، 10 کارتون تمومه.

در خصوص تمکن مالی هم من اطلاعی ندارم چون از من نخواسته بودن.

موفق باشید.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: ranaghg ، hosssein ، ََAfra
مدیکال ابوظبی یه روز بیشتر از دوبی طول میکشه اینم لحاظ کنید
همون 125 درصد کفایت میکنه من 17 هزار دلار دادم و خود سفیر اومد گفت دمت گرم و خیلی خوب کاری کردی به حرف بقیه گوش ندادی :دی (شوخی)
همسرتون هم چون سربازی رفته به هیچ عنوان یه ضرب نمیگیره
چون وقت مصاحبه اتون هم دقیقا اوایل ژانویه هست هرچی دیرتر بلیط و هتل رو بگیرید گرونتر میشه
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ranaghg
بر همه
من از ديروز دوبي هستم
خلاصه اين تا اينجا
انشالله بقيه ماجرا بعدا

به سلامتی
من همیشه فکر میکردم شما پسرین Big Grin
تا شنبه اینجا حراج بود به خاطر روز ملیشون! بدجوری جدی گرفته بودن Smile) از همه جا پرچم اویزون بود و توی پاساژها و خیابون ها خود عربهاشون مراسم داشتن رقص عجیب غریب میکردن آف ها هم بین سی تا نود درصد متغییر بود
ولی چه دل بزرگی دارین که مدیکال رو سپردین به شخص ثالث که دقیقا روزی که میخواین برین ابوظبی براتون بیاره!!
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-07 ساعت 21:46)hesgan نوشته:  

سلام دوست عزیز

اگه پست های قبلی همین تاپیک و سفرنامه های مدیکال/مصاحبۀ ابوظبی رو مطالعه کنین تقریباً جواب همۀ سوالاتون رو می گیرین. ولی خیلی خلاصه بگم که:

قیمت مدیکال در ابوظبی و دوبی تقریباً یکسانه (975 درهم دوبی، 985 درهم ابوظبی برای هر نفر). بسته به برنامۀ سفرتون و اینکه کجا می خواین اقامت داشته باشین باید یکی رو انتخاب کنین و از قبل باهاشون هماهنگ کنین که دکتر در اون روز حضور داشته باشه.

جواب مدیکال ها در شرایط عادی و برای بزرگسال 24 ساعته و برای کودکان 3 روزه 4 روزه آماده میشه. این رو در برنامه ریزی هاتون لحاظ کنید.

اقامت در دوبی در کل ارزون تر از ابوظبی هست ولی در این صورت شما باید صبح روز مصاحبه یک سفر تقریباً 1.5 الی 2 ساعته (حدود 5 صبح) از دوبی به ابوظبی داشته باشید. خیلی ها ترجیح میدن ابوظبی باشن که روز مصاحبه استرس رسیدن به سفارت رو نداشته باشن و شما چون بچۀ کوچیک دارین هر طور که فکر می کنین راحت ترین برنامه ریزی کنید.

خوشبختانه اونطور که من دیدم در سفارت کسانی که بچۀ کوچیک دارن رو در اولویت قرار می دن. یعنی شما هر زمان که برسین اول از همه کارهاتون انجام میشه و می تونین برگردین. یعنی اگر حدود 7 صبح سفارت باشین، از 7:30 می رین داخل و ساعت 8 اولین نفر شما رو صدا می کنن و بعدش انگشت نگاری و بعد هم مصاحبه و تا 9:30، 10 کارتون تمومه.

موفق باشید.

سلام ممنون جوابمو دادین
برای مدیکال پسرم قیمت و محل مناسبتر میخوام چون تو پست یکی از دوستان خوندم که اگه فرزندتون رو ببرین کلینیک دکتر مروستی جوابش زودتر آماده میشه میخوام بدونم کسی این کار رو کرده که خودش یه جا بره مدیکال فرزندش رو جای دیگه ببره چقد هزینش و زمانش شده ؟؟؟
تعداد افراد : 3 نفر  

کیس نامبر : **33

رویت قبولی : 7می

ارسال فرم : 30 می

تاریخ مصاحبه : 4 ژانویه

محل مصاحبه : آنکارا تغییر kcc به ابوظبی

نتیجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-08 ساعت 15:13)ranaghg نوشته:  
(2016-12-07 ساعت 21:46)hesgan نوشته:  

سلام دوست عزیز

موفق باشید.

سلام ممنون جوابمو دادین
برای مدیکال پسرم قیمت و محل مناسبتر میخوام چون تو پست یکی از دوستان خوندم که اگه فرزندتون رو ببرین کلینیک دکتر مروستی جوابش زودتر آماده میشه میخوام بدونم کسی این کار رو کرده که خودش یه جا بره مدیکال فرزندش رو جای دیگه ببره چقد هزینش و زمانش شده ؟؟؟

بله شدن که میشه مدیکال فرزندتون رو جای دیگه انجام بدین; ولی من خودم از بیمارستان دکتر مروستی دوبی قیمت گرفتم و قیمتش بیشتر از دو برابر بیمارستان ان. ام. سی. دوبی بود. حتما شمام قبلش قیمت رو چک کنین بعد تصمیم بگیرین.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان:
[/quote]
سلام ممنون جوابمو دادین
[/quote]

سلام دوست گرامی
منم همچین نظری داشتم اما زنگ زدم به کلینیک دکتر مروستی و از یک خانم ایرانی پرسیدم گفتند که خیر نمیشه
اگه کل کیستون بیاد اینجا میشه اما اینکه فقط یک بچه رو بخواهید بیارید ما قبول نمیکنیم
پس به این فکر نباشید
از همون NMC اقدام کنید
no sign
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-08 ساعت 13:58)farid993 نوشته:  
بر همه
من از ديروز دوبي هستم
خلاصه اين تا اينجا
انشالله بقيه ماجرا بعدا

به سلامتی
من همیشه فکر میکردم شما پسرین Big Grin
تا شنبه اینجا حراج بود به خاطر روز ملیشون! بدجوری جدی گرفته بودن Smile) از همه جا پرچم اویزون بود و توی پاساژها و خیابون ها خود عربهاشون مراسم داشتن رقص عجیب غریب میکردن آف ها هم بین سی تا نود درصد متغییر بود
ولی چه دل بزرگی دارین که مدیکال رو سپردین به شخص ثالث که دقیقا روزی که میخواین برین ابوظبی براتون بیاره!!

اول از همه بهتون تبريك ميگم واسه ويزا يك ضربتون
بعدم هم نه بابا من زنم ??لابد خيلي شبيه مردا حرف زدم ?كه شما اينجوري فكر كردين
در مورد جواب مديكال هم من دوشنبه رفتم و سه شنبه تماس گرفتم با مليكاايشون گفت گرفتم برات ٥ شنبه صبح ميارم دليل :هتلم خارج از شهر بود هتل گلوريا از ديره تا اونجا ٢٥ تا راه بود به خاطر همين نيامد بنده خدا منم كه حس نداشتم سوار مترو شم برم بگيرم ازش ??
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، فرناز٥٧

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان