کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
لاتاری مثل پول مفت خیلی حال میده  الکی بری امریکا ایکاش امسال حداقل دو سه نفر از اینجا برنده بشند
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، limbo ، Farzad Immigrant ، ostokhan ، dv2017 ، alirezanz
(2017-03-24 ساعت 11:05)milad.abadani نوشته:  سلام دوستان عزیز
من به شما پیشنهاد میدم تمامی مطالب این انجمن رو بخونید.مخصوصان نوشته های اقا ارش rs232 .دید بهتری نسبت به مقوله مهاجرت به آمریکا پیدا میکنید.سعی کنید در پیش بینی هایی که انجام میدید.به قبول نشدن هم فکر کنید.که در صورتی که بخت با شما یار نبود و برنده نشدید. قابل تحمل تر باشه و نا امیدی به سوی شما نیاید. همیشه خبرهای موفقیت دوستان در رابطه با مهاجرت من را خیلی خوشحال میکنه.

تاپیک دیدگاهای آرش و امریکا از خیال تا واقعیت خیلی واقع بینانه ست.
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، Farzad Immigrant ، milad.abadani ، ostokhan ، mehre cyrus ، alirezanz
سلام

از خیال تا واقعیت ؟ اینها همش نظر یه نفر بوده و قابل احترام هست

امریکا سرزمین عجایب و سرزمین بسیار جذاب . هرچه بگم کم گفتمممم

تو دوست نداری چرا پس لاتاری ثبت نام می کنی ؟ بزار برای کسی که واقعا دلش اونجاست می خواد بره برای همیشه . والاه توی این مملکت جایی برای پیشرفت

ما و فرزندانمون نیست مگر به قول خودی ها باید پارتی داشته باشی تا مثل دیگران به مراتب بالاتری برسی

اما اونجایی ها به دنبال ایده ی جدید خلاقیت نواوری هستند نه مثل اینجایی ها که پسرخاله بازی دربیارن
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad Immigrant ، limbo ، milad.abadani ، ostokhan ، alirezanz
(2017-03-24 ساعت 17:31)khatarnak نوشته:  سلام  

از  خیال  تا واقعیت  ؟  اینها  همش  نظر  یه نفر بوده  و قابل احترام هست

آمریکا  سرزمین  عجایب  و  سرزمین  بسیار  جذاب  .  هرچه  بگم  کم  گفتمممم

تو  دوست  نداری  چرا  پس  لاتاری  ثبت نام می کنی  ؟ بزار  برای  کسی  که  واقعا  دلش  اونجاست  می خواد  بره  برای  همیشه  .  والاه  توی این  مملکت  جایی برای پیشرفت

ما  و فرزندانمون  نیست  مگر  به قول  خودی ها باید پارتی  داشته باشی  تا  مثل  دیگران  به مراتب  بالاتری  برسی  

اما  اونجایی  ها  به دنبال  ایده ی جدید  خلاقیت  نواوری هستند  نه  مثل  اینجایی  ها  که  پسرخاله  بازی دربیارن

خطرناک جان تموم بچه های اینجا عاشق اونجان. هر کی خوشش نمیاد رو معرفیش کن تا از گروه دیپورتش کنیم بره!!!!!
اما... اما.... اما...
شما هم به نظرم ترمز بریدی تو این زمینه. آمریکا نه هر کشوری با اون چیری که فکر میکنی زمین تا آسمون فرق میکنه و به نظرم مشکلات همه جور وجود داره. همین رفیق خودم شهریار ایگل که دیگه اینجا نمیادش 90 درصد آمریکا رو مثل فیلم های هالیوودی میبینه و عاشق درگیری های دیترویت هستش Big Grin Big Grin Big Grin . بنابراین چنین شخصی بره اونور میبینه که ای بابا اصلا قضیه یه چیز دیگه است.
کسانی که تاپیک خیال تا واقعیت رو میخونن ترس به دلشون راه ندن چرا که قط تجربه یه کاربر هستش و ممکنه شما اوضاع بهتر یا بدتری نسبت به اون شخص داشته باشید. این بحث ها فرسایشی است...
شرط اول این حرفها قبول شدن یا اخذ ویزا هستش....
تا این اتفاق نیفتاده مابقیش خیال
دیدگاه میانه داشته باشید
optimistic attitude & avoid gripped dreaming (realistic)
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، limbo ، milad.abadani ، ostokhan ، copol ، alirezanz
میدونم چه حس و حالی دارین... البته قدیمیا نه اونا براشون تکراری شده، جدیدا رو میگم

منم یادمه اولین باری که ثبت نام کردم، استرس قبل از اعلام نتایج...

اول از همه از خدا میخوام پارتی بازی کنه کار فرزاد راه بیفته بعدش هم همه بچه های سایت ( مخصوصا قدیمیا )
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad Immigrant ، Reza2018 ، limbo ، milad.abadani ، ostokhan ، copol ، mehre cyrus ، alirezanz
(2017-03-24 ساعت 19:31)kkr200 نوشته:  میدونم چه حس و حالی دارین... البته قدیمیا نه اونا براشون تکراری شده، جدیدا رو میگم

منم یادمه اولین باری که ثبت نام کردم، استرس قبل از اعلام نتایج...

اول از همه از خدا میخوام پارتی بازی کنه کار فرزاد راه بیفته بعدش هم همه بچه های سایت ( مخصوصا قدیمیا )

دااااااش امید خیلی ممنون که وساطتت ما رو پیش خدا کردی که پارتی بازی کنه Big Grin Big Grin Big Grin خدا از دهنت بشنوه.
شانس خوبی دارن fresher های عزیز و احتمال اینکه سال اول قبول شن زیاد تر از senior , junior هاست Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، American Darlin ، limbo ، milad.abadani ، ostokhan ، copol ، mehre cyrus ، kkr200 ، alirezanz
حسه خیلی خوبیه مطمئن باشی برنده میشی ??
Just Seattle/Washington
Telegram : Sohi2018
...Happiness Is Coming
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، Reza2018 ، limbo ، milad.abadani ، ostokhan ، copol ، dv2017 ، alirezanz
با سلام به دوستان گل

1- میگم اگر اسم کسی توی لاتاری دربیاد ، امکان داره با ورودش به هر دلیلی مخالفت بشه ؟ یا اگر اسمش دراومد خیالش راحت باشه که 99% کار ردیف شده ؟
2- طی مصاحبه و مراحل قبل از ورود به آمریکا ، فرد باید مقدار پولی که ارائه میده حدودا چقدر باشه ؟ به خاطر مقدار کم پول ممکنه اجازه ورود و زندگی بهش ندن و برنده شدنش به فنا بره ؟
3- دوستان الان با چقدر پول باید وارد آمریکا شد ؟ مثلا لس آنجلس یا نیویورک ، تاپیکها همه مال 3-4 سال پیشه و نمیشه اعتماد کرد ، الان که دوستان آپدیت هستن حدودا چقدر پیشنهاد میدن ؟
4- اگر کسی در کاری مهارت داشته باشه و واقعا سطح مهارتش بالا باشه (ولی نتونه ویزای مهارت کاری بگیره به خاطر نداشتن سابقه) ، توی چه مدت کاری که میخواد رو بدست میاره ؟
5- در آخر هم ممنون میشم یه توضیح مختصری راجب «پاس سفید» بدین ، بعد از 10-20 روز که وارد آمریکا شدیم و گرین کارت گرفتیم میشه براش اقدام کنیم ؟ چه مدت بعد از زمان درخواست ، اجازه ی خروج میدن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، alirezanz
(2017-03-24 ساعت 21:29)American Darlin نوشته:  با سلام به دوستان گل

1- میگم اگر اسم کسی توی لاتاری دربیاد ، امکان داره با ورودش به هر دلیلی مخالفت بشه ؟ یا اگر اسمش دراومد خیالش راحت باشه که 99% کار ردیف شده ؟
2- طی مصاحبه و مراحل قبل از ورود به آمریکا ، فرد باید مقدار پولی که ارائه میده حدودا چقدر باشه ؟ به خاطر مقدار کم پول ممکنه اجازه ورود و زندگی بهش ندن و برنده شدنش به فنا بره ؟
3- دوستان الان با چقدر پول باید وارد آمریکا شد ؟ مثلا لس آنجلس یا نیویورک ، تاپیکها همه مال 3-4 سال پیشه و نمیشه اعتماد کرد ، الان که دوستان آپدیت هستن حدودا چقدر پیشنهاد میدن ؟
4- اگر کسی در کاری مهارت داشته باشه و واقعا سطح مهارتش بالا باشه (ولی نتونه ویزای مهارت کاری بگیره به خاطر نداشتن سابقه) ، توی چه مدت کاری که میخواد رو بدست میاره ؟
5- در آخر هم ممنون میشم یه توضیح مختصری راجب «پاس سفید» بدین ، بعد از 10-20 روز که وارد آمریکا شدیم و گرین کارت گرفتیم میشه براش اقدام کنیم ؟ چه مدت بعد از زمان درخواست ، اجازه ی خروج میدن ؟

1- مخالفت الکی که نه ولی به بعضی دلایل مثل شغل دولتی سربازی سپاه و ... ممکنه کلیرنس بخوری و ویزا صادر نشه البته احتمالش 50 -50 ، برنده شدن فقط 50 درصد داستانه (البته کمی کمتر از 50 درصد)
2- به اندازه خط فقری که دولت امریکا اعلام میکنه ، فکر کنم در حال حاضر برای یک نفر چیزی حدود 14000 دلار باشه یا 13000 دلار، که البته باید صورت حساب نشون بدی وگرنه اینکه در نهایت چقدر میبری دست خودته ، هرچند با کمتر از این واقعا به مشکل میخوری اونجا ، البته این نظر منه
3-دوتا شهری که که گفتی از شهرهای گرون امریکا هستن ، مثلا لس آنجلس اجاره خونه الان یه آپارتمان 1 خوابه معمولی زیر 1200 دلار فکر نکنم باشه ، اگرم باشه خیلی داغون یا کوچیکه ، اما مثلا تو شهری مثل دالاس(تگزاس) شما با ماهی 800 دلار یه واحد تمیز اجاره میکنی، در کل واسه لس آنجلس یا نیویورک کمتر از 20000 تا ببری گیر میکنی
4-سوالت مبهمه ولی اگه منظورت اینه که با لاتاری رفتی اوجا چقدر طول میکشه کار گیر بیاری(کار تخصصی) به نظر من زیر 2 سال حساب نکن ، چون فقط 6 ماه میکشه بفهمی چی به چیه ، یه یک سالی هم باید سابقه جمع کنی و کارهای معمولی انجام بدی چند ماهی هم رزومه بفرستی واسه کار تخصصیت ، حالا دیگه حودت فکرشو بکن...
5- پاس سفید عملا اجازه خروج از امریکا رو بیشتر از 6 ماه میده ولی من توصیه میکنم تا وقتی که پاس امریکایی نگرفتی سعی کن بیشتر از 3 ماه بیرون از امریکا نباشی یا حتی الامکان اصلا از امریکا بیرون نری تا پاستو بگیری، الانم که میبینی اوضاع شلم شورباست و هر لحظه ممکنه افرادی که حتی گرین کارت دارن و خارج از امریکان رو دیگه راه ندن(هرچند دیگه احتمالش ضعیفه)
امیدوارم جوابام به دردت خورده باشه
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: limbo ، milad.abadani ، American Darlin ، farrokh33 ، ostokhan ، copol
(2017-03-24 ساعت 17:31)khatarnak نوشته:  سلام  

از  خیال  تا واقعیت  ؟  اینها  همش  نظر  یه نفر بوده  و قابل احترام هست

آمریکا  سرزمین  عجایب  و  سرزمین  بسیار  جذاب  .  هرچه  بگم  کم  گفتمممم

تو  دوست  نداری  چرا  پس  لاتاری  ثبت نام می کنی  ؟ بزار  برای  کسی  که  واقعا  دلش  اونجاست  می خواد  بره  برای  همیشه  .  والاه  توی این  مملکت  جایی برای پیشرفت

ما  و فرزندانمون  نیست  مگر  به قول  خودی ها باید پارتی  داشته باشی  تا  مثل  دیگران  به مراتب  بالاتری  برسی  

اما  اونجایی  ها  به دنبال  ایده ی جدید  خلاقیت  نواوری هستند  نه  مثل  اینجایی  ها  که  پسرخاله  بازی دربیارن

نظر شما محترم ولی هیچ اشکالی نداره با تجربه ها و شکستهای دیگران اشنا بشیم مثلن دوستم همش میگه نیایین اینجا بخای نفس بکشی باید پول بدی و یادش نمونده که ایران بیکار بود بهرحال هنوزم بعضی از شرکت کنندهای لاتاری فک میکنن یو اس فرش قرمز براشون میندازه اصلن تو باغ کاپیتالیسم نیستن
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، milad.abadani ، ostokhan ، copol
سلام دوستان عزیز
اولین باری که من در لاتاری ثبت نام کردم و اولین باری که در این سایت وارد شدم. تفکراتم از مهاجرت خیلی خیلی متفاوت بود. تا زمانی که توانستم تجربیات دوستان رو از سفر و زندگی در آمریکا بخوانم.
من یک مهندس الکترونیک هستم و همیشه برای تعمیرات ماشین آلات و سیستم های صنعتی ابتدا در دفتر کارم. تمامی اطلاعات و نقشه ها را بررسی میکنم و سپس به دل کار میزنم. و اکثر مواقع در تعمیرات موفق میشوم.
با مطالعه تجربیات دوستان که هم ترس و هم شادی در آنها بود. توانستم از لحاظ ذهنی خودم را آماده تر کنم.
با شنیدن مطالب شیرین خوشحال میشدم از اینکه قرار در یک کشور خوب وارد شوم. و اعتماد بنفسم بالاتر میرفت و مصمم تر میشدم. و با شنیدن مطالب ترسناک کمی به فکر فرو میرفتم و به دنبال جایگزین و راه حل میگشتم.
همیشه برای رسیدن به مقصد خود. به سخت ترین قسمت از مسیر فکر کنید و به دنبال راه حل باشید. تا در مواجحه با آن خود را تسلیم نکنید.
در حال حاظر که دارم این مطالب را تایپ میکنم. تشنه خواندن تجربیات دیگر دوستان هستم. تا بیشتر بتوانم خود را در جهت مواجحه با سختی ها آماده کنم.
از صمیم قلب آرزو میکنم. که آنچه صلاح شما است برایتان رخ دهد. نه آنچه در حال حاظر تشنه آن هستید.
-2014-15-16-17-18
بهترین نیرنگ زندیگی من صداقت است.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Reza2018 ، ostokhan ، copol ، alirezanz
سلام بچه ها
متاسفانه کاربری من با ostokhan به مدت دوسالی دی اکتیو شده بود و تو این مدت با کاربری farzad immigrant در اینجا فعالیت داشتم. با مرتفع شدن این مشکل کما فی السابق با استخوان در خدمتتونم. قدیمی ها من رو بیشتر با نام استخوان میشناسن
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، copol ، mehre cyrus ، kkr200 ، dv2017 ، alirezanz
به به استخوان دله بابا!!!!! حاااااااالت چطوره؟ ولکام بک
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، copol
سلام
سال نو مبارک
عذر میخوام از مدیران عزیز من یه سوال توی یه تاپیک دیگه پرسیده بودم  ولی اونجا قفل شده متاسفانه.اگر امکانش هست جواب بدین و یه خانواده رو از نگرانی در بیارین.
من لحظات آخر داشتم واسه خودم و همسرم وبرادرم ثبت نام میکردم البته دو سه ساعت دیگه وقت بود ولی اینقدر همه استرس دادن که اولا یادم رفت از کانفرمیشن نامبر خودم و همسرم عکس بگیرم یا یادداشتشون کنم (البته پرینت رو زدم ولی جناب کافی نت محترم پرینترش رو عوض کرده بود و هیچ جوری نتونستم هیستوری پرینت رو انتقال بدم رو یه پرینتر دیگه)و تازه توی ثبت نام خودم توی مشخصات همسر یه گزینه بالا پایین زدم و زدم همسرم مقیم ایالات متحده هست و مشخصات و عکسش رو توی فرم بعدی ازم نخواست.لطفا راهنمایی کنید واسه هر دو مورد میشه کاری کرد یا خیر؟
1-میشه ایمیل زد و بهشون گفت که توی ثبت نام اشتباه پیش اومده و اونا قبول میکنن؟
2-میشه با دادن مشخصات خودمون کانفرمیشن نامبر رو با ایمیل ازشون گرفت یا خیر؟
3-ثبت نام همسرم چون مشخصات من رو به عنوان شوهرش وارد کرده ولی من اطلاعات اشتباه دادم هم علاوه بر ثبت نام خودم رد میشه؟??????
ممنون از کمکتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
یعنی خدایی اینایی که لاتاری بردن و ایشالا امسال برنده میشن ،روزی چند هزار بار خدا رو شکر کنن
دارم پروسه ی اسکیل وورکر استرالیا و کانادا رو پیگیری میکنم ، چه مصیبتیه خداوکیلی!!! استرالیا که دیگه آخرشه !!! حتی مدرک دانشگاه های آزاد رو به تفکیک امتیاز میده!!!! صد رحمت به کانادا !!! هرچند کانادا هم نمره آیلتس 8 لازمه تا امتیاز کافی رو بگیری!!! کلی دنگو فنگ داره، فکر کنم در راه مهاجرت پیر بشم و آخرشم قوانین تغییر کنه و من آرزوی مهاجرت رو با خودم به گور ببرم!!!

شما فکر کن فقط چیزی نزدیک به 5000 دلار باید خرج کنی تا مدارکت بررسی بشه و ویزا بگیری (تمکن مالی هم به کنار) یعنی سر گردنه است دیگه!!!
اما لاتاری کلا یه 300 دلار سفارت + آزمایشات و یه خرج کوچیک واسه ترجمه مدارک مسافرت به مثلا سفارت تو امارات داری که مجموعا 2000 دلار هم نمیشه که صرفه جو باشی، حالا اینکه آیلتس نمیخواد و مدرک تحصیلی از دانشگاه معتبر با امتیاز بندی خاص نمیخواد و ... بماند

خدایا یا منو بکش ... یا باز منو بکش
دیگه اعصابم نمیکشه

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، milad.abadani ، limbo ، copol ، mehre cyrus ، dv2017 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان