کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2016-11-27 ساعت 14:59)alonak نوشته:  
(2016-11-27 ساعت 01:22)farhhad نوشته:  Visas
IMPORTANT CHANGES TO U.S. VISA APPLICATION PROCEDURES

Starting November 9, 2015, the U.S. Embassy in Armenia will be changing its visa procedures to make it easier for approved visa applicants to pick up their visas and for current visa holders to renew their visas.

In particular, all approved visa applicants will no longer have to return to the Embassy to pick up their passports containing their visa. Rather, all approved applicants will pick up their passports with their visas from UMAKS, the DHL representative in Armenia, located at 27 Amiryan St. in Yerevan. Applicants, whose visas are approved, will receive an e-mail notification from their accounts at https://ais.usvisa-info.com/ that their visa is ready for pick up at the Amiryan location. Applicants can also designate third parties to pick up their passports for them providing a letter of authorization signed by the applicant that contains the third party’s full legal name and a photo copy of the applicant’s identification (passport or national ID card). For more information please visit https://ais.usvisa-info.com/.

Some individuals, who have previously had visas and meet certain requirements for interview-free visa renewal, will also be able to renew their visas by dropping their application packets off at the Amiryan DHL office after submitting the on-line application and paying the regular visa application fee. If approved, these applicants will receive a notification e-mail to return to DHL to pick up their new visas.

Applicants, who were asked for additional paperwork during the visa interview will also be able to submit those documents via the DHL location.

This change affects all applicants scheduled for interviews or dropping their application packets under the interview-waiver procedure after November 9.

سلام
ممنون بابت اطلاع رسانی
می‌دونید هزینه پستی‌اش چقدره؟

شرمنده،اطلاع ندارم
دوستانی که انجام دادن لطفا اطلاع رسانی کنن
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان: alonak ، Paniz888
سلام دوستان
من هفته گذشته مصاحبه داشتم که AP خوردم.
سوالی داشتم که در جواب مدیکال خانم جنیس پاکت پلمپ شده ای به من ندادند و فقط یک برگه و سی دی عکس قفسه سینه رو دادند که در امریکا تحویل بدم. آیا سال های فبل پاکت نمی دادند؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-30 ساعت 23:15)ballmer.kurt نوشته:  سلام دوستان
سوالی داشتم که در جواب مدیکال خانم جنیس پاکت پلمپ شده ای به من ندادند و فقط یک برگه و سی دی عکس قفسه سینه رو دادند که در آمریکا تحویل بدم. آیا سال های فبل پاکت نمی دادند؟؟؟

دیگه از امسال هیچی تحویل ما نمیشه خودشون برای سفارت پست میکنند
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: alonak ، a_cute65
سوالی داشتم که در جواب مدیکال خانم جنیس پاکت پلمپ شده ای به من ندادند و فقط یک برگه و سی دی عکس قفسه سینه رو دادند که در آمریکا تحویل بدم. آیا سال های فبل پاکت نمی دادند؟؟؟

سلام دوست عزیز
اگه میشه لطف کنید شرایط کیستون مثل شغل، سربازی و سوالایی که آفیسر پرسیدن رو بگید.
ایشالا هر چه زودتر کلیر شید.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، Paniz888 ، a_cute65
(2016-09-08 ساعت 11:32)mostafa1999 نوشته:  
(2016-09-07 ساعت 14:13)h.mgh نوشته:  سلام کسی برای ارمنستان بلیط هواپیما نگرفته ؟؟؟ من باید 15 مهر اونجا باشم الان چک کردم با پرواز ماهان نفری 420 تومن قیمت بلیطشه کسی پیشنهاد بهتری نداره؟

سلام ما بلیط هواپیمایی آسمان برای هفته آخر مهر گرفتیم رفت و برگشت نفری 827 هزار تومن شد

سلام
لطف می کنید آدرس سفارت و نیز پیک آپ پاس و... و مدیکال را اعلام نمایید.

با سپاس
مصاحبه: ارمنستان
نتیجه: ای پی
کیس نامبر:###7
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام
دوست عزیز به امید کلیر شدن هر چه زودتر شما
شما هفته گذشته مصاحبه داشتی و فقط یک ارسال ، ما رو از تجربیات ارزشمند خودتون بی بهره گذاشتید ؟
آخه چرا ؟
ما اینجا تو گروه هستیم که بگیم و بشنویم و با هم این راه رو جلو بریم و راه رو به بعدی ها هم نشون بدیم
مگه غیر اینه که ما از تجربه قبلی ها استفاده کردیم
پس چرا هم دوره ای ها و بعد ها نباید بتونن از تجربیات ما استفاده کنن
نوشتن تجربیات و داشتن امضاء نه تنها از ارزشهای عزیزان کم نمیکنه بلکه باعث رشد انرژی مثبت در اطراف ما و در نهایت موفقیت میشه
امیدوارم که در ادامه مسیر تا کلیر شدن خودتون با ما باشید .
سپاس فراوان
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، AbbasHTC
ممنون از محبت شما دوست گرامی
به نظر من 4 سفرنامه ای که برای ارمنستان دوستان زحمت کشیده اند و قرار دادند کامل و جامع هست و نیازی به توضیحات اضافه من نیست.
اگر مدارک گفته شده در سایت سفارت امریکا در ارمنستان برای مصاحبه را کامل آماده کرده اید دیگه جای هیچ نگرانی نیست.
توجه داشته باشید که زمان مصاحبه افراد متفاوت با یکدیگر است و نمیشه گفت سوالاتی که از من پرسیده شده همان سوالاتی خواهد بود که از شما خواهند پرسید.
آرامش و احترامی که کارکنان سفارت به شما منتقل می کنند کار شما را راحت خواهد کرد.
نکته اول: همراه داشتن 2کپی از صفحه اول پاسپورت
نکته دوم: راستگو باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Mohajer2017 ، Paniz888 ، saeidsh
با سلام و خسته نباشید به عزیزانی که این همه اطلاعات رو گرداوری و نگهداری و در اختیار سایرین قرار دادن
سوال من این که موضوع ثبت نام برای تحویل مدارک در مورد کیسهای ارمنستان چیه ؟ و ایا قبل مصاحبه باید مدارک تحوبل پست بشه یا پس از مصاحبه مدارک از پست تحویل گرفته میشه ؟ ثبت نام باید در ادرس https://ais.usvisa-info.com/ و با پرکردن فرم ds160 در انجا انجام بشه ؟ یا مسیر دیگری و مورد دیگری هست ؟ لطفا دوستانی که اطلاعاتی دارند راهنمایی کنن . سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-03 ساعت 16:31)mahdis932 نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 11:32)mostafa1999 نوشته:  
(2016-09-07 ساعت 14:13)h.mgh نوشته:  سلام کسی برای ارمنستان بلیط هواپیما نگرفته ؟؟؟ من باید 15 مهر اونجا باشم الان چک کردم با پرواز ماهان نفری 420 تومن قیمت بلیطشه کسی پیشنهاد بهتری نداره؟

سلام ما بلیط هواپیمایی آسمان برای هفته آخر مهر گرفتیم رفت و برگشت نفری 827 هزار تومن شد

سلام
لطف می کنید آدرس سفارت و نیز پیک آپ پاس و... و مدیکال را اعلام نمایید.

با سپاس
توقسمت سفرنامه ایروان من مختصات این جاهایی که میخواید رو گزاشتم کامل.
کیس نامبر: ‎2017AS2xxx‎
تاریخ رویت قبولی:  May 5
تعداد اعضای کیس: 1 نفر
محل مصاحبه: ایروان
کارنت شدن کیس: ‎Sep 22‎
دریافت نامه دوم: ‎Oct 22‎
وقت مصاحبه: ‎ 2016-Novایروان
نتیجه مصاحبه ‎Administrative processing
آپدیت ها : --------
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-04 ساعت 17:41)Taromi نوشته:  با سلام و خسته نباشید به عزیزانی که این همه اطلاعات رو گرداوری و نگهداری و در اختیار سایرین قرار دادن
سوال من این که موضوع ثبت نام برای تحویل مدارک در مورد کیسهای ارمنستان چیه ؟ و ایا قبل مصاحبه باید مدارک تحوبل پست بشه یا پس از مصاحبه مدارک از پست تحویل گرفته میشه ؟ ثبت نام باید در ادرس https://ais.usvisa-info.com/ و با پرکردن فرم ds160 در انجا انجام بشه ؟ یا مسیر دیگری و مورد دیگری هست ؟ لطفا دوستانی که اطلاعاتی دارند راهنمایی کنن . سپاس

ارسال پستی مدارک اولیه که برای سفارت ایروان لازم نیست و حضوری تحویل میگیرن.
ثبتنام در اون سایت که آدرسش رو گزاشتین مربوط به پیک آپ ویزاست بعد از مصاحبه بهش نیازه اما ثبتنام رو قبل از مصاحبه باید انجام بدید که اگه ویزا تون یک ضرب بود بتونید سریعتر ویزاتون رو تحویل بگیرید.راهنمای ثبتنامش تو قسمت پیک آپ پاسپورت تو انجمن هست.
کیس نامبر: ‎2017AS2xxx‎
تاریخ رویت قبولی:  May 5
تعداد اعضای کیس: 1 نفر
محل مصاحبه: ایروان
کارنت شدن کیس: ‎Sep 22‎
دریافت نامه دوم: ‎Oct 22‎
وقت مصاحبه: ‎ 2016-Novایروان
نتیجه مصاحبه ‎Administrative processing
آپدیت ها : --------
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، a_cute65 ، saeidsh ، Mrcivil
(2016-12-04 ساعت 23:25)Mohajer2017 نوشته:  
(2016-12-04 ساعت 17:41)Taromi نوشته:  با سلام و خسته نباشید به عزیزانی که این همه اطلاعات رو گرداوری و نگهداری و در اختیار سایرین قرار دادن

ارسال پستی مدارک اولیه که برای سفارت ایروان لازم نیست و حضوری تحویل میگیرن.
ثبتنام در اون سایت که آدرسش رو گزاشتین مربوط به پیک آپ ویزاست  بعد از مصاحبه بهش نیازه اما ثبتنام رو قبل از مصاحبه باید انجام بدید که اگه ویزا تون یک ضرب بود بتونید سریعتر ویزاتون رو تحویل بگیرید.راهنمای ثبتنامش  تو قسمت پیک آپ پاسپورت تو انجمن هست.

خیلی خیلی ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: Mohajer2017 ، a_cute65
سلام دوستان
سوالاتی داشتم از دوستانی که رفتن سفارت ارمنستان
1. روز مصاحبه از چه ساعتی باید رفت سفارت؟
2. مدارک تحصیلی چه چیزایی رو خواسته بودن؟ آیا فقط آخرین مدرک تحصیلی رو خواسته بودن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-13 ساعت 13:57)saeidsh نوشته:  سلام دوستان
2. مدارک تحصیلی چه چیزایی رو خواسته بودن؟ آیا فقط آخرین مدرک تحصیلی رو خواسته بودن؟

روز مصاحبه ۲۰ دقیقه قبل ساعتی که تو نامه دوم نوشته دم در باشید. راس ساعت راه میدن تو البته
مدارک هم به نظرم اصل و ترجمه دیپلم و پیش و بالاتر رو برای نفر اصلی با خودتون ببرید. مگه اینکه تهیه مدرکه یا ترجمه اش براتون سخت باشه. کارشون معلوم نمیکنه. مورد دیدم فوق لیسانس و لیسانس رو برده فقط وآفیسر گیر نداده. مورد بوده رو همین حساب کرده ولی اون وسط گفته پیش دانشگاهیت کو؟ بعد حالا ممکنه با توضیح قانع شده باشه یا در نهایت نقص مدرک زده باشه.. به خاطر همین نفر اصلی کامل باشه بهتره.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، a_cute65 ، damoon.rh ، KORYO
(2016-12-13 ساعت 14:04)TiredAdmin نوشته:  
(2016-12-13 ساعت 13:57)saeidsh نوشته:  سلام دوستان

روز مصاحبه ۲۰ دقیقه قبل ساعتی که تو نامه دوم نوشته دم در باشید. راس ساعت راه میدن تو البته
مدارک هم به نظرم اصل و ترجمه دیپلم و پیش و بالاتر رو برای نفر اصلی با خودتون ببرید. مگه اینکه تهیه مدرکه یا ترجمه اش براتون سخت باشه. کارشون معلوم نمیکنه. مورد دیدم فوق لیسانس و لیسانس رو برده فقط وآفیسر گیر نداده. مورد بوده رو همین حساب کرده ولی اون وسط گفته پیش دانشگاهیت کو؟ بعد حالا ممکنه با توضیح قانع شده باشه یا در نهایت نقص مدرک زده باشه.. به خاطر همین نفر اصلی کامل باشه بهتره.

ممنون دوست عزیز بابت جواب بسیار کاملتون.
ایشالا همین روزا نهایتا یک ماه آینده شما و بقیه دوستان کلیر شید و ما خوشحال شیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، a_cute65
سلام دوستان
این قضیه رزومه آیا در سفارت ارمنستان هم از کسی خواستن یا نه؟
آیا این رزومه مثل رزومه تحصیلی هست یا نه؟
آیا از کیسهای لاتاری هم رزومه خواستن؟