کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-06-01 ساعت 15:24)گلنارگلی نوشته:  با درود بنده فرم ds260را فرستادم و تاییدیه را هم گرفتم. الان در این مرحله خیلی گمراهم نمیدونم کجا کدوم سایت یا چطوری باید پیش برم؟؟؟؟؟ ایا باید با همون کیس نامبر چک بشه. اگه محبت کنید راهنمایی بفرمایید بنده خیلی نگران هستم.

اگر امضاتون رو بنویسید با توجه به کیس نامبرتون میشه بهتر راهنمایی کرد(فقط حدودای آن رو بنویسیدمثلااگر کیس شما 2595است بنویسید###2)
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2017-06-01 ساعت 19:22)farrokh33 نوشته:  
(2017-06-01 ساعت 15:24)گلنارگلی نوشته:  با درود بنده فرم ds260را فرستادم و تاییدیه را هم گرفتم. الان در این مرحله خیلی گمراهم نمیدونم کجا کدوم سایت یا چطوری باید پیش برم؟؟؟؟؟ ایا باید با همون کیس نامبر چک بشه. اگه محبت کنید راهنمایی بفرمایید بنده خیلی نگران هستم.

اگر امضاتون رو بنویسید با توجه به کیس نامبرتون میشه بهتر راهنمایی کرد(فقط حدودای آن رو بنویسیدمثلااگر کیس شما 2595است بنویسید###2)

6-####
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-06-01 ساعت 22:41)گلنارگلی نوشته:  
(2017-06-01 ساعت 19:22)farrokh33 نوشته:  

6-####

سلام فکر کنم کیس نامبرتون حدود 6هزار است که اشتباه نوشتید 60هزار(چون کیس ایرانیان زیر 10000 است)مگر اینکه تک رقمی ویا دورقمی باشه که اشتباه نوشتی لطفا درامضاتون این نکات رو بنویسید
1-کیس نامبر(حدود آن را بنویسید)
2-آقا یا خانم
3-مجرد یا متاهل(اگر متاهل هستید تعداد افراد کیس شما وبرنده خانم یا آقا)
4-تحصیلات
5-وضعیت سربازی
6-وضعیت شغلی
میتونید به امضا برندگان سالهای قبل نگاهی بکنید وامضاتون رو درست کنید
وقتی این امضا رو دوستان میخونند میتونند بهتر شمارو راهنمایی کنند مثلا اگر دختر ومجرد باشید وکار دولتی نداشته باشید وتحصیلات درحد کارشناسی باشه ویا اگر ارشد میخونید رشته حساس نداشته باشیداحتمال یکضرب گرفتن ویزاتون خیلی زیاده .اگر هم نگران هستید ونمیخواهید اطلاعاتتون رو دیگران بدونند مختصر وحدودا بنویسید درهر صورت با تجربه ای که ما ازقبولی های سال های قبل داریم میتونیم تقریبا شرایط ویزاتون رو حدس بزنیم .تندرست وشاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-02 ساعت 04:56)BlueMooooon نوشته:  

ایمیل بهت میاد

ببخشید یعنی به ایمیل خودم میاد؟؟
پاسخ
(2017-06-02 ساعت 13:17)گلنارگلی نوشته:  
(2017-06-02 ساعت 04:56)BlueMooooon نوشته:  

ایمیل بهت میاد

ببخشید یعنی به ایمیل خودم میاد؟؟

سلام دوست عزیز
وقتی کیس نامبرتون کارنت بشه ونامه دومتون بیاد اونوقت براتون ایمیل میاد ولی الان به هیچ وجه ایمیل نمیاد ونباید منتظرایمیل باشید اگر خواستید میتونید پیام خصوصی بدید راهنماییتون میکنم چون سال 2015 پسرم لاتاری قبول شد وما این پروسه رو قبلا انجام دادیم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
چرا سال 2018 تاپیک برندگان نداشت ؟
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، marsha
داش کاوه عزیز

هنوز ویزا بولتین 2018 اعلام نشده ؟؟

دقیقا کی اعلام میشه ؟

Sad
پاسخ
(2017-06-03 ساعت 05:51)khatarnak نوشته:  داش کاوه  عزیز  

هنوز  ویزا  بولتین  2018  اعلام  نشده  ؟؟

دقیقا  کی اعلام  میشه  ؟

Sad

هفته دوم آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، khatarnak
(2017-06-02 ساعت 20:45)javadth نوشته:  چرا سال 2018 تاپیک برندگان نداشت ؟

تحلیل من اینه شاید هم نادرست باشه:
1-هر سال بعد از گردهمایی که مهاجرسرا در یک محلی برا برندگان میذاره بعدش عکس وتفسیر هم منتشر میکنه ولی امسال خبری از اون نیست فکر کنم
زیاد استقبالی نشده
2-امسال تعداد قبول شدگانی که عضو مهاجرسرا شدند اندک است (اگر وقت دارید میتونید یک آماری بگیرید )
3-طبق معمول همه ساله تا این موقع تاپیک برندگان فعال شده بود وبرندگان از این تاپیک برا ادامه مراحلشون استفاده میکردند
-اگر مراحل بالا درست باشه پس یک تحلیل دیگه هم میتونه باشه که:
چون کافی نت ها زیاد تبلیغ کردند تعداد زیادی ثبت نام شد ولی اکثر اونا دنبال نتیجه نرفتند وبرحسب اتفاق بیشتر قبولی ها از این افراد است که نمی دونند برنده شدند.
باز اگر این تحلیل درست باشه پس باید:
تو ماه سپتامبر تعداد دیگه ای رو اعلام کنند.
ولی یک تحلیل دیگه هم میتونه باشه که :
1-چون امسال با فرمان ترامپ ایرانی ها جزو ت ر و ر ی س ت هامحسوب میشن مهاجرسرا احتیاط میکنه وکمتر ازگردهمایی صحبت میکنه
2-قبول شدگان میترسند عضو سایتی بشن ودورادوراز اطلاعات مهاجرسرا استفاده میکنند
3-با توجه به عدم استقبال برندگان از سایت مهاجرسرا مدیران هم دلیلی نمیبینند تاپیک برندگان رو فعال کنند
-درهر صورت دلیل اون تا چندوقت دیگه معلوم میشه
زیاد به تحلیل اول من دل نبندید با شروع ماه اکتبر ثبت نام 2019 یادتون نره تندرست وشاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، hosseinix ، copol ، nargol1990 ، shahin61 ، American Darlin
سلااااااااااام دوستااااااان

خوبید؟
چه خبراااااا

چقدددددد دلم تنگ شده بود واسه این تاپیک

با اینکه قبول نشدم اما اسم این تاپیک ناخودآگاه منو یاد روزا و شبایی که کنار هم بودیم و از قبولی و استرس و کارای بعد قبولی حرف میزدیم میوفتم Rolleyes

نشد که بشه...اما اشکالی نداره حتما یه حکمتی هست...

من که بی صبرانه منتظرم اکتبر ثبت نام جدید بیاد Big Grin حالا حالا ها بیخیال نمیشم کههههههههه

کاش تا اکتبر گاهی بیاین اینجا دوستان حرف بزنیم Shy

@mona_ir@
@reyhaneh_h@
@shahin61@
@farrokh33@
@dv2017@
@khatarnak@
@ostokhan@
@santaclara@
@darabi@

همرو صدا کردم Big Grin
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، farrokh33 ، dv2017 ، mehre cyrus ، mona_ir ، jalayevatan ، darabi
(2017-06-03 ساعت 23:31)nargol1990 نوشته:  سلااااااااااام دوستااااااان

خوبید؟
چه خبراااااا

با اینکه قبول نشدم اما اسم این تاپیک ناخودآگاه منو یاد روزا و شبایی که کنار هم بودیم و از قبولی و استرس و کارای بعد قبولی حرف میزدیم میوفتم Rolleyes

من که بی صبرانه منتظرم اکتبر ثبت نام جدید بیاد Big Grin حالا حالا ها بیخیال نمیشم کههههههههه

@mona_ir@
@reyhaneh_h@
@shahin61@
@farrokh33@
@dv2017@
@khatarnak@
@ostokhan@
@santaclara@
@darabi@

همرو صدا کردم Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، dv2017 ، nargol1990
(2017-06-03 ساعت 23:31)nargol1990 نوشته:  سلااااااااااام دوستااااااان
خوبید؟
چه خبراااااا
@mona_ir@
@reyhaneh_h@
@shahin61@
@farrokh33@
@dv2017@
@khatarnak@
@ostokhan@
@santaclara@
@darabi@
همرو صدا کردم Big Grin
منهم به نوبه خود مانند آقاشاهین Big Grin

سلام دوست عزیز ، احوال شما ؟ چکار میکنید با گرما . اینجا که تاحالا بد نبوده غیر از چند روز .
امیدوارم امسال دور دوم باشه و اسم هممون در بیاد اگرم نشد اکتبر ثبت نام میکنیم . اونقدر ثبت نام میکنیم تا از رو برن و اسممون دربیاد . Cool
راستی از اون همسایه چه خبر ؟ اون هم قبول نشد ؟

میلاد آبادانی رو از قلم انداختینا
شاد و موفق باشید
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، nargol1990 ، farrokh33 ، jalayevatan
(2017-06-04 ساعت 00:25)dv2017 نوشته:  منهم به نوبه خود مانند آقاشاهین  Big Grin

سلام دوست عزیز ، احوال شما ؟ چکار میکنید با گرما . اینجا که تاحالا بد نبوده غیر از چند روز .
امیدوارم امسال دور دوم باشه و اسم هممون در بیاد اگرم نشد اکتبر ثبت نام میکنیم . اونقدر ثبت نام میکنیم تا از رو برن و اسممون دربیاد . Cool

شاد و موفق باشید

Big Grin

منم هیچی والا ادامه زندگی روزمره!

گرم که گرمهههههههههه حسابی جاتون خالی Big Grin Big Grin

ایشالا ک دور دومی در کار باشه Cool

آقای ب هم قبول نشدن Big Grin

عه
اره یادم رفتهههه بود

@milad.abadani@ چکا وصول شذ؟؟ Big Grin
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، farrokh33 ، jalayevatan
(2017-06-04 ساعت 00:52)nargol1990 نوشته:  
(2017-06-04 ساعت 00:25)dv2017 نوشته:  منهم به نوبه خود مانند آقاشاهین  Big Grin

شاد و موفق باشید

Big Grin

منم هیچی والا ادامه زندگی روزمره!

گرم که گرمهههههههههه حسابی جاتون خالی Big Grin  Big Grin

ایشالا ک دور دومی در کار باشه Cool

آقای ب هم قبول نشدن Big Grin

عه
اره یادم رفتهههه بود

@milad.abadani@ چکا وصول شذ؟؟ Big Grin
جای همگی خالی الان بوشهر داره برف میاد !!! Tongue
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، farrokh33 ، nargol1990
انشالله همه در 75 سالگی و بالاتر برنده لاتاری میشیم و به خوبی و خوشی تا پایان عمر زندگی میکنیم
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، farrokh33 ، jalayevatan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان