کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
با سلام خدمت دوستان
من فرم ds260 رو ارسال کردم و مدرک تحصیلیم کارشناسی عمران تو فرم 260 عنوان شغلیم رو سرپرست پرژه معرفی کردم و برای گزینه 2 سال تجربه یا آموزش بله زدم حالا از یکی دو نفر شنیدم که شاید این 2 سال تجربه یا آموزش برای صدور ویزا بشه دردسر؟
حالا به نظر شما دوستان اشتباه کردم یا فرقی برای صدور ویزا نداره؟
ممنون میشم راهنمایی کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
سلام دوستان خوبین؟؟؟طاعات وعبادات قبول باشه
داشتم رد میشدم گفتم یه سلامی کنم
امیردوارم حالتون خوب باشه
میدونم حالتون از لاتاری بهم میخوره ولی ایشالا نتیجه میده
2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-14 ساعت 01:52)ostokhan نوشته:  کاربران عزیز تحلیلتون چیه از اینکه دور دومی داره امسال یا نه؟ هر چند اگر هم باشه دور و حوالی ده هزار نفر باشه.
برخی اوقات میرم نتیجه 2018 رو چک میکنم. با اینکه میدونم نتیجه تغییر نمیکنه ولی باز هم...

باید بگم فقط تو نیستی Big Grin

چرا واقعا؟دلیل این کارمون چیه؟
خودم بعضی وقتا خندم میگره از کارم!...این کارمون مصداق واقعی "انسان با هوپ زنده ست" هست Cool
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، ostokhan ، farrokh33
(2017-06-15 ساعت 08:15)ashkanadab نوشته:  با سلام خدمت دوستان
من فرم ds260 رو ارسال کردم و مدرک تحصیلیم کارشناسی عمران تو فرم 260 عنوان شغلیم رو سرپرست پرژه معرفی کردم و برای گزینه 2 سال تجربه یا آموزش بله زدم حالا از یکی دو نفر شنیدم که شاید این 2 سال تجربه یا آموزش برای صدور ویزا بشه دردسر؟
ممنون میشم راهنمایی کنم.

من هم دقیقا کارشناس عمران هستم شغلمو زدم ناظر ساختمون و دوسال رو هم بله زدم که نیازی نبود چون اون دوسال برای کسایی هست که تحصیلات ندارن و به جاش سابقه کار ارائه میدن
مشکلی پیش نمیاد ولی
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
پاسخ
(2017-06-17 ساعت 14:02)marsha نوشته:  
ممنون میشم راهنمایی کنم.

من هم دقیقا کارشناس عمران هستم شغلمو زدم ناظر ساختمون و دوسال رو هم بله زدم که نیازی نبود چون اون دوسال برای کسایی هست که تحصیلات ندارن و به جاش سابقه کار ارائه میدن
مشکلی پیش نمیاد ولی

با سلام
ولی چی؟؟
پاسخ
(2017-06-17 ساعت 16:51)ashkanadab نوشته:  
(2017-06-17 ساعت 14:02)marsha نوشته:  
ممنون میشم راهنمایی کنم.

مشکلی پیش نمیاد ولی

با سلام
ولی چی؟؟
سلام دوستان عزیز
موقع مصاحبه سعی کنید دررابطه با شغلتون آفیسر رو قانع کنید که یک مهندس ساده عمران هستید که فقط درساختمان های مسکونی تخصص دارید وکار میکنید چون اون ممکنه شک کنه که شما تو ساختن راکتور ویا ساختمانهای ن ظ ا م ی تخصص دارید .تا میتونید شغلتون رو ساده وپیش پا افتاده معرفی کنید .موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61
سلام دوستان عزیز
درپست قبلی ام نوشتم که لاتاری یک فرصت هست که باید از اون استفاده کرد ولی هرگز نباید فقط به اون دلبست ویا منتظرش بمانیم وباید دنبال راه های دیگه ای هم بود .
بهترین راه بعد از لاتاری اپلای کردن وگرفتن پذیرش است همانطوری که قبلا نوشتم نیازی نیست که حتما از دانشگاههای برتر مدرک داشته باشید.
هفته گذشته خبر دار شدم یکی از بستگان از سفارت ارمنستان ویزا ی تحصیلی گرفت
ایشون فارغ التحصیل مهندسی صنایع از یکی از دانشگاههای دولتی در یکی از شهرستانهاست .معدل خیلی بالایی هم نداره ولی تافل رو گرفته وجی آر ای خوبی داره
یکی دو مقاله هم تو رزومه اش هست اپلای کرد واز یکی از دانشگاههای جنوبی آ م ر ی کا با فول فاند پذیرش گرفت
هفته گذشته رفت سفارت ارمنستان وویزای تحصیلی اش رو گرفت .
این تجربه رو به این خاطر نوشتم که دوستانی که قصد رفتن دارند سعی وتلاش کنند حتما موفق میشند اگر وقت داشتید سری به سایت اپلای ابرود هم بزنید وبا کسایی که درحال رفتن هستند ویا رفته اند ارتباط برقرار کنید واز تجربیاتشون استفاده کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، nargol1990 ، ella 2018 ، sheghi ، gbtm ، jalayevatan ، copol ، shahin61
دوستان سال گذشته دور دوم چندم سپتامبر اعلام شد؟
یکی از دوستانم از من پرسید و من حضور ذهن نداشتم و نتونستم یهش جواب دقیقی بدم.
بنده خدا گمون میکنه امسال دور دومی هم باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61
(2017-06-16 ساعت 22:22)nargol1990 نوشته:  
(2017-06-14 ساعت 01:52)ostokhan نوشته:  کاربران عزیز تحلیلتون چیه از اینکه دور دومی داره امسال یا نه؟ هر چند اگر هم باشه دور و حوالی ده هزار نفر باشه.
برخی اوقات میرم نتیجه 2018 رو چک میکنم. با اینکه میدونم نتیجه تغییر نمیکنه ولی باز هم...

باید بگم فقط تو نیستی Big Grin

چرا واقعا؟دلیل این کارمون چیه؟
خودم بعضی وقتا خندم میگره از کارم!...این کارمون مصداق واقعی "انسان با هوپ زنده ست" هست Cool

تو رو نمیدونم ولی من حالم خوش نیست این کار رو میکنم Big Grin
باید درکم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، nargol1990 ، mehre cyrus
(2017-06-24 ساعت 12:13)ostokhan نوشته:  دوستان سال گذشته دور دوم چندم سپتامبر اعلام شد؟
پنجم یا ششم سپتامبر Cool
امیدوارم گمان دوستت درست باشه Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، shahin61 ، nargol1990
(2017-06-24 ساعت 12:13)ostokhan نوشته:  دوستان سال گذشته دور دوم چندم سپتامبر اعلام شد؟

امثال که هنوز شروع نشده پروسه لاتاریش

http://britsimonsays.com/dv-2017-2nd-dra...es-chosen/
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2017-06-24 ساعت 12:27)dv2017 نوشته:  
پنجم یا ششم سپتامبر Cool
امیدوارم گمان دوستت درست باشه   Smile
خب امیدواری خوبه ولی این سیمون لاتاری دان ظاهرا آب پاکی رو روی دست کسانی مثل دوست من ریخته و گته فکر نمیکنه دور دومی باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017
(2017-06-24 ساعت 17:30)ostokhan نوشته:  
(2017-06-24 ساعت 12:27)dv2017 نوشته:  
پنجم یا ششم سپتامبر Cool
خب امیدواری خوبه ولی این سیمون لاتاری دان ظاهرا آب پاکی رو روی دست کسانی مثل دوست من ریخته و گته فکر نمیکنه دور دومی باشه
بحق پنج تن آل عبا و قبا که دوردومی هم باشه و دوستان خوبم بجای اونها که الکی ثبت نام کردنوالله بختکی هم قبول ولی اصلآ نفهمیدن که برنده شدن و جاشون خالی مونده (الحمدلله !) برنده شنو برن اونور آب و منم کلی  کیف کنم ..انشالله تعالی و بحق امام غریب و قریب... Rolleyes
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، nargol1990 ، mehre cyrus
(2017-06-24 ساعت 18:00)shahin61 نوشته:  
(2017-06-24 ساعت 17:30)ostokhan نوشته:  
(2017-06-24 ساعت 12:27)dv2017 نوشته:  پنجم یا ششم سپتامبر Cool
بحق پنج تن آل عبا و قبا که دوردومی هم باشه و دوستان خوبم بجای اونها که الکی ثبت نام کردنوالله بختکی هم قبول ولی اصلآ نفهمیدن که برنده شدن و جاشون خالی مونده (الحمدلله !) برنده شنو برن اونور آب و منم کلی  کیف کنم ..انشالله تعالی و بحق امام غریب و قریب... Rolleyes
Smile Smile آقا سیمون لاتاری Smile Smile
فرزاد جان سیمون لاتاری رو خوب اومدی . میشه لینکشو بذارید

آقا شاهین
ممنون از دعاتون Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، ostokhan
با سلام و درود به همه ی دوستان گل خارجکی Big Grin

دوستان میگم که امسال کی لاتاری برگزار میشه و آیا تاپیکی تو انجمن برای ثبت نام زده شده که اطلاعات بده راجب تاریخ ثبت نام و قوانین و مثلا تغییرات مهمی که امسال ممکنه داشته باشه ؟ مثلا همین دوره ی قبل که البته من شرکت نکردم ولی میدیدم که عده ای زمانی که دیگه مهلت ثبت نام تموم شده بود تازه فهمیده بودن که عکس میبایت جدید باشه و در نتیجه پشمک وار از قرعه کشی کنار گذاشته شدند ...
یه تاپیک برای چنین مواردی زده بشه خیلی خوبه چون حتی اگر توی این تاپیک هم نکاتی از لاتاری امسال گفته بشه هر کسی نمیتونه از توی این تاپیک 400 صفحه ای که بیشترم حالت چت روم داره پیداشون کنه و یه تاپیک جداگونه لازمه بنظرم که مختصر اخبار لاتاری رو بذاره و پست اولش همیشه آپدیت بشه
بعدش اینکه کسی که اسمش حسام الدین هست و فامیلی دو کلمه ای (مثلا رضوانی مطلق) داره به چه شکل باید فیلد نام و نام خانوادگی رو پر کنه ؟ یعنی به انگلیسی باید املا رو چجوری بنویسه ؟ و مطمئنم دیگه لازم نیست بگم چقدر مهمه و دقیق توضیح بدین که اگر حالا دری به نخته خورد شانس یه بارم به من رو کرد به خاطر اسمم بدبخت نشم Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، nargol1990 ، shahin61 ، khatarnak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان