کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد پروسه ثبت نام
.
مهلت ثبت نام لاتاری دوره 2018 تمام شد.

برای بحث و گفتگو در مورد اعلام نتایج لاتاری 2018 (شمارش معکوس) میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7333.html
(2016-10-02 ساعت 01:56)alinzd نوشته:  سلام بهمه عزیزان.
من امسال انشاالله حتما ثبت نام میکنم،
اما چند روز بعد از روزهای اولیه!
عکس رو هم سختگیری میکنم تا بخاطر اون حذف نشم!
دو روز اول هم نتایج رو چک نمیکنم و از همه مهمتر اینکه تا اعلام نتایج پست نمیدم چون:
بعضی(ی چند تا فقط) از دوستان خیلی موج منفی میدن،و حتی ادم فک میکنه لذت میبرن وقتی میبینن قبول نشدی،ادم از زندگی الانشم متنفر میشه!و اینکه زیاد پیگیر بودن حس قبولی بهت میده و بعد یهو تو پر ادم میخوره!ولی الان میبینم که بهتر شده که سال قبل قبول نشدم،ازونموقع کلی وضع زندگیم اماده تر شده برای مهاجرت و دارم روی ایلتس برای کانادا و استرالیا هم کار میکنم و ناامید نشدم....باشد که هممون به ارزوهامون برسیم انشالا
اوف آره Big Grin
حالا کیا بودن اینا؟ وای وای وای، چقدر بد ... اخ شون کنیم؟ بداااا
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، ghasoo ، Azarakhsh43 ، jsmlz
دوستان اسمان پرواز مستقیم داره آمریکا؟ با فوکر 100 هست؟ نمیشه چیز دیگه انتخاب کرد؟

تورو خودا به اینم جواب بدید
تشکر کنندگان: jack87 ، ghasoo ، algh90 ، jsmlz
(2016-09-26 ساعت 16:30)ebrahim1e نوشته:  سلام
خوش امد میگم بازم به دوستای همیشه در صحنه مهاجرسرایی و آروزی موفقیت واسه همه که امسال دیگه قبول بشوند
سلام آقا ابراهیم دوست عزیز
باز هم فرصتی پیش آمد تا بار دیگر دوستان قدیمی مخصوصا 2015 ای ها با هم گفتگویی داشته باشند انگار همین دیروز بود که بهداد عزیز و رضا (هرمس ) مدیران خوب ونازنین با راهنمایی های ارزشمندشان گروه را مدیریت میکردندوبه همه دلداری میدادند واعتماد به نفس .یاد یس اور نو با اون آمارهای بسیار ارزشمندش فراموش نمیشود یاد دیگر دوستان همیشه به نیکی به خاطر میماند ولحظه های شاد وگاه پر اضطرابی که داشتند هیچگاه فراموش نمیشود .
خاطره ای دارم گفتم بنویسم شاید مفید واقع شود
درسفری که تابستان به us داشتم با آقایی آشنا شدم که حدود سه ماهی بود از طریق لاتاری اومده بود اونجا خیلی مینالید ومیخواست برگرده ایران خانواده 4نفری بودند حدود یک ماهی رفته بود والمارت کار کرده بود ولی نتوسته بود طاقت بیاره میگفت مثل برده از آدم کار میکشن میگفت تو ایران برا خودش کسی بوده . از گرانی اجاره خونه واز هزینه برق مینالید وکلا ناراضی بود کمی با هم صحبت کردیم گفتم به خاطر بچه هات سعی کن طاقت بیاری همه چیز درست میشه به زندگی دراینجا عادت میکنی آینده بچه هات رو در نظر بگیر ولی انگار تصمیمشون رو گرفته بودند ومیخواستند تا پولاشون تموم نشده بلیط بگیرند وبرگردند ایران .اون موقع یاد بسیاری از دوستان جا مانده از لاتاری افتادم از جمله شما وقریشی عزیز و.....پیش خودم گفتم یکی مثل این خانواده بدون آمادگی وبرنامه میان اینجا وفکر میکنند فرش قرمز براشون پهن میکنند وکسایی دیگه که کاملا آمادگی دارند از لاتاری جا میمونند واین بازی تلخ روزگار همیشه تکرار میشه .این خاطره رو به این علت دراینجا نوشتم که به دوستان بگم شرکت درلاتاری بد نیست خیلی هم خوبه واگر قبول بشید یک فرصت استثنایی است برای زندگی جدید در us ولی باید شرایط زندگی دراونجا رو داشته باشیم اگر بدون هدف وپشتوانه فقط به خاطر فرار از واقعیت رویا پردازی کنیم رفتن دردی از ما را درمان نمیکند.به دوستان توصیه میکنم قبل از ثبت نام به تاپیک زندگی در آ م ر ی کا از خیال تا واقعیت که تجربه زندگی ایرانیان است را مطالعه کنند وبا بینشی درست وآگاهانه ثبت نام کنند .درخاتمه آرزو میکنم همه ایرانیان به جایگاهی که لایق آنان است یعنی بالاترینشان در جهان برسند بدرود
تشکر کنندگان: jack87 ، mehre cyrus ، farhhad ، ebrahim1e ، jalayevatan ، m_ganj ، taptan ، Mahan3 ، sheghi ، ghasoo ، LORDAmiroo ، shahin2737 ، algh90 ، jsmlz
پارسال که سال اولم بود خیلی امیدوار بودم ولی الان دیگه نه فقط ثبت نام میکنم و میرم پی زندگیم.
باز هم امیدوارم هرکسی که واقعا قصدش مهاجرته ثبت نام کنه و قبول شه
حالا اللحساب "13 آ ب ا ن" با مشت های گِرِ کرده بریم تلافی لا تاری قبلی رو سرشون در بیاریم ببینیم برای 2018 ادب میشن یا نه Smile)
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jalayevatan ، milade ، ghasoo ، LORDAmiroo ، Azarakhsh43 ، alirezanz ، jsmlz
(2016-09-26 ساعت 16:27)microbit نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
و آرزوی موفقیت برای همگی

تا به الان که موفق نشدیم انشالله این دوره ببینیم چی پیش میاد.

آقا ترامپ هم طبل تو خالیه همه میان پا میزارن رو نقطه ضعف مردم صرفا بخاطر قبول شدن در انتخابات.. بعدش دیگه یادشون میره چی گفته بودن.
در تمام دولتها همیشه یک سری آدم هستن که از رئیس جمهور هم بالاترن و از این راهها نون میخورن. به کسایی مثل ترامپ اجازه نمیدن حرکتی بزنه.

عزیزم بنده روی این شخص غیرت ویژه دارم . Sad

انشالاه همه برنده میشن . با ارزوی موفقیت برای همه ی شما
تشکر کنندگان: ghasoo ، jack87 ، jsmlz
(2016-10-02 ساعت 21:30)farrokh33 نوشته:  
(2016-09-26 ساعت 16:30)ebrahim1e نوشته:  سلام
خوش امد میگم بازم به دوستای همیشه در صحنه مهاجرسرایی و آروزی موفقیت واسه همه که امسال دیگه قبول بشوند
سلام آقا ابراهیم دوست عزیز
باز هم فرصتی پیش آمد تا بار دیگر دوستان قدیمی مخصوصا 2015 ای ها با هم گفتگویی داشته باشند انگار همین دیروز بود که بهداد عزیز و رضا (هرمس ) مدیران خوب ونازنین با راهنمایی های ارزشمندشان گروه را مدیریت میکردندوبه همه دلداری میدادند واعتماد به نفس .یاد یس اور نو با اون آمارهای بسیار ارزشمندش فراموش نمیشود یاد دیگر دوستان همیشه به نیکی به خاطر میماند ولحظه های شاد وگاه پر اضطرابی که داشتند هیچگاه فراموش نمیشود .
خاطره ای دارم گفتم بنویسم شاید مفید واقع شود
درسفری که تابستان به us داشتم با آقایی آشنا شدم که حدود سه ماهی بود از طریق لاتاری اومده بود اونجا خیلی مینالید ومیخواست برگرده ایران خانواده 4نفری بودند حدود یک ماهی رفته بود والمارت کار کرده بود ولی نتوسته بود طاقت بیاره میگفت مثل برده از آدم کار میکشن میگفت تو ایران برا خودش کسی بوده . از گرانی اجاره خونه واز هزینه برق مینالید وکلا ناراضی بود کمی با هم صحبت کردیم گفتم به خاطر بچه هات سعی کن طاقت بیاری همه چیز درست میشه به زندگی دراینجا عادت میکنی آینده بچه هات  رو در نظر بگیر ولی انگار تصمیمشون رو گرفته بودند ومیخواستند تا پولاشون تموم نشده بلیط بگیرند وبرگردند ایران .اون موقع یاد بسیاری از دوستان جا مانده از لاتاری افتادم از جمله شما وقریشی عزیز و.....پیش خودم گفتم یکی مثل این خانواده بدون آمادگی وبرنامه میان اینجا وفکر میکنند فرش قرمز براشون پهن میکنند وکسایی دیگه که کاملا آمادگی دارند از لاتاری جا میمونند واین بازی تلخ روزگار همیشه تکرار میشه .این خاطره رو به این علت دراینجا نوشتم که به دوستان بگم شرکت درلاتاری بد نیست خیلی هم خوبه واگر قبول بشید یک فرصت استثنایی است برای زندگی جدید در us ولی باید شرایط زندگی دراونجا رو داشته باشیم اگر بدون هدف وپشتوانه فقط به خاطر فرار از واقعیت رویا پردازی کنیم رفتن دردی از ما را درمان نمیکند.به دوستان توصیه میکنم قبل از ثبت نام به تاپیک زندگی در آ م ر ی کا از خیال تا واقعیت که تجربه زندگی ایرانیان است را مطالعه کنند وبا بینشی درست وآگاهانه ثبت نام کنند .درخاتمه آرزو میکنم همه ایرانیان به جایگاهی که لایق آنان است یعنی بالاترینشان در جهان برسند بدرود

سلام دوست عزیز فرخ جان
ممنون از اینکه یادی از ما کردید
خیلی خیلی خوشحال شدم وقتی اینجا پیامتون را دیدم
یادش بخیر چه روزها و شبهایی کلی نشستیم اینجا و مطلب خوندیم و نوشتیم.
ممنون بابت مطلبی که در مورد اون دوست ناراضی نوشتی و امیدوارم که به دوستانی که بدون برنامه قصد مهاجرت دارند اون تجربه کمک کنه
امیدوارم کلی ام ریکا بتون خوش بگذره و کلی موفق بشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: jalayevatan ، ghasoo ، jack87 ، farrokh33 ، milade ، HadiMSC ، jsmlz
[/quote]
بسیار عالی بود کامنتتون واقعا همون چیزای بسیار ریز و ساده میتونه اثر گزار باشه.فقط یک سوال که ذهنمو درگیر کرده.من معمولا ته ریش رو صورتم دارم میخواستم بدونم واقعا عکس با ریش یا بی ریش توفیری از هم داره یا نه؟
[/quote]

سلام
در صورتی که علامت مشخصه ی روی صورت داری که با ریش دیده نمیشه ریش ها رو اصلاح کن ، در غیر این صورت نیازی به اصلاح نمی باشد.
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: ghasoo ، jsmlz
(2016-10-02 ساعت 20:48)milade نوشته:  دوستان اسمان پرواز مستقیم داره آمریکا؟ با فوکر 100 هست؟ نمیشه چیز دیگه انتخاب کرد؟

تورو خودا به اینم جواب بدید

بیشتر اون قسمتش جالبه که 6 ماه از اعلام نتایج گذشته طرف تازه میگه وای من تازه الان فهمیدم برنده شدم به نظرتون دیر نشده تونو خودا جواب بیدید یا اینکه گفتن گرین کارتو میارن در خونه ما مستاجریم میخواییم پاشیم نکنه مستاجر بعدی رو برنده کنن Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: milade ، ghasoo ، jsmlz
(2016-10-01 ساعت 15:00)MOZHDEHHHHHH نوشته:  سلام دوستان عزیز
یه سوال داشتم. برای ثبت نام لاتاری 2018 با وجود نوزاد 6 ماهه باید نوزاد هم بطور جدا ثبت نام بشه؟ یا اینکه فقط اسم و مشخصاتش رو باید بنویسیم؟ اینم بگم اسم نوزاد هنوز تو پاسپورت مادرش وارد نشده. ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوست گرامی
اگر پدر یا مادر ثبت نام می کنن توی لاتاری در قسمت مشخصات فرزندان اسم و مشخصات و عکس نوزاد رو میذارین . مورد دوم اینکه دیگه اسم نوزاد رو توی پاسپورت پدر و یا مادر نمی زنن و برای نوزاد یک روزه هم باید پاسپورت جداگانه گرفت
(2016-10-03 ساعت 12:37)masoud434 نوشته:  
(2016-10-01 ساعت 15:00)MOZHDEHHHHHH نوشته:  سلام دوستان عزیز
یه سوال داشتم. برای ثبت نام لاتاری 2018 با وجود نوزاد 6 ماهه باید نوزاد هم بطور جدا ثبت نام بشه؟ یا اینکه فقط اسم و مشخصاتش رو باید بنویسیم؟ اینم بگم اسم نوزاد هنوز تو پاسپورت مادرش وارد نشده. ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوست گرامی
اگر پدر یا مادر ثبت نام می کنن توی لاتاری در قسمت مشخصات فرزندان اسم و مشخصات و عکس نوزاد رو میذارین . مورد دوم اینکه دیگه اسم نوزاد رو توی پاسپورت پدر و یا مادر نمی زنن و برای نوزاد یک روزه هم باید پاسپورت جداگانه گرفت

درود بر شما
ممنون از پاسختون. راجع به عکس نوزاد چطور؟ اطلاع دارین؟ باید مثل افراد بزرگسال باشه؟
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
(2016-09-26 ساعت 16:31)azimi1368 نوشته:  سلام به دوستان جدید و قدیمی ، آقا من امسال تازه دانشجوی ارشد شدم ، ترم یک هستم ، واسه ثبت نام مدرک تحصیلی رو چی بزنم ؟! some course.....master degree  بزنم یا university degree ؟  چون هنوز که هیچ واحدی پاس نکردم ، دوستان با تجربه یا مدیران عزیز جواب بدین ممنون میشم

سلام اخرين مدرك تحصيلي كه دريافت كرديد بايد وارد كنيد براي شما ميشه ليسانس
،كيس: 2013AS2xxx تعداد ٢ نفر,  سفارت :آنكارا ، مصاحبه : 3 ژانويه 2013 ، برگ صورتي ، فرم ٩ سوالي ، منتظرسرا ، كليرينس : 2013/02/20: دريافت ويزا: 08/03/2013.Smile/محل سكونت شهر آستين تگزاس./ در خواست سیتیزن شیپی 29 زانویه 2018/ مصاحبه : 3 می 2018 SAN ANTONIO,TX/  جشن سرمونی 24 می 2018/ Wink
اقا مگه ما توی سال 2016 نیستیم ؟
پس لاتری سال بعد باید 2017 باشه چرا نوشتن 2018 ؟
تشکر کنندگان: milade ، ghasoo ، jsmlz
(2016-10-03 ساعت 17:51)javadth نوشته:  اقا مگه ما توی سال 2016 نیستیم ؟
سال دیگه اعلام نتیجست ( 2017 ) و سال بعدش ویزا رو میدن ( یعنی سهمیه 2018 ).
روندش تا دو سال رول میکشه.
تشکر کنندگان: jack87 ، jsmlz
درود.

دوستان من الان یه دو سالی میشه که ثبت نام نمیکنم. چون شرایطش رو نداشتم. بنده دیپلم دارم والان هم دیپلم تعمیرات موبایل رو از سازمان فنی حرفه ای گرفتم. میخواستم بدونم ایا با اینها ثبت کنم؟ نمیخوام الکی اسم نویسی کنم جا پر کنم. ممنون
تشکر کنندگان: Azarakhsh43 ، jsmlz
(2016-10-03 ساعت 18:20)milade نوشته:  [quote='javadth' pid='726248' dateline='1475500861']
اقا مگه ما توی سال 2016 نیستیم ؟
سال دیگه اعلام نتیجست ( 2017 ) و سال بعدش ویزا رو میدن ( یعنی سهمیه 2018 ).
روندش تا دو سال رول میکشه.
[/quot

سلام دوست عزیز
سال 95 ثبت نام میکنیم
اردیبهشت سال 96 نتایج اعلام میشود
بعد از اعلام نتایج و مشخص شدن پذیرفته شدگان
کسانی که قبول شدن باید منتظر کارنت شدن و دریافت نامه ی دوم شوند.
سپس بعد از دریافت نامه دوم ،انتظار برای رسیدن تاریخ مصاحبه حضوری در یکی از کنسولگری های ام. ری. کا شروع میشه
نتیجه ی مصاحبه هم ویزای یک ضرب یا FBI check هست
البته کسایی هم هستن که رد صلاحیت میشن بدلایل خاص!!!
حال:
ویزای یک ضرب مبارکت Rolleyes
FBI check خدا صبرت بده.. Sad

اما در آخر...
شما یک پلک میزنی و میبینی دوسال گذشته Smile

شاد و سربلند باشی
تشکر کنندگان: m_ganj ، matin.sh ، jack87 ، Azarakhsh43 ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان