کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-08-17 ساعت 08:08)FAM14 نوشته:  دوستان عزیز من مجردم و خیلی دوست دارم بتونم برم آمریکا  با کسی که لاتاری امسال  قبول شده اگه تمایل داشت با هم بریم آمریکا
ممنون
ببخشید ولی منکه نفهمیدم دقیقآ منظورتان چیست .. اونیکه تازه امسال قبول شده هنوز مشخص نیست که چی میشه بعد شما چجوری میخواین باهاش برید؟ منظورم نحوه گرفتن ویزای شماست..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، farrokh33 ، jalayevatan
سلام دوستان عزیز
چند روزیه یک سوال درذهنم هست نمیتونم براش پاسخی پیدا کنم
وقتی بولتین ویزا برای 2018 آسیاعدد1200 روبرای ماه اکتبر اعلام کردکمی تعجب کردم انتظار داشتم عدد بزرگتری اعلام میکرد چون
برای 2017 عدد 2100
برای 2016عدد2800
برای 2015عدد 2500 رو اعلام کرده بود توی حداقل 10سال اخیرکارنتی های امسال کمترین عدد کارنتی ها است
وقتی برای ایران عدد 750 رو اعلام کرد تعجب من خیلی بیشتر شد چون توی یک دهه اخیراین کار بیسابقه بود وشاید هم اولین بار هست که برای ایران بطور جداگانه عددی رو اعلام میکنن
انتظار داشتم باتوجه به اینکه طبق آمار تقریبا 50درصد ایرانیان قبول شده فامیل درآم ر یکا ندارند واز گرفتن ویزا محروم میشوند(البته اگر درماه اکتبردادگاه این قسمت از فرمان ترامپ رو تایید کنه) لااقل برای ایرانیان همون عدد1200 رو قرار میدادندومنطقی تر بود اگر برای ایرانیان عدد2400 رو اعلام میکردند یعنی دو برابر آسیا حالا نپال رو با ایران بررسی میکنم:
نپال چون مثل ایران بیشترین آمار قبولی رو تو آسیا داره واونا مشکل کلیرنس رو خیلی کمتر از ایران دارند وتقریبا طبق آمار اکثر اونا بدون مشکل ویزا میگیرند وکیس های اونا هم پر تعداد هست وعیالوار هستند منطقی است که عدد کمتری براشون اغلام کنند تا بقیه آسیایی ها هم از این فرصت برا گرفتن ویزا استفاده کنند ولی برای ایرانی ها برعکس است واین اعلام کارنتی کم به ضررایرانی ها هست
نمیدانم پشت این قضیه عمدی هست ویا سهو آیا این مقدمه ای است که ایرانی ها را ازاین طریق حذف کنند ویا من درتفسیر آمارها اشتباه کرده ام درموقع نام نویسی دراکتبر برای لاتاری2019 برخی مسایل پشت پرده مشخص میشود
دوستان اگر دراین مورد نظری دارند اظهار کنند
آرزو میکنم همه چیز به روال عادی سال های گذشته برگردد
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، moonwalk ، jalayevatan
(2017-08-17 ساعت 19:39)shahin61 نوشته:  
(2017-08-17 ساعت 08:08)FAM14 نوشته:  دوستان عزیز من مجردم و خیلی دوست دارم بتونم برم آمریکا  با کسی که لاتاری امسال  قبول شده اگه تمایل داشت با هم بریم آمریکا
ممنون
ببخشید ولی منکه نفهمیدم دقیقآ منظورتان چیست .. اونیکه تازه امسال قبول شده هنوز مشخص نیست که چی میشه بعد شما چجوری میخواین باهاش برید؟ منظورم نحوه گرفتن ویزای شماست..

ایشون احتمالا منظورظون ازدواج یا نامزدی با یک کیس برنده ست
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، farrokh33
(2017-08-18 ساعت 02:07)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان عزیز
وقتی بولتین ویزا برای 2018 آسیاعدد1200 روبرای ماه اکتبر اعلام کردکمی تعجب کردم انتظار داشتم عدد بزرگتری اعلام میکرد چون
برای 2017 عدد 2100
برای 2016عدد2800
برای 2015عدد 2500 رو اعلام کرده بود توی حداقل 10سال اخیرکارنتی های امسال کمترین عدد کارنتی ها است
وقتی برای ایران عدد 750 رو اعلام کرد تعجب من خیلی بیشتر شد چون توی یک دهه اخیراین کار بیسابقه بود وشاید هم اولین بار هست که برای ایران بطور جداگانه عددی رو اعلام میکنن
انتظار داشتم باتوجه به اینکه طبق آمار تقریبا 50درصد ایرانیان قبول شده فامیل درآم ر یکا ندارند واز گرفتن ویزا محروم میشوند(البته اگر درماه اکتبردادگاه این قسمت از فرمان ترامپ رو تایید کنه) لااقل برای ایرانیان همون عدد1200 رو قرار میدادندومنطقی تر بود اگر برای ایرانیان عدد2400 رو اعلام میکردند یعنی دو برابر آسیا حالا نپال رو با ایران بررسی میکنم:
نپال چون مثل ایران بیشترین آمار قبولی رو تو آسیا داره واونا مشکل کلیرنس رو خیلی کمتر از ایران دارند وتقریبا طبق آمار اکثر اونا بدون مشکل ویزا میگیرند وکیس های اونا هم پر تعداد هست وعیالوار هستند منطقی است که عدد کمتری براشون اغلام کنند تا بقیه آسیایی ها هم از این فرصت برا گرفتن ویزا استفاده کنند ولی برای ایرانی ها برعکس است واین اعلام کارنتی کم به ضررایرانی ها هست
نمیدانم پشت این قضیه عمدی هست ویا سهو آیا این مقدمه ای است که ایرانی ها را ازاین طریق حذف کنند ویا من درتفسیر آمارها اشتباه کرده ام  درموقع  نام نویسی دراکتبر برای لاتاری2019 برخی مسایل پشت پرده مشخص میشود

بشخصه فکر میکنم با آمدن پرزیدنتی که تعادل روانی نداره قضیه لاتاری برای ایرانیها بسته شد. حالا 2019 هم نشه سال بعدش حذف ایران قطعیه کمااینکه اصلا معلوم نیست به سلکتی های 2018 و 2017 هم ویزا بدن یا نه.
4 سال پیش رو برای ورود ایرانیها به امریکا دووووووشواری (اینجا دوووشواری نداریم . خیلی هم عااااااااالی) زیادی داره. باید خوشبین بود این بابا 4 سال دوم انتخاب نشه
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، farrokh33
سلام دوستام من میخوام تاریخ مصاحبه رو عوض کنم نامه دووم اومده وقت مصاحبه هم نایین شده محل مصاحبه هم ایروان هستش اکه میشه راهنمایی کنینی و اینکه به کجا بایر ایمیل زد با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
ممنون

Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

این خنده همراه با اشک بود Big Grin

خدایی؟؟؟؟ Cool
فک کردی ما مجرد و جوون و عشق امریکا نیسیم؟؟؟؟ Cool ولی نه در این حد ک ازین پیشنهادا بدیما Big Grin

تیری در تاریکی؟بله؟؟؟؟ Big Grin Cool
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، ostokhan ، farrokh33 ، jalayevatan
(2017-08-18 ساعت 12:56)amirrt نوشته:  سلام دوستام من میخوام تاریخ مصاحبه رو عوض کنم نامه دووم اومده وقت مصاحبه هم نایین شده محل مصاحبه هم ایروان هستش اکه میشه راهنمایی کنینی و اینکه به کجا بایر ایمیل زد با تشکر

دوست عزیز من جای شما بودم الان دعوت ب مصاحبه هم شده بودم دیگه فقط خوشالی میکردم!!!تو این هاگیرواگیر!!!!!ب فکر تغییر محل نمیبودم!!!!شماهم نباش!!!!همینم غنیمته!بچسب همینو!

واضح بود؟ Rolleyes Cool
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، ostokhan ، farrokh33 ، jalayevatan
(2017-08-18 ساعت 14:24)nargol1990 نوشته:  
ممنون

خدایی؟؟؟؟ Cool
فک کردی ما مجرد و جوون و عشق آمریکا نیسیم؟؟؟؟ Cool ولی نه در این حد ک ازین پیشنهادا بدیما Big Grin

تیری در تاریکی؟بله؟؟؟؟ Big Grin  Cool
مشگل سر اینه که نمیدونیم ایشان مذکر هستن با مونث !؟ Tongue
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، farrokh33 ، nargol1990 ، jalayevatan
(2017-08-18 ساعت 12:13)ostokhan نوشته:  
ممنون

ایشون احتمالا منظورظون ازدواج یا نامزدی با یک کیس برنده ست
نامزدی با یک برنده لاتاری که کلآ منتفیه.
ازدواج هم باید صبر کنه طرف وارد اونجا یشه که اونم دوسه سال باید صبر کنه تا بشه که بره !!

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، farrokh33 ، nargol1990
(2017-08-18 ساعت 02:07)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان عزیز
برای 2017 عدد 2100
برای 2016عدد2800
نمیدانم پشت این قضیه عمدی هست ویا سهو آیا این مقدمه ای است که ایرانی ها را ازاین طریق حذف کنند ویا من درتفسیر آمارها اشتباه کرده ام  درموقع  نام نویسی دراکتبر برای لاتاری2019 برخی مسایل پشت پرده مشخص میشود

سلام فرخ عزیز
یه نگاه به مطلب زیر بندازید
[عکس: kiep_change_to_ds260.png]

آدرسش اینجاست‎

من هم امیدوارم همه چی به روال عادی برگرده
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، farrokh33 ، ostokhan ، nargol1990 ، jalayevatan
(2017-08-18 ساعت 14:24)nargol1990 نوشته:  
ممنون

خدایی؟؟؟؟ Cool
فک کردی ما مجرد و جوون و عشق آمریکا نیسیم؟؟؟؟ Cool ولی نه در این حد ک ازین پیشنهادا بدیما Big Grin

تیری در تاریکی؟بله؟؟؟؟ Big Grin  Cool

حالا بنده خدا تیری هم بزنه تو تاریکی مگه موردی داره؟؟
شاید یه مو بلوند یا مشکی زیبا صورت و زیبا سیرتی که اهل امریکاست گدارش افتاد اینجا بنده خدا رو همراهی کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، nargol1990 ، farrokh33 ، jalayevatan ، dv2017
(2017-08-18 ساعت 14:32)shahin61 نوشته:  مشگل سر اینه که نمیدونیم ایشان مذکر هستن با مونث !؟ Tongue

من این قسمتو نمیفهمم Cool "اگر تمایل داشت باهم بریم امریکا" Big Grin

منم ببرین Big Grin Big Grin
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، ostokhan ، farrokh33 ، jalayevatan ، dv2017
(2017-08-18 ساعت 16:03)ostokhan نوشته:  حالا بنده خدا تیری هم بزنه تو تاریکی مگه موردی داره؟؟
شاید یه مو بلوند یا مشکی زیبا صورت و زیبا سیرتی که اهل آمریکاست گدارش افتاد اینجا بنده خدا رو همراهی کرد

آخه مو بلوند یا مو مشکی زیبا صورت و سیرت!!!میاد تو مهاجرسرا دمبال شوعر؟؟؟؟؟ Big Grin خدارو خوش میاد اخه!!!!.....تو امریکا این همه ... ریخته Big Grin Big Grin Big Grin نقل قول ازپیمان سریال عاشقانه Cool
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، ostokhan ، farrokh33 ، jalayevatan ، dv2017
(2017-08-18 ساعت 16:18)nargol1990 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 14:32)shahin61 نوشته:  مشگل سر اینه که نمیدونیم ایشان مذکر هستن با مونث !؟ Tongue

من این قسمتو نمیفهمم Cool   "اگر تمایل داشت باهم بریم آمریکا" Big Grin

منم ببرین  Big Grin  Big Grin
یهو یه تور راه بندازین دیگه!! اسمشم بزارین "دارودسته نیویورکیا "  Rolleyes

پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، nargol1990 ، farrokh33 ، jalayevatan ، dv2017
(2017-08-18 ساعت 16:21)nargol1990 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 16:03)ostokhan نوشته:  حالا بنده خدا تیری هم بزنه تو تاریکی مگه موردی داره؟؟
شاید یه مو بلوند یا مشکی زیبا صورت و زیبا سیرتی که اهل آمریکاست گدارش افتاد اینجا بنده خدا رو همراهی کرد

آخه مو بلوند یا مو مشکی زیبا صورت و سیرت!!!میاد تو مهاجرسرا دمبال شوعر؟؟؟؟؟ Big Grin خدارو خوش میاد اخه!!!!.....تو آمریکا این همه ... ریخته Big Grin  Big Grin  Big Grin نقل قول ازپیمان سریال عاشقانه Cool
حالا  از کجا فهمیدین طرف مذکره و دنبال مو بلوند میگرده !؟ Cool

پاسخ
تشکر کنندگان: nargol1990 ، farrokh33 ، jalayevatan ، dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان