کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-25 ساعت 21:03)javadth نوشته:  احتمال قبولی اونایی که یک نفر رو در آمریکا به صورت سیتیزن داشتن بالاتر هستش

نمیدونم چطور بررسی میکنن ولی خیلی از افرادی که فامیل درجه یک سیتیزن دارن قبول میشن

من فکر نمیکنم اینطوری باشه چون خواهر خانم وبچه هاشون وهمچنین مادر خانم همگی سیتیزن هستند ولی سالهاست که خبری از قبولی خانم بنده نیست
تاجایی که من تو مهاجرسرا خوندم (تاپیک های سالهای قبل رو)اکثر اونایی که قبول شدند اتفاقا کسی رو تو آم ر ی کا نداشتند ونمیدونستند آدرس کجا رو بدن .
من فکر میکنم لاتاری یک شانس ویک اتفاق است مثل بازی رولت صفحه میچرخه وبلاخره روی یک شماره می ایسته وبرنده مشخص میشه .
شاید موقع مصاحبه اونایی که یک نفر از بستگانشون سیتیزن باشه احتمال گرفتن ویزاشون بیشتره ولی اعلام قبولی فقط وفقط به شانس بستگی داره .با چند نفری که لاتاری سال2015 قبول شده بودند وبرا مصاحبه اومده بودند آنکارا اتفاقا روی همین موضوع بحث شد ولی اکثر اونا اصلا کسی رو تو آم ر ی کا نداشتند ونمیشناختند حتی دوستی برا اولین بار بود که سفرخارج می اومد ودوست دیگه ای اولین بار بود که سوارهواپیما میشد.آمری کا یی ها اصلا این فکر براشون مهم نیست که برنده بهتره یکی از نزدیکاشون سیتیزن باشه ویا نباشه تا اونوقت شرکت کننده ها رو غربال کنند وقبولی ها رو انتخاب کنند اونا اهداف مهمتری رو دنبال میکنند
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، sheghi ، س.ح ، mehre cyrus
سلام دوستان.
۱-نوشتن کدپستی تمام آدرسها ضروریه ؟ (یعنی انتخاب گزینه does not apply برای کدپستی بعضی آدرسها مشکلی ایجاد می کنه؟ )بعضی از آدرسهایی که زندگی میکردم مال ۱۰-۱۵ سال پیشه و من به کدپستی اونها دسترسی ندارم.
۲- با کیس نامبر 52xx چه زمانی واکسن هارو شروع کنم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
سلام دوستان...چند روز پیش درباره راه های دیگه به جز لاتاری آمریکا و یا کشور های دیگه یکمی صحبت کردیم...کسی به ننیجه ی جدیدی نرسید؟
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
(2017-05-26 ساعت 14:40)mj2018 نوشته:  سلام دوستان.
۱-نوشتن کدپستی تمام آدرسها ضروریه ؟ (یعنی انتخاب گزینه does not apply برای کدپستی بعضی آدرسها مشکلی ایجاد می کنه؟ )بعضی از آدرسهایی که زندگی میکردم مال ۱۰-۱۵ سال پیشه و من به کدپستی اونها دسترسی ندارم.

کد پستی آدرسهای قدیمی اصلا مهم نیست. ما هم does not apply رو زدیم.
برای واکسن ها از مهرماه اگه شروع کنی، تمام واکسن ها رو در ایران خواهی زد و بیخود در خارج مجبور نیستی دلار بدی.
بنطر من مصاحبه شما احتمالا اسفند ۹۶ و یا فروردین ۹۷ خواهد بود‌.
موفق باشید.
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، farrokh33 ، mj2018 ، jalayevatan
(2017-05-24 ساعت 16:28)javadth نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 16:23)dv2017 نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 15:35)javadth نوشته:  خب حالا این مواردی که در دور اول به صورت رزرو برنده شدن براشون has not been selected میشه ؟
بله  Sad

به نظرم احتمالش بالاس که امثال بازم اعلام کنن با این شرایط

ما که اگه ده بار دیگه اعلام کنن از سپتامبر گرفته تا فبرری با این شانسمون باز انتخاب نمیشیم.
2018
پاسخ
(2017-05-26 ساعت 14:40)mj2018 نوشته:  سلام دوستان.

سلام دوست عزیز
1-بهتره کد پستی رو بنویسید .میتونید کد پستی محل قبلی زندگیتون رو از اداره پست مرکزی شهرتون استعلام کنید ویا ازطریق اینترنت سرچ کنید وپیداکنید
2-به ویزابولتین سال های قبل مراجعه کن وحدود مصاحبه تون رو میتونید حدس بزنید(2017 و2016)
3-به تاپیک مربوط به واکسن ها ی سال های قبل سری بزن اونجا مطالب مفیدی هست اونوقت میتونی حدود زدن زمان شروع واکسن هارو بدونی
پاسخ
تشکر کنندگان: mj2018 ، jalayevatan ، dv2017
با توجه به این مطلب

امکان دور دوم هستش

? در دوره ترامپ: کاهش 50 درصدی صدور ویزای آمریکا برای ایرانی ها

آمارهای وزارت امور خارجه آمریکا نشان می دهد در چند ماهه گذشته دولت دونالد ترامپ صدور ویزاهای توریستی (غر مهاجرتی) برای شهروندان کشورهای مسلمان به ویژه شهروندان 7 کشور موضوع فرمان ضد مهاجرتی ترامپ به نحو محسوسی کاهش یافته و به نصف رسیده است.

به گزارش عصر ایران به نقل از رویترز تنها در ماه آوریل گذشته صدور ویزاهای غیر مهاجرتی برای شهروندان 7 کشور مسلمان از جمله ایران 50 درصد کاهش یافته است.

در آوریل گذشته شهروندان 7 کشور مسلمان – ایران، عراق، سودان، سومالی، یمن، لیبی و سوریه – در مجموع 2800 مورد ویزای غیر مهاجرتی از آمریکا دریافت کرده اند، در حالی که میانگین ماهانه صدور ویزا برای شهروندان این کشورها در سال 2016 بیش از 5700 مورد بوده است. در سال های 2015 و 2014 نیز شهروندان این کشورها به طور میانگین ماهانه 6 هزار ویزای آمریکا دریافت کرده بودند.

همچنین بر اساس آمارها صدور ویزاهای غیر مهاجرتی برای شهروندان 50 کشور مسلمان در دوره دولت دونالد ترامپ بیش از 20 درصد در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته کاهش یافته است.

وب سایت پولیتیکو گزارش کرده صدور ویزای غیر مهاجرتی برای شهروندان 22 کشور عربی در طول مدت دولت ترامپ نزدیک به 30 درصد در مقایسه با میانگین ماهانه سال 2016، کاهش یافته است.

دونالد ترامپ در یکی از نخستین تصمیمات و فرمان های اجرایی خود در 27 ژانویه سال جاری، شهروندان 7 کشور مسلمان از جمله ایران را از ورود به آمریکا منع موقت کرد. این فرمان از سوی دادگاه های آمریکا به چالش کشیده و لغو شد ولی رییس جمهور آمریکا کمتر از 1 ماه دیگر با صدور فرمانی جدید با بیرون کشیدن کشور عراق از لیست ممنوعیت، محدودیت های وضع شده علیه 6 کشور مسلمان از جمله ایران را تثبیت کرد.

این فرمان ضد مهاجرتی ترامپ نیز با صدور احکام قضات فدرال لغو شد و در نهایت یک دادگاه تجدید نظر روز گذشته با تایید حکم قضات فدرال، بر ادامه لغو فرمان ضد مهاجرتی ترامپ مهر تایید گذاشت.

"جف سشنز" وزیر دادگستری کابینه ترامپ در واکنش به این حکم دادگاه گفته است باید این پرونده به دیوان عالی آمریکا برود.

با وجود لغو فرمان ضد مهاجرتی ترامپ از سوی دادگاه های آمریکا، اما شواهد و آمارها حاکی از کاهش قابل ملاحظه صدور ویزای آمریکا برای شهروندان کشورهای اسلامی به ویژه برای 7 کشور موضوع ممنوعیت های فرمان ضد مهاجرتی ترامپ است.

همچنین آمار خبرگزاری رویترز نشان می دهد در کنار کاهش 50 درصدی صدور ویزا برای شهروندان 7 کشور مسلمان، در ماه آوریل گذشته آمار صدور ویزای آمریکا برای همه کشورها شاهد کاهش 15 درصدی در مقایسه با میانگین ماهانه صدور ویزا در سال 2016 بوده است.

همچنین آمار ماه مارس وزارت امور خارجه آمریکا حاکی از کاهش 40 درصدی صدور ویزای آمریکا برای شهروندان 7 کشور مسلمان – ایران، عراق، سومالی، سودان، لیبی، سوریه و یمن – در ماه مارس امسال در مقایسه با میانگین ماهانه سال 2016 بوده است.

این کاهش آمارمی تواند دو دلیل عمده داشته باشد:

1- بی انگیزگی و دلسردی شهروندان این کشورها – 7 کشور مسلمان- از درخواست دریافت ویزای آمریکا

2- سخت گیری ماموران دولت آمریکا در صدور ویزا برای شهروندان کشورهای اسلامی به ویژه شهروندان 7 کشور موضوع فرمان ضد مهاجرتی ترامپ

http://cdn.asriran.com/files/fa/news/139...65_835.jpg

asriran.com

@MyAsriran
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، dv2017 ، sheghi ، farrokh33
(2017-05-27 ساعت 12:18)javadth نوشته:  با توجه به این مطلب

امکان دور دوم هستش

? در دوره ترامپ: کاهش 50 درصدی صدور ویزای آمریکا برای ایرانی ها

آمارهای وزارت امور خارجه آمریکا نشان می دهد در چند ماهه گذشته دولت دونالد ترامپ صدور ویزاهای توریستی (غر مهاجرتی) برای شهروندان کشورهای مسلمان به ویژه شهروندان 7 کشور موضوع فرمان ضد مهاجرتی ترامپ به نحو محسوسی کاهش یافته و به نصف رسیده است.

به گزارش عصر ایران به نقل از رویترز تنها در ماه آوریل گذشته صدور ویزاهای غیر مهاجرتی برای شهروندان 7 کشور مسلمان از جمله ایران 50 درصد کاهش یافته است.

در آوریل گذشته شهروندان 7 کشور مسلمان – ایران، عراق، سودان، سومالی، یمن، لیبی و سوریه – در مجموع 2800 مورد ویزای غیر مهاجرتی از آمریکا دریافت کرده اند، در حالی که میانگین ماهانه صدور ویزا برای شهروندان این کشورها در سال 2016 بیش از 5700 مورد بوده است. در سال های 2015 و 2014 نیز شهروندان این کشورها به طور میانگین ماهانه 6 هزار ویزای آمریکا دریافت کرده بودند.

همچنین بر اساس آمارها صدور ویزاهای غیر مهاجرتی برای شهروندان 50 کشور مسلمان در دوره دولت دونالد ترامپ بیش از 20 درصد در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته کاهش یافته است.

وب سایت پولیتیکو گزارش کرده صدور ویزای غیر مهاجرتی برای شهروندان 22 کشور عربی در طول مدت دولت ترامپ نزدیک به 30 درصد در مقایسه با میانگین ماهانه سال 2016، کاهش یافته است.

دونالد ترامپ در یکی از نخستین تصمیمات و فرمان های اجرایی خود در 27 ژانویه سال جاری، شهروندان 7 کشور مسلمان از جمله ایران را از ورود به آمریکا منع موقت کرد. این فرمان از سوی دادگاه های آمریکا به چالش کشیده و لغو شد ولی رییس جمهور آمریکا کمتر از 1 ماه دیگر با صدور فرمانی جدید با بیرون کشیدن کشور عراق از لیست ممنوعیت، محدودیت های وضع شده علیه 6 کشور مسلمان از جمله ایران را تثبیت کرد.

این فرمان ضد مهاجرتی ترامپ نیز با صدور احکام قضات فدرال لغو شد و در نهایت یک دادگاه تجدید نظر روز گذشته با تایید حکم قضات فدرال، بر ادامه لغو فرمان ضد مهاجرتی ترامپ مهر تایید گذاشت.

"جف سشنز" وزیر دادگستری کابینه ترامپ در واکنش به این حکم دادگاه گفته است باید این پرونده به دیوان عالی آمریکا برود.

با وجود لغو فرمان ضد مهاجرتی ترامپ از سوی دادگاه های آمریکا، اما شواهد و آمارها حاکی از کاهش قابل ملاحظه صدور ویزای آمریکا برای شهروندان کشورهای اسلامی به ویژه برای 7 کشور موضوع ممنوعیت های فرمان ضد مهاجرتی ترامپ است.

همچنین آمار خبرگزاری رویترز نشان می دهد در کنار کاهش 50 درصدی صدور ویزا برای شهروندان 7 کشور مسلمان، در ماه آوریل گذشته آمار صدور ویزای آمریکا برای همه کشورها شاهد کاهش 15 درصدی در مقایسه با میانگین ماهانه صدور ویزا در سال 2016 بوده است.

همچنین آمار ماه مارس وزارت امور خارجه آمریکا حاکی از کاهش 40 درصدی صدور ویزای آمریکا برای شهروندان 7 کشور مسلمان – ایران، عراق، سومالی، سودان، لیبی، سوریه و یمن – در ماه مارس امسال در مقایسه با میانگین ماهانه سال 2016 بوده است.

این کاهش آمارمی تواند دو دلیل عمده داشته باشد:

1- بی انگیزگی و دلسردی شهروندان این کشورها – 7 کشور مسلمان-  از درخواست دریافت ویزای آمریکا

2- سخت گیری ماموران دولت آمریکا در صدور ویزا برای شهروندان کشورهای اسلامی به ویژه شهروندان 7 کشور موضوع فرمان ضد مهاجرتی ترامپ

http://cdn.asriran.com/files/fa/news/139...65_835.jpg

asriran.com

@MyAsriran

همه ی مشکلات را نندازید گردن ترامب این مسایل جز حرف و حدیث چیز به درد بخوری نیست

مثل سی ان ن یا بی بی سی که با مطالب جعلی قصد تبلیغات خود خود در اذهان عمومی را دارند .

واقعیت امر این است که مسایل امنیتی در شرایط امروز خاورمیانه و حملات تروریستی تمامی کشور ها را مجبور کرده شرایط اخذ ویزا را با دشواری ارایه دهند .

وقتی شما از ویزای غیر مهاجرتی امریکا سخن می گویید مطمین باشید این سخت گیری ها صرفا در رابطه با همین ویزاهاست ولی کن ویزای مهاجرتی

fbi cheking و مسایل خاص خودشو دارد
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، farrokh33 ، sheghi
سلام
دوستان برای ارسال فرم 260
ادرس امریکا میخواد ما اونجا کسی رو نداریم که ادرس بگیرم
چه راه حلی پیشنهاد میکنین؟
پاسخ
(2017-05-29 ساعت 00:43)masood76 نوشته:  سلام
دوستان برای ارسال فرم 260
ادرس آمریکا میخواد ما اونجا کسی رو نداریم که ادرس بگیرم
چه راه حلی پیشنهاد میکنین؟

خیلی شانس اوردین که همچین تاپیکی به چشمتون خورد

چون ساکنین این تاپیک همه مقیم USA هستن

شما باید به این انجمن برید

https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html

و این تاپیک مخصوصا

https://www.mohajersara.org/forum/thread-1605.html
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
سلام من برنده لاتاری 2018 هستم
ولی یه مشکلی دارم اونم اینه که موقع ثبت نام خانوادگی همسرم ـحرین حرف رو با ( i ) ثبت کردم در صورتی که تو پاسپورت با حرف ( y ) ثبت شده.
به نظرتون این اشتباه تو فرم ثبت نام لاتاری میتونه باعث ریجکت شدن بشه؟؟؟؟
ممنون میشم از دوستان اگر بهم کمک کنید.
پاسخ
جماعت این دوست عزیز چطوری 3 بار قبول شده ؟

بعد یه سری افراد 10 ساله قبول نشدن ؟

[عکس: 9325149609459327686_a54da5dad.JPG]
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، farrokh33
سلام
کیس نامبر 4600 فرم 260 رو پر کرده حدودا کی وقت مصاحبه اش هست؟
ممنون
پاسخ
(2017-05-30 ساعت 09:51)amir0751 نوشته:  سلام
کیس نامبر 4600 فرم 260 رو پر کرده حدودا کی وقت مصاحبه اش هست؟
ممنون
سلام... طبق سوابق بولتن ویزا برای ایرانیان در سال گذشته :
ماه مارس سال آینده میلادی
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، farrokh33
(2017-05-23 ساعت 12:47)Hoseinu نوشته:  
(2017-05-22 ساعت 13:23)LORDAmiroo نوشته:  جالبه که برخلاف سال های گذشته این تاپیک همچنان فعاله...

بابا تو دیگه کی هستی.
انصافا لرد تو دیگه اسطوره صبری
ایولا
فک کنم دیگه جالب نباشه بگم ایشالا سال دیگه چون اینو زیاد شنیدی.
ولی باز موفق باشی داداَش انشاالله سال دیگه قبول شیم با هم. Smile  Smile

سلام دوستان
منم امسال قبول نشدم..میخواستم بدونم برای هرسال عکس جدید بگیریم یا همون سال قبلی رو استفاده کنیم؟ Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان